Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0150 odpovídá 1,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0021 odpovídá 0,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 43 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0921 odpovídá 9,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0171 odpovídá 1,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0021 odpovídá 0,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 7 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0150 odpovídá 1,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
31645640 |
2 |
112 372 292 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
80 000 000 Kč |
|
|
Mohelnické kulturní a sportovní centrum, s.r.o. |
17 |
46 505 988 Kč |
|
|
KARETA s.r.o. |
4 |
26 518 817 Kč |
|
|
PEMAJ stav s.r.o. |
23 |
25 392 643 Kč |
|
|
ELEKTRO-FLEXI s.r.o. |
12 |
16 061 833 Kč |
|
|
ESB mont s.r.o. |
19 |
15 818 937 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
3 |
14 287 360 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
3 |
12 184 064 Kč |
|
|
IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. |
4 |
8 150 577 Kč |
|
|
Glasmont Systems s.r.o. |
5 |
7 785 666 Kč |
|
|
Jan Diviš, nar. 1970 |
1 |
7 235 074 Kč |
|
|
FIS Instalace s.r.o. |
6 |
6 333 183 Kč |
|
|
Elektropráce Spáčil s.r.o. |
7 |
6 284 576 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Vitásek |
4 |
5 182 581 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
3 |
4 826 546 Kč |
|
|
ÚSOVSKO a. s. |
2 |
4 782 000 Kč |
|
|
FK MOHELNICE z.s. |
7 |
3 906 145 Kč |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
3 870 000 Kč |
|
|
WEISSTAW s.r.o. |
5 |
3 801 040 Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
4 |
3 718 175 Kč |
|
|
SART-stavby a rekonstrukce a.s. |
2 |
3 663 642 Kč |
|
|
Pavel Jořenek |
6 |
3 514 603 Kč |
|
|
BEST, a.s. |
2 |
2 591 290 Kč |
|
|
GREEN ROVER s.r.o. |
2 |
2 591 290 Kč |
|
|
Lesní družstvo "Háj" |
2 |
2 591 290 Kč |
|
|
SZA-STAV, s.r.o. |
5 |
2 566 002 Kč |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
1 |
2 464 080 Kč |
|
|
Michal Hladík |
3 |
2 221 048 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
4 |
2 146 552 Kč |
|
|
Charita Zábřeh |
3 |
2 106 645 Kč |
|
|
VISSO s.r.o. |
3 |
2 001 559 Kč |
|
|
Martin Polách, nar. 1984 |
1 |
1 925 000 Kč |
|
|
Šárka Krbcová, nar. 1983 |
1 |
1 925 000 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
1 798 764 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
2 |
1 673 645 Kč |
|
|
TOP Servis Libivá s.r.o. |
2 |
1 662 887 Kč |
|
|
Restaurování kamene Daubner, s.r.o. |
2 |
1 643 677 Kč |
|
|
Innomotics, s.r.o. |
2 |
1 611 490 Kč |
|
|
Ing.arch. Burian Aleš |
3 |
1 605 405 Kč |
|
|
Funder s.r.o. |
6 |
1 570 750 Kč |
|
|
OPLUŠTIL - STAVBY elektromontáže s.r.o. |
2 |
1 400 149 Kč |
|
|
Loránt Spalek |
2 |
1 388 745 Kč |
|
|
HROCH COMPANY s.r.o. |
2 |
1 386 395 Kč |
|
|
JAMASTAV MORAVIA a.s. |
4 |
1 366 245 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Král |
2 |
1 337 826 Kč |
|
|
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. |
2 |
1 328 445 Kč |
|
|
MOHELNICE AGRO s.r.o. |
2 |
1 328 445 Kč |
|
|
VÝTAHY Tempír s.r.o. |
2 |
1 327 485 Kč |
|
|
Colmark trade s.r.o. |
1 |
1 313 218 Kč |
|
|
BPP GROUP CZ s. r. o. |
3 |
1 310 451 Kč |
|
|
POLTRADE Equity s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
B R A V O Loštice spol. s r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
BILL, s. r. o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
OLSEED, a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
M+M Hospodářské potřeby s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
