Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0231 odpovídá 2,31 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 4 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0037 odpovídá 0,37 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 117 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1079 odpovídá 10,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0083 odpovídá 0,83 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 29 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0268 odpovídá 2,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
3 |
100 646 114 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
70 646 114 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
6 |
37 987 169 Kč |
|
|
Sportovní hřiště s.r.o. |
3 |
37 294 838 Kč |
|
|
COMMODUM, spol. s r.o. |
7 |
18 316 715 Kč |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
2 |
15 589 614 Kč |
|
|
KAIVINKONE s.r.o. |
4 |
11 619 207 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
10 346 762 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
7 |
9 098 342 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
3 |
8 953 125 Kč |
|
|
Hydro Gas Manufacture, s.r.o. |
2 |
8 941 900 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
30 |
8 062 225 Kč |
|
|
SEMITA - DS s.r.o. |
5 |
6 794 695 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
9 |
5 815 026 Kč |
|
|
ISA CONSULT s.r.o. |
1 |
5 152 233 Kč |
|
|
Energetické společenství Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
14 |
4 723 189 Kč |
|
|
Lubomír Kopřiva |
10 |
4 645 908 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
3 |
4 333 565 Kč |
|
|
Charita Frenštát pod Radhoštěm |
6 |
3 605 200 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
5 |
3 230 570 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
7 |
3 147 674 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
2 |
3 093 550 Kč |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
1 |
3 012 900 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
2 872 281 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
2 652 837 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo ve Frenštátě p/R. |
4 |
2 584 456 Kč |
|
|
MERAT s.r.o. |
2 |
2 579 876 Kč |
|
|
A.I.Company, s.r.o. |
2 |
2 515 189 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
3 |
2 390 908 Kč |
|
|
Marcela Strahalová |
4 |
2 371 168 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
25 |
2 322 789 Kč |
|
|
Martin Volek, nar. 1984 |
1 |
2 316 050 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm |
7 |
2 307 242 Kč |
|
|
NELL PROJEKT s.r.o. |
6 |
2 277 175 Kč |
|
|
Ing. arch. Martin Foldyna |
10 |
2 255 343 Kč |
|
|
TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. |
4 |
2 218 342 Kč |
|
|
Ing. Radoslav Raclavský |
5 |
2 083 240 Kč |
|
|
Komorní sbor Nyklband, z. s. |
6 |
2 066 042 Kč |
|
|
NH stavby s.r.o. |
10 |
2 031 781 Kč |
|
|
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
6 |
2 017 230 Kč |
|
|
AXI MONT s.r.o. |
2 |
1 997 451 Kč |
|
|
NAODPAD s.r.o. |
2 |
1 751 588 Kč |
|
|
Virtual Lab, s.r.o. |
1 |
1 739 149 Kč |
|
|
AROWANIE STAV s.r.o. |
2 |
1 703 992 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
2 |
1 689 618 Kč |
|
|
Oddíl SBŠ Frenštát pod Radhoštěm |
4 |
1 419 628 Kč |
|
|
E B - ELEKTRO BARTOŠ, s.r.o. |
29 |
1 386 580 Kč |
|
|
Český kynologický svaz ZKO Frenštát pod Radhoštěm - 518 |
4 |
1 361 028 Kč |
|
|
Jiné hraní z. s. |
3 |
1 359 828 Kč |
|
|
Discgolf Club Beskyd Frenštátsko, zapsaný spolek |
4 |
1 354 828 Kč |
|
|
Miroslav Hopp |
4 |
1 341 185 Kč |
|
|
SK BESKYD Frenštát p.R., z.s. |
4 |
1 297 895 Kč |
|
|
SPOLEČNOST AB - ROMANTIK s.r.o. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
ORC recycling s.r.o. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Dolní 416,419 |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
BENEPRO, a.s. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
Antonín Tichopádek |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
STATICS plus s.r.o. |
1 |
1 284 019 Kč |
|
|
AS Parking s.r.o. |
2 |
1 245 732 Kč |
|
|
MRK STAVBY s.r.o. |
9 |
1 230 251 Kč |
|
|
CONTENUR Česká republika s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
DEMSTAV group, s.r.o. |
1 |
1 202 539 Kč |
|
|
Urbanistické středisko Ostrava, s. r. o. |
1 |
1 185 800 Kč |
|
|
modern tools s.r.o. |
2 |
1 182 654 Kč |
|
|
PhDr. Radka Mohylová |
2 |
1 150 114 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
2 |
1 133 889 Kč |
|
|
NAVI - SPORT CZ, s.r.o. |
2 |
1 031 743 Kč |
|
|
Dalibor Petr - IPEX |
2 |
