Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0157 odpovídá 1,57 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 45 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1765 odpovídá 17,65 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0235 odpovídá 2,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
362 000 000 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
6 |
13 441 715 Kč |
|
|
FICHNA - HUDECZEK a.s. |
5 |
8 377 882 Kč |
|
|
JAMI - stav, s. r. o. |
1 |
8 172 281 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
12 |
6 051 569 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
5 857 689 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
10 |
5 072 139 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
13 |
4 899 632 Kč |
|
|
Sportovní klub FC Hlučín, z.s. |
2 |
3 393 037 Kč |
|
|
SD Ateliér s.r.o. |
2 |
2 658 068 Kč |
|
|
Ricka Karel s.r.o. |
2 |
2 546 909 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hlučín |
3 |
2 524 651 Kč |
|
|
Charita Hlučín |
1 |
2 244 000 Kč |
|
|
PROKOP MOSTY s.r.o. |
1 |
2 226 026 Kč |
|
|
Sample beta a.s. |
1 |
2 226 026 Kč |
|
|
WINRO, s.r.o. |
2 |
1 742 487 Kč |
|
|
HV Výtahy s.r.o. |
1 |
1 592 118 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
1 389 564 Kč |
|
|
Kosma Dominik, nar. 2000 |
1 |
1 246 300 Kč |
|
|
Vařeková Nikola, nar. 2002 |
1 |
1 246 300 Kč |
|
|
New Wind Production s.r.o. |
3 |
1 140 188 Kč |
|
|
Barbora Šuláková |
5 |
957 367 Kč |
|
|
AMBRA - Trade, s.r.o. |
3 |
920 284 Kč |
|
|
HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. |
3 |
915 707 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
2 |
900 057 Kč |
|
|
Fotbalový klub Darkovičky, z.s. |
2 |
800 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. |
1 |
790 000 Kč |
|
|
SOMA Markvartovice a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
724 403 Kč |
|
|
ACA Market s.r.o. |
2 |
689 761 Kč |
|
|
Florbal Hlučín, z.s. |
1 |
650 000 Kč |
|
|
AlfaPOL s.r.o. |
1 |
601 038 Kč |
|
|
ProIZS CZ s.r.o. |
4 |
595 221 Kč |
|
|
Drozd spol. s r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
VODOPROJEKTY-JHP s.r.o. |
3 |
500 335 Kč |
|
|
Andrea Vojkovská |
3 |
484 000 Kč |
|
|
Lubomír Říha, Hana Říhová |
1 |
476 482 Kč |
|
|
ROSTYL s.r.o. |
3 |
467 260 Kč |
|
|
František Urban |
2 |
455 400 Kč |
|
|
Stamed s.r.o. |
1 |
445 900 Kč |
|
|
Tenisový klub Hlučín, z.s. |
1 |
427 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Pavel Ksenič |
4 |
388 440 Kč |
|
|
KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
FAM ARCHITEKTI, s.r.o. |
2 |
386 837 Kč |
|
|
ASITIS s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
SEŽEV chráněná dílna s.r.o. |
1 |
351 203 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
350 000 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
2 |
347 787 Kč |
|
|
MK Ballerisimo Hlučín, z.s. |
1 |
330 000 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Libor Svoboda |
2 |
282 120 Kč |
|
|
Milan Jiříček |
1 |
250 000 Kč |
|
|
FC HLUČÍN a.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
PUDIS a.s. |
2 |
239 580 Kč |
|
|
Roman Círek |
1 |
239 310 Kč |
|
|
AGROZEA, spol. s r. o. |
1 |
228 950 Kč |
|
|
PAPILIO-advertising, spol. s r.o. |
1 |
216 000 Kč |
|
|
Ing. Daniel Halfar |
2 |
208 000 Kč |
|
|
KLUB PŘÁTEL TANEČNÍCH AKTIVIT Hlučín, z.s. |
1 |
195 000 Kč |
|
|
Pavel Balog |
1 |
191 970 Kč |
|
|
FLAMEOS SERVIS s.r.o. |
1 |
191 205 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Bobrovníky, z.s. |
1 |
191 000 Kč |
|
|
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Leoš Jakubec, Dagmar Jakubcová |
1 |
172 400 Kč |
|
|
Roman Ksenič |
1 |
170 605 Kč |
|
|
NOIBIT s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
ČEKOS Ostrava s.r.o. |
2 |
165 374 Kč |
|
|
Služby Dobrého Pastýře |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Callida, s.r.o. |
1 |
163 834 Kč |
|
|
SAPEKOR s.r.o. |
1 |
162 624 Kč |
|
|
CSG NADAČNÍ FOND |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Dětský ranč Hlučín z.s. |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Jiří Janoš |