ASI informační technologie s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Pavlína Langová, nar. 1993 |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Automena Czech, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
JMC Trading s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
P.B. MORAVA s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Michal Dvorský |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Merkurius a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
POLTRADE, spol. s r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Stanislav Baciak |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
ROXOM GROUP s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Jana Hédová |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Tomáš Mekyska |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Radomír Marák |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
MIVARDI s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Natura verde holding s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
KOVÁRNA-MOHELNICE, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Středisko zdravotních služeb s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
NEVEX, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
FUTURPOL, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
MAMUT - THERM PRO s.r.o. |
2 |
1 154 667 Kč |
|
|
PSPware s.r.o. |
5 |
1 088 106 Kč |
|
|
Jan Zatloukal |
2 |
966 347 Kč |
|
|
STATING Projekce s.r.o. |
2 |
925 980 Kč |
|
|
HV stavby a práce s.r.o. |
2 |
819 789 Kč |
|
|
Ing. Jiří Frys |
3 |
775 489 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
762 040 Kč |
|
|
Novosád Dental s.r.o. |
1 |
682 560 Kč |
|
|
Dubická zemědělská a.s. |
3 |
672 265 Kč |
|
|
CONTENUR Česká republika s.r.o. |
3 |
653 400 Kč |
|
|
PSN & DS a.s. |
2 |
596 035 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
574 431 Kč |
|
|
ATALIAN CZ s.r.o. |
2 |
527 613 Kč |
|
|
FBC Mohelnice z. s. |
2 |
490 820 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice |
2 |
467 000 Kč |
|
|
Tomáš Langer s.r.o. |
3 |
465 372 Kč |
|
|
Antonín Neumann, nar. 1942 |
1 |
448 840 Kč |
|
|
ZZN Hospodářské potřeby, a.s. |
5 |
447 882 Kč |
|
|
Jan Vaněk |
1 |
429 000 Kč |
|
|
Daniel Plhák |
2 |
407 268 Kč |
|
|
LUCIE ŠUPLEROVÁ DiS. |
1 |
404 520 Kč |
|
|
Michael Novosád, nar. 1990 |
1 |
404 520 Kč |
|
|
Lukáš David |
5 |
385 128 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ESB mont s.r.o. |
5 |
|
|
Elektropráce Spáčil s.r.o. |
4 |
|
|
Ing. Zdeněk Vitásek |
4 |
|
|
ELEKTRO-FLEXI s.r.o. |
4 |
|
|
Mohelnické kulturní a sportovní centrum, s.r.o. |
3 |
|
|
PEMAJ stav s.r.o. |
2 |
|
|
BEST, a.s. |
2 |
|
|
GREEN ROVER s.r.o. |
2 |
|
|
MK POWER s.r.o. |
2 |
|
|
FIS Instalace s.r.o. |
2 |
|
|
Lesní družstvo "Háj" |
2 |
|
|
Pavel Jořenek |
2 |
|
|
POLTRADE Equity s.r.o. |
1 |
|
|
B R A V O Loštice spol. s r.o. |
1 |
|
|
BILL, s. r. o. |
1 |
|
|
OLSEED, a.s. |
1 |
|
|
M+M Hospodářské potřeby s.r.o. |
1 |
|
|
ASI informační technologie s.r.o. |
1 |
|
|
Pavlína Langová, nar. 1993 |
1 |
|
|
Michal Hladík |
1 |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
|
|
OPLUŠTIL - STAVBY elektromontáže s.r.o. |
1 |
|
|
Automena Czech, s.r.o. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o. |
1 |
|
|
HROCH COMPANY s.r.o. |
1 |
|
|
31645640 |
1 |
|
|
BPP GROUP CZ s. r. o. |
1 |
|
|
JMC Trading s.r.o. |
1 |
|
|
Charita Zábřeh |
1 |
|
|
P.B. MORAVA s.r.o. |
1 |
|
|
TOP Servis Libivá s.r.o. |
1 |
|
|
Ing.arch. Burian Aleš |
1 |
|
|
Michal Dvorský |
1 |
|
|
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. |
1 |
|
|
Merkurius a.s. |
1 |
|
|
Glasmont Systems s.r.o. |
1 |
|
|
Loránt Spalek |
1 |
|
|
FK MOHELNICE z.s. |