1 020 200 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frenštát pod Radhoštěm |
3 |
1 011 014 Kč |
|
|
DaliGym Frenštát pod Radhoštěm z.s. |
2 |
986 114 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
929 389 Kč |
|
|
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. |
1 |
929 170 Kč |
|
|
Agentura Modifo, s.r.o. |
5 |
914 400 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
883 300 Kč |
|
|
NoWHY agency s.r.o. |
4 |
880 634 Kč |
|
|
STAVOŠI s.r.o. |
1 |
876 040 Kč |
|
|
K2 stavební Moravia s.r.o. |
4 |
859 850 Kč |
|
|
Ing. Roman Václavík - INGENIA dřevostavby |
1 |
832 480 Kč |
|
|
T.J. Dukla Frenštát, z.s. |
2 |
816 114 Kč |
|
|
UDIMO, spol. s r.o. |
2 |
800 994 Kč |
|
|
Sportovní agentura Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
3 |
791 314 Kč |
|
|
Jungle BJJ Frenštát z.s. |
2 |
784 914 Kč |
|
|
TORROL logistic, s.r.o. |
9 |
755 241 Kč |
|
|
Horolezecký klub Frenštát pod Radhoštěm, z. s. |
2 |
748 314 Kč |
|
|
SK Rossignol team Pustevny, z.s. |
2 |
727 614 Kč |
|
|
Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic, z. s. |
2 |
717 214 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
2 |
717 116 Kč |
|
|
Robin Grečnár |
5 |
712 578 Kč |
|
|
BK Kopřivnice, z.s. |
2 |
710 914 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
696 114 Kč |
|
|
Jakub Lesniak |
5 |
671 350 Kč |
|
|
Filip Kantor |
5 |
660 846 Kč |
|
|
Heimstaden Czech s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 1346-1348, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p.1388-90 Školská čtvrť, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
PIONÝRů spol. s r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Dagmar Kahánková |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Adéla Kolářová |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Ing. David Klimša |
1 |
646 114 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
9 |
|
|
RENOMIA, a. s. |
5 |
|
|
Stavební bytové družstvo ve Frenštátě p/R. |
4 |
|
|
TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. |
3 |
|
|
Ing. Radoslav Raclavský |
3 |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm |
3 |
|
|
Komorní sbor Nyklband, z. s. |
3 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
3 |
|
|
Discgolf Club Beskyd Frenštátsko, zapsaný spolek |
2 |
|
|
SPOLEČNOST AB - ROMANTIK s.r.o. |
2 |
|
|
ORC recycling s.r.o. |
2 |
|
|
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
2 |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
2 |
|
|
Společenství vlastníků Dolní 416,419 |
2 |
|
|
BENEPRO, a.s. |
2 |
|
|
Jiné hraní z. s. |
2 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
Český kynologický svaz ZKO Frenštát pod Radhoštěm - 518 |
2 |
|
|
Marcela Strahalová |
2 |
|
|
Antonín Tichopádek |
2 |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
2 |
|
|
Oddíl SBŠ Frenštát pod Radhoštěm |
2 |
|
|
Heimstaden Czech s.r.o. |
1 |
|
|
UDIMO, spol. s r.o. |
1 |
|
|
PhDr. Radka Mohylová |
1 |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 1346-1348, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p.1388-90 Školská čtvrť, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
|
|
PIONÝRů spol. s r.o. |
1 |
|
|
Dagmar Kahánková |
1 |
|
|
Adéla Kolářová |
1 |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. David Klimša |
1 |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
|
|
Knihkupectví GLOBUS s.r.o. |
1 |
|
|
Šůstek Svatopluk, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
|
|
Společenství vlastníků č.p. 502 ve Frenštátě p. R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Školská čtvrť č.p. 1371-1373 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytů domů 1268 - 1270 ve Frenštátě p.R., Školská 1269, Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic, z. s. |
1 |
|
|
NAODPAD s.r.o. |
1 |
|
|
UH CAR, s.r.o. |
1 |
|
|
RENTIO II s.r.o. |
1 |
|
|
DaliGym Frenštát pod Radhoštěm z.s. |
1 |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
|
|
VM ART production s.r.o. |
1 |
|
|
STUDENT AGENCY k.s. |
1 |
|
|
EP Development RPR a.s. |
1 |
|
|
Energetické společenství Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
1 |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
|
|
Sportovní hřiště s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 344 Rožnovská, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
|
|
SK Rossignol team Pustevny, z.s. |
1 |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
1 |
|
|
COMMODUM, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Divadelní společnost Natalie Venturové s.r.o. |
1 |
|
|