1 |
134 104 Kč |
|
|
Olga Viktorinová |
1 |
133 000 Kč |
|
|
Štěpán Chlappek |
1 |
132 979 Kč |
|
|
Handballclub Hlučín z. s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Ing. Hana Mikešová, daňový poradce |
1 |
126 324 Kč |
|
|
Ing.arch. Jiří Markevič |
1 |
125 000 Kč |
|
|
Elim Opava, o.p.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
BETONÁRNA HLUČÍN s.r.o. |
1 |
120 026 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
120 000 Kč |
|
|
HSV keramhaus s.r.o. |
1 |
119 088 Kč |
|
|
TEMPO, obchodní družstvo |
1 |
108 900 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
101 156 Kč |
|
|
Jiří Tauer |
1 |
99 982 Kč |
|
|
Jaromír Malík |
1 |
98 383 Kč |
|
|
K T Vzduchotechnika, spol. s r.o. |
1 |
96 759 Kč |
|
|
Ing. Alena Vitásková, nar. 1956 |
1 |
95 832 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Teska |
1 |
90 750 Kč |
|
|
IMPULS-B, s.r.o. |
1 |
90 120 Kč |
|
|
M - Glass plast s.r.o. |
1 |
89 564 Kč |
|
|
DAMIJA elektro s.r.o. |
1 |
86 632 Kč |
|
|
Ing. Stela Průchová, nar. 1954 |
2 |
84 627 Kč |
|
|
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 19108 ORION Hlučín |
1 |
83 000 Kč |
|
|
Radim Myška |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
DomA - domácí asistence, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
78 976 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hlučín v 2025 ve výši 2 226 026 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,23.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 6,85 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
6 |
13 441 715 Kč |
|
|
FICHNA - HUDECZEK a.s. |
5 |
8 377 882 Kč |
|
|
JAMI - stav, s. r. o. |
1 |
8 172 281 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
11 |
5 931 556 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
5 857 689 Kč |
|
|
SD Ateliér s.r.o. |
2 |
2 658 068 Kč |
|
|
PROKOP MOSTY s.r.o. |
1 |
2 226 026 Kč |
|
|
Sample beta a.s. |
1 |
2 226 026 Kč |
|
|
WINRO, s.r.o. |
2 |
1 742 487 Kč |
|
|
HV Výtahy s.r.o. |
1 |
1 592 118 Kč |
|
|
HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. |
3 |
915 707 Kč |
|
|
SOMA Markvartovice a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
AlfaPOL s.r.o. |
1 |
601 038 Kč |
|
|
ACA Market s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Barbora Šuláková |
2 |
407 286 Kč |
|
|
ROSTYL s.r.o. |
2 |
400 960 Kč |
|
|
Ing. arch. Pavel Ksenič |
4 |
388 440 Kč |
|
|
KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
FAM ARCHITEKTI, s.r.o. |
2 |
386 837 Kč |
|
|
VODOPROJEKTY-JHP s.r.o. |
2 |
354 530 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
2 |
347 787 Kč |
|
|
Libor Svoboda |
2 |
282 120 Kč |
|
|
PUDIS a.s. |
2 |
239 580 Kč |
|
|
Roman Círek |
1 |
239 310 Kč |
|
|
FLAMEOS SERVIS s.r.o. |
1 |
191 205 Kč |
|
|
Roman Ksenič |
1 |
170 605 Kč |
|
|
Ing.arch. Jiří Markevič |
1 |
125 000 Kč |
|
|
HSV keramhaus s.r.o. |
1 |
119 088 Kč |
|
|
Jiří Tauer |
1 |
99 982 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Teska |
1 |
90 750 Kč |
|
|
DAMIJA elektro s.r.o. |
1 |
86 632 Kč |
|
|
ČEKOS Ostrava s.r.o. |
1 |
83 561 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Jan Lorenc |
1 |
75 407 Kč |
|
|
Vítek Jiří, Ing. |
1 |
69 454 Kč |
|
|
Ing. Daniel Halfar |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Kubík Hubert, Ing. |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Ricka Karel s.r.o. |
1 |
67 787 Kč |
|
|
ML Construction & Consulting s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hlučín v 2025 ve výši 2 226 026 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
362 000 000 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
350 000 Kč |
|
|
Audit-daně STEINOVÁ s.r.o. |
1 |
63 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hlučín v 2025 ve výši 2 226 026 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kosma Dominik, nar. 2000 |
1 |
1 246 300 Kč |
|
|
Vařeková Nikola, nar. 2002 |
1 |
1 246 300 Kč |
|
|
New Wind Production s.r.o. |
2 |
640 188 Kč |
|
|
