Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 112 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0791 odpovídá 7,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0007 odpovídá 0,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 441 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,31.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,3114 odpovídá 31,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
113 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0798 odpovídá 7,98 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0028 odpovídá 0,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
85 |
1 074 558 959 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
32 |
605 756 419 Kč |
|
|
Stavební firma HOBST a.s. |
21 |
523 526 514 Kč |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
93 |
511 049 803 Kč |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
16 |
502 415 460 Kč |
|
|
Stavby mostů a.s. |
21 |
500 600 263 Kč |
|
|
BM Construction, spol. s r.o. |
20 |
489 298 297 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
19 |
464 016 335 Kč |
|
|
SUPER-KRETE CZECH s.r.o. |
16 |
461 345 584 Kč |
|
|
DAP. a.s. |
96 |
217 344 618 Kč |
|
|
CH vodní stavby a.s. |
88 |
211 071 179 Kč |
|
|
SILNICE GROUP a.s. |
88 |
194 205 148 Kč |
|
|
POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. |
83 |
192 603 762 Kč |
|
|
PORR a.s. |
28 |
180 216 008 Kč |
|
|
CHIC, s.r.o. |
27 |
175 710 721 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
27 |
175 710 721 Kč |
|
|
AVE Services s.r.o. |
3 |
137 520 000 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
121 000 000 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
56 |
90 701 919 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
21 |
86 562 417 Kč |
|
|
SATRA,spol.s r.o. |
9 |
81 114 383 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A INŽENÝRSKÉ PROJEKTY s.r.o., zkráceně: DIPRO, spol. s r.o. |
46 |
80 232 890 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
6 |
62 808 194 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
21 |
58 158 100 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
2 |
44 493 808 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
17 |
41 981 523 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
14 |
35 770 342 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
9 |
35 236 297 Kč |
|
|
Atelier PROMIKA s.r.o. |
12 |
34 357 002 Kč |
|
|
Horský s.r.o. |
9 |
32 886 490 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
66 |
29 004 628 Kč |
|
|
Lockmont, s.r.o. |
4 |
28 050 913 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
6 |
25 736 874 Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
3 |
24 597 095 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
8 |
24 216 798 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
7 |
24 190 532 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
16 |
22 828 169 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
22 639 549 Kč |
|
|
4roads s.r.o. |
3 |
22 517 092 Kč |
|
|
AIRMEDIA a.s. |
3 |
21 715 628 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
5 |
21 372 240 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
15 |
20 768 629 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
49 |
19 739 900 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
5 |
19 579 867 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
7 |
18 081 710 Kč |
|
|
ALL4TREES, s.r.o. |
4 |
18 021 150 Kč |
|
|
Inženýring dopravních staveb a.s. |
25 |
17 574 730 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
17 |
17 537 258 Kč |
|
|
FAQ s.r.o. |
3 |
17 313 022 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
3 |
16 270 575 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
2 |
16 266 487 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
5 |
16 134 302 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
1 |
16 133 333 Kč |
|
|
GEO-STEFI, s.r.o. |
3 |
14 463 372 Kč |
|
|
AVS Projekt, s.r.o. |
12 |
14 276 790 Kč |
|
|
FREKO a.s. |
3 |
13 515 862 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
13 515 862 Kč |
|
|
OK-BE spol. s r.o. |
7 |
12 803 845 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
5 |
12 753 422 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
5 |
11 356 506 Kč |
|
|
Saba ClickPark s.r.o. |
1 |
11 282 040 Kč |
|
|
HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. |
6 |
11 263 353 Kč |
|
|
Iterait a.s. |
3 |
9 707 535 Kč |
|
|
GRID, a.s. |
1 |
9 249 845 Kč |
|
|
Ing. Jiří Sláma |
1 |
9 249 845 Kč |
|
|
RIGES s.r.o. |
1 |
9 249 845 Kč |
|
|
SATO spol. s r. o. |
1 |
9 191 221 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
2 |
9 098 232 Kč |
|
|
Bridge Structures s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
MĚŠŤÁK-SEVER s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
TV Facility Group, a.s. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 32. investiční s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
VIS, a.s. |
22 |
8 282 806 Kč |
|
|
VARS BRNO a.s. |
3 |
8 204 906 Kč |
|
|
Contract management, a.s. |
5 |
8 161 090 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Toman |
2 |
8 135 287 Kč |
|
|
AUTO PAPOUŠEK s.r.o. |
1 |
7 865 000 Kč |
|
|
GREBNER - projektová a inženýrská kancelář spol. s r.o. |
8 |
7 729 117 Kč |
|
|
Santech alfa s.r.o. |
6 |
7 341 163 Kč |
|
|
YUGO ALLOYS, s.r.o. |
2 |
6 891 660 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
4 |
6 878 763 Kč |
|
|
itego a.s. |
2 |
6 646 987 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
2 |
6 632 494 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
6 553 169 Kč |
|
|
Grant Thornton Appraisal services a.s. |
3 |
6 501 787 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
11 |
6 332 840 Kč |
|
|
ZELENÉ KŘESLICE s.r.o. |
2 |
6 247 687 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
4 |
6 072 453 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
4 |
5 958 940 Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
9 |
5 690 037 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
2 |
5 199 515 Kč |
|
|
TOP CON SERVIS s.r.o. |
3 |
5 195 141 Kč |
|
|
Holešovický Trojúhelník a.s. |
1 |
5 164 105 Kč |
|
|
M.O.Z. Consult s.r.o. |
2 |
5 097 219 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
2 |
5 086 087 Kč |
|
|
KOMO-COM, s. r. o. |
3 |
5 062 129 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
CH vodní stavby a.s. |
6 |
|
|
DOPRAVNÍ A INŽENÝRSKÉ PROJEKTY s.r.o., zkráceně: DIPRO, spol. s r.o. |
5 |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
5 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
|
|
PORR a.s. |
5 |
|
|
ALL4TREES, s.r.o. |
4 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
4 |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
4 |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
4 |
|
|
CHIC, s.r.o. |
4 |
|
|
DAP. a.s. |
3 |
|
|
FREKO a.s. |
3 |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
3 |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
|
|
Yunex, s.r.o. |
3 |
|
|
SATRA,spol.s r.o. |
3 |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
3 |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
|
|
Bridge Structures s.r.o. |
2 |
|
|
ELTODO, a.s. |
2 |
|
|
Stavby mostů a.s. |
2 |
|
|
Iterait a.s. |
2 |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
2 |
|
|
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. |
2 |
|
|
MĚŠŤÁK-SEVER s.r.o. |
2 |
|
|
TV Facility Group, a.s. |
2 |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
2 |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
|
|
SILNICE GROUP a.s. |
2 |
|
|
POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. |
2 |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
2 |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
|
|
HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
|
|
CENTRAL GROUP 32. investiční s.r.o. |
2 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
2 |
|
|
W.A.G. payment solutions CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Václav Jelen |
1 |
|
|
HORTUS správa zeleně s.r.o. |
1 |
|
|
baugruppe.cz s.r.o. |
1 |
|
|
Nafisipado s.r.o. |
1 |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
1 |
|
|
Santech alfa s.r.o. |
1 |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
|
|
Martin Routa |
1 |
|
|
P CAR, spol. s r.o. |
1 |
|
|
SANKOL, zahradnická s.r.o. |
1 |
|
|
TreeTeam s.r.o. |
1 |
|
|
ZELENÉ KŘESLICE s.r.o. |
1 |
|
|
Autoservis RADAC s.r.o. |
1 |
|
|
itego a.s. |
1 |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Fire & Safety Consulting s.r.o. |
1 |
|
|
M.O.Z. Consult s.r.o. |
1 |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
|
|
Grant Thornton Appraisal services a.s. |