1 |
|
|
POLTRADE, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Stanislav Baciak |
1 |
|
|
ROXOM GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
MOHELNICE AGRO s.r.o. |
1 |
|
|
Jana Hédová |
1 |
|
|
Tomáš Mekyska |
1 |
|
|
Radomír Marák |
1 |
|
|
MIVARDI s.r.o. |
1 |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
1 |
|
|
Natura verde holding s.r.o. |
1 |
|
|
Restaurování kamene Daubner, s.r.o. |
1 |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
|
|
KOVÁRNA-MOHELNICE, s.r.o. |
1 |
|
|
Středisko zdravotních služeb s.r.o. |
1 |
|
|
VISSO s.r.o. |
1 |
|
|
NEVEX, s.r.o. |
1 |
|
|
FUTURPOL, s.r.o. |
1 |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Colmark trade s.r.o. |
1 |
1 313 218 Kč |
|
|
BEST, a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Jan Vaněk |
1 |
429 000 Kč |
|
|
CONTENUR Česká republika s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
ESB mont s.r.o. |
1 |
109 506 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
PSPware s.r.o. |
1 |
185 723 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mohelnické kulturní a sportovní centrum, s.r.o. |
1 |
1 379 400 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 24, tj. 16,20 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
31645640 |
2 |
112 372 292 Kč |
|
|
PEMAJ stav s.r.o. |
17 |
24 654 972 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
13 168 246 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
3 |
12 184 064 Kč |
|
|
ESB mont s.r.o. |
8 |
8 924 943 Kč |
|
|
IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. |
4 |
8 150 577 Kč |
|
|
Elektropráce Spáčil s.r.o. |
7 |
6 284 576 Kč |
|
|
FIS Instalace s.r.o. |
5 |
6 078 595 Kč |
|
|
ELEKTRO-FLEXI s.r.o. |
6 |
5 342 832 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
2 |
4 691 487 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Vitásek |
3 |
3 886 935 Kč |
|
|
SART-stavby a rekonstrukce a.s. |
2 |
3 663 642 Kč |
|
|
WEISSTAW s.r.o. |
3 |
3 347 969 Kč |
|
|
SZA-STAV, s.r.o. |
5 |
2 566 002 Kč |
|
|
Michal Hladík |
2 |
2 205 663 Kč |
|
|
MK POWER s.r.o. |
2 |
2 158 750 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
4 |
2 146 552 Kč |
|
|
VISSO s.r.o. |
3 |
2 001 559 Kč |
|
|
Martin Polách, nar. 1984 |
1 |
1 925 000 Kč |
|
|
Šárka Krbcová, nar. 1983 |
1 |
1 925 000 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
2 |
1 673 645 Kč |
|
|
KARETA s.r.o. |
2 |
1 534 219 Kč |
|
|
Innomotics, s.r.o. |
1 |
1 450 754 Kč |
|
|
OPLUŠTIL - STAVBY elektromontáže s.r.o. |
2 |
1 400 149 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Král |
2 |
1 337 826 Kč |
|
|
MAMUT - THERM PRO s.r.o. |
2 |
1 154 667 Kč |
|
|
Funder s.r.o. |
4 |
1 002 050 Kč |
|
|
Jan Zatloukal |
2 |
966 347 Kč |
|
|
STATING Projekce s.r.o. |
2 |
925 980 Kč |
|
|
Ing. Jiří Frys |
3 |
775 489 Kč |
|
|
Pavel Jořenek |
3 |
736 549 Kč |
|
|
HV stavby a práce s.r.o. |
1 |
594 943 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
503 119 Kč |
|
|
Glasmont Systems s.r.o. |
2 |
483 846 Kč |
|
|
Daniel Plhák |
2 |
407 268 Kč |
|
|
PSPware s.r.o. |
1 |
386 561 Kč |
|
|
Restaurování kamene Daubner, s.r.o. |
1 |
348 032 Kč |
|
|
PB SCOM s.r.o. |
2 |
335 505 Kč |
|
|
J. V. G. LIVEX spol. s r.o. |
2 |
333 997 Kč |
|
|
Monika Sobotková |
1 |
325 000 Kč |
|
|
PETR HOŠEK |
2 |
300 000 Kč |
|
|
JAMASTAV MORAVIA a.s. |
1 |
281 467 Kč |
|
|
PROJEKČNÍ STUDIO L&Ko, s.r.o. |
1 |
227 480 Kč |
|
|
Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o. |
1 |
227 369 Kč |
|
|
Přindiš Jaroslav |
1 |
218 780 Kč |
|
|
Zdeněk Holuša |
1 |
218 719 Kč |
|
|
Ing.arch. Burian Aleš |
1 |
217 800 Kč |
|
|
VSJ mechanizace s.r.o. |
1 |
188 996 Kč |
|
|
Ing.arch. DOHNAL JAN |
