Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0188 odpovídá 1,88 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 50 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1340 odpovídá 13,40 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0134 odpovídá 1,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 7 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0188 odpovídá 1,88 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BLS dopravní stavby s.r.o. |
1 |
13 270 489 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
11 305 735 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
5 |
7 272 280 Kč |
|
|
1. REALIZAČNÍ s.r.o. |
4 |
6 118 306 Kč |
|
|
Školní sportovní klub Bílovec,z.s. |
6 |
4 840 720 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. |
3 |
3 415 720 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
3 400 000 Kč |
|
|
Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. |
11 |
3 270 202 Kč |
|
|
opus architekti s.r.o. |
4 |
2 553 985 Kč |
|
|
VYKI TOOLS GROUP s.r.o. |
2 |
2 513 170 Kč |
|
|
minimalistic s.r.o. |
3 |
2 038 230 Kč |
|
|
Petr Stanovský |
2 |
2 019 200 Kč |
|
|
Urbanistické středisko Ostrava, s. r. o. |
7 |
1 965 460 Kč |
|
|
Střechy Skyworks s.r.o. |
2 |
1 932 664 Kč |
|
|
Jan Augusta, nar. 1984 |
1 |
1 856 000 Kč |
|
|
Fotbalový klub Bílovec, z.s. |
1 |
1 800 000 Kč |
|
|
FENBAU s.r.o. |
6 |
1 654 609 Kč |
|
|
OMNITHERM, a.s. |
2 |
1 560 772 Kč |
|
|
TEMEX, spol. s r.o. |
1 |
1 181 843 Kč |
|
|
Radovan Svoboda |
9 |
1 022 376 Kč |
|
|
Elkope elektromontážní práce s.r.o. |
3 |
1 000 092 Kč |
|
|
KOH-I-NOOR MASSAG, a.s. |
1 |
970 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Stuchlík |
2 |
910 060 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
904 741 Kč |
|
|
PROBILUM, z.s. |
2 |
860 720 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
3 |
816 331 Kč |
|
|
MAZOK s.r.o. |
3 |
813 986 Kč |
|
|
Václav Dostál |
3 |
803 443 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Bílovec |
2 |
766 000 Kč |
|
|
Rostislav Dukay |
6 |
763 381 Kč |
|
|
Miroslav Raška-vodovody a kanalizace s.r.o. |
2 |
757 178 Kč |
|
|
Agro ZS Morava, společnost s ručením omezeným |
2 |
723 720 Kč |
|
|
PROJECT WORK s.r.o. |
2 |
721 440 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
721 440 Kč |
|
|
Daniel Goršanov |
2 |
642 519 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
2 |
640 000 Kč |
|
|
Tomáš Celler |
6 |
617 640 Kč |
|
|
Cukrářství Illík, spol. s r.o. |
1 |
609 000 Kč |
|
|
Aleš Patrmann |
3 |
584 784 Kč |
|
|
ProFaktum, s.r.o. |
4 |
580 800 Kč |
|
|
Josef Jermář |
2 |
575 000 Kč |
|
|
Lenka Jerakasová |
3 |
563 720 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
4 |
506 083 Kč |
|
|
SAMAB PRESS GROUP, a.s. |
1 |
459 222 Kč |
|
|
MUDr. ZUZANA RICHTEROVÁ |
1 |
459 014 Kč |
|
|
Geoengineering spol. s r.o. |
2 |
453 890 Kč |
|
|
SUBSTAV Invest s.r.o. |
1 |
453 427 Kč |
|
|
Adam Vojtíšek |
1 |
451 698 Kč |
|
|
INGESTA spol. s r.o. |
2 |
443 465 Kč |
|
|
KOVOMONT Lindovský s.r.o. |
6 |
427 130 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Ján Bubrín |
3 |
399 966 Kč |
|
|
Michaela Klapetková |
3 |
391 439 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Niedoba |
1 |
383 814 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
4 |
381 150 Kč |
|
|
Martin Fajmon |
2 |
366 622 Kč |
|
|
Rostislav Dornean |
4 |
364 133 Kč |
|
|
Patrik Vašek |
1 |
360 720 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
360 720 Kč |
|
|
ADAR ing s.r.o. |
1 |
360 720 Kč |
|
|
Radek Švábek |
1 |
360 720 Kč |
|
|
XEVOS Solutions s.r.o. |
2 |
356 684 Kč |
|
|
Radislav Šajer |
3 |
334 722 Kč |
|
|
MINISTR SYSTEMS s.r.o. |
