Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 15 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0514 odpovídá 5,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv z 292 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0103 odpovídá 1,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 39 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1336 odpovídá 13,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0103 odpovídá 1,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 10 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0342 odpovídá 3,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
1 |
25 253 910 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
1 |
22 577 956 Kč |
|
|
Asset & Corporate Services s.r.o. |
3 |
20 722 549 Kč |
|
|
26339415 |
1 |
17 038 660 Kč |
|
|
Sportovní hřiště s.r.o. |
1 |
14 946 567 Kč |
|
|
EREBOS - podpovrchová výstavba, spol. s r.o. |
1 |
10 070 749 Kč |
|
|
Oderská Stráň s.r.o. |
1 |
9 356 916 Kč |
|
|
Charita Odry |
9 |
5 956 658 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
2 |
5 136 450 Kč |
|
|
TŘI.ČTRNÁCT architekti s.r.o. |
1 |
5 112 039 Kč |
|
|
Chachar catering s.r.o. |
3 |
4 558 913 Kč |
|
|
Lumatech s.r.o. |
3 |
3 535 235 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
3 245 660 Kč |
|
|
Michal Král |
6 |
3 235 527 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
3 |
3 105 284 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
2 854 434 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
3 |
2 635 646 Kč |
|
|
Dobré stavby, s.r.o. |
2 |
2 563 002 Kč |
|
|
AMbrož elektroinstalace s.r.o. |
9 |
2 528 763 Kč |
|
|
TJ ODRY, z.s. |
4 |
2 110 000 Kč |
|
|
ARRO, spol. s r.o. |
6 |
1 912 513 Kč |
|
|
MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. |
7 |
1 770 178 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
1 757 097 Kč |
|
|
WINRO, s.r.o. |
1 |
1 681 079 Kč |
|
|
Euroregion Silesia - CZ |
1 |
1 677 398 Kč |
|
|
JACKO, p&v s.r.o. |
1 |
1 645 600 Kč |
|
|
Martin Fajmon |
1 |
1 621 132 Kč |
|
|
STAVBYOPELKA, s.r.o. |
1 |
1 558 972 Kč |
|
|
Miroslav Ovčáčík |
1 |
1 269 962 Kč |
|
|
TISKÁRNA GRAFICO s.r.o. |
2 |
1 268 425 Kč |
|
|
ProAir, s.r.o. |
1 |
1 257 129 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
5 |
1 237 233 Kč |
|
|
Vysplan s.r.o. |
2 |
1 213 631 Kč |
|
|
KANIA a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
BYVAST pro s.r.o. |
4 |
985 424 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
2 |
954 053 Kč |
|
|
ASITIS s.r.o. |
2 |
947 519 Kč |
|
|
TREKVILA s.r.o. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
Josef Maňák |
4 |
875 750 Kč |
|
|
PRINEX GROUP s.r.o. |
3 |
856 790 Kč |
|
|
Petr Kořenek |
1 |
778 708 Kč |
|
|
Petr Škrabánek |
3 |
693 935 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Odry |
1 |
612 127 Kč |
|
|
AIR FINAL s.r.o. |
2 |
609 671 Kč |
|
|
STRAKOŠ nábytek s.r.o. |
3 |
589 680 Kč |
|
|
YOUNG4ENERGY s.r.o. |
1 |
550 550 Kč |
|
|
Ing. Marek Milich |
2 |
543 600 Kč |
|
|
Orava Jakub, MgA., DiS. |
2 |
534 578 Kč |
|
|
Stavby Byrtus s.r.o. |
2 |
525 116 Kč |
|
|
Krajina břidlice, z. s. |
2 |
525 000 Kč |
|
|
ARPEX MORAVA s.r.o. |
2 |
506 990 Kč |
|
|
Elektro ELPRAMS s.r.o. |
1 |
481 387 Kč |
|
|
Josef Tomšů |
1 |
473 788 Kč |
|
|
Karel Pirnos |
4 |
464 678 Kč |
|
|
AC AERO s.r.o. |
2 |
452 661 Kč |
|
|
ILBprostav s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
MusicData s.r.o. |
1 |
429 954 Kč |
|
|
Bo!Beton racing s.r.o. |
2 |
428 885 Kč |
|
|
Mexta spol. s r.o. |
1 |
412 251 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
348 480 Kč |
|
|
LYRIX centrum, s.r.o. |
2 |
341 317 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
323 289 Kč |
|
|
GERLICH ODRY s.r.o. |
1 |
319 682 Kč |
|
|
Jiří Adamčík |
2 |
302 761 Kč |
|
|
Čtyři oči, s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Tereza Pastorková, nar. 1987 |
2 |
285 176 Kč |
|
|
Daniel Maleňák |
2 |
283 500 Kč |
|
|
EDUM.EU s.r.o. |
1 |
