Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0149 odpovídá 1,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 21 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1045 odpovídá 10,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0149 odpovídá 1,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tojapa s.r.o. |
1 |
35 040 348 Kč |
|
|
Acti Bois CZ s.r.o. |
2 |
3 360 055 Kč |
|
|
ORGANIZATIA PENTRU ARTA SI CULTURA |
2 |
1 723 500 Kč |
|
|
Daniel Vacek |
2 |
1 042 022 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
5 |
941 600 Kč |
|
|
Roman Frank |
2 |
937 763 Kč |
|
|
Žongléros Ansámbl, z.s. |
1 |
845 999 Kč |
|
|
Stuttgarter Jugendhaus gGmbH CIRCUS CIRCULI |
1 |
829 055 Kč |
|
|
igloonet.hosting s.r.o. |
1 |
786 500 Kč |
|
|
REKREAČNÍ STŘEDISKA M+CH s.r.o. |
4 |
756 000 Kč |
|
|
SK-54442991 |
2 |
706 680 Kč |
|
|
Zdeňka Csuporiová |
2 |
663 000 Kč |
|
|
Dominika Pudilová |
2 |
600 000 Kč |
|
|
Michaela Shejbalová |
1 |
575 450 Kč |
|
|
TENDR SKI s.r.o. |
2 |
560 000 Kč |
|
|
D&Ka provoz s.r.o. |
2 |
550 000 Kč |
|
|
Jan Hruška |
1 |
521 011 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
521 011 Kč |
|
|
Zdravá školní jídelna Vitalité s.r.o. |
1 |
521 011 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
521 011 Kč |
|
|
Mgr. Jiřina Bednářová |
1 |
500 000 Kč |
|
|
FORENTA s.r.o. |
1 |
496 100 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
466 000 Kč |
|
|
Rekreační středisko Prudká s.r.o. |
3 |
437 100 Kč |
|
|
FBŠ Hattrick Brno, z.s. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Sdružení pro tvořivou dramatiku, z. s. |
1 |
360 000 Kč |
|
|
Oldřiška Šimanová |
3 |
333 210 Kč |
|
|
GAVONA GASTRO s.r.o. |
1 |
308 857 Kč |
|
|
Pavel Tlustoš |
2 |
306 840 Kč |
|
|
Curaden Czech, s.r.o. |
1 |
268 620 Kč |
|
|
Poslední míle s.r.o. |
1 |
258 000 Kč |
|
|
RS Hálův mlýn s.r.o. |
1 |
254 104 Kč |
|
|
CIRQUEON, z.ú. |
1 |
241 501 Kč |
|
|
Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek |
2 |
235 000 Kč |
|
|
Wellness Kuřim s.r.o. |
2 |
226 000 Kč |
|
|
Bc. Ivona Zapletalová |
1 |
224 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí, z.s. |
2 |
220 080 Kč |
|
|
Vladimír Volf |
1 |
215 000 Kč |
|
|
MR.PUB s.r.o. |
1 |
210 000 Kč |
|
|
Espresso Professional, s.r.o. |
2 |
202 953 Kč |
|
|
ČAJKA-KLIMA s.r.o. |
1 |
202 569 Kč |
|
|
ARTAX, a.s. |
1 |
197 306 Kč |
|
|
Tiskárna Helbich, a.s. |
1 |
194 568 Kč |
|
|
Kateřina Děkaníková |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Duha Keška |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Horolezecké centrum Brno s.r.o. |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Roman Šikula |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Miloš Ryšavý, stavební a obchodní firma, s.r.o. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Orel župa Sedlákova |
1 |
150 000 Kč |
|
|
LEVI, spol. s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Helena Šnajdarová |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Romana Niklová |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s. |
1 |
139 200 Kč |
|
|
RAKOVEC RESORT s.r.o. |
1 |
139 125 Kč |
|
|
Královská stezka o.p.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, okres Brno-město, z. s. |
1 |
124 800 Kč |
|
|