1 |
313 390 Kč |
|
|
Petr Večerka |
1 |
311 334 Kč |
|
|
Jaroslav Chovanec |
3 |
297 000 Kč |
|
|
H R U Š K A , spol. s r.o. |
1 |
293 486 Kč |
|
|
MUDr. Vít Dolejš |
1 |
291 537 Kč |
|
|
Marek Vajda |
1 |
290 681 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
MONOTREND s.r.o. |
1 |
271 919 Kč |
|
|
Patrik Pavelek, nar. 1976 |
1 |
268 100 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
3 |
250 107 Kč |
|
|
FICHNA - HUDECZEK a.s. |
2 |
246 202 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
1 |
241 758 Kč |
|
|
MUDr. Bohdana Fucimanová |
1 |
240 548 Kč |
|
|
Ing. Adriana Nohlová, DiS. |
1 |
239 063 Kč |
|
|
Jaroslav Borák |
1 |
229 235 Kč |
|
|
Letr CZ s.r.o. |
1 |
227 176 Kč |
|
|
Ing. Jana Vařáková |
1 |
222 319 Kč |
|
|
Horák Jiří, Ing. |
2 |
222 156 Kč |
|
|
Chlazení Steffek s.r.o. |
1 |
220 714 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
220 704 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Šír |
1 |
211 538 Kč |
|
|
Martina Černá, nar. 1976 |
2 |
206 080 Kč |
|
|
Jiří Hejda |
1 |
204 188 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
203 280 Kč |
|
|
Truhlářství Urban, s.r.o. |
2 |
203 243 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
199 940 Kč |
|
|
Eva Šűtőová |
1 |
194 387 Kč |
|
|
NEUROVIA PLUS s.r.o. |
1 |
192 500 Kč |
|
|
Callida, s.r.o. |
1 |
185 130 Kč |
|
|
ELEKTA, s.r.o. |
1 |
184 773 Kč |
|
|
Iva Kučerová |
1 |
181 500 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Výškovice |
2 |
174 215 Kč |
|
|
Ilona Neumannová |
2 |
173 216 Kč |
|
|
Petr Studnička |
2 |
171 572 Kč |
|
|
Libor Fiala |
1 |
167 619 Kč |
|
|
Limanovský s. r. o. |
1 |
152 645 Kč |
|
|
KLEOS stavební s.r.o. |
1 |
150 181 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílovec v 2025 ve výši 360 720 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Urbanistické středisko Ostrava, s. r. o. |
3 |
|
|
PROJECT WORK s.r.o. |
2 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
opus architekti s.r.o. |
2 |
|
|
Elkope elektromontážní práce s.r.o. |
2 |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Agro ZS Morava, společnost s ručením omezeným |
1 |
|
|
Školní sportovní klub Bílovec,z.s. |
1 |
|
|
Patrik Vašek |
1 |
|
|
MAZOK s.r.o. |
1 |
|
|
Geoengineering spol. s r.o. |
1 |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
1 |
|
|
Lenka Jerakasová |
1 |
|
|
PROBILUM, z.s. |
1 |
|
|
Ing. Jan Stuchlík |
1 |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. |
1 |
|
|
ADAR ing s.r.o. |
1 |
|
|
Radek Švábek |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílovec v 2025 ve výši 360 720 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
1 |
5 820 000 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
360 720 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílovec v 2025 ve výši 360 720 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 8,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BLS dopravní stavby s.r.o. |
1 |
13 270 489 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
11 305 735 Kč |
|
|
1. REALIZAČNÍ s.r.o. |
4 |
6 118 306 Kč |
|
|
Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. |
9 |
3 040 636 Kč |
|
|
opus architekti s.r.o. |
4 |
2 553 985 Kč |
|
|
VYKI TOOLS GROUP s.r.o. |
2 |
2 513 170 Kč |
|
|
Střechy Skyworks s.r.o. |
2 |
1 932 664 Kč |
|
|
FENBAU s.r.o. |
6 |
1 654 609 Kč |
|
|
Urbanistické středisko Ostrava, s. r. o. |
6 |
1 604 740 Kč |
|
|
OMNITHERM, a.s. |
2 |
1 560 772 Kč |
|
|
TEMEX, spol. s r.o. |
1 |
1 181 843 Kč |
|
|
KOH-I-NOOR MASSAG, a.s. |
1 |
970 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Stuchlík |
2 |
910 060 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
