Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U smluv neskrývá ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 4 smlouvy s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0071 odpovídá 0,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
29 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0512 odpovídá 5,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0018 odpovídá 0,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 88 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,1555 odpovídá 15,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FIKROSERVIS, s.r.o. |
71 |
57 886 568 Kč |
|
|
ZESTAV s.r.o. |
4 |
27 340 314 Kč |
|
|
AG-REAL s.r.o. |
16 |
21 663 217 Kč |
|
|
MANABAU s.r.o. |
5 |
20 765 934 Kč |
|
|
HANSA 2, s.r.o. |
7 |
19 916 049 Kč |
|
|
MONTYFAJ, s.r.o. |
41 |
19 197 638 Kč |
|
|
Evyt, s.r.o. |
8 |
14 810 175 Kč |
|
|
IBAR s.r.o. |
17 |
13 999 042 Kč |
|
|
SMART SBD s.r.o. |
4 |
13 801 579 Kč |
|
|
Kivana Invest s.r.o. |
5 |
12 360 666 Kč |
|
|
LIROM, s.r.o. |
4 |
8 869 570 Kč |
|
|
Jiří Korynta |
27 |
8 089 377 Kč |
|
|
STAVEBNÍ PRAHA s.r.o. |
3 |
8 081 409 Kč |
|
|
ITAR s.r.o. |
7 |
7 610 255 Kč |
|
|
AUSTIS stavební s.r.o. |
2 |
7 609 674 Kč |
|
|
JIPROSTAV s.r.o. |
2 |
7 412 625 Kč |
|
|
Delta final s.r.o. |
2 |
6 544 719 Kč |
|
|
ABP HOLDING a.s. |
3 |
6 257 874 Kč |
|
|
OPREKO, s.r.o. |
19 |
5 269 020 Kč |
|
|
ALMA ENERGO, s.r.o. |
3 |
4 838 433 Kč |
|
|
Růžička a partneři s.r.o. |
2 |
4 731 173 Kč |
|
|
PROFITHERM CZ s.r.o. |
3 |
4 644 809 Kč |
|
|
SIKORSKI a.s. |
1 |
4 641 494 Kč |
|
|
REMODELHOME PM s.r.o. |
23 |
4 387 564 Kč |
|
|
FL APS s.r.o. |
17 |
4 219 270 Kč |
|
|
KMB Heating s.r.o. |
2 |
4 122 924 Kč |
|
|
ZUNTYCH s.r.o. |
1 |
3 847 275 Kč |
|
|
RALISO s.r.o. |
1 |
3 629 059 Kč |
|
|
Kominický servis 24 s.r.o. |
14 |
3 601 939 Kč |
|
|
AVP REAL stavební s.r.o. |
2 |
3 452 291 Kč |
|
|
Karel Krištof |
19 |
3 443 306 Kč |
|
|
AKVA servis s.r.o. |
12 |
3 294 540 Kč |
|
|
Václav Korynta |
21 |
3 147 733 Kč |
|
|
PAMASTAV s.r.o. |
1 |
3 054 750 Kč |
|
|
Jan Dvořáček |
11 |
2 970 502 Kč |
|
|
Decorum spol. s r.o. |
3 |
2 847 852 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
2 640 169 Kč |
|
|
Immobilien Consulting s.r.o. |
9 |
2 606 160 Kč |
|
|
ERGO 2 TRADE s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jiří SVOBODA |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AIRCORP a.s. |
2 |
2 362 203 Kč |
|
|
Visual Systems s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
DONDESIGN s.r.o. |
1 |
2 354 660 Kč |
|
|
LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o. |
9 |
2 270 979 Kč |
|
|
T.C. classic, a.s. |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
SIMACEK HS, spol. s r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Data Evolution s.r.o. |
1 |
2 163 674 Kč |
|
|
OKULET, spol. s r.o. |
3 |
1 990 753 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
MIKRO PRAHA spol. s r.o. |
1 |
1 802 900 Kč |
|
|
Ing. Pavel Češka |
3 |
1 707 109 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
7 |
1 604 459 Kč |
|
|
KOVARIng s.r.o. |
7 |
1 519 234 Kč |
|
|
DISPEČER s.r.o. |
6 |
1 451 497 Kč |
|
|
Martin Kříž |
6 |
1 418 457 Kč |
|
|
Formet, s.r.o. |
1 |
1 384 499 Kč |
|
|
Roman BAUDIS |
6 |
1 353 213 Kč |
|
|
RATHAN spol. s r.o. |
1 |
1 327 329 Kč |
|
|
Bau Franz s.r.o. |
1 |
