Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 53 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0603 odpovídá 6,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 88 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1001 odpovídá 10,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0034 odpovídá 0,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0011 odpovídá 0,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
363 000 000 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
11 |
62 665 362 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
1 |
50 020 000 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
31 |
39 160 774 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
28 248 307 Kč |
|
|
J A S I P spol. s r.o. |
29 |
28 174 658 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
41 |
13 400 891 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
19 |
12 723 466 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
2 |
11 721 687 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
44 |
8 506 078 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
27 |
6 521 939 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
35 |
6 044 535 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
21 |
5 947 248 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
11 |
5 804 040 Kč |
|
|
NET-SYSTEM s.r.o. |
3 |
5 442 111 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
11 |
4 316 855 Kč |
|
|
STORING spol. s r.o. |
6 |
4 062 775 Kč |
|
|
XYL ART spol. s r.o. |
14 |
3 445 929 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
2 |
3 398 824 Kč |
|
|
Elektro Florián s.r.o. |
12 |
3 324 852 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
5 |
3 309 240 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
3 |
3 296 262 Kč |
|
|
MUDr. JÖRGOVÁ s.r.o. |
3 |
3 296 262 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
7 |
3 234 564 Kč |
|
|
KBS Security s.r.o. |
1 |
3 132 835 Kč |
|
|
SoPHIS a.s. |
2 |
3 070 569 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
4 |
2 889 754 Kč |
|
|
Blue Partners s.r.o. |
1 |
2 657 160 Kč |
|
|
AP-SOFT JABLONEC s.r.o. |
13 |
2 493 779 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
17 |
2 400 035 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
3 |
2 336 835 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
3 |
2 255 208 Kč |
|
|
Klub EX, s.r.o. |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
NOBA v.o.s. |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
Nadační fond Kryštůfek |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
Urban & Hejduk s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
Netventic Technologies s.r.o. |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
SUNDISK s.r.o. |
2 |
2 078 854 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
7 |
1 918 333 Kč |
|
|
PROSSAN CZ s.r.o. |
1 |
1 853 720 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
16 |
1 836 164 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
9 |
1 821 840 Kč |
|
|
SIPAK s.r.o. |
3 |
1 641 198 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
12 |
1 604 910 Kč |
|
|
Kardio - Line spol. s r.o. |
2 |
1 580 809 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
4 |
1 526 649 Kč |
|
|
AQUAL s.r.o. |
3 |
1 405 517 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
1 371 032 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
2 |
1 274 843 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
1 258 884 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
3 |
1 243 955 Kč |
|
|
Miloš Komárek |
2 |
1 210 297 Kč |
|
|
AdaptCare s.r.o. |
6 |
1 210 000 Kč |
|
|
Nadace nemocnice v Jablonci nad Nisou |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Roman Lang |
4 |
1 183 630 Kč |
|
|
Vladimír Kučera |
9 |
1 126 242 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Lipidica, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Vivegyn s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
AUTOTECH JABLONEC, s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
JANKAJ s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Lékařská ambulance Velké Hamry, s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MEDSIX s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MUDr. Xenie Cázerová |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Valar Czech Oil, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Josef Matura |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
TEDOM a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
UNITED BAKERIES a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
RTM plus produkce s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Vistex Medical s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Jan Švedov |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Laundry & Kitchen technology s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Vodňanská drůbež, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MediDeux s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Oční tkáňová banka Praha Vinohrady, z.ú. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
1 098 680 Kč |
|
|
IVAK s.r.o. |
2 |
996 245 Kč |
|
|
Medical Systems a.s. |
4 |
989 676 Kč |
|
|
BROUK s.r.o. |
2 |
950 725 Kč |
|
|
IMEDEX s.r.o. |
3 |
905 770 Kč |
|
|
Expirit Project Development s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
12 |
863 079 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
847 048 Kč |
|
|
ELEKTRO plus CZ s.r.o. |
3 |
781 219 Kč |
|
|
MaVe PR, s.r.o. |
2 |
758 670 Kč |
|
|
slp.blue s.r.o. |
1 |
746 667 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
6 |
674 867 Kč |
|
|
AUTOTREND, spol. s r.o. |
1 |
668 545 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
3 |
|
|
MUDr. JÖRGOVÁ s.r.o. |
3 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
3 |
|
|
Klub EX, s.r.o. |
2 |
|
|
NOBA v.o.s. |
2 |
|
|
Nadační fond Kryštůfek |
2 |
|
|
Urban & Hejduk s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
2 |
|
|
Netventic Technologies s.r.o. |
2 |
|
|
REJA spol. s r.o. |
2 |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
|
|
Lipidica, a.s. |
1 |
|
|
Vivegyn s.r.o. |
1 |
|
|
AUTOTECH JABLONEC, s.r.o. |
1 |
|
|
SIPAK s.r.o. |
1 |
|
|
JANKAJ s.r.o. |
1 |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
|
|
Elektro Florián s.r.o. |
1 |
|
|
SUNDISK s.r.o. |
1 |
|
|
Lékařská ambulance Velké Hamry, s.r.o. |
1 |
|
|
MEDSIX s.r.o. |
1 |
|
|
J A S I P spol. s r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Xenie Cázerová |
1 |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
|
|
INLAB s.r.o. |
1 |
|
|
Valar Czech Oil, a.s. |
1 |
|
|
Josef Matura |
1 |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. |
1 |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
|
|
AQUAL s.r.o. |
1 |
|
|
TEDOM a.s. |
1 |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
1 |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
1 |
|
|
UNITED BAKERIES a.s. |
1 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
|
|
RTM plus produkce s.r.o. |
1 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
|
|
Vistex Medical s.r.o. |