Divadelní společnost Praha s.r.o. |
1 |
|
|
FEDERAL CARS Liberec s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1190-1191-1192 ve Frenštátě p. R. |
1 |
|
|
SK BESKYD Frenštát p.R., z.s. |
1 |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 414, Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků pro dům 1365, 1366, Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Anna Zemanová |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
Plzeňský Prazdroj, a. s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 415, Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Školská čtvrť 1274, 1275, 1276 Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
|
|
BK Kopřivnice, z.s. |
1 |
|
|
Hudební výlety, z. s. |
1 |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 1260-1262, Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků 1271, 1272, 1273 ve Frenštátě p.R. |
1 |
|
|
Rostislav Blažek, nar. 1958 |
1 |
|
|
Irena Blažková, nar. 1959 |
1 |
|
|
Tomáš Fojtík, nar. 1971 |
1 |
|
|
Magdaléna Fojtíková, nar. 1972 |
1 |
|
|
Libor Indrák, nar. 1970 |
1 |
|
|
Patrik Slaběňák, nar. 1986 |
1 |
|
|
Simona Slaběňáková, nar. 1978 |
1 |
|
|
smsticket s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. PhDr. Richard Mohyla |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Dolní 405 ve Frenštátě p.R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytů v domě 1277, 1278, 1279 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 1367-1369 Školská čtvrť, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 347, Rožnovská ulice ve Frenštátě p.R. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1360, 1361 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Dolní 439, Frenštát p.R. |
1 |
|
|
Valašský folklorní spolek |
1 |
|
|
MERAT s.r.o. |
1 |
|
|
Horolezecký klub Frenštát pod Radhoštěm, z. s. |
1 |
|
|
Jan Jalůvka |
1 |
|
|
Sportovní agentura Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
1 |
|
|
T.J. Dukla Frenštát, z.s. |
1 |
|
|
Jungle BJJ Frenštát z.s. |
1 |
|
|
SHF, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 44,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A-TEC servis s.r.o. |
2 |
15 589 614 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
10 346 762 Kč |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
1 |
3 012 900 Kč |
|
|
UH CAR, s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
STUDENT AGENCY k.s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Sportovní hřiště s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
JAPARCAR autobusy, s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
67 011 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,35 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A.I.Company, s.r.o. |
1 |
2 138 236 Kč |
|
|
Virtual Lab, s.r.o. |
1 |
1 739 149 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
929 389 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
487 775 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
4 |
286 474 Kč |
|
|
Energo 4 Home NORTH s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Callida, s.r.o. |
1 |
178 354 Kč |
|
|
Petr Bazel |
7 |
162 140 Kč |
|
|
MOLATRADE s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Ústav vývoje a klinických aplikací, z.ú. |
1 |
96 000 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
1 |
3 993 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
3 |
4 333 565 Kč |
|
|
Energetické společenství Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Sportovní agentura Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Zdeněk Soška |
1 |
290 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 34, tj. 86,84 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Energetické společenství Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
5 |
2 603 053 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo ve Frenštátě p/R. |
4 |
2 584 456 Kč |
|
|
Heimstaden Czech s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 1346-1348, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p.1388-90 Školská čtvrť, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
PIONÝRů spol. s r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Dagmar Kahánková |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Knihkupectví GLOBUS s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků č.p. 502 ve Frenštátě p. R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Školská čtvrť č.p. 1371-1373 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytů domů 1268 - 1270 ve Frenštátě p.R., Školská 1269, Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Dolní 416,419 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