1 314 208 Kč |
|
|
B.U.V., spol. s r.o. |
1 |
1 282 334 Kč |
|
|
František Poláček |
5 |
1 258 987 Kč |
|
|
IWU, s.r.o. |
1 |
1 192 901 Kč |
|
|
KVS - Projekt s.r.o. |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
Martin Štrobl |
10 |
1 000 165 Kč |
|
|
Jiří Vízner |
2 |
968 000 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
1 |
955 900 Kč |
|
|
Karel Nedvídek |
3 |
790 373 Kč |
|
|
CEELI Institut, o.p.s. |
1 |
747 171 Kč |
|
|
Lukáš Mejsnar |
3 |
739 684 Kč |
|
|
JATES, s.r.o. |
5 |
705 909 Kč |
|
|
TANSVIM s.r.o. |
2 |
603 510 Kč |
|
|
Karvay Trade s.r.o. |
6 |
601 902 Kč |
|
|
Martin Bartůněk |
2 |
587 196 Kč |
|
|
NSG Morison znalecká kancelář s.r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
ART Partners s.r.o. |
2 |
540 568 Kč |
|
|
Aleš Dušek |
2 |
516 307 Kč |
|
|
Marek Stanislav, Ing. |
1 |
514 250 Kč |
|
|
All 4 Trade s.r.o. |
2 |
509 918 Kč |
|
|
Petr Machytka |
1 |
484 000 Kč |
|
|
SECURITAS ČR s.r.o. |
2 |
440 808 Kč |
|
|
Ing. Jiří Nikodým |
2 |
436 810 Kč |
|
|
Richard Kovářík |
1 |
301 919 Kč |
|
|
STAVEBNÍDĚLNÍCI s.r.o. |
1 |
300 972 Kč |
|
|
Servis CZ, s.r.o. |
1 |
298 265 Kč |
|
|
Richter, spol. s r. o. |
1 |
297 176 Kč |
|
|
STATIKUM s.r.o. |
1 |
286 770 Kč |
|
|
Antex plus, spol. s r.o. |
2 |
270 879 Kč |
|
|
Ferryelektro s.r.o. |
1 |
269 225 Kč |
|
|
Ladislav Ptáčník |
1 |
262 336 Kč |
|
|
TH-PROJEKT s.r.o. |
1 |
241 395 Kč |
|
|
Gas Plus, s.r.o. |
1 |
233 530 Kč |
|
|
Contenedor s.r.o. |
1 |
233 427 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
1 |
223 245 Kč |
|
|
Rebystav Praha s.r.o. |
1 |
215 166 Kč |
|
|
Jan Smejkal |
3 |
207 583 Kč |
|
|
Derator s.r.o. |
2 |
200 618 Kč |
|
|
FIBA CZ s.r.o. |
2 |
197 593 Kč |
|
|
Petr Čada |
1 |
190 243 Kč |
|
|
FASS, s.r.o. |
1 |
187 369 Kč |
|
|
Univers Tech s.r.o. |
1 |
181 687 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Praha 2, a.s. v 2024 ve výši 747 171 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZESTAV s.r.o. |
3 |
21 169 315 Kč |
|
|
FIKROSERVIS, s.r.o. |
4 |
9 285 061 Kč |
|
|
Evyt, s.r.o. |
2 |
9 186 192 Kč |
|
|
SMART SBD s.r.o. |
1 |
6 932 555 Kč |
|
|
Růžička a partneři s.r.o. |
2 |
4 731 173 Kč |
|
|
HANSA 2, s.r.o. |
2 |
4 552 619 Kč |
|
|
ERGO 2 TRADE s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AUSTIS stavební s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jiří SVOBODA |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PROFITHERM CZ s.r.o. |
1 |
2 409 352 Kč |
|
|
OPREKO, s.r.o. |
1 |
2 384 916 Kč |
|
|
Visual Systems s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
DONDESIGN s.r.o. |
1 |
2 354 660 Kč |
|
|
LIROM, s.r.o. |
1 |
2 333 122 Kč |
|
|
IBAR s.r.o. |
1 |
2 312 620 Kč |
|
|
MONTYFAJ, s.r.o. |
1 |
2 291 084 Kč |
|
|
T.C. classic, a.s. |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
KMB Heating s.r.o. |
1 |
2 205 465 Kč |
|
|
SIMACEK HS, spol. s r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Data Evolution s.r.o. |
1 |
2 163 674 Kč |
|
|
ITAR s.r.o. |
1 |
2 159 278 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Praha 2, a.s. v 2024 ve výši 747 171 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů se u dodavatelů nekoncentrují.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FIKROSERVIS, s.r.o. |
19 |
40 953 252 Kč |
|
|
MANABAU s.r.o. |
5 |
20 765 934 Kč |
|
|
ZESTAV s.r.o. |
3 |