270 000 Kč |
|
|
Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. Klub Zvoneček |
4 |
265 000 Kč |
|
|
Václav Frais |
1 |
259 541 Kč |
|
|
xSoftZone s.r.o. |
1 |
251 801 Kč |
|
|
JARO22, z. ú. |
2 |
250 488 Kč |
|
|
Ing. Kamil Chovanec |
2 |
249 472 Kč |
|
|
SACHTOMA s.r.o. |
1 |
241 835 Kč |
|
|
DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. |
1 |
239 060 Kč |
|
|
Eva Černická |
1 |
233 964 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
231 316 Kč |
|
|
PV-ZARAT s.r.o. |
1 |
226 152 Kč |
|
|
GASTRO MACH, s.r.o. |
1 |
220 708 Kč |
|
|
MUZEJNÍ SPOLEK ROLLEDER-ODRY, o.p.s. |
1 |
220 000 Kč |
|
|
MDS Ostrava s.r.o. |
1 |
212 469 Kč |
|
|
ENVIPARTNER, s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
PROFIBA s.r.o. |
1 |
196 235 Kč |
|
|
Česko kvete MV s.r.o. |
1 |
183 634 Kč |
|
|
Pupa production s.r.o. |
2 |
181 500 Kč |
|
|
ATRIS, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
181 258 Kč |
|
|
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Odrách |
1 |
180 000 Kč |
|
|
ELO, v.o.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Jiří Černoch |
2 |
171 345 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Odry - Vítovka |
1 |
170 724 Kč |
|
|
LAPLAN a.s. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
TVÁŘE, s.r.o. |
2 |
161 400 Kč |
|
|
1995 |
1 |
161 075 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
2 |
157 300 Kč |
|
|
Finex technology s.r.o. |
1 |
149 120 Kč |
|
|
Coprosys NeTron, s.r.o. |
1 |
148 249 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
TextilEco a.s. |
3 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
|
|
Chachar catering s.r.o. |
2 |
|
|
Charita Odry |
2 |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ASITIS s.r.o. |
1 |
|
|
AMbrož elektroinstalace s.r.o. |
1 |
|
|
Asset & Corporate Services s.r.o. |
1 |
|
|
TREKVILA s.r.o. |
1 |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
TISKÁRNA GRAFICO s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
2 |
5 136 450 Kč |
|
|
Lumatech s.r.o. |
3 |
3 535 235 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
4 |
1 200 933 Kč |
|
|
EDUM.EU s.r.o. |
1 |
270 000 Kč |
|
|
xSoftZone s.r.o. |
1 |
251 801 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
181 258 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
68 123 Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
1 |
64 985 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
2 492 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
1 |
25 253 910 Kč |
|
|
Sportovní hřiště s.r.o. |
1 |
14 946 567 Kč |
|
|
EREBOS - podpovrchová výstavba, spol. s r.o. |
1 |
10 070 749 Kč |
|
|
Oderská Stráň s.r.o. |
1 |
9 356 916 Kč |
|
|
TŘI.ČTRNÁCT architekti s.r.o. |
1 |
5 112 039 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
3 |
3 105 284 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
2 854 434 Kč |
|
|
Dobré stavby, s.r.o. |
2 |
2 563 002 Kč |
|
|
ARRO, spol. s r.o. |
6 |
1 912 513 Kč |
|
|
MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. |
7 |
1 770 178 Kč |
|
|
JACKO, p&v s.r.o. |
1 |
1 645 600 Kč |
|
|
Martin Fajmon |
1 |
1 621 132 Kč |
|
|
STAVBYOPELKA, s.r.o. |
1 |
1 558 972 Kč |
|
|
ProAir, s.r.o. |
1 |
1 257 129 Kč |
|
|
Michal Král |
3 |
1 222 004 Kč |
|
|
Vysplan s.r.o. |
2 |
1 213 631 Kč |
|
|
KANIA a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
AMbrož elektroinstalace s.r.o. |
4 |
1 064 670 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
2 |
954 053 Kč |
|
|
ASITIS s.r.o. |
2 |
947 519 Kč |
|
|
BYVAST pro s.r.o. |
3 |
864 424 Kč |
|
|
PRINEX GROUP s.r.o. |
3 |
856 790 Kč |
|
|
Josef Maňák |
3 |
781 527 Kč |
|
|
YOUNG4ENERGY s.r.o. |
1 |
550 550 Kč |
|
|
Ing. Marek Milich |
2 |
543 600 Kč |
|
|
ARPEX MORAVA s.r.o. |
2 |
506 990 Kč |
|
|
Elektro ELPRAMS s.r.o. |
1 |
481 387 Kč |
|
|
Josef Tomšů |
1 |
473 788 Kč |
|
|
ILBprostav s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
AIR FINAL s.r.o. |
1 |
416 276 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
