Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 19 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1900 odpovídá 19,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 11 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1100 odpovídá 11,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
1 384 777 Kč |
|
|
SPO spol. s r.o. |
1 |
1 367 010 Kč |
|
|
DINA central s.r.o. |
1 |
990 978 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
969 519 Kč |
|
|
RC společnost s r.o. přístroje pro vědu a vzdělání |
1 |
952 270 Kč |
|
|
TINT s. r. o. |
1 |
949 273 Kč |
|
|
DUPLEX s.r.o. |
2 |
774 400 Kč |
|
|
ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o. |
1 |
766 800 Kč |
|
|
ASES GROUP, s.r.o. |
3 |
660 844 Kč |
|
|
eSky.pl S.A. |
6 |
575 100 Kč |
|
|
Zdeněk Soška |
2 |
562 425 Kč |
|
|
ALARM E + M spol. s r. o. |
1 |
506 431 Kč |
|
|
SEKO system s.r.o. |
2 |
481 768 Kč |
|
|
Horský hotel Kyčerka s.r.o. |
2 |
481 768 Kč |
|
|
Marie Monsportová |
2 |
481 768 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
2 |
375 100 Kč |
|
|
Educational Organization Ipodomi |
1 |
361 793 Kč |
|
|
INTERNOVA MORAVA s.r.o. ."v likvidaci" |
1 |
357 748 Kč |
|
|
Zbyněk Žák |
2 |
350 884 Kč |
|
|
LEVI, spol. s.r.o. |
2 |
330 884 Kč |
|
|
IZMIT MESLEKI ve TEKNIK ANADOLU LISESI |
1 |
330 000 Kč |
|
|
Educational Organization IPODOMI |
1 |
318 311 Kč |
|
|
ADC College Dublin |
1 |
315 640 Kč |
|
|
Otto Kořístka |
2 |
312 884 Kč |
|
|
VIS Plzeň, s.r.o. |
2 |
306 130 Kč |
|
|
Oddíl SBŠ Frenštát pod Radhoštěm |
4 |
289 700 Kč |
|
|
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
4 |
256 105 Kč |
|
|
Hotel Duo a.s. |
1 |
246 350 Kč |
|
|
Petr Knězek |
1 |
241 550 Kč |
|
|
Hügli Food s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
DOPRAVA PAVEL s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
Marián Štůrala |
1 |
240 884 Kč |
|
|
Řeznictví H+H, s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
GENUS, spol. s r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
Frýdecká bramborárna, s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
SKUP Olomouc, z.s. |
1 |
237 000 Kč |
|
|
Sportovní gymnastika Frenštát, z.s. |
3 |
216 757 Kč |
|
|
Petr Jančar |
1 |
212 670 Kč |
|
|
SOREGO Tech s. r. o. |
1 |
186 109 Kč |
|
|
MUNI SPORT univerzitní sportovní klub, z.s. |
1 |
165 000 Kč |
|
|
INREFA technic s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. |
1 |
148 056 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
1 |
143 627 Kč |
|
|
Roman Kulpa |
1 |
141 400 Kč |
|
|
PW Ateliér s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Euromind Projects, S.L.U. |
1 |
125 723 Kč |
|
|
Tomáš Kratochvíl |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Campus Idiomatico SLL |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
109 060 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
104 842 Kč |
|
|
Tomáš Novák |
1 |
92 202 Kč |
|
|
Roman Dobiáš |
1 |
90 000 Kč |
|
|
AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Růžovka.cz a.s. |
1 |
86 467 Kč |
|
|
SPORT CLUB s.r.o. |
1 |
70 543 Kč |
|
|
WATERCOOLER SYSTEM s.r.o. |
1 |
66 763 Kč |
|
|
KOVO, výrobní družstvo |
1 |
66 405 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Kleslo |
1 |
66 000 Kč |
|
|
MULTIP Moravia s.r.o. |
1 |
64 165 Kč |
|
|
EFA CZ s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Ing.arch. Bajger Oldřich |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
SEKO system s.r.o. |
2 |
|
|
Horský hotel Kyčerka s.r.o. |
2 |
|
|
Marie Monsportová |
2 |
|
|
Otto Kořístka |
1 |
|
|
Hügli Food s.r.o. |
1 |
|
|
LEVI, spol. s.r.o. |
1 |
|
|
DOPRAVA PAVEL s.r.o. |
1 |
|
|
Zbyněk Žák |
1 |
|
|
Marián Štůrala |
1 |
|
|
Řeznictví H+H, s.r.o. |
1 |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
1 |
|
|
GENUS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ASES GROUP, s.r.o. |
1 |
|
|
Frýdecká bramborárna, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RC společnost s r.o. přístroje pro vědu a vzdělání |
1 |
952 270 Kč |
|
|
VIS Plzeň, s.r.o. |
1 |
185 130 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
1 384 777 Kč |
|
|
SPO spol. s r.o. |
1 |
1 367 010 Kč |
|
|
DUPLEX s.r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
ALARM E + M spol. s r. o. |
1 |
506 431 Kč |
|
|
Petr Knězek |
1 |
241 550 Kč |
|
|
PW Ateliér s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Tomáš Novák |
1 |
92 202 Kč |
|
|
Roman Dobiáš |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Ing.arch. Bajger Oldřich |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
eSky.pl S.A. |
3 |
250 000 Kč |
|
|
Hügli Food s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GENUS, spol. s r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DINA central s.r.o. |
1 |
990 978 Kč |
|
|
TINT s. r. o. |
1 |
949 273 Kč |
|
|
DUPLEX s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. |
1 |
148 056 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
104 842 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 6,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zdeněk Soška |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Oddíl SBŠ Frenštát pod Radhoštěm |
4 |
289 700 Kč |
|
|
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
4 |
256 105 Kč |
|
|
Marián Štůrala |
1 |
240 884 Kč |
|
|
Sportovní gymnastika Frenštát, z.s. |
3 |
216 757 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frenštát pod Radhoštěm |
1 |
109 060 Kč |
|
|
WATERCOOLER SYSTEM s.r.o. |
1 |
66 763 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 61,54 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Horský hotel Kyčerka s.r.o. |
2 |
481 768 Kč |
|
|
Marie Monsportová |
2 |
481 768 Kč |
|
|
LEVI, spol. s.r.o. |
2 |
330 884 Kč |
|
|
Educational Organization IPODOMI |
1 |
318 311 Kč |
|
|
Zbyněk Žák |
1 |
240 884 Kč |
|
|
Řeznictví H+H, s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
ASES GROUP, s.r.o. |
1 |
240 884 Kč |
|
|
INREFA technic s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
1 |
143 627 Kč |
|
|
Euromind Projects, S.L.U. |
1 |
125 723 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace v 2025 ve výši 240 884 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,82
|
|
Počet bodů 4,82 znamená pro Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace celkově
570. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1900 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0176 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0208 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1100 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1434 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,482
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,82
|
|
Výsledný K-Index
|
4,818 |
|