1 |
151 250 Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
1 |
117 617 Kč |
|
|
Klimaprodukt, a.s. |
1 |
114 684 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Gatěk |
1 |
99 200 Kč |
|
|
GS Stav Pro s.r.o. |
1 |
97 760 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Zábřežská projekční s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
ROADMEDIC s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
ROAD-MARK s.r.o. |
1 |
63 380 Kč |
|
|
Berka - Stavkonzult, s.r.o. |
1 |
59 169 Kč |
|
|
MENERGA CZECH+, spol. s r.o. |
1 |
51 100 Kč |
|
|
BPP GROUP CZ s. r. o. |
1 |
12 100 Kč |
|
|
Václav Váchal |
1 |
11 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Restaurování kamene Daubner, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
MgA. Lucie Klásek |
1 |
77 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
80 000 000 Kč |
|
|
Envirostyl s.r.o. |
1 |
119 000 Kč |
|
|
Osigeno - veřejné zakázky a dotace s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
40 986 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jan Diviš, nar. 1970 |
1 |
7 235 074 Kč |
|
|
ÚSOVSKO a. s. |
2 |
4 782 000 Kč |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
3 870 000 Kč |
|
|
Pavlína Langová, nar. 1993 |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Lesní družstvo "Háj" |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Novosád Dental s.r.o. |
1 |
682 560 Kč |
|
|
Dubická zemědělská a.s. |
3 |
672 265 Kč |
|
|
Antonín Neumann, nar. 1942 |
1 |
448 840 Kč |
|
|
LUCIE ŠUPLEROVÁ DiS. |
1 |
404 520 Kč |
|
|
Petra Pospíšilová, nar. 1981 |
1 |
328 500 Kč |
|
|
FikTiCore s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Bright Tomorrows s.r.o. |
1 |
215 400 Kč |
|
|
Petr Kvapil, nar. 1962 |
1 |
200 376 Kč |
|
|
Jakub Zbranek, nar. 1987 |
1 |
197 100 Kč |
|
|
Miriam Koupilová, nar. 1962 |
1 |
192 000 Kč |
|
|
Aleš Staroštík, nar. 1976 |
1 |
160 800 Kč |
|
|
Innomotics, s.r.o. |
1 |
160 736 Kč |
|
|
FK MOHELNICE z.s. |
2 |
136 500 Kč |
|
|
Martina Kudělková, nar. 1992 |
1 |
100 800 Kč |
|
|
Martina Urbášková, nar. 1986 |
1 |
73 931 Kč |
|
|
Jiří Ryšánek, nar. 1968 |
1 |
62 880 Kč |
|
|
Helena Eliášová, nar. 1951 |
1 |
47 916 Kč |
|
|
Josef Eliáš, nar. 1951 |
1 |
47 916 Kč |
|
|
Osigeno - veřejné zakázky a dotace s.r.o. |
1 |
42 350 Kč |
|
|
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. |
1 |
32 800 Kč |
|
|
MOHELNICE AGRO s.r.o. |
1 |
32 800 Kč |
|
|
BPP GROUP CZ s. r. o. |
1 |
2 706 Kč |
|
|
Zdeněk Zbranek, nar. 1957 |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 36, tj. 79,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mohelnické kulturní a sportovní centrum, s.r.o. |
6 |
19 084 924 Kč |
|
|
GREEN ROVER s.r.o. |
2 |
2 591 290 Kč |
|
|
ESB mont s.r.o. |
3 |
2 174 195 Kč |
|
|
HROCH COMPANY s.r.o. |
2 |
1 386 395 Kč |
|
|
POLTRADE Equity s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
BEST, a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
B R A V O Loštice spol. s r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
BILL, s. r. o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
OLSEED, a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
M+M Hospodářské potřeby s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Automena Czech, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
BPP GROUP CZ s. r. o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
JMC Trading s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Charita Zábřeh |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
P.B. MORAVA s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