1 |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
1 |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Švedov |
1 |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
1 |
|
|
Laundry & Kitchen technology s.r.o. |
1 |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
|
|
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. |
1 |
|
|
Vodňanská drůbež, a.s. |
1 |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
MediDeux s.r.o. |
1 |
|
|
Oční tkáňová banka Praha Vinohrady, z.ú. |
1 |
|
|
Miloš Komárek |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 28, tj. 8,77 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
9 |
62 494 415 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
1 |
50 020 000 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
27 |
13 162 791 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
2 |
11 721 687 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
42 |
8 345 187 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
21 |
5 947 248 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
32 |
5 691 504 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
10 |
5 375 646 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
18 |
4 930 247 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
5 |
4 554 345 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
10 |
4 232 710 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
3 |
3 296 262 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
3 |
2 828 487 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
8 |
1 733 641 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
14 |
1 604 685 Kč |
|
|
Kardio - Line spol. s r.o. |
2 |
1 580 809 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
11 |
1 544 207 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
9 |
1 497 617 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
1 478 256 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
1 336 791 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
1 291 000 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
1 258 884 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
3 |
1 243 955 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Lipidica, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
NOBA v.o.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Vistex Medical s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
1 098 680 Kč |
|
|
AdaptCare s.r.o. |
5 |
968 000 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
847 048 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
827 804 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
8 |
661 989 Kč |
|
|
MEDIAL spol. s r.o. |
6 |
502 228 Kč |
|
|
IMEDEX s.r.o. |
2 |
458 554 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
2 |
438 650 Kč |
|
|
BARIA s.r.o. |
1 |
425 678 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
4 |
414 943 Kč |
|
|
XYL ART spol. s r.o. |
1 |
328 926 Kč |
|
|
Prague Medical s.r.o. |
3 |
271 040 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
3 |
265 088 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
2 |
258 092 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
223 481 Kč |
|
|
ELEKTRO plus CZ s.r.o. |
1 |
214 982 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
209 169 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
3 |
208 163 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
191 180 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
2 |
154 083 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
131 101 Kč |
|
|
HSC Industry, spol. s r.o. |
1 |
114 072 Kč |
|
|
Audionika s.r.o. |
1 |
101 822 Kč |
|
|
G P S Praha, spol. s r.o. |
1 |
100 188 Kč |
|
|
Fonika Medical s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
1 |
70 720 Kč |
|
|
MEDITRADE spol. s r. o. |
1 |
62 436 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
1 |
57 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 30,77 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUDr. JÖRGOVÁ s.r.o. |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
Vivegyn s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MEDSIX s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
XYL ART spol. s r.o. |
4 |
818 705 Kč |
|
|
ELEKTRO plus CZ s.r.o. |
2 |
566 237 Kč |
|
|
ROUSEK s.r.o. |
1 |
345 570 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
294 562 Kč |
|
|
AP-SOFT JABLONEC s.r.o. |
1 |
61 249 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUDr. Xenie Cázerová |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Oční tkáňová banka Praha Vinohrady, z.ú. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
SNAKE spol. s r.o. |
1 |
74 293 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
363 000 000 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
28 248 307 Kč |
|
|
AUDITEX s. r. o. |
1 |
133 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
2 |
6 925 435 Kč |
|
|
Urban & Hejduk s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
Josef Matura |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
963 196 Kč |
|
|
Expirit Project Development s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
MaVe PR, s.r.o. |
1 |
551 760 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Compet Consult s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
21 044 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lékařská ambulance Velké Hamry, s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MUDr. JÖRGOVÁ s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
MediDeux s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
25 853 034 Kč |
|
|
UNITED BAKERIES a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Vodňanská drůbež, a.s. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Josef Vavřač |
1 |
284 834 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
4 |
251 933 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
154 202 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
149 919 Kč |
|
|
DEBA BOHEMIA s.r.o. |
1 |
97 123 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
62 315 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadační fond Kryštůfek |
2 |
2 197 508 Kč |
|
|
Nadace nemocnice v Jablonci nad Nisou |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
1 098 754 Kč |
|
|
Nadace JABLOTRON |
1 |
363 000 Kč |
|
|
KRASSA 2015 s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. v 2025 ve výši 1 098 754 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,19
|
|
Počet bodů 5,19 znamená pro Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. celkově
681. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0603 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1467 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0067 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0034 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0011 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1001 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2007 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,519
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,19
|
|
Výsledný K-Index
|
5,191 |
|