3 |
816 331 Kč |
|
|
Miroslav Raška-vodovody a kanalizace s.r.o. |
2 |
757 178 Kč |
|
|
Radovan Svoboda |
7 |
730 820 Kč |
|
|
Agro ZS Morava, společnost s ručením omezeným |
2 |
723 720 Kč |
|
|
MAZOK s.r.o. |
2 |
720 816 Kč |
|
|
Václav Dostál |
2 |
693 940 Kč |
|
|
Daniel Goršanov |
2 |
642 519 Kč |
|
|
Rostislav Dukay |
5 |
617 625 Kč |
|
|
Lenka Jerakasová |
3 |
563 720 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
1 |
494 890 Kč |
|
|
Aleš Patrmann |
2 |
485 104 Kč |
|
|
Tomáš Celler |
4 |
466 934 Kč |
|
|
SUBSTAV Invest s.r.o. |
1 |
453 427 Kč |
|
|
Adam Vojtíšek |
1 |
451 698 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Ján Bubrín |
3 |
399 966 Kč |
|
|
Martin Fajmon |
2 |
366 622 Kč |
|
|
Rostislav Dornean |
4 |
364 133 Kč |
|
|
ADAR ing s.r.o. |
1 |
360 720 Kč |
|
|
Jaroslav Chovanec |
3 |
297 000 Kč |
|
|
KOVOMONT Lindovský s.r.o. |
4 |
278 300 Kč |
|
|
MONOTREND s.r.o. |
1 |
271 919 Kč |
|
|
FICHNA - HUDECZEK a.s. |
2 |
246 202 Kč |
|
|
Horák Jiří, Ing. |
2 |
222 156 Kč |
|
|
ProFaktum, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Iva Kučerová |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Libor Fiala |
1 |
167 619 Kč |
|
|
KLEOS stavební s.r.o. |
1 |
150 181 Kč |
|
|
INGESTA spol. s r.o. |
1 |
145 805 Kč |
|
|
Květoslav Slezáček |
1 |
129 343 Kč |
|
|
B-Projekting, spol. s r.o. |
1 |
107 690 Kč |
|
|
Ivo Karkoška |
2 |
102 482 Kč |
|
|
Bierský Bronislav |
1 |
95 000 Kč |
|
|
ALARM E + M spol. s r. o. |
1 |
91 014 Kč |
|
|
Dušan Patáčik |
1 |
88 608 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
DT Logistic CZ s.r.o. |
1 |
69 696 Kč |
|
|
LEATA COMPANY s.r.o. |
1 |
67 261 Kč |
|
|
Pavel Kresta |
1 |
65 300 Kč |
|
|
Ondřej Tomčík |
1 |
54 350 Kč |
|
|
Truhlářství Urban, s.r.o. |
1 |
10 598 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílovec v 2025 ve výši 360 720 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jan Augusta, nar. 1984 |
1 |
1 856 000 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
3 |
957 390 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
721 440 Kč |
|
|
Cukrářství Illík, spol. s r.o. |
1 |
609 000 Kč |
|
|
MUDr. ZUZANA RICHTEROVÁ |
1 |
459 014 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
4 |
381 150 Kč |
|
|
Školní sportovní klub Bílovec,z.s. |
1 |
360 720 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. |
1 |
360 720 Kč |
|
|
Michaela Klapetková |
2 |
341 439 Kč |
|
|
Radislav Šajer |
3 |
334 722 Kč |
|
|
Petr Večerka |
1 |
311 334 Kč |
|
|
H R U Š K A , spol. s r.o. |
1 |
293 486 Kč |
|
|
MUDr. Vít Dolejš |
1 |
291 537 Kč |
|
|
Marek Vajda |
1 |
290 681 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
MUDr. Bohdana Fucimanová |
1 |
240 548 Kč |
|
|
Ing. Adriana Nohlová, DiS. |
1 |
239 063 Kč |
|
|
Jaroslav Borák |
1 |
229 235 Kč |
|
|
Letr CZ s.r.o. |
1 |
227 176 Kč |
|
|
Ing. Jana Vařáková |
1 |
222 319 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Šír |
1 |
211 538 Kč |
|
|
Jiří Hejda |
1 |
204 188 Kč |
|
|
Eva Šűtőová |
1 |
194 387 Kč |
|
|
NEUROVIA PLUS s.r.o. |
1 |
192 500 Kč |
|
|
ELEKTA, s.r.o. |
1 |
184 773 Kč |
|
|
Ilona Neumannová |
2 |
173 216 Kč |
|
|
Petr Studnička |
2 |
171 572 Kč |
|
|
Limanovský s. r. o. |
1 |
152 645 Kč |
|
|
Martina Černá, nar. 1976 |
1 |
146 080 Kč |
|
|
Daniel Černý, nar. 1968 |
1 |
146 080 Kč |
|
|
Mgr. Jana Malovaná s.r.o. |
1 |
142 889 Kč |
|
|
Léčebná rehabilitace - KAMIRO s.r.o. |
1 |
137 200 Kč |
|
|
Alena Konečná |
1 |
135 036 Kč |
|
|
Jarmila Němcová |
1 |
134 764 Kč |
|
|
Věra Koňaříková Kudelová |
1 |
133 947 Kč |
|
|
Martina Loskotová |
1 |
133 947 Kč |
|
|
Iveta Bolková |
1 |
132 556 Kč |
|
|