1 |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
1 |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
1 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
|
|
IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. |
1 |
|
|
Raba Tomáš, Mgr. Advokát |
1 |
|
|
IS,spol.s r.o. |
1 |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
|
|
KOMO-COM, s. r. o. |
1 |
|
|
Ing. Jiří Čedík |
1 |
|
|
Lime Network s.r.o. |
1 |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
|
|
Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
SKALA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Jiří Toman |
1 |
|
|
BM Construction, spol. s r.o. |
1 |
|
|
OK-BE spol. s r.o. |
1 |
|
|
CENTRA a.s. |
1 |
|
|
Brink's Cash Solutions (CZ) a.s. |
1 |
|
|
VARS BRNO a.s. |
1 |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
|
|
SWORP HOUSE s.r.o. |
1 |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
|
|
Inženýring dopravních staveb a.s. |
1 |
|
|
VIS, a.s. |
1 |
|
|
Contract management, a.s. |
1 |
|
|
Green City, s.r.o. |
1 |
|
|
Podnik technických služeb Praha s.r.o. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
29 |
133 865 967 Kč |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
29 |
133 865 967 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
6 |
60 906 399 Kč |
|
|
DAP. a.s. |
23 |
53 146 386 Kč |
|
|
SILNICE GROUP a.s. |
21 |
42 169 553 Kč |
|
|
POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. |
20 |
41 054 646 Kč |
|
|
CH vodní stavby a.s. |
20 |
41 054 646 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
2 |
16 887 908 Kč |
|
|
Stavby mostů a.s. |
2 |
15 666 206 Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
11 073 386 Kč |
|
|
CHIC, s.r.o. |
3 |
11 073 386 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
11 073 386 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
11 004 241 Kč |
|
|
Lockmont, s.r.o. |
2 |
10 890 000 Kč |
|
|
Stavební firma HOBST a.s. |
2 |
10 275 526 Kč |
|
|
AIRMEDIA a.s. |
1 |
7 607 028 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
BM Construction, spol. s r.o. |
3 |
7 118 835 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
6 553 169 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A INŽENÝRSKÉ PROJEKTY s.r.o., zkráceně: DIPRO, spol. s r.o. |
3 |
6 470 475 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
YUGO ALLOYS, s.r.o. |
1 |
6 026 372 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
2 |
4 955 064 Kč |
|
|
SUPER-KRETE CZECH s.r.o. |
2 |
4 955 064 Kč |
|
|
GREBNER - projektová a inženýrská kancelář spol. s r.o. |
1 |
4 261 318 Kč |
|
|
Vodní sklo, a.s. |
1 |
4 226 530 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
3 822 632 Kč |
|
|
Mark2 Corporation Czech a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
FairData Professionals a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Unicorn Systems HSI s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
VARS BRNO a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Toman |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CEDA Maps a.s. |
1 |
3 629 999 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
3 398 404 Kč |
|
|
TOP CON SERVIS s.r.o. |
1 |
3 342 625 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
GEO-STEFI, s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
2 |
3 127 850 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
MNFORCE, s.r.o. |
1 |
2 302 630 Kč |
|
|
INIBIS PRAHA s.r.o. |
1 |
2 295 370 Kč |
|
|
AVE Services s.r.o. |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
1 |
1 187 343 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
1 |
1 187 343 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
1 |
1 106 727 Kč |
|
|
OK-BE spol. s r.o. |
1 |
1 102 710 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 16,39 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
22 639 549 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
3 |
18 406 306 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
4 |
9 222 325 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
itego a.s. |
2 |
6 646 987 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
4 |
5 958 940 Kč |
|
|
Iterait a.s. |
2 |
5 202 247 Kč |
|
|
HORTUS správa zeleně s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
VARS BRNO a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Unicorn Systems HSI s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CEDA Maps a.s. |
