Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0271 odpovídá 2,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 78 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0784 odpovídá 7,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0101 odpovídá 1,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0010 odpovídá 0,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 14 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0141 odpovídá 1,41 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MBQ s.r.o. |
4 |
677 043 349 Kč |
|
|
SYNER, s.r.o. |
3 |
578 928 542 Kč |
|
|
Power Systems s.r.o. |
2 |
70 147 330 Kč |
|
|
2T engineering s.r.o. |
6 |
33 229 500 Kč |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
2 |
32 060 305 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
3 |
21 225 884 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
54 |
11 934 785 Kč |
|
|
Designbüro EK - entwirft krankenhauser s.r.o. |
2 |
10 727 969 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
8 775 982 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
85 |
7 882 527 Kč |
|
|
PROFIL NÁBYTEK, a.s. |
2 |
7 073 919 Kč |
|
|
B2C, s.r.o. |
1 |
6 693 720 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
6 581 986 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
12 |
6 403 247 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
36 |
5 947 188 Kč |
|
|
Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
5 823 995 Kč |
|
|
Jiří Martinec |
34 |
5 731 060 Kč |
|
|
ARAGON ELL, s.r.o. |
2 |
5 400 230 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
5 |
5 284 328 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
2 |
4 387 991 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
19 |
3 701 472 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
3 496 779 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
1 |
3 363 484 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
3 171 457 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
13 |
3 130 379 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
6 |
3 053 095 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
11 |
3 007 423 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
3 |
2 915 000 Kč |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
13 |
2 656 303 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
15 |
2 411 472 Kč |
|
|
Cydecon s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
invitech.cz s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
TOPCHLAD s.r.o. |
22 |
2 264 337 Kč |
|
|
Martin Kraus |
9 |
2 217 482 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
2 204 458 Kč |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Rehabilitace U Potoka, s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
CodeStory s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Alberto Da Cruz Freitas |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
9 |
2 031 083 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
6 |
1 986 811 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
14 |
1 910 767 Kč |
|
|
Jamas - Teplo domova s.r.o. |
9 |
1 817 969 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
18 |
1 741 467 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
1 737 106 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
15 |
1 618 065 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
1 586 552 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
9 |
1 568 260 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
3 |
1 395 130 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
14 |
1 369 435 Kč |
|
|
CLINITEX s.r.o. |
1 |
1 303 200 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 199 237 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
10 |
1 184 417 Kč |
|
|
European smart light, a.s. |
4 |
1 125 300 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
5 |
1 067 099 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
13 |
1 051 738 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
10 |
1 044 270 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
10 |
1 042 320 Kč |
|
|
GiTy, a.s. |
5 |
1 024 205 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
930 210 Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
907 500 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
879 464 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
5 |
869 471 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
11 |
847 884 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
836 110 Kč |
|
|
Jan Křapka |
1 |
822 413 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
6 |
816 750 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
8 |
686 070 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
4 |
675 306 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
8 |
671 658 Kč |
|
|
Martin Bartoš |
7 |
601 757 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
4 |
577 552 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
6 |
577 436 Kč |
|
|
Roman Bartoš |
1 |
543 399 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
5 |
497 768 Kč |
|
|
Elektroprofit CZ s.r.o. |
1 |
490 169 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
4 |
460 129 Kč |
|
|
HZConsult s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
HEDLEY AUDIT s.r.o. |
1 |
406 560 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslav Pokorný |
1 |
401 103 Kč |
|
|
Ing. Martina Rušikvasová |
4 |
390 588 Kč |
|
|
Adyton SaaS s.r.o. |
1 |
386 145 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
3 |
381 477 Kč |
|
|
HD Management s.r.o. |
4 |
380 298 Kč |
|
|
NETAIR, s.r.o. |
3 |
378 689 Kč |
|
|
AUDY s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
4 |
375 100 Kč |
|
|
BORA ADVERTISING, s.r.o. |
4 |
374 357 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
364 815 Kč |
|
|
RESI Třeboň spol. s r.o. |
2 |
358 196 Kč |
|
|