HANZA SPORT plus, s.r.o. |
1 |
120 153 Kč |
|
|
Lucie Pavlicová |
1 |
117 600 Kč |
|
|
Martina Janostyaková |
1 |
116 920 Kč |
|
|
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. |
2 |
109 800 Kč |
|
|
100MEGA Distribution s.r.o. |
1 |
109 309 Kč |
|
|
Penzion u Šikulů s.r.o. |
1 |
107 800 Kč |
|
|
POMARK, spol. s r.o. |
1 |
107 000 Kč |
|
|
PIKABAR s.r.o. |
1 |
104 810 Kč |
|
|
Mgr. Marie Šimáková |
1 |
103 600 Kč |
|
|
BAUMAT,spol.s.r.o. |
1 |
101 500 Kč |
|
|
Markéta Zemanová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Asociace turistických oddílů mládeže České republiky |
1 |
98 000 Kč |
|
|
Teamium, s.r.o. |
1 |
93 500 Kč |
|
|
ROTREKL s.r.o. |
1 |
90 429 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Brno I |
1 |
90 024 Kč |
|
|
Jezdecký klub Sentice z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
87 169 Kč |
|
|
ATEX- spol. s r.o. |
1 |
85 933 Kč |
|
|
Petraco s.r.o. |
1 |
84 990 Kč |
|
|
Jan Bukovský |
1 |
84 000 Kč |
|
|
Robert Bisom |
1 |
77 640 Kč |
|
|
Společnost GASPARD |
1 |
77 000 Kč |
|
|
RUDOLF JELÍNEK a.s. |
1 |
74 000 Kč |
|
|
Anna Šurganová |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Chata ALMA s.r.o. |
1 |
72 000 Kč |
|
|
JAF HOLZ spol. s r.o. |
1 |
68 500 Kč |
|
|
SK Lázně Bohdaneč, z.s. |
1 |
68 370 Kč |
|
|
Dechový orchestr Zábřeh, z. s. |
1 |
67 100 Kč |
|
|
Bowling centrum Brno s.r.o. |
1 |
66 825 Kč |
|
|
Youth For Christ Immanuel, z.s. |
1 |
66 400 Kč |
|
|
Sportovní klub 24 Brno |
1 |
65 700 Kč |
|
|
Pocket media s.r.o. |
1 |
65 219 Kč |
|
|
KARTON P + P, spol. s r.o. |
1 |
64 130 Kč |
|
|
Orel jednota Brno - Bohunice |
1 |
64 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, Skautské centrum Domašov, z. s. |
1 |
62 640 Kč |
|
|
Skalička 31 s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
COPRINT s.r.o. |
1 |
56 276 Kč |
|
|
Zdeněk Zeman |
1 |
51 090 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace v 2025 ve výši 521 011 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tojapa s.r.o. |
1 |
35 040 348 Kč |
|
|
FORENTA s.r.o. |
1 |
496 100 Kč |
|
|
Ing. arch. Helena Šnajdarová |
1 |
140 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace v 2025 ve výši 521 011 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
521 011 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace v 2025 ve výši 521 011 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 5,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Acti Bois CZ s.r.o. |
2 |
3 360 055 Kč |
|
|
ORGANIZATIA PENTRU ARTA SI CULTURA |
2 |
1 723 500 Kč |
|
|
Daniel Vacek |
2 |
1 042 022 Kč |
|
|
Roman Frank |
2 |
937 763 Kč |
|
|
Žongléros Ansámbl, z.s. |
1 |
845 999 Kč |
|
|
Stuttgarter Jugendhaus gGmbH CIRCUS CIRCULI |
1 |
829 055 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
4 |
811 600 Kč |
|
|
REKREAČNÍ STŘEDISKA M+CH s.r.o. |
4 |
756 000 Kč |
|
|
Zdeňka Csuporiová |
2 |
663 000 Kč |
|
|
Michaela Shejbalová |
1 |
575 450 Kč |
|
|
TENDR SKI s.r.o. |
2 |
560 000 Kč |
|
|
D&Ka provoz s.r.o. |
2 |
550 000 Kč |
|
|
Jan Hruška |
1 |
521 011 Kč |
|
|
Zdravá školní jídelna Vitalité s.r.o. |
1 |
521 011 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
521 011 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
466 000 Kč |
|
|
Rekreační středisko Prudká s.r.o. |