1 |
3 629 999 Kč |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
5 |
3 471 197 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
2 |
3 388 000 Kč |
|
|
Mevra computers s.r.o. |
1 |
3 198 212 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
vialytics GmbH |
1 |
2 061 353 Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
2 |
1 986 771 Kč |
|
|
CYCLOMEDIA TECHNOLOGY B.V. |
1 |
1 636 375 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
2 |
996 241 Kč |
|
|
INTENS Corporation s.r.o. |
1 |
755 040 Kč |
|
|
COMTESYS, spol. s r.o. |
1 |
695 012 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
612 128 Kč |
|
|
Xmarton s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
IFYS, spol. s r.o. |
1 |
471 900 Kč |
|
|
Vyšehrad 2000 a.s. |
2 |
260 510 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
230 867 Kč |
|
|
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. |
1 |
206 881 Kč |
|
|
Code Secure s.r.o. |
2 |
170 610 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
2 |
158 757 Kč |
|
|
Elanor a.s. |
1 |
113 740 Kč |
|
|
BrandCloud s.r.o. |
1 |
91 960 Kč |
|
|
TeamViewer Germany GmbH |
1 |
89 835 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
78 495 Kč |
|
|
TSP DATA, a.s. |
1 |
74 970 Kč |
|
|
37signals LLC |
1 |
74 537 Kč |
|
|
IGEA s.r.o. |
1 |
68 244 Kč |
|
|
Algotech, a.s. |
1 |
50 693 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 22, tj. 87,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALL4TREES, s.r.o. |
3 |
13 515 862 Kč |
|
|
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
FREKO a.s. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
MĚŠŤÁK-SEVER s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
TV Facility Group, a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
SANKOL, zahradnická s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
TreeTeam s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Ing. Jiří Čedík |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Lime Network s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Green City, s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Podnik technických služeb Praha s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
3 |
60 561 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 78, tj. 6,21 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
76 |
1 051 000 702 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
30 |
604 449 988 Kč |
|
|
Stavební firma HOBST a.s. |
17 |
520 700 519 Kč |
|
|
Stavby mostů a.s. |
18 |
494 771 453 Kč |
|
|
BM Construction, spol. s r.o. |
20 |
489 298 297 Kč |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
11 |
489 296 938 Kč |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
84 |
488 776 227 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
16 |
461 606 423 Kč |
|
|
SUPER-KRETE CZECH s.r.o. |
15 |
461 015 146 Kč |
|
|
DAP. a.s. |
78 |
182 852 552 Kč |
|
|
CH vodní stavby a.s. |
73 |
179 263 370 Kč |
|
|
PORR a.s. |
26 |
177 898 697 Kč |
|
|
CHIC, s.r.o. |
25 |
173 393 410 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
25 |
173 393 410 Kč |
|
|
SILNICE GROUP a.s. |
73 |
162 397 339 Kč |
|
|
POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. |
68 |
160 795 953 Kč |
|
|
AVE Services s.r.o. |
2 |
123 000 000 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
121 000 000 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
5 |
61 551 014 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
45 |
60 870 252 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
13 |
51 138 350 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
17 |
49 936 914 Kč |
|
|
SATRA,spol.s r.o. |
3 |
45 472 698 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
2 |
44 493 808 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
15 |
41 862 508 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A INŽENÝRSKÉ PROJEKTY s.r.o., zkráceně: DIPRO, spol. s r.o. |
30 |
40 768 000 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
7 |
33 318 772 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
7 |
33 318 772 Kč |
|
|
Horský s.r.o. |
7 |
31 900 590 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
53 |
25 399 520 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
7 |
24 190 532 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