DrugAgency, a.s. |
1 |
339 405 Kč |
|
|
CUTTER Systems spol. s r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Ing. Jan Rosina |
1 |
313 390 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
307 045 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
3 |
305 138 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
1 |
294 000 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
3 |
264 468 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
|
|
Zentiva, k.s. |
2 |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Rehabilitace U Potoka, s.r.o. |
1 |
|
|
CodeStory s.r.o. |
1 |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
1 |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
1 |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
1 |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
|
|
Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
|
|
Alberto Da Cruz Freitas |
1 |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
1 |
12 707 468 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
10 581 514 Kč |
|
|
B2C, s.r.o. |
1 |
6 693 720 Kč |
|
|
Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
3 496 779 Kč |
|
|
Cydecon s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
invitech.cz s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
Designbüro EK - entwirft krankenhauser s.r.o. |
1 |
2 248 349 Kč |
|
|
2T engineering s.r.o. |
1 |
2 207 520 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 10 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MBQ s.r.o. |
3 |
483 481 734 Kč |
|
|
SYNER, s.r.o. |
2 |
385 366 927 Kč |
|
|
ARAGON ELL, s.r.o. |
1 |
5 279 230 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
1 |
3 363 484 Kč |
|
|
Designbüro EK - entwirft krankenhauser s.r.o. |
1 |
2 248 349 Kč |
|
|
Jan Křapka |
1 |
822 413 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
716 671 Kč |
|
|
Roman Bartoš |
1 |
543 399 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
482 790 Kč |
|
|
Jiří Martinec |
3 |
447 053 Kč |
|
|
Martin Bartoš |
4 |
356 505 Kč |
|
|
Jamas - Teplo domova s.r.o. |
4 |
346 140 Kč |
|
|
Ing. Jan Rosina |
1 |
313 390 Kč |
|
|
Petr Koťátko |
2 |
239 527 Kč |
|
|
Milan Lichtenberg |
1 |
108 370 Kč |
|
|
Ing. Libor Kinčl |
1 |
92 565 Kč |
|
|
Pavel Housa |
1 |
80 187 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
8 775 982 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 2,21 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
81 |
7 436 905 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
23 |
4 811 277 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
2 |
4 747 531 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
11 |
3 286 762 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
3 171 457 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
13 |
1 254 212 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
11 |
962 458 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
3 |
902 703 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
11 |
847 884 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
5 |
689 700 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
3 |
410 642 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
3 |
397 730 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
330 577 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
3 |
290 822 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
2 |
276 507 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
69 421 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Power Systems s.r.o. |
2 |
70 147 330 Kč |
|
|
B2C, s.r.o. |
1 |
6 693 720 Kč |
|
|
Jiří Martinec |
27 |
4 892 846 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
13 |
3 130 379 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
3 |
2 915 000 Kč |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
13 |
2 656 303 Kč |
|
|
Cydecon s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
invitech.cz s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
2 204 458 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
1 737 106 Kč |
|
|
TOPCHLAD s.r.o. |
16 |
1 706 441 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
17 |
1 680 406 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
5 |
1 640 976 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
15 |
1 618 065 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
1 586 552 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
9 |
1 568 260 Kč |
|
|
Jamas - Teplo domova s.r.o. |
5 |
1 471 829 Kč |
|
|
European smart light, a.s. |
4 |
1 125 300 Kč |
|
|
GiTy, a.s. |
5 |
1 024 205 Kč |
|
|
Martin Kraus |
6 |
920 459 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
10 |
760 916 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
9 |
725 885 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
8 |
686 070 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
4 |
675 306 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
8 |
671 658 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
3 |
522 328 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
5 |
498 786 Kč |
|
|
Elektroprofit CZ s.r.o. |
1 |
490 169 Kč |
|
|
Adyton SaaS s.r.o. |
1 |
386 145 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
3 |
381 477 Kč |
|
|
NETAIR, s.r.o. |
3 |
378 689 Kč |
|
|
BORA ADVERTISING, s.r.o. |
4 |
374 357 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
364 815 Kč |
|
|
RESI Třeboň spol. s r.o. |
2 |
358 196 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
3 |
347 149 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
4 |
346 760 Kč |
|
|
DrugAgency, a.s. |
1 |
339 405 Kč |
|
|
CUTTER Systems spol. s r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
3 |
264 468 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
2 |
256 853 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
2 |
251 689 Kč |
|
|
Martin Bartoš |
3 |