Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0306 odpovídá 3,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0051 odpovídá 0,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 4 smlouvy s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0204 odpovídá 2,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0306 odpovídá 3,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kloboucká lesní s.r.o. |
4 |
5 080 790 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
MORAVIALOV s.r.o. |
2 |
2 904 000 Kč |
|
|
Jan Vondrák |
1 |
2 762 000 Kč |
|
|
AUTODOPRAVA Němec s.r.o. |
4 |
2 441 132 Kč |
|
|
Partnerství,o.p.s. |
1 |
2 227 005 Kč |
|
|
Chodská lesní s.r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
3 |
1 633 500 Kč |
|
|
Bartoloměj Tulej |
5 |
1 277 995 Kč |
|
|
Petr Tulej |
10 |
1 161 196 Kč |
|
|
Michal Schneider |
8 |
966 811 Kč |
|
|
Michal Jančuška |
8 |
954 399 Kč |
|
|
Rudolf Tullia |
6 |
909 732 Kč |
|
|
František Smrčka |
5 |
883 620 Kč |
|
|
Lubomír Kratochvíl |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Palety Kříž s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Josef Železný |
7 |
803 084 Kč |
|
|
Kamil Toman |
7 |
801 554 Kč |
|
|
Alena Ilková |
5 |
800 314 Kč |
|
|
Karel Herzig |
1 |
786 500 Kč |
|
|
Anděla Tulliová |
4 |
731 983 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Václavek |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Jiří Krejčí |
5 |
687 808 Kč |
|
|
AUTO Pečinka, s.r.o. |
1 |
655 117 Kč |
|
|
Dominik Toman |
5 |
624 595 Kč |
|
|
Vladimír Kochol |
4 |
605 000 Kč |
|
|
Dagmar Koktová |
4 |
561 944 Kč |
|
|
Andrea Tulejová |
4 |
561 944 Kč |
|
|
Ing.arch. Navrkal Martin |
3 |
554 180 Kč |
|
|
Martin Nachtnebl |
7 |
547 125 Kč |
|
|
Vladimír Menčík |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Petr Bartoš |
2 |
532 400 Kč |
|
|
Mojmír Hora |
5 |
493 915 Kč |
|
|
Jan Auer |
6 |
484 719 Kč |
|
|
Bohuslav Přibyl |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Marie Tulejová |
3 |
463 632 Kč |
|
|
BOŠ spol. s r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
Miroslav Jelínek |
4 |
450 694 Kč |
|
|
Ing.arch. Milan Šuška |
2 |
440 340 Kč |
|
|
Michal Jelínek |
5 |
439 459 Kč |
|
|
Jan Drozd |
5 |
423 977 Kč |
|
|
Vladislav Kovář |
3 |
400 813 Kč |
|
|
MALCOM CZ s.r.o. |
1 |
376 310 Kč |
|
|
ALMEA s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Rostislav Šaroun |
1 |
363 000 Kč |
|
|
David Bohdálek |
1 |
363 000 Kč |
|
|
E.ON Customer Solutions Czechia, s.r.o. |
2 |
353 220 Kč |
|
|
PRIMIS spol. s r. o. |
1 |
324 545 Kč |
|
|
Michal Jančuška |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Jan Jelínek |
3 |
322 095 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
302 924 Kč |
|
|
PNEUSTAV s.r.o. |
2 |
302 500 Kč |
|
|
Petr Deraha |
3 |
301 290 Kč |
|
|
Ing. Jiří Novák |
1 |
294 620 Kč |
|
|
Greenhorn s.r.o. |
1 |
280 391 Kč |
|
|
Luděk Švejda |
3 |
267 479 Kč |
|
|
Ing. Roman Kostelecký |
3 |
250 470 Kč |
|
|
Jiří Vejtasa |
2 |
244 151 Kč |
|
|
H. R. G. spol. s r.o. |
1 |
242 835 Kč |
|
|
Karel Nesnídal |
1 |
242 000 Kč |
|
|
RAUDO - výrobní družstvo invalidů |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Bc. Hana Matějková |
1 |
242 000 Kč |
|
|
HOKS s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Vítězslav Soviš |
2 |
241 506 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
238 249 Kč |
|
|
Ing. Jan Lakosil |
1 |
232 220 Kč |
|
|
Elis Auto s.r.o. |
2 |
223 850 Kč |
|
|
DronPro s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
ČISTÁ PŘÍRODA VÝCHODNÍCH ČECH o.p.s. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
Spolek Ovis |
2 |
179 993 Kč |
|
|
Podlahářství Macek s.r.o. |
1 |
177 108 Kč |
|
|
Karel Horák |
2 |
158 609 Kč |
|
|
AD Ludvík s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
PODYJÍ, a.s. |
1 |
144 365 Kč |
|
|
Ing. Martin Musil |
2 |
133 100 Kč |
|
|
Ing. Radim Šefčík |
1 |
133 100 Kč |
|
|
rok narození 1965 |