323 289 Kč |
|
|
Stavby Byrtus s.r.o. |
1 |
317 117 Kč |
|
|
SACHTOMA s.r.o. |
1 |
241 835 Kč |
|
|
LAPLAN a.s. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Petr Škrabánek |
1 |
154 880 Kč |
|
|
Hydroelko, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
KaHa Hranice s.r.o. |
1 |
96 522 Kč |
|
|
Ing. Pavel Kurečka MOSTY s.r.o. |
1 |
75 504 Kč |
|
|
Čtyři oči, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
1 |
61 803 Kč |
|
|
Ing.arch. KOZELSKÁ BENCÚROVÁ HELGA |
1 |
25 138 Kč |
|
|
Tereza Pastorková, nar. 1987 |
1 |
3 066 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Asset & Corporate Services s.r.o. |
3 |
20 722 549 Kč |
|
|
Chachar catering s.r.o. |
3 |
4 558 913 Kč |
|
|
Charita Odry |
2 |
1 757 097 Kč |
|
|
Petr Kořenek |
1 |
778 708 Kč |
|
|
Tereza Pastorková, nar. 1987 |
1 |
282 110 Kč |
|
|
Ing. Kamil Chovanec |
2 |
249 472 Kč |
|
|
Eva Černická |
1 |
233 964 Kč |
|
|
PV-ZARAT s.r.o. |
1 |
226 152 Kč |
|
|
ELO, v.o.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Odry - Vítovka |
1 |
170 724 Kč |
|
|
1995 |
1 |
161 075 Kč |
|
|
Vladimír Rada, nar. 1998 |
1 |
134 068 Kč |
|
|
Lukáš Rada , nar. 2000 |
1 |
134 068 Kč |
|
|
JARO22, z. ú. |
1 |
133 728 Kč |
|
|
GESPO, veřejná obchodní společnost |
1 |
111 320 Kč |
|
|
Josef Maňák |
1 |
94 223 Kč |
|
|
Pupa production s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Karel Pirnos |
1 |
87 084 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
67 591 Kč |
|
|
Jakub Beran, nar. 1994 |
1 |
5 613 Kč |
|
|
Hana Chrástecká, nar. 1974 |
1 |
1 300 Kč |
|
|
Marie Chrástecká, nar. 1948 |
1 |
1 300 Kč |
|
|
Šárka Freissová, nar. 1971 |
1 |
1 300 Kč |
|
|
Leona Haubeltová, nar. 1972 |
1 |
1 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
1 757 097 Kč |
|
|
TREKVILA s.r.o. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
ASF jobs s.r.o. |
1 |
10 713 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Euroregion Silesia - CZ |
1 |
1 677 398 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
348 480 Kč |
|
|
Haps, společnost s ručením omezeným |
1 |
71 753 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AMbrož elektroinstalace s.r.o. |
1 |
878 549 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
26339415 |
1 |
17 038 660 Kč |
|
|
Charita Odry |
6 |
4 049 000 Kč |
|
|
TJ ODRY, z.s. |
4 |
2 110 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Odry |
1 |
612 127 Kč |
|
|
Krajina břidlice, z. s. |
2 |
525 000 Kč |
|
|
Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. Klub Zvoneček |
4 |
265 000 Kč |
|
|
MUZEJNÍ SPOLEK ROLLEDER-ODRY, o.p.s. |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Odrách |
1 |
180 000 Kč |
|
|
JARO22, z. ú. |
1 |
116 760 Kč |
|
|
AGRIWELL s.r.o. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
CupSystem, s.r.o. |
1 |
69 500 Kč |
|
|
2K-BIKE CLUB ODRY z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Spolek zdravotně postižených Odry |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Andělé Stromu života p. s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Linka bezpečí, z.s. |
1 |
5 000 Kč |
|
|
KAFIRA o.p.s. |
1 |
5 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Odry v 2025 ve výši 878 549 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,82
|
|
Počet bodů 4,82 znamená pro Město Odry celkově
568. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0514 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0103 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0489 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0370 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0103 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0342 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1336 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1559 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,482
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,82
|
|
Výsledný K-Index
|
4,816 |
|