Lenka Hachlovská |
1 |
130 843 Kč |
|
|
Dominika Mlýnková |
2 |
121 363 Kč |
|
|
Dita Kubesová |
1 |
109 336 Kč |
|
|
Silvie Součková |
1 |
104 181 Kč |
|
|
Mgr. Hana Jarkovská |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Narran s.r.o. |
1 |
97 956 Kč |
|
|
Vlasta Vavrečková |
1 |
96 666 Kč |
|
|
BIVOJ a.s. |
1 |
91 258 Kč |
|
|
Lenka Čapková |
1 |
86 085 Kč |
|
|
Radim Petrulák, nar. 1980 |
1 |
82 500 Kč |
|
|
Miroslava Petruláková, nar. 1980 |
1 |
82 500 Kč |
|
|
Praktik Bílovec s.r.o. |
1 |
81 076 Kč |
|
|
JUDr. Katarína Kovařčíková Vrablová, advokát |
1 |
79 061 Kč |
|
|
MUDr. Pavel Baroš |
1 |
75 400 Kč |
|
|
TIGRESSA s.r.o. |
1 |
57 600 Kč |
|
|
Ing. Marek Hrabovský |
1 |
56 105 Kč |
|
|
Tomáš Vandlík |
1 |
51 455 Kč |
|
|
Bc. Vanda Hanke |
1 |
45 526 Kč |
|
|
Štěpán Maňuch |
1 |
44 377 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Vávra |
1 |
33 215 Kč |
|
|
Mgr. Petra Piková |
1 |
33 215 Kč |
|
|
Petr Dobosz |
1 |
15 899 Kč |
|
|
Petr Bartoš, nar. 1978 |
1 |
7 086 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílovec v 2025 ve výši 360 720 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Školní sportovní klub Bílovec,z.s. |
5 |
4 480 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. |
2 |
3 055 000 Kč |
|
|
Fotbalový klub Bílovec, z.s. |
1 |
1 800 000 Kč |
|
|
PROBILUM, z.s. |
2 |
860 720 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Bílovec |
2 |
766 000 Kč |
|
|
Josef Jermář |
2 |
575 000 Kč |
|
|
Jana Kodrlová, nar. 1984 |
1 |
144 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Výškovice |
1 |
112 000 Kč |
|
|
Kuratorium zámku Bílovec z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Janis Janeček, nar. 1994 |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Michele Tiso, nar. 1972 |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Kristýna Čtvrtňáková, nar. 1996 |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Roman Bělunek, nar. 1972 |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Spolek Taneční klub TREND Ostrava |
1 |
71 000 Kč |
|
|
Nadace AGROFERT |
1 |
63 900 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bílovec |
1 |
61 000 Kč |
|
|
Stanislav Sýkora, nar. 1961 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Jaromír Golc, nar. 1969 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Jiří Horkel, nar. 1957 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Pavlína Mikysková, nar. 1977 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Kateřina Sequensová, nar. 1991 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Martina Černá, nar. 1976 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Martina Barošová, nar. 1991 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Stará Ves |
1 |
59 000 Kč |
|
|
Dětské centrum Kopřivnice, z.s. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Klub seniorů Bílovec, z.s. |
1 |
51 000 Kč |
|
|
Michaela Klapetková |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílovec v 2025 ve výši 360 720 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,39
|
|
Počet bodů 3,39 znamená pro Město Bílovec celkově
207. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0188 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0354 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0118 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0134 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0188 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1340 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1068 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,339
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,39
|
|
Výsledný K-Index
|
3,390 |
|