RENTIO II s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 344 Rožnovská, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1190-1191-1192 ve Frenštátě p. R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Marcela Strahalová |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 414, Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům 1365, 1366, Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Anna Zemanová |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 415, Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Školská čtvrť 1274, 1275, 1276 Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 1260-1262, Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků 1271, 1272, 1273 ve Frenštátě p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Dolní 405 ve Frenštátě p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytů v domě 1277, 1278, 1279 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 1367-1369 Školská čtvrť, 744 01 Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 347, Rožnovská ulice ve Frenštátě p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1360, 1361 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Dolní 439, Frenštát p.R. |
1 |
646 114 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 12,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sportovní hřiště s.r.o. |
2 |
36 648 724 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
32 932 996 Kč |
|
|
COMMODUM, spol. s r.o. |
6 |
18 197 072 Kč |
|
|
KAIVINKONE s.r.o. |
4 |
11 619 207 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
3 |
8 953 125 Kč |
|
|
Hydro Gas Manufacture, s.r.o. |
2 |
8 941 900 Kč |
|
|
SEMITA - DS s.r.o. |
5 |
6 794 695 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
2 |
3 093 550 Kč |
|
|
Lubomír Kopřiva |
3 |
2 912 350 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
2 872 281 Kč |
|
|
Ing. Radoslav Raclavský |
4 |
2 053 292 Kč |
|
|
Ing. arch. Martin Foldyna |
2 |
1 812 925 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
2 |
1 744 794 Kč |
|
|
AROWANIE STAV s.r.o. |
2 |
1 703 992 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
2 |
1 689 618 Kč |
|
|
Miroslav Hopp |
1 |
1 317 445 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
BENEPRO, a.s. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
STATICS plus s.r.o. |
1 |
1 284 019 Kč |
|
|
DEMSTAV group, s.r.o. |
1 |
1 202 539 Kč |
|
|
Urbanistické středisko Ostrava, s. r. o. |
1 |
1 185 800 Kč |
|
|
AS Parking s.r.o. |
1 |
1 152 501 Kč |
|
|
MRK STAVBY s.r.o. |
7 |
998 162 Kč |
|
|
NAVI - SPORT CZ, s.r.o. |
1 |
932 614 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
3 |
917 219 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
883 300 Kč |
|
|
STAVOŠI s.r.o. |
1 |
876 040 Kč |
|
|
NELL PROJEKT s.r.o. |
4 |
743 303 Kč |
|
|
UDIMO, spol. s r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Ing. David Klimša |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Šůstek Svatopluk, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
646 114 Kč |
|
|
EP Development RPR a.s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
MERAT s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Robin Grečnár |
2 |
577 916 Kč |
|
|
NEXT Studio s.r.o. |
2 |
574 750 Kč |
|
|
Svobodová Renata, BcA. |
1 |
539 258 Kč |
|
|
Jakub Lesniak |
4 |
489 850 Kč |
|
|
Filip Kantor |
3 |
485 565 Kč |
|
|
Verone synergy s.r.o. |
2 |
435 870 Kč |
|
|
Agentura Modifo, s.r.o. |
2 |
435 600 Kč |
|
|
Energetické společenství Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
2 |
385 627 Kč |
|
|
AQUECON a.s. |
1 |
319 440 Kč |
|
|
VAST TERCIA, spol. s r.o. |
1 |
301 206 Kč |
|
|
Ing. Radek Himlar |
1 |
220 000 Kč |
|
|
INGESTA spol. s r.o. |
2 |
205 700 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
173 969 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Malásek |
1 |
160 325 Kč |
|
|
K2 stavební Moravia s.r.o. |
1 |
154 610 Kč |
|
|
Jakub Malík |
2 |
146 440 Kč |
|
|
Michal Genzer |
2 |
129 000 Kč |
|
|
Zubek s.r.o. |
1 |
124 086 Kč |
|
|
Aleš Pecháček |
2 |
122 160 Kč |
|
|
JACKO, p&v s.r.o. |
1 |
109 414 Kč |
|
|
E B - ELEKTRO BARTOŠ, s.r.o. |
2 |
106 912 Kč |
|
|
LINEPLAN s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Kamil Mrva Architects, s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
CleverFox s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Jana Jurošková |
2 |
79 933 Kč |
|
|
Ing. arch. Jiří Horský |
2 |
79 860 Kč |
|
|
JKV TEST s.r.o. |
1 |
78 922 Kč |