Drozd spol. s r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Lubomír Říha, Hana Říhová |
1 |
476 482 Kč |
|
|
AGROZEA, spol. s r. o. |
1 |
228 950 Kč |
|
|
PAPILIO-advertising, spol. s r.o. |
1 |
216 000 Kč |
|
|
ACA Market s.r.o. |
1 |
205 761 Kč |
|
|
Leoš Jakubec, Dagmar Jakubcová |
1 |
172 400 Kč |
|
|
Olga Viktorinová |
1 |
133 000 Kč |
|
|
Ing. Hana Mikešová, daňový poradce |
1 |
126 324 Kč |
|
|
TEMPO, obchodní družstvo |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Ing. Alena Vitásková, nar. 1956 |
1 |
95 832 Kč |
|
|
Ing. Stela Průchová, nar. 1954 |
2 |
84 627 Kč |
|
|
1966 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Libor Macháček nar. 1992, Monika Macháčková nar. 1990 |
1 |
70 935 Kč |
|
|
manželé Aleš Bobřík, nar. 1979, a Lucie Bobříková Václavková, nar. 1982 |
1 |
62 436 Kč |
|
|
ADO Ostrava, a.s. |
1 |
59 048 Kč |
|
|
Ing. Martin Krejčí, nar. 1965 |
1 |
51 292 Kč |
|
|
Martin Krejčí, nar. 1965 |
1 |
33 336 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hlučín |
1 |
28 158 Kč |
|
|
Aleš Janoš |
1 |
14 520 Kč |
|
|
PATEROVI s.r.o. |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Vojtěch Kopeček |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Motoškola PATER s.r.o. |
1 |
14 520 Kč |
|
|
MiraMar Czech s.r.o. |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Tomáš Vícha |
1 |
7 260 Kč |
|
|
Antonín Vícha |
1 |
7 260 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hlučín v 2025 ve výši 2 226 026 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
11 |
4 154 540 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
1 |
826 285 Kč |
|
|
Barbora Šuláková |
1 |
293 159 Kč |
|
|
LB GASTRO s. r. o. |
1 |
72 050 Kč |
|
|
ROSTYL s.r.o. |
1 |
66 300 Kč |
|
|
MV INVEST VJAČKA, s.r.o. |
1 |
59 740 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hlučín v 2025 ve výši 2 226 026 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sportovní klub FC Hlučín, z.s. |
2 |
3 393 037 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hlučín |
2 |
2 496 493 Kč |
|
|
Charita Hlučín |
1 |
2 244 000 Kč |
|
|
Fotbalový klub Darkovičky, z.s. |
2 |
800 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. |
1 |
790 000 Kč |
|
|
Florbal Hlučín, z.s. |
1 |
650 000 Kč |
|
|
New Wind Production s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Tenisový klub Hlučín, z.s. |
1 |
427 000 Kč |
|
|
MK Ballerisimo Hlučín, z.s. |
1 |
330 000 Kč |
|
|
FC HLUČÍN a.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
KLUB PŘÁTEL TANEČNÍCH AKTIVIT Hlučín, z.s. |
1 |
195 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Bobrovníky, z.s. |
1 |
191 000 Kč |
|
|
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Služby Dobrého Pastýře |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Dětský ranč Hlučín z.s. |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Handballclub Hlučín z. s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Elim Opava, o.p.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 19108 ORION Hlučín |
1 |
83 000 Kč |
|
|
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
DomA - domácí asistence, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Základní kynologická organizace Hlučín-Rovniny Pořadové číslo 20603 |
1 |
66 000 Kč |
|
|
Nová šance, z.s. |
1 |
62 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bobrovníky |
1 |
55 700 Kč |
|
|
Jezdecký klub Baloušek, z.s. |
1 |
55 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hlučín v 2025 ve výši 2 226 026 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,92
|
|
Počet bodů 6,92 znamená pro Město Hlučín celkově
1049. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0157 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,2456 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0235 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1765 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2303 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,692
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,92
|
|
Výsledný K-Index
|
6,915 |
|