Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0342 odpovídá 3,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 21 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1795 odpovídá 17,95 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0684 odpovídá 6,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MONTYCON gastro, s.r.o. |
5 |
20 858 038 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
4 |
2 944 321 Kč |
|
|
Pivovar Zábřeh, s.r.o. |
3 |
2 208 241 Kč |
|
|
AquaKlim, s.r.o. |
3 |
2 208 241 Kč |
|
|
VESTAV group s.r.o. |
1 |
2 026 136 Kč |
|
|
BOSWELL a.s. |
3 |
1 584 654 Kč |
|
|
CRS - VIKI, spol. s r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
PAMAX MORAVA s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
Bernies Grill & Wine Restaurant s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
JKM gastro s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
V-Gastro s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
TOP BEER s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
Ollies dorty s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
U Helbicha s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
CHIPPEWA CZ, s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
PBK systems Ostrava s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
SLADKÉ TAJEMSTVÍ s.r.o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
MORAVSKÁ CHALUPA 9 spol. s r. o. |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
Martin Petrovský |
2 |
1 472 161 Kč |
|
|
Element Solutions s.r.o. |
2 |
1 203 996 Kč |
|
|
Certero IT Solutions s.r.o. |
4 |
925 159 Kč |
|
|
BeePartner a.s. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Michaela Janečková |
1 |
736 080 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Lenka Glogarová |
1 |
736 080 Kč |
|
|
HK REVELMONT s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
PROGRESTECH - pracovní pomůcky, s.r.o. |
2 |
719 219 Kč |
|
|
BODINGER s.r.o. |
2 |
618 776 Kč |
|
|
Andrea Moldrzyková |
1 |
605 000 Kč |
|
|
TEMAR spol. s r.o. |
1 |
603 340 Kč |
|
|
Ostravská sportovní z.s. |
2 |
599 676 Kč |
|
|
Nábytkáři CZ s.r.o. |
1 |
588 438 Kč |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
3 |
536 030 Kč |
|
|
Volejbalový spolek Ostrava |
1 |
435 600 Kč |
|
|
HM - KLAPETEK s.r.o. |
3 |
409 315 Kč |
|
|
PIXIO s.r.o. |
2 |
305 568 Kč |
|
|
Electrical project s.r.o. |
1 |
298 870 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Šňupárek |
1 |
215 380 Kč |
|
|
TANA school s.r.o. |
2 |
208 846 Kč |
|
|
PODA a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
BM Consult servis s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
EcoMachines s.r.o. |
1 |
151 831 Kč |
|
|
HPHG s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Spálovský mlýn s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
DOR - SPORT s.r.o. |
1 |
98 978 Kč |
|
|
Ing. Eva Vaculíková |
1 |
89 540 Kč |
|
|
MIDORE s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Martin Řičánek |
1 |
63 404 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
4 |
|
|
Pivovar Zábřeh, s.r.o. |
3 |
|
|
AquaKlim, s.r.o. |
3 |
|
|
CRS - VIKI, spol. s r.o. |
2 |
|
|
PAMAX MORAVA s.r.o. |
2 |
|
|
Bernies Grill & Wine Restaurant s.r.o. |
2 |
|
|
JKM gastro s.r.o. |
2 |
|
|
V-Gastro s.r.o. |
2 |
|
|
TOP BEER s.r.o. |
2 |
|
|
BOSWELL a.s. |
2 |
|
|
Ollies dorty s.r.o. |
2 |
|
|
U Helbicha s.r.o. |
2 |
|
|
CHIPPEWA CZ, s.r.o. |
2 |
|
|
ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o. |
2 |
|
|
PBK systems Ostrava s.r.o. |
2 |
|
|
SLADKÉ TAJEMSTVÍ s.r.o. |
2 |
|
|
MORAVSKÁ CHALUPA 9 spol. s r. o. |
2 |
|
|
Martin Petrovský |
2 |
|
|
BeePartner a.s. |
1 |
|
|
Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. |
1 |
|
|
Michaela Janečková |
1 |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
1 |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
1 |
|
|
Lenka Glogarová |
1 |
|
|
HK REVELMONT s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,47.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VESTAV group s.r.o. |
1 |
2 026 136 Kč |
|
|
TEMAR spol. s r.o. |
1 |
603 340 Kč |
|
|
Electrical project s.r.o. |
1 |
298 870 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Šňupárek |
1 |
215 380 Kč |
|
|
BM Consult servis s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
HM - KLAPETEK s.r.o. |
2 |
156 804 Kč |
|
|
DOR - SPORT s.r.o. |
1 |
98 978 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MONTYCON gastro, s.r.o. |
2 |
10 414 881 Kč |
|
|
BODINGER s.r.o. |
1 |
552 226 Kč |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
3 |
536 030 Kč |
|
|
TANA school s.r.o. |
2 |
208 846 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
Obor Řemesla
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Element Solutions s.r.o. |
2 |
1 203 996 Kč |
|
|
PROGRESTECH - pracovní pomůcky, s.r.o. |
2 |
719 219 Kč |
|
|
Volejbalový spolek Ostrava |
1 |
435 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BeePartner a.s. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Andrea Moldrzyková |
1 |
605 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
U Helbicha s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Pivovar Zábřeh, s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Ollies dorty s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
PBK systems Ostrava s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pivovar Zábřeh, s.r.o. |
1 |
736 080 Kč |
|
|
Nábytkáři CZ s.r.o. |
1 |
588 438 Kč |
|
|
HM - KLAPETEK s.r.o. |
1 |
252 511 Kč |
|
|
HPHG s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Spálovský mlýn s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Martin Řičánek |
1 |
63 404 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MONTYCON gastro, s.r.o. |
1 |
10 269 860 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace v 2025 ve výši 736 080 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,60
|
|
Počet bodů 8,60 znamená pro Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace celkově
1204. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0342 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1002 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0122 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0684 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1795 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,4656 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,860
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,60
|
|
Výsledný K-Index
|
8,601 |
|