5 |
19 579 867 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
44 |
18 443 412 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
4 |
18 021 150 Kč |
|
|
Inženýring dopravních staveb a.s. |
25 |
17 574 730 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
4 |
14 258 625 Kč |
|
|
AIRMEDIA a.s. |
1 |
13 781 900 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
13 515 862 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
3 |
13 515 862 Kč |
|
|
AVS Projekt, s.r.o. |
9 |
12 871 980 Kč |
|
|
OK-BE spol. s r.o. |
7 |
12 803 845 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
5 |
11 356 506 Kč |
|
|
Lockmont, s.r.o. |
2 |
10 890 000 Kč |
|
|
SATO spol. s r. o. |
1 |
9 191 221 Kč |
|
|
Bridge Structures s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
VIS, a.s. |
22 |
8 282 806 Kč |
|
|
Contract management, a.s. |
5 |
8 161 090 Kč |
|
|
GREBNER - projektová a inženýrská kancelář spol. s r.o. |
8 |
7 729 117 Kč |
|
|
Santech alfa s.r.o. |
5 |
6 496 940 Kč |
|
|
Atelier PROMIKA s.r.o. |
10 |
6 277 541 Kč |
|
|
YUGO ALLOYS, s.r.o. |
1 |
6 026 372 Kč |
|
|
VIN Consult s.r.o. |
3 |
4 982 175 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
3 |
4 835 950 Kč |
|
|
Ing. Václav Jelen |
3 |
4 706 407 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
2 |
4 592 021 Kč |
|
|
baugruppe.cz s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. |
3 |
4 341 541 Kč |
|
|
MANIFOLD GROUP s.r.o. |
24 |
3 844 674 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
3 |
3 554 252 Kč |
|
|
TUBES spol. s r.o. |
2 |
3 445 687 Kč |
|
|
SGS Czech Republic, s.r.o. |
1 |
3 339 086 Kč |
|
|
INFRAM a.s. |
1 |
3 339 086 Kč |
|
|
PENS s.r.o. |
28 |
3 212 476 Kč |
|
|
PRO-CONSULT s.r.o. |
8 |
3 165 892 Kč |
|
|
TDS Consult Prague s.r.o. |
9 |
3 055 778 Kč |
|
|
V - TES PRAHA s.r.o. |
11 |
3 054 813 Kč |
|
|
Martin Pudil |
10 |
3 024 275 Kč |
|
|
TES Consulting s.r.o. |
10 |
2 979 793 Kč |
|
|
Projekce dopravní Filip s.r.o. |
2 |
2 931 588 Kč |
|
|
Ing. Michal David |
6 |
2 751 298 Kč |
|
|
Stráský, Hustý a partneři s.r.o. |
3 |
2 473 845 Kč |
|
|
4roads s.r.o. |
2 |
1 978 350 Kč |
|
|
TOP CON SERVIS s.r.o. |
2 |
1 852 516 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
3 |
1 758 426 Kč |
|
|
IPSUM CZ s.r.o. |
1 |
1 668 187 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
1 668 187 Kč |
|
|
PP 53, a.s. |
1 |
1 617 720 Kč |
|
|
Bratři Gallové & spol. s.r.o. |
1 |
978 121 Kč |
|
|
Stavby rybníků s.r.o. |
1 |
895 888 Kč |
|
|
IPPOS BOHEMIA s.r.o. |
1 |
786 252 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
775 610 Kč |
|
|
50885049 |
1 |
560 650 Kč |
|
|
LABRON s.r.o. |
3 |
552 317 Kč |
|
|
Petra Vašinová |
1 |
501 429 Kč |
|
|
Michal Volešák |
1 |
437 203 Kč |
|
|
PLANCON Praha, s.r.o. |
1 |
384 780 Kč |
|
|
KVS - Projekt s.r.o. |
1 |
382 360 Kč |
|
|
European Transportation Consultancy, s.r.o. |
4 |
367 786 Kč |
|
|
AUTO MS s.r.o. |
2 |
361 289 Kč |
|
|
ARP 775 s.r.o. |
2 |
352 328 Kč |
|
|
Ateliér DUA, s.r.o. |
2 |
317 837 Kč |
|
|
EnShield ES s.r.o. |
1 |
280 282 Kč |
|
|
AVBStone s.r.o. |
1 |
236 956 Kč |
|
|
PROZNAK Praha, s.r.o. |
2 |
213 457 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
210 062 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
2 |
206 445 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 4,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
2 |
20 091 808 Kč |
|
|
FAQ s.r.o. |
1 |
16 133 333 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
1 |
16 133 333 Kč |
|
|
Lockmont, s.r.o. |
1 |
16 133 333 Kč |
|
|
GEO-STEFI, s.r.o. |
2 |
14 347 575 Kč |
|
|
Saba ClickPark s.r.o. |
1 |
11 282 040 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
2 |
6 925 287 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
2 |
6 632 494 Kč |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Martin Routa |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Fire & Safety Consulting s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
IS,spol.s r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Vodní sklo, a.s. |
1 |
4 226 530 Kč |
|
|
INCONEX, a.s. |
3 |
4 058 340 Kč |
|
|
Mark2 Corporation Czech a.s. |
3 |
3 935 784 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
5 |
3 827 042 Kč |
|
|
4E consulting, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