|
|
Richard Švajda |
1 |
69 620 Kč |
|
|
Matěj Bialek |
1 |
49 750 Kč |
|
|
SPO spol. s r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 31,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Antonín Tichopádek |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
VM ART production s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Divadelní společnost Natalie Venturové s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Divadelní společnost Praha s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Hudební výlety, z. s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Jiné hraní z. s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
NoWHY agency s.r.o. |
1 |
599 998 Kč |
|
|
Jiří Jahoda |
1 |
405 000 Kč |
|
|
Petr Bazel |
3 |
302 500 Kč |
|
|
Art Shock s.r.o. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Krhut |
1 |
193 600 Kč |
|
|
MgA. Šimon Kotek |
1 |
157 300 Kč |
|
|
SinglTon s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
POPCO SLOVAKIA, spol. s r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Agentura Devět měsíců s.r.o. |
1 |
135 520 Kč |
|
|
Mgr. Marian Žárský |
1 |
86 080 Kč |
|
|
Michal Kulhánek |
1 |
61 710 Kč |
|
|
Wisemusic s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Booking jako Brno s.r.o. |
1 |
46 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 15, tj. 73,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
3 |
100 646 114 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
70 000 000 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
8 |
5 168 912 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
4 |
2 584 456 Kč |
|
|
Lubomír Kopřiva |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
AUDIT PROFESIONAL s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 15, tj. 32,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Martin Volek, nar. 1984 |
1 |
2 316 050 Kč |
|
|
Marcela Strahalová |
3 |
1 725 054 Kč |
|
|
SPOLEČNOST AB - ROMANTIK s.r.o. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
Dalibor Petr - IPEX |
1 |
954 617 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Rostislav Blažek, nar. 1958 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Irena Blažková, nar. 1959 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Tomáš Fojtík, nar. 1971 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Magdaléna Fojtíková, nar. 1972 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Libor Indrák, nar. 1970 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Patrik Slaběňák, nar. 1986 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Simona Slaběňáková, nar. 1978 |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Jan Jalůvka |
1 |
646 114 Kč |
|
|
SHF, s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Správa nemovitostí Rožnov s.r.o. |
1 |
604 150 Kč |
|
|
Ing. Jiří Turoň, daňový poradce |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Sportovní agentura Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Friver s.r.o. |
1 |
114 100 Kč |
|
|
Martin Raška |
1 |
82 311 Kč |
|
|
Šárka Bobišová, nar. 1950 |
1 |
61 000 Kč |
|
|
Energetické společenství Frenštát pod Radhoštěm, z.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Petr Schiller, nar. 1983 |
1 |
58 000 Kč |
|
|
Plavecký klub Frenštát pod Radhoštěm z.s. |
1 |
57 445 Kč |
|
|
Jindřich Drha |
1 |
55 055 Kč |
|
|
SK BESKYD Frenštát p.R., z.s. |
2 |
21 781 Kč |
|
|
Pavel Grasblum, nar. 1971 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Naděžda Grasblumová, nar. 1974 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Richard Hanák, nar. 1976 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Conny Hanáková, nar. 1975 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Vladislav Janiczak, nar. 1962 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Elena Janiczaková, nar. 1971 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Erik Merenda, nar. 1975 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Alena Bartoníková Merendová, nar. 1971 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Radim Petřík, nar. 1983 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
Hana Petříková, nar. 1982 |
1 |
4 333 Kč |
|
|
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
2 |
2 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 41,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
6 |
4 258 342 Kč |
|
|
ORC recycling s.r.o. |
2 |
1 292 228 Kč |
|
|
AZ ENVI s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
PhDr. Radka Mohylová |
1 |
504 000 Kč |
|
|
KOVOK kontejnery s.r.o. |
1 |