3 |
437 100 Kč |
|
|
SK-54442991 |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Oldřiška Šimanová |
3 |
333 210 Kč |
|
|
GAVONA GASTRO s.r.o. |
1 |
308 857 Kč |
|
|
Pavel Tlustoš |
2 |
306 840 Kč |
|
|
Curaden Czech, s.r.o. |
1 |
268 620 Kč |
|
|
Poslední míle s.r.o. |
1 |
258 000 Kč |
|
|
RS Hálův mlýn s.r.o. |
1 |
254 104 Kč |
|
|
CIRQUEON, z.ú. |
1 |
241 501 Kč |
|
|
Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek |
2 |
235 000 Kč |
|
|
Bc. Ivona Zapletalová |
1 |
224 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí, z.s. |
2 |
220 080 Kč |
|
|
Vladimír Volf |
1 |
215 000 Kč |
|
|
MR.PUB s.r.o. |
1 |
210 000 Kč |
|
|
Espresso Professional, s.r.o. |
2 |
202 953 Kč |
|
|
ČAJKA-KLIMA s.r.o. |
1 |
202 569 Kč |
|
|
Dominika Pudilová |
1 |
200 000 Kč |
|
|
ARTAX, a.s. |
1 |
197 306 Kč |
|
|
Kateřina Děkaníková |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Duha Keška |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Roman Šikula |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Miloš Ryšavý, stavební a obchodní firma, s.r.o. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
LEVI, spol. s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
RAKOVEC RESORT s.r.o. |
1 |
139 125 Kč |
|
|
Královská stezka o.p.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, okres Brno-město, z. s. |
1 |
124 800 Kč |
|
|
Martina Janostyaková |
1 |
116 920 Kč |
|
|
Penzion u Šikulů s.r.o. |
1 |
107 800 Kč |
|
|
POMARK, spol. s r.o. |
1 |
107 000 Kč |
|
|
PIKABAR s.r.o. |
1 |
104 810 Kč |
|
|
BAUMAT,spol.s.r.o. |
1 |
101 500 Kč |
|
|
Markéta Zemanová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Teamium, s.r.o. |
1 |
93 500 Kč |
|
|
ROTREKL s.r.o. |
1 |
90 429 Kč |
|
|
Jezdecký klub Sentice z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
87 169 Kč |
|
|
ATEX- spol. s r.o. |
1 |
85 933 Kč |
|
|
Petraco s.r.o. |
1 |
84 990 Kč |
|
|
Jan Bukovský |
1 |
84 000 Kč |
|
|
Společnost GASPARD |
1 |
77 000 Kč |
|
|
RUDOLF JELÍNEK a.s. |
1 |
74 000 Kč |
|
|
JAF HOLZ spol. s r.o. |
1 |
68 500 Kč |
|
|
SK Lázně Bohdaneč, z.s. |
1 |
68 370 Kč |
|
|
Dechový orchestr Zábřeh, z. s. |
1 |
67 100 Kč |
|
|
Bowling centrum Brno s.r.o. |
1 |
66 825 Kč |
|
|
Youth For Christ Immanuel, z.s. |
1 |
66 400 Kč |
|
|
Sportovní klub 24 Brno |
1 |
65 700 Kč |
|
|
KARTON P + P, spol. s r.o. |
1 |
64 130 Kč |
|
|
Junák - český skaut, Skautské centrum Domašov, z. s. |
1 |
62 640 Kč |
|
|
Skalička 31 s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
COPRINT s.r.o. |
1 |
56 276 Kč |
|
|
Zdeněk Zeman |
1 |
51 090 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace v 2025 ve výši 521 011 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,89
|
|
Počet bodů 4,89 znamená pro Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace celkově
592. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0149 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1724 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0149 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1045 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1827 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,489
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,89
|
|
Výsledný K-Index
|
4,894 |
|