TOP Servis Libivá s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Michal Dvorský |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Merkurius a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
POLTRADE, spol. s r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
ROXOM GROUP s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
MOHELNICE AGRO s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Jana Hédová |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Tomáš Mekyska |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Radomír Marák |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
MIVARDI s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
KOVÁRNA-MOHELNICE, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Středisko zdravotních služeb s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
NEVEX, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
FUTURPOL, s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
574 431 Kč |
|
|
Oldřich Hut |
1 |
63 525 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 42,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pavel Jořenek |
2 |
2 591 290 Kč |
|
|
ESB mont s.r.o. |
2 |
1 608 551 Kč |
|
|
Loránt Spalek |
2 |
1 388 745 Kč |
|
|
Ing.arch. Burian Aleš |
2 |
1 387 605 Kč |
|
|
VÝTAHY Tempír s.r.o. |
2 |
1 327 485 Kč |
|
|
Glasmont Systems s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Stanislav Baciak |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
ELEKTRO-FLEXI s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
LARGO PCO s.r.o. |
1 |
287 133 Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
1 |
201 017 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
141 570 Kč |
|
|
Lukáš David |
1 |
105 464 Kč |
|
|
PSPware s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Josef Havlíček |
1 |
52 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mohelnické kulturní a sportovní centrum, s.r.o. |
8 |
17 387 414 Kč |
|
|
FK MOHELNICE z.s. |
5 |
3 769 645 Kč |
|
|
Lesní družstvo "Háj" |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Natura verde holding s.r.o. |
1 |
1 295 645 Kč |
|
|
Charita Zábřeh |
1 |
750 000 Kč |
|
|
Funder s.r.o. |
2 |
568 700 Kč |
|
|
FBC Mohelnice z. s. |
2 |
490 820 Kč |
|
|
TK Mohelnice z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Společnost Podané ruce o.p.s. |
1 |
290 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Basketbalový klub Mohelnice, z.s. |
1 |
166 000 Kč |
|
|
Madalen z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Fingers Up Production s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
TJ Podolí, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Společnost pro ranou péči, pobočka pro rodinu Olomouc |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Mohelnice |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Jaroslav Koupil, nar. 1949 |
1 |
55 826 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mohelnice v 2025 ve výši 1 295 645 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,16
|
|
Počet bodů 4,16 znamená pro Město Mohelnice celkově
388. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0150 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0021 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0809 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0061 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0171 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0021 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0150 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0921 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1857 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,416
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,16
|
|
Výsledný K-Index
|
4,161 |
|