1 |
124 449 Kč |
|
|
04632489 |
1 |
123 151 Kč |
|
|
Pix4D SA |
1 |
123 000 Kč |
|
|
PODYJÍ EKO, s.r.o. |
1 |
121 892 Kč |
|
|
Lenka Brabcová |
1 |
121 000 Kč |
|
|
6654246 |
1 |
121 000 Kč |
|
|
NCH Czechoslovakia spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Jiří Písaříček |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Steagros trading s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ing. David Kuchařík |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Pulsatilla z.s. |
1 |
115 285 Kč |
|
|
Pavel Abrhám |
2 |
113 676 Kč |
|
|
Blanka Ponížilová |
1 |
111 320 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
108 900 Kč |
|
|
99070876 |
2 |
108 416 Kč |
|
|
KOVO NOVÁK s.r.o. |
1 |
98 313 Kč |
|
|
Milan Chloupek |
1 |
98 313 Kč |
|
|
Reklama Špaček s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Pavel Vojtěch |
1 |
84 425 Kč |
|
|
Antonín Sedláček |
1 |
77 072 Kč |
|
|
Šárka Kolaříková |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Mgr. Martin Gřivna |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Irena Škrdlová |
1 |
70 209 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa národního parku Podyjí v 2025 ve výši 232 220 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MORAVIALOV s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Rudolf Tullia |
4 |
420 408 Kč |
|
|
Jan Auer |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Michal Jelínek |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Miroslav Jelínek |
3 |
322 095 Kč |
|
|
František Smrčka |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Petr Tulej |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Kamil Toman |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Dominik Toman |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Michal Jančuška |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Michal Jančuška |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Mojmír Hora |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Jan Jelínek |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Bartoloměj Tulej |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Anděla Tulliová |
2 |
223 783 Kč |
|
|
Martin Nachtnebl |
2 |
223 783 Kč |
|
|
Jan Drozd |
2 |
223 783 Kč |
|
|
Andrea Tulejová |
2 |
198 944 Kč |
|
|
Jiří Krejčí |
2 |
198 944 Kč |
|
|
Josef Železný |
2 |
198 944 Kč |
|
|
Alena Ilková |
2 |
198 944 Kč |
|
|
Dagmar Koktová |
2 |
198 944 Kč |
|
|
Luděk Švejda |
2 |
198 944 Kč |
|
|
04632489 |
1 |
123 151 Kč |
|
|
Jiří Vejtasa |
1 |
123 151 Kč |
|
|
Marie Tulejová |
1 |
100 632 Kč |
|
|
Karel Horák |
1 |
100 632 Kč |
|
|
Spolek Ovis |
1 |
98 313 Kč |
|
|
Vladislav Kovář |
1 |
98 313 Kč |
|
|
KOVO NOVÁK s.r.o. |
1 |
98 313 Kč |
|
|
Milan Chloupek |
1 |
98 313 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa národního parku Podyjí v 2025 ve výši 232 220 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Palety Kříž s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
AUTO Pečinka, s.r.o. |
1 |
655 117 Kč |
|
|
Vladimír Menčík |
1 |
544 500 Kč |
|
|
MORAVIALOV s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Petr Bartoš |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Rostislav Šaroun |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Vladimír Kochol |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Petr Tulej |
3 |
196 729 Kč |
|
|
PNEUSTAV s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Josef Železný |
3 |
180 640 Kč |
|
|
AD Ludvík s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Elis Auto s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Martin Nachtnebl |
1 |
76 545 Kč |
|
|
Kamil Toman |
1 |
54 216 Kč |
|
|
František Smrčka |
1 |
53 325 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa národního parku Podyjí v 2025 ve výši 232 220 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kloboucká lesní s.r.o. |
4 |
5 080 790 Kč |
|
|
Jan Vondrák |
1 |
2 762 000 Kč |
|
|