20 637 284 Kč |
|
|
HANSA 2, s.r.o. |
7 |
19 916 049 Kč |
|
|
AG-REAL s.r.o. |
7 |
15 671 925 Kč |
|
|
MONTYFAJ, s.r.o. |
18 |
15 592 505 Kč |
|
|
SMART SBD s.r.o. |
3 |
13 603 502 Kč |
|
|
Evyt, s.r.o. |
7 |
12 390 175 Kč |
|
|
Kivana Invest s.r.o. |
5 |
12 360 666 Kč |
|
|
IBAR s.r.o. |
6 |
11 541 648 Kč |
|
|
LIROM, s.r.o. |
3 |
8 610 201 Kč |
|
|
STAVEBNÍ PRAHA s.r.o. |
3 |
8 081 409 Kč |
|
|
AUSTIS stavební s.r.o. |
2 |
7 609 674 Kč |
|
|
ITAR s.r.o. |
6 |
7 524 077 Kč |
|
|
JIPROSTAV s.r.o. |
2 |
7 412 625 Kč |
|
|
ABP HOLDING a.s. |
3 |
6 257 874 Kč |
|
|
Jiří Korynta |
12 |
6 039 813 Kč |
|
|
Růžička a partneři s.r.o. |
2 |
4 731 173 Kč |
|
|
PROFITHERM CZ s.r.o. |
3 |
4 644 809 Kč |
|
|
SIKORSKI a.s. |
1 |
4 641 494 Kč |
|
|
ALMA ENERGO, s.r.o. |
2 |
4 543 671 Kč |
|
|
KMB Heating s.r.o. |
2 |
4 122 924 Kč |
|
|
ZUNTYCH s.r.o. |
1 |
3 847 275 Kč |
|
|
RALISO s.r.o. |
1 |
3 629 059 Kč |
|
|
AVP REAL stavební s.r.o. |
2 |
3 452 291 Kč |
|
|
Delta final s.r.o. |
1 |
3 272 359 Kč |
|
|
PAMASTAV s.r.o. |
1 |
3 054 750 Kč |
|
|
Decorum spol. s r.o. |
3 |
2 847 852 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
2 640 169 Kč |
|
|
OPREKO, s.r.o. |
3 |
2 507 731 Kč |
|
|
AIRCORP a.s. |
2 |
2 362 203 Kč |
|
|
DONDESIGN s.r.o. |
1 |
2 354 660 Kč |
|
|
T.C. classic, a.s. |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
OKULET, spol. s r.o. |
3 |
1 990 753 Kč |
|
|
FL APS s.r.o. |
4 |
1 880 340 Kč |
|
|
MIKRO PRAHA spol. s r.o. |
1 |
1 802 900 Kč |
|
|
Ing. Pavel Češka |
2 |
1 405 930 Kč |
|
|
Formet, s.r.o. |
1 |
1 384 499 Kč |
|
|
RATHAN spol. s r.o. |
1 |
1 327 329 Kč |
|
|
Bau Franz s.r.o. |
1 |
1 314 208 Kč |
|
|
B.U.V., spol. s r.o. |
1 |
1 282 334 Kč |
|
|
IWU, s.r.o. |
1 |
1 192 901 Kč |
|
|
Kominický servis 24 s.r.o. |
3 |
1 162 414 Kč |
|
|
KVS - Projekt s.r.o. |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
1 |
955 900 Kč |
|
|
Václav Korynta |
4 |
666 074 Kč |
|
|
LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o. |
2 |
592 130 Kč |
|
|
REMODELHOME PM s.r.o. |
2 |
590 202 Kč |
|
|
AKVA servis s.r.o. |
2 |
586 808 Kč |
|
|
Marek Stanislav, Ing. |
1 |
514 250 Kč |
|
|
KOVARIng s.r.o. |
2 |
494 097 Kč |
|
|
Jiří Vízner |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Lukáš Mejsnar |
1 |
287 980 Kč |
|
|
DISPEČER s.r.o. |
1 |
273 799 Kč |
|
|
FIBA CZ s.r.o. |
2 |
197 593 Kč |
|
|
Martin Poborský |
1 |
165 123 Kč |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
1 |
161 796 Kč |
|
|
Karel Krištof |
1 |
160 788 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
1 |
109 805 Kč |
|
|
Karvay Trade s.r.o. |
1 |
102 898 Kč |
|
|
Bc. Jiří Klozar |
1 |
86 152 Kč |
|
|
Hubáček & Samek (H & S), spol. s r.o. |
1 |
61 282 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Praha 2, a.s. v 2024 ve výši 747 171 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,36 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FIKROSERVIS, s.r.o. |
44 |
9 755 675 Kč |
|
|
MONTYFAJ, s.r.o. |
21 |
3 297 442 Kč |
|
|
Delta final s.r.o. |
1 |
3 272 359 Kč |
|
|
REMODELHOME PM s.r.o. |
15 |
2 798 183 Kč |
|
|
Jan Dvořáček |
10 |
2 694 343 Kč |
|
|
Václav Korynta |
17 |
2 481 660 Kč |
|
|
Jiří SVOBODA |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Visual Systems s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
FL APS s.r.o. |
13 |