195 536 Kč |
|
|
OPTIMTOP s.r.o. |
1 |
114 708 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 9,09 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Valašský folklorní spolek |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Jan Eliáš |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Innomotics, s.r.o. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Lookmix s.r.o. |
1 |
120 903 Kč |
|
|
Marek Mikuš |
1 |
102 192 Kč |
|
|
Schaeffler Motion Technologies CZ s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
TAH reklamní agentura, s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Ondřej Sedláček |
1 |
76 000 Kč |
|
|
OUTDOOR FILMS s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Milada Nox |
1 |
51 909 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
6 |
3 314 610 Kč |
|
|
NAODPAD s.r.o. |
1 |
1 105 474 Kč |
|
|
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. |
1 |
929 170 Kč |
|
|
AXI MONT s.r.o. |
1 |
647 817 Kč |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
Plzeňský Prazdroj, a. s. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
646 114 Kč |
|
|
modern tools s.r.o. |
1 |
625 268 Kč |
|
|
LIFTCOMP a.s. |
1 |
263 030 Kč |
|
|
AGROCAR s.r.o. |
2 |
144 859 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
140 000 Kč |
|
|
INTERNOVA MORAVA s.r.o. ."v likvidaci" |
1 |
131 261 Kč |
|
|
PURTERM s.r.o. |
4 |
115 616 Kč |
|
|
VACLAVINEK s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Lubomír Kopřiva |
1 |
61 698 Kč |
|
|
OUTDOOR FILMS s.r.o. |
1 |
58 080 Kč |
|
|
Improve Yourself, z. s. |
1 |
54 000 Kč |
|
|
Aleš Luchesi |
1 |
51 000 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
2 |
22 216 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
15 730 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Charita Frenštát pod Radhoštěm |
6 |
3 605 200 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
4 |
1 151 560 Kč |
|
|
TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. |
2 |
926 114 Kč |
|
|
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
2 |
725 000 Kč |
|
|
SK BESKYD Frenštát p.R., z.s. |
1 |
630 000 Kč |
|
|
Plavecký klub Frenštát pod Radhoštěm z.s. |
1 |
540 000 Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
2 |
396 400 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm |
4 |
368 900 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frenštát pod Radhoštěm |
2 |
364 900 Kč |
|
|
DaliGym Frenštát pod Radhoštěm z.s. |
1 |
340 000 Kč |
|
|
Sportovní gymnastika Frenštát, z.s. |
2 |
303 500 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
7 |
300 400 Kč |
|
|
JINAK, z.ú. |
1 |
294 200 Kč |
|
|
Agentura Modifo, s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
ASAP Management CZ s.r.o. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Lapos real a.s. |
1 |
175 000 Kč |
|
|
T.J. Dukla Frenštát, z.s. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
169 800 Kč |
|
|
Jungle BJJ Frenštát z.s. |
1 |
138 800 Kč |
|
|
Komorní sbor Nyklband, z. s. |
3 |
127 700 Kč |
|
|
Oddíl SBŠ Frenštát pod Radhoštěm |
2 |
127 400 Kč |
|
|
"Stáj Bonanza Trojanovice, z. s." |
2 |
115 700 Kč |
|
|
Horolezecký klub Frenštát pod Radhoštěm, z. s. |
1 |
102 200 Kč |
|
|
Medela-péče o seniory o.p.s. |
2 |
90 000 Kč |
|
|
SK Rossignol team Pustevny, z.s. |
1 |
81 500 Kč |
|
|
Krizové centrum Ostrava, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Valašský soubor písní a tanců Radhošť z Trojanovic, z. s. |
1 |
71 100 Kč |
|
|
Český kynologický svaz ZKO Frenštát pod Radhoštěm - 518 |
2 |
68 800 Kč |
|
|
Jiné hraní z. s. |
1 |
67 600 Kč |
|
|
BK Kopřivnice, z.s. |
1 |
64 800 Kč |
|
|
Discgolf Club Beskyd Frenštátsko, zapsaný spolek |
2 |
62 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frenštát pod Radhoštěm v 2025 ve výši 646 114 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,74
|
|
Počet bodů 3,74 znamená pro Město Frenštát pod Radhoštěm celkově
287. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0231 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0037 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0647 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0043 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0083 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0268 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1079 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2104 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,449
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,49
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
3,742 |
|