Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 36 smluv z 107 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,34.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,3364 odpovídá 33,64 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 13 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1215 odpovídá 12,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Dramox s.r.o. |
7 |
2 042 082 Kč |
|
|
PRO MUSIC, s.r.o. |
3 |
2 012 926 Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
4 |
1 692 216 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Hrdina |
5 |
1 458 630 Kč |
|
|
AUDIO PARTNER s.r.o. |
2 |
1 263 332 Kč |
|
|
Marek Šimkovský |
2 |
1 228 785 Kč |
|
|
ATELIER RAW s.r.o. |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
TS technik s.r.o. |
1 |
1 116 261 Kč |
|
|
Divadlo Archa o.p.s. |
3 |
875 178 Kč |
|
|
MTS MEDIA TECHNICAL SYSTEM CZECH, s.r.o. |
1 |
718 406 Kč |
|
|
Služba, výrobní družstvo |
2 |
583 452 Kč |
|
|
AB TRANSPORT s.r.o. |
2 |
583 452 Kč |
|
|
CITYNET Systems s.r.o. |
1 |
560 399 Kč |
|
|
Telepunk s.r.o. |
2 |
527 633 Kč |
|
|
Art Lighting Production, s.r.o. |
2 |
421 927 Kč |
|
|
UNITEL elektro, s.r.o. |
1 |
398 046 Kč |
|
|
LightNeq s.r.o. |
1 |
374 991 Kč |
|
|
HEUS s.r.o. |
1 |
374 350 Kč |
|
|
R-Bit Technology, s.r.o. |
2 |
357 066 Kč |
|
|
PACEK s.r.o. |
1 |
328 800 Kč |
|
|
KOHOUT KT s.r.o. |
1 |
314 630 Kč |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Perspekta,spol. s r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Global communications s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Divadlo X10 z. s. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Waterservice, s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
291 726 Kč |
|
|
T.S.BOHEMIA a.s. |
1 |
268 604 Kč |
|
|
LEŇO stabil Czech s.r.o. |
1 |
236 977 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
2 |
203 666 Kč |
|
|
GiTy, a.s. |
1 |
199 045 Kč |
|
|
Thomann GmbH |
1 |
177 179 Kč |
|
|
Židovská obec Brno |
2 |
160 000 Kč |
|
|
CETTRA s.r.o. |
1 |
145 280 Kč |
|
|
Hortim-International, spol. s r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Člověk na hranici, z.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
TWENTYFOURSEVEN Promotions, s.r.o. |
1 |
120 613 Kč |
|
|
DKO s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Film & Roll s.r.o. |
1 |
116 354 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
KZ FINANCE, spol. s r.o. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
97 713 Kč |
|
|
spolek Zlínský Zvěřinec |
2 |
79 200 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
76 368 Kč |
|
|
INTAR a.s. |
1 |
66 586 Kč |
|
|
JAZZFESTBRNO, o.p.s. |
1 |
65 643 Kč |
|
|
JIC, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
65 643 Kč |
|
|
8lidí, z.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
International Visegrad Fund |
1 |
56 171 Kč |
|
|
Katarína Juráni Marková |
1 |
56 171 Kč |
|
|
Johan, zapsaný ústav |
1 |
30 250 Kč |
|
|
PAF, z. s. |
1 |
22 022 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Dramox s.r.o. |
7 |
|
|
Ing. Vladimír Hrdina |
5 |
|
|
Divadlo Archa o.p.s. |
3 |
|
|
Služba, výrobní družstvo |
2 |
|
|
AB TRANSPORT s.r.o. |
2 |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
|
|
Perspekta,spol. s r.o. |
1 |
|
|
Global communications s.r.o. |
1 |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
|
|
Divadlo X10 z. s. |
1 |
|
|
Waterservice, s.r.o. |
1 |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
1 |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
|
|
R-Bit Technology, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATELIER RAW s.r.o. |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
LEŇO stabil Czech s.r.o. |
1 |
236 977 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marek Šimkovský |
1 |
635 885 Kč |
|
|
CITYNET Systems s.r.o. |
1 |
560 399 Kč |
|
|
UNITEL elektro, s.r.o. |
1 |
398 046 Kč |
|
|
R-Bit Technology, s.r.o. |
2 |
357 066 Kč |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
T.S.BOHEMIA a.s. |
1 |
268 604 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
123 818 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
76 368 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 36,36 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AB TRANSPORT s.r.o. |
2 |
583 452 Kč |
|
|
HEUS s.r.o. |
1 |
374 350 Kč |
|
|
KOHOUT KT s.r.o. |
1 |
314 630 Kč |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Telepunk s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
GiTy, a.s. |
1 |
199 045 Kč |
|
|
Thomann GmbH |
1 |
177 179 Kč |
|
|
CETTRA s.r.o. |
1 |
145 280 Kč |
|
|
Art Lighting Production, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TS technik s.r.o. |
1 |
1 116 261 Kč |
|
|
Global communications s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Služba, výrobní družstvo |
1 |
291 726 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Waterservice, s.r.o. |
1 |
291 726 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Divadlo Archa o.p.s. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Divadlo X10 z. s. |
1 |
291 726 Kč |
|
|
Židovská obec Brno |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Hortim-International, spol. s r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Člověk na hranici, z.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
spolek Zlínský Zvěřinec |
2 |
79 200 Kč |
|
|
Johan, zapsaný ústav |
1 |
30 250 Kč |
|
|
PAF, z. s. |
1 |
22 022 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 41,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Vladimír Hrdina |
5 |
1 458 630 Kč |
|
|
Telepunk s.r.o. |
1 |
285 633 Kč |
|
|
TWENTYFOURSEVEN Promotions, s.r.o. |
1 |
120 613 Kč |
|
|
Film & Roll s.r.o. |
1 |
116 354 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
INTAR a.s. |
1 |
66 586 Kč |
|
|
JAZZFESTBRNO, o.p.s. |
1 |
65 643 Kč |
|
|
JIC, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
65 643 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 83,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Dramox s.r.o. |
5 |
1 458 630 Kč |
|
|
8lidí, z.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRO MUSIC, s.r.o. |
3 |
2 012 926 Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
3 |
1 400 490 Kč |
|
|
AUDIO PARTNER s.r.o. |
2 |
1 263 332 Kč |
|
|
MTS MEDIA TECHNICAL SYSTEM CZECH, s.r.o. |
1 |
718 406 Kč |
|
|
LightNeq s.r.o. |
1 |
374 991 Kč |
|
|
Art Lighting Production, s.r.o. |
1 |
300 927 Kč |
|
|
KZ FINANCE, spol. s r.o. |
1 |
105 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 291 726 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,80
|
|
Počet bodů 7,80 znamená pro Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace celkově
1144. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,3364 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0298 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0856 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1215 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2071 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,780
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,80
|
|
Výsledný K-Index
|
7,804 |
|