Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 105 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0601 odpovídá 6,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0017 odpovídá 0,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 193 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1105 odpovídá 11,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0109 odpovídá 1,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0006 odpovídá 0,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 12 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0069 odpovídá 0,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Většinu peněz dostal 1 dodavatel z 261.
|
Číselná hodnota parametru je 0,3.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
1 |
594 352 719 166 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
44 |
3 850 033 367 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
562 |
2 220 900 487 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
8 |
1 706 274 728 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
1 277 310 996 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
45 |
854 924 607 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
19 |
854 455 110 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
852 289 199 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
11 |
852 157 489 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
Leastex, a.s. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
MX-NET Telekomunikace s.r.o. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
11 |
505 954 769 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
447 692 733 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
8 |
438 311 967 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
43 |
430 071 511 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Geryk |
15 |
429 583 901 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
27 |
428 508 947 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
4 |
428 409 285 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
2 |
427 196 573 Kč |
|
|
Repharm a.s. |
3 |
426 598 563 Kč |
|
|
SASB strážní a úklidová služba s.r.o. |
2 |
426 234 972 Kč |
|
|
Axon Lab spol. s r.o. |
2 |
425 999 022 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
2 |
425 891 332 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
2 |
425 877 289 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
2 |
425 864 712 Kč |
|
|
Ing. Dušan Olejár - OLE, s.r.o. |
2 |
425 805 257 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Novo Nordisk s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Corteria Pharmaceuticals |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Ergona Opava s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
PENAM, a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Benefit Management s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Monika Kocúrová Všeobecná interní ambulance s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
PIERRE FABRE MEDICAMENT s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Chiesi Pharmaceuticals GmbH |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ESMEDIA Servisní s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
GASTRO MACH, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Romana Kaplanová |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
HPMED s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
KRKA ČR, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Herbacos Recordati s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
PHARMAGEN CZ s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
KARDI AI Technologies s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ARGOS ELEKTRO, a. s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Danone a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
FELSEN Medicare s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Eva Rappová |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
TONERSYSTEM FACILITY s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Novatin s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Laboratoře AGEL a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
HTB - Požární ochrana a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Radim Skalka |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
29464913 |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Lucie Kovářová |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Viatris CZ s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
První KEY - STAV, a.s. |
6 |
173 743 993 Kč |
|
|
VAMOZ CONSTRUCTION a.s. |
2 |
154 695 340 Kč |
|
|
Nemocnice AGEL Podhorská a.s. |
1 |
25 491 000 Kč |
|
|
NORD STAVEBNÍ s.r.o. |
6 |
21 180 274 Kč |
|
|
SACHTOMA s.r.o. |
1 |
12 681 019 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
3 |
10 505 474 Kč |
|
|
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář |
4 |
10 285 000 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
5 |
9 697 401 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
5 |
9 111 427 Kč |
|
|
SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. |
11 |
8 404 932 Kč |
|
|
Mrůzek Michael, Mgr., advokát |
3 |
7 332 600 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
4 |
6 829 748 Kč |
|
|
Josef Fajtl |
3 |
6 794 956 Kč |
|
|
INTERGASSERVIS OPAVA s. r. o. |
2 |
5 335 606 Kč |
|
|
Hlídej vodu s.r.o. |
3 |
5 297 969 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
4 |
5 273 319 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
8 |
5 219 536 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
4 356 417 Kč |
|
|
Archie Samuel s.r.o. |
6 |
4 033 921 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
6 |
4 031 951 Kč |
|
|
TANAVO s.r.o. |
1 |
4 000 000 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
7 |
3 955 019 Kč |
|
|
KaposGreen s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
28 |
3 565 257 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
15 |
3 537 772 Kč |
|
|
PROSSAN CZ s.r.o. |
1 |
3 455 760 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
3 269 904 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
5 |
3 158 426 Kč |
|
|
AGEL Servis a.s. |
2 |
3 139 471 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
4 |
3 072 214 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
9 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
5 |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
4 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
2 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
2 |
|
|
Leastex, a.s. |