MORAVIALOV s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Chodská lesní s.r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Bartoloměj Tulej |
5 |
1 277 995 Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
2 |
1 270 500 Kč |
|
|
Michal Jančuška |
8 |
954 399 Kč |
|
|
Rudolf Tullia |
6 |
909 732 Kč |
|
|
Petr Tulej |
6 |
879 300 Kč |
|
|
Lubomír Kratochvíl |
1 |
847 000 Kč |
|
|
František Smrčka |
4 |
830 295 Kč |
|
|
Alena Ilková |
5 |
800 314 Kč |
|
|
Karel Herzig |
1 |
786 500 Kč |
|
|
Kamil Toman |
6 |
747 338 Kč |
|
|
Anděla Tulliová |
4 |
731 983 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Václavek |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Jiří Krejčí |
4 |
682 944 Kč |
|
|
Dominik Toman |
5 |
624 595 Kč |
|
|
Josef Železný |
4 |
622 444 Kč |
|
|
Dagmar Koktová |
4 |
561 944 Kč |
|
|
Andrea Tulejová |
4 |
561 944 Kč |
|
|
Bohuslav Přibyl |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Martin Nachtnebl |
6 |
470 580 Kč |
|
|
Marie Tulejová |
3 |
463 632 Kč |
|
|
BOŠ spol. s r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
Mojmír Hora |
4 |
443 095 Kč |
|
|
Michal Jelínek |
5 |
439 459 Kč |
|
|
Jan Drozd |
5 |
423 977 Kč |
|
|
ALMEA s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
David Bohdálek |
1 |
363 000 Kč |
|
|
PRIMIS spol. s r. o. |
1 |
324 545 Kč |
|
|
Jan Auer |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Miroslav Jelínek |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Michal Jančuška |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Jan Jelínek |
3 |
322 095 Kč |
|
|
Luděk Švejda |
3 |
267 479 Kč |
|
|
Jiří Vejtasa |
2 |
244 151 Kč |
|
|
RAUDO - výrobní družstvo invalidů |
1 |
242 000 Kč |
|
|
HOKS s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
AUTODOPRAVA Němec s.r.o. |
1 |
230 771 Kč |
|
|
Vladislav Kovář |
2 |
219 313 Kč |
|
|
Spolek Ovis |
2 |
179 993 Kč |
|
|
Karel Horák |
2 |
158 609 Kč |
|
|
Ing. Martin Musil |
2 |
133 100 Kč |
|
|
rok narození 1965 |
1 |
124 449 Kč |
|
|
04632489 |
1 |
123 151 Kč |
|
|
6654246 |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Pulsatilla z.s. |
1 |
115 285 Kč |
|
|
Pavel Abrhám |
2 |
113 676 Kč |
|
|
Blanka Ponížilová |
1 |
111 320 Kč |
|
|
KOVO NOVÁK s.r.o. |
1 |
98 313 Kč |
|
|
Milan Chloupek |
1 |
98 313 Kč |
|
|
604158886 |
1 |
50 820 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa národního parku Podyjí v 2025 ve výši 232 220 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Partnerství,o.p.s. |
1 |
2 227 005 Kč |
|
|
Bc. Hana Matějková |
1 |
242 000 Kč |
|
|
E.ON Customer Solutions Czechia, s.r.o. |
1 |
232 220 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa národního parku Podyjí v 2025 ve výši 232 220 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Ing. Jiří Novák |
1 |
294 620 Kč |
|
|
Vítězslav Soviš |
2 |
241 506 Kč |
|
|
PODYJÍ, a.s. |
1 |
144 365 Kč |
|
|
PODYJÍ EKO, s.r.o. |
1 |
121 892 Kč |
|
|
Petr Tulej |
1 |
85 167 Kč |
|
|
Šárka Kolaříková |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Irena Škrdlová |
1 |
70 209 Kč |
|
|
Petr Kosmák |
1 |
56 654 Kč |
|
|
AGRODRUŽSTVO -družstvo NOVÝ ŠALDORF |
1 |
12 024 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa národního parku Podyjí v 2025 ve výši 232 220 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,40
|
|
Počet bodů 2,40 znamená pro Správa národního parku Podyjí celkově
54. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0306 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0051 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0235 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0306 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0726 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0204 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0568 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,240
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
2,40
|
|
Výsledný K-Index
|
2,396 |
|