2 338 930 Kč |
|
|
Immobilien Consulting s.r.o. |
8 |
2 305 722 Kč |
|
|
IBAR s.r.o. |
10 |
2 282 168 Kč |
|
|
Jiří Korynta |
13 |
1 808 731 Kč |
|
|
LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o. |
7 |
1 678 849 Kč |
|
|
Kominický servis 24 s.r.o. |
6 |
1 427 977 Kč |
|
|
Roman BAUDIS |
6 |
1 353 213 Kč |
|
|
OPREKO, s.r.o. |
7 |
1 227 478 Kč |
|
|
Martin Kříž |
5 |
1 196 056 Kč |
|
|
AKVA servis s.r.o. |
4 |
1 188 763 Kč |
|
|
DISPEČER s.r.o. |
5 |
1 177 698 Kč |
|
|
KOVARIng s.r.o. |
5 |
1 025 136 Kč |
|
|
František Poláček |
4 |
1 019 346 Kč |
|
|
Karel Krištof |
6 |
928 353 Kč |
|
|
Karel Nedvídek |
3 |
790 373 Kč |
|
|
CEELI Institut, o.p.s. |
1 |
747 171 Kč |
|
|
AG-REAL s.r.o. |
4 |
654 146 Kč |
|
|
TANSVIM s.r.o. |
2 |
603 510 Kč |
|
|
Martin Bartůněk |
2 |
587 196 Kč |
|
|
ART Partners s.r.o. |
2 |
540 568 Kč |
|
|
All 4 Trade s.r.o. |
2 |
509 918 Kč |
|
|
JATES, s.r.o. |
3 |
502 737 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
2 |
456 009 Kč |
|
|
Lukáš Mejsnar |
2 |
451 704 Kč |
|
|
SECURITAS ČR s.r.o. |
2 |
440 808 Kč |
|
|
Martin Štrobl |
4 |
385 156 Kč |
|
|
Richard Kovářík |
1 |
301 919 Kč |
|
|
Ing. Pavel Češka |
1 |
301 179 Kč |
|
|
STAVEBNÍDĚLNÍCI s.r.o. |
1 |
300 972 Kč |
|
|
Servis CZ, s.r.o. |
1 |
298 265 Kč |
|
|
Richter, spol. s r. o. |
1 |
297 176 Kč |
|
|
Aleš Dušek |
1 |
295 482 Kč |
|
|
ALMA ENERGO, s.r.o. |
1 |
294 762 Kč |
|
|
Antex plus, spol. s r.o. |
2 |
270 879 Kč |
|
|
Ladislav Ptáčník |
1 |
262 336 Kč |
|
|
LIROM, s.r.o. |
1 |
259 369 Kč |
|
|
TH-PROJEKT s.r.o. |
1 |
241 395 Kč |
|
|
Gas Plus, s.r.o. |
1 |
233 530 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
1 |
223 245 Kč |
|
|
Rebystav Praha s.r.o. |
1 |
215 166 Kč |
|
|
Jan Smejkal |
3 |
207 583 Kč |
|
|
Ing. Jiří Nikodým |
1 |
198 440 Kč |
|
|
SMART SBD s.r.o. |
1 |
198 077 Kč |
|
|
Petr Čada |
1 |
190 243 Kč |
|
|
FASS, s.r.o. |
1 |
187 369 Kč |
|
|
Univers Tech s.r.o. |
1 |
181 687 Kč |
|
|
Tomáš Tecl |
1 |
171 215 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Lacina |
2 |
152 460 Kč |
|
|
Karel Sochor |
1 |
151 298 Kč |
|
|
TMP řemesla s.r.o. |
1 |
126 675 Kč |
|
|
TM SKLO, s.r.o. |
1 |
114 103 Kč |
|
|
Todolimpio s.r.o. |
1 |
103 509 Kč |
|
|
Halya+K s.r.o. |
1 |
101 727 Kč |
|
|
FRAMAL s.r.o. |
1 |
101 497 Kč |
|
|
Bc. Jiří Klozar |
1 |
94 864 Kč |
|
|
Karvay Trade s.r.o. |
1 |
94 436 Kč |
|
|
Blanka Vosáhlová |
1 |
80 702 Kč |
|
|
Pikes Legal s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
iora legal, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
CIS s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Praha 2, a.s. v 2024 ve výši 747 171 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,60
|
|
Počet bodů 3,60 znamená pro Správa nemovitostí Praha 2, a.s. celkově
318. místo z 1263.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0398 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0512 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0620 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0018 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,1555 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0071 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0426 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,360
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,60
|
|
Výsledný K-Index
|
3,599 |
|