VARS BRNO a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Toman |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
6 |
3 582 568 Kč |
|
|
Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. |
1 |
3 388 000 Kč |
|
|
COMTESYS, spol. s r.o. |
8 |
3 278 156 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
3 230 700 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
2 |
2 825 281 Kč |
|
|
Docu Save s.r.o. |
1 |
2 719 886 Kč |
|
|
Stavby mostů a.s. |
1 |
2 558 192 Kč |
|
|
Marek Surmaj |
2 |
2 510 527 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
BLESK Servis s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
MNFORCE, s.r.o. |
1 |
2 302 630 Kč |
|
|
INIBIS PRAHA s.r.o. |
1 |
2 295 370 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
1 |
2 164 908 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A INŽENÝRSKÉ PROJEKTY s.r.o., zkráceně: DIPRO, spol. s r.o. |
1 |
2 052 160 Kč |
|
|
LUNA ateliér s.r.o. |
1 |
2 049 546 Kč |
|
|
PTV Austria Planung Transport Verkehr GmbH\n |
1 |
1 995 880 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Ing. Pavel Herrmann |
2 |
1 573 000 Kč |
|
|
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. |
3 |
1 432 834 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
2 |
1 322 847 Kč |
|
|
Controlis Solutions, s.r.o. |
1 |
1 318 416 Kč |
|
|
ElektroMont HB s.r.o. |
1 |
1 291 267 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Kříž |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Roman Hančl |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
JK envi s.r.o. |
1 |
1 150 831 Kč |
|
|
Milan Valášek |
1 |
992 200 Kč |
|
|
Monitoring, s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
1 |
695 977 Kč |
|
|
LABTECH s.r.o. |
1 |
653 110 Kč |
|
|
UCA a.s. |
1 |
628 716 Kč |
|
|
GRAITEC s.r.o. |
1 |
611 806 Kč |
|
|
ArrivalTech s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
NICA CONSULT s.r.o. |
1 |
604 395 Kč |
|
|
SILMOS s.r.o. |
1 |
604 395 Kč |
|
|
VLADIMÍR VLACHOVSKÝ |
1 |
604 395 Kč |
|
|
INTENS Corporation s.r.o. |
1 |
604 395 Kč |
|
|
Petr Solnař |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Radovan Vida |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Protecton Technology, s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
CEDA Maps a.s. |
1 |
602 580 Kč |
|
|
Ing. Josef Souček |
1 |
592 900 Kč |
|
|
M.O.Z. Consult s.r.o. |
1 |
591 932 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
591 811 Kč |
|
|
WUKA - GROUP s.r.o. |
1 |
583 486 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Mgr. Vratislav Hadraba |
1 |
564 344 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
520 813 Kč |
|
|
Turner & Townsend PJM Czech Republic s.r.o. |
1 |
517 880 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
1 |
511 104 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
483 124 Kč |
|
|
TvS - centrum Praha , s.r.o. |
1 |
482 367 Kč |
|
|
TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o. |
1 |
397 510 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
388 410 Kč |
|
|
iMi Partner, a.s. |
2 |
386 520 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
355 377 Kč |
|
|
GISOFT, v.o.s. |
1 |
333 811 Kč |
|
|
Folbers reality s.r.o. |
1 |
323 554 Kč |
|
|
Code Secure s.r.o. |
1 |
315 084 Kč |
|
|
Ekonomické a právní poradenství, s.r.o. |
3 |
308 550 Kč |
|
|
SPYRON s.r.o. |
1 |
297 854 Kč |
|
|
KOMO-COM, s. r. o. |
1 |
294 514 Kč |
|
|
SAFE TREES, s.r.o. |
1 |
258 940 Kč |
|
|
R ALTRA spol. s r.o. |
1 |
249 865 Kč |
|
|
Ing. Petr Kupka |
1 |
245 630 Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
CONSULTEST s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
JANUS Elektro, spol. s r.o. |
1 |
192 431 Kč |
|
|
ALS Czech Republic, s.r.o. |
1 |
163 350 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota TEMPO PRAHA z.s. |
1 |
140 406 Kč |
|
|
AXIOM REAL, spol. s r.o. |
1 |
139 283 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
71 668 Kč |
|
|
NESS Czech s.r.o. |
1 |
70 364 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 12,35 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
15 |
22 428 869 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
14 |
20 502 429 Kč |
|
|
HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. |
5 |
11 146 225 Kč |
|
|
AIRMEDIA a.s. |
2 |
7 933 728 Kč |
|
|
Grant Thornton Appraisal services a.s. |
2 |
6 320 287 Kč |
|
|
ZELENÉ KŘESLICE s.r.o. |