2 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
|
|
MX-NET Telekomunikace s.r.o. |
2 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Novo Nordisk s.r.o. |
1 |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
|
|
Corteria Pharmaceuticals |
1 |
|
|
Ergona Opava s.r.o. |
1 |
|
|
PENAM, a.s. |
1 |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
|
|
Benefit Management s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Monika Kocúrová Všeobecná interní ambulance s.r.o. |
1 |
|
|
PIERRE FABRE MEDICAMENT s.r.o. |
1 |
|
|
Chiesi Pharmaceuticals GmbH |
1 |
|
|
DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
1 |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
|
|
ESMEDIA Servisní s.r.o. |
1 |
|
|
GASTRO MACH, s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Romana Kaplanová |
1 |
|
|
HPMED s.r.o. |
1 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Miroslav Geryk |
1 |
|
|
Ing. Dušan Olejár - OLE, s.r.o. |
1 |
|
|
Repharm a.s. |
1 |
|
|
KRKA ČR, s.r.o. |
1 |
|
|
Herbacos Recordati s.r.o. |
1 |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
|
|
SASB strážní a úklidová služba s.r.o. |
1 |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
|
|
PHARMAGEN CZ s.r.o. |
1 |
|
|
KARDI AI Technologies s.r.o. |
1 |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
|
|
ARGOS ELEKTRO, a. s. |
1 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
|
|
Grifols s.r.o. |
1 |
|
|
Danone a.s. |
1 |
|
|
FELSEN Medicare s.r.o. |
1 |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Eva Rappová |
1 |
|
|
Axon Lab spol. s r.o. |
1 |
|
|
TONERSYSTEM FACILITY s.r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Novatin s.r.o. |
1 |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
1 |
|
|
Laboratoře AGEL a.s. |
1 |
|
|
HTB - Požární ochrana a.s. |
1 |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Radim Skalka |
1 |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
|
|
29464913 |
1 |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Lucie Kovářová |
1 |
|
|
Viatris CZ s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SACHTOMA s.r.o. |
1 |
12 681 019 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
11 764 875 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
2 |
9 471 735 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
2 |
8 460 514 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
7 070 677 Kč |
|
|
Mrůzek Michael, Mgr., advokát |
2 |
6 969 600 Kč |
|
|
NORD STAVEBNÍ s.r.o. |
1 |
6 120 047 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
4 302 760 Kč |
|
|
KaposGreen s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Josef Fajtl |
1 |
3 408 888 Kč |
|
|
1925262 |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
1 |
2 284 458 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
2 269 743 Kč |
|
|
Ateliér Emmet, s.r.o. |
1 |
2 242 130 Kč |
|
|
Michal Kodaj |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
2 160 934 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,36.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MX-NET Telekomunikace s.r.o. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
1 |
594 352 719 166 Kč |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ESMEDIA Servisní s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
KARDI AI Technologies s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
4 |
8 764 157 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
3 269 904 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
1 |
1 306 800 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
2 |
1 287 675 Kč |
|
|
DATA-INTER spol. s r.o. |
1 |
515 460 Kč |
|
|
BIT SERVIS spol. s r.o. |
1 |
479 644 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
134 570 Kč |
|
|
ČiSoft s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 40, tj. 4,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
40 |
3 423 766 983 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
532 |
1 790 688 536 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
6 |
1 279 306 496 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
18 |
854 207 608 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
11 |
852 157 489 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
851 540 664 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
43 |
430 071 511 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
42 |
429 005 678 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
2 |
427 196 573 Kč |
|
|
Axon Lab spol. s r.o. |
2 |
425 999 022 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
2 |
425 891 332 Kč |
|
|
Ing. Dušan Olejár - OLE, s.r.o. |
2 |
425 805 257 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Novo Nordisk s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Corteria Pharmaceuticals |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Monika Kocúrová Všeobecná interní ambulance s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Repharm a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Danone a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
FELSEN Medicare s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Novatin s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
2 |
9 471 735 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
2 |
8 832 649 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
4 |
6 829 748 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
4 499 990 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
6 |
4 031 951 Kč |
|
|
Archie Samuel s.r.o. |
2 |
3 547 824 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
27 |
3 367 129 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
4 |
3 072 214 Kč |
|
|
1925262 |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
34 |
2 862 179 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
11 |
2 658 759 Kč |
|
|
SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. |
7 |
1 660 992 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
3 |
1 586 263 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
3 |
1 475 716 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
11 |
1 361 065 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
13 |
1 349 085 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
1 |
1 306 800 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
10 |
781 436 Kč |
|
|
ConvaTec Česká republika s.r.o. |
7 |
644 058 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
3 |
635 920 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
4 |
628 769 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
6 |
552 026 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
6 |
538 636 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
6 |
512 730 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
3 |
491 580 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
4 |
463 499 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
5 |
453 999 Kč |
|
|
UNTRACO s.r.o. |
3 |
432 495 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
381 610 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
5 |
343 283 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
4 |
337 920 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
3 |
312 480 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
4 |
310 233 Kč |
|
|
TraumaPro spol. s r.o. |
1 |
299 959 Kč |
|
|
Vantive s.r.o. |
4 |
275 429 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
260 271 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
245 784 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
MEDtechnic services s.r.o. |
3 |
207 031 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
202 917 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
182 261 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
2 |
154 484 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
2 |
148 709 Kč |
|
|
Sven BioLabs s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
HSC Industry, spol. s r.o. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
Stamed s.r.o. |
2 |
140 783 Kč |
|
|
EMBITRON s.r.o. |
1 |
113 801 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
112 530 Kč |
|
|
R - FIN s.r.o. |
1 |
101 052 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
100 044 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
1 |
94 631 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
1 |
93 492 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
88 020 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
79 041 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
1 |
72 800 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
1 |
70 751 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
70 180 Kč |
|
|
Medicton Group s.r.o. |
1 |
67 203 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
1 |
61 093 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
60 680 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUDr. Romana Kaplanová |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Eva Rappová |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Laboratoře AGEL a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MUDr. Radim Skalka |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
29464913 |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Bohumínská jednodenní s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Agentura Petřinová s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 18,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ergona Opava s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
KRKA ČR, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ARGOS ELEKTRO, a. s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Lucie Kovářová |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Viatris CZ s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář |
4 |
10 285 000 Kč |
|
|
Mrůzek Michael, Mgr., advokát |
3 |
7 332 600 Kč |
|
|
NORD STAVEBNÍ s.r.o. |
1 |
6 120 047 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
4 545 599 Kč |
|
|
AGEL Servis a.s. |
2 |
3 139 471 Kč |
|
|
Harke s.r.o. |
3 |
1 486 261 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
1 186 284 Kč |
|
|
Ostravská znalecká a.s. |
1 |
943 800 Kč |
|
|
Repharm a.s. |
2 |
828 231 Kč |
|
|
ADIV Lease s.r.o. |
2 |
816 462 Kč |
|
|
ADIV, spol. s r.o. |
1 |
757 000 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
671 647 Kč |
|
|
MUDr. Alena Mazalová |
1 |
658 481 Kč |
|
|
Andrea Drlá |
1 |
605 000 Kč |
|
|
MUDr. Marie Nováková |
1 |
81 554 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
852 289 199 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
2 |
447 692 733 Kč |
|
|
TSC Hospital, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Leastex, a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 19,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OTIS a.s. |
3 |
428 342 676 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
GASTRO MACH, s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
425 770 332 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
11 764 875 Kč |
|
|
SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. |
1 |
5 792 336 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
4 356 417 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
4 |
3 463 439 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
2 438 150 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
2 117 500 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
4 |
1 763 890 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
2 |
1 572 164 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
1 469 278 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
2 |
1 461 940 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
Medsol s.r.o. |
1 |
459 200 Kč |
|
|
Jiří Kubů |
1 |
354 167 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
289 309 Kč |
|
|
Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Josef Fajtl |
1 |
173 907 Kč |
|
|
HV Výtahy s.r.o. |
1 |
85 920 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 37,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
1 277 310 996 Kč |
|
|
ZEVETA Bojkovice, a.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
TROJEK, a.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ |
1 |
150 000 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace v 2025 ve výši 425 770 332 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,97
|
|
Počet bodů 8,97 znamená pro Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace celkově
1222. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0601 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0017 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,2956 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0142 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0109 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0343 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0006 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0069 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1105 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3622 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,897
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,97
|
|
Výsledný K-Index
|
8,970 |
|