2 |
6 247 687 Kč |
|
|
Holešovický Trojúhelník a.s. |
1 |
5 164 105 Kč |
|
|
TRALYS s.r.o. |
2 |
4 839 395 Kč |
|
|
Raba Tomáš, Mgr. Advokát |
2 |
4 626 287 Kč |
|
|
P CAR, spol. s r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
SWORP HOUSE s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
FairData Professionals a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Ing. Eva Florian Grieszlová |
2 |
3 509 000 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
2 |
2 269 948 Kč |
|
|
JOHNNY SERVIS s.r.o. |
2 |
2 032 800 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
2 |
1 917 526 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
2 |
1 917 526 Kč |
|
|
BETONEXT Production s.r.o. |
1 |
1 358 225 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
936 994 Kč |
|
|
YUGO ALLOYS, s.r.o. |
1 |
865 287 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
836 290 Kč |
|
|
CIS s.r.o. |
2 |
804 650 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
761 445 Kč |
|
|
Horský s.r.o. |
1 |
761 445 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
761 445 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
694 228 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota TEMPO PRAHA z.s. |
1 |
668 598 Kč |
|
|
KGS legal s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
629 200 Kč |
|
|
Payer Jiří, Mgr., advokát |
1 |
605 000 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
KV-Konstrukt Stav s.r.o. |
1 |
246 477 Kč |
|
|
UTS Prague s.r.o. |
1 |
193 116 Kč |
|
|
Equity Solutions Appraisals s.r.o. |
1 |
171 820 Kč |
|
|
Tábor,spol.s r.o. |
1 |
86 538 Kč |
|
|
JARNETTE RÉCLAME spol. s r.o. |
1 |
75 179 Kč |
|
|
PEIKKO CZECH REPUBLIC s.r.o. |
1 |
66 000 Kč |
|
|
TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o. |
1 |
41 559 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 11,89 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE Services s.r.o. |
1 |
14 520 000 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 32. investiční s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
9 010 575 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
1 |
7 113 615 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A INŽENÝRSKÉ PROJEKTY s.r.o., zkráceně: DIPRO, spol. s r.o. |
10 |
5 386 772 Kč |
|
|
W.A.G. payment solutions CZ, s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Nafisipado s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Iterait a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
KOMO-COM, s. r. o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Toman |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
CENTRA a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
3 497 924 Kč |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
1 |
3 497 924 Kč |
|
|
KV-Konstrukt Stav s.r.o. |
5 |
1 557 227 Kč |
|
|
Elanor a.s. |
1 |
1 349 315 Kč |
|
|
MIRA expert s.r.o. |
4 |
915 713 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
1 |
830 681 Kč |
|
|
EUROZNAK s.r.o. |
2 |
818 186 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
8 |
668 767 Kč |
|
|
Unicorn Vysoká škola s.r.o. |
1 |
588 060 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
4 |
573 540 Kč |
|
|
Pernod Ricard Czech Republic s.r.o. |
2 |
543 075 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
5 |
534 044 Kč |
|
|
Výtahy Bestlift, s.r.o. |
1 |
398 514 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
4 |
372 313 Kč |
|
|
Ing. Jiří POKORNÝ |
2 |
366 025 Kč |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
1 |
307 945 Kč |
|
|
Projekce dopravní Filip s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Ing. Michal David |
3 |
285 362 Kč |
|
|
50885049 |
2 |
267 652 Kč |
|
|
DAP. a.s. |
2 |
265 813 Kč |
|
|
Vegacom a.s. |
1 |
251 886 Kč |
|
|
NOVATO spol. s r.o. |
2 |
233 820 Kč |
|
|
Gastro Újezd s.r.o. |
1 |
232 491 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
2 |
207 317 Kč |
|
|
G IMPULS Praha spol. s r.o. |
2 |
202 675 Kč |
|
|
Hydrogeologická společnost, s.r.o. |
2 |
198 198 Kč |
|
|
Ing. Ondřej Horák |
2 |
196 673 Kč |
|
|
BcA. Jan Dyntera |
1 |
193 600 Kč |
|
|
PeoplePro s.r.o. |
2 |
187 264 Kč |
|
|
S I M A T , akciová společnost |
1 |
182 734 Kč |
|
|
Grant Thornton Appraisal services a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Artdekon s.r.o. |
2 |
176 660 Kč |
|
|
Praga route s.r.o. |
2 |
167 464 Kč |
|
|
TOXIN s.r.o. |
1 |
151 008 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
1 |
146 918 Kč |
|
|
Dream Colors z. s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
František Juhász |
1 |
133 100 Kč |
|
|
AVS Projekt, s.r.o. |
2 |
130 680 Kč |
|
|
Marek Surmaj |
2 |
125 840 Kč |
|
|
Petr Tej |
1 |
121 000 Kč |
|
|
TERRA FLORIDA, v.o.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
1 |
120 698 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
120 624 Kč |
|
|
JANUS Elektro, spol. s r.o. |
1 |
119 863 Kč |
|
|
DIO Consult Prague s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
CAMEA, spol. s r.o. |
1 |
119 693 Kč |
|
|
Bentley Systems International Limited |
1 |
119 200 Kč |
|
|
FAQ s.r.o. |
1 |
119 128 Kč |
|
|
Stavební firma HOBST a.s. |
1 |
118 955 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
116 889 Kč |
|
|
GEO-STEFI, s.r.o. |
1 |
115 797 Kč |
|
|
Ing. Václav Jelen |
1 |
115 555 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
113 740 Kč |
|
|
TEST SERVIS s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
MaGe Construction, s.r.o. |
1 |
108 489 Kč |
|
|
Vlastislav Novotný |
1 |
107 690 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
107 602 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
105 875 Kč |
|
|
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. |
1 |
104 726 Kč |
|
|
Ing. Petr Kupka |
1 |
100 430 Kč |
|
|
MgA. Jan Oraský |
1 |
96 800 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
1 |
93 509 Kč |
|
|
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. |
1 |
85 432 Kč |
|
|
Jiří Veit |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Kovo Blažej s.r.o. |
1 |
84 525 Kč |
|
|
Ing. Martina Součková |
1 |
78 650 Kč |
|
|
DOZNA s.r.o. |
1 |
78 125 Kč |
|
|
SEKURKON s.r.o. |
1 |
77 140 Kč |
|
|
AVBStone s.r.o. |
1 |
74 599 Kč |
|
|
Miramid s.r.o. |
1 |
72 860 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
72 479 Kč |
|
|
VARS BRNO a.s. |
1 |
69 619 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
69 152 Kč |
|
|
Díky, že můžem, z. s. |
1 |
15 165 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 21,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
3 |
9 209 015 Kč |
|
|
SKALA CZ s.r.o. |
2 |
4 662 581 Kč |
|
|
Švejda Goldmann, s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
iMi Partner, a.s. |
1 |
372 995 Kč |
|
|
OMT group s.r.o. |
1 |
173 514 Kč |
|
|
Vinařství Fučík s.r.o. |
1 |
141 035 Kč |
|
|
FOLPET s.r.o. |
1 |
101 582 Kč |
|
|
MATRIX Media s.r.o. |
1 |
92 311 Kč |
|
|
Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o. |
1 |
89 988 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
82 074 Kč |
|
|
Salabka Praha s.r.o. |
1 |
75 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 35,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SATRA,spol.s r.o. |
3 |
13 515 862 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
5 275 600 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
2 |
4 994 611 Kč |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
4 505 287 Kč |
|
|
OREA HOTELS s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
AUTO ŠÍDLO s.r.o. |
2 |
267 765 Kč |
|
|
Sportovní klub Městské policie hl.m. Prahy, z.s. |
3 |
195 929 Kč |
|
|
DIAMOND HOTELS SLOVAKIA,S.R.O. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
159 418 Kč |
|
|
JANUS Elektro, spol. s r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
PATROL group s.r.o. |
2 |
70 785 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v 2025 ve výši 4 505 287 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,81
|
|
Počet bodů 6,81 znamená pro Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. celkově
1030. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0791 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0007 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0468 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0096 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0798 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0861 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0028 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,3114 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0646 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,681
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,81
|
|
Výsledný K-Index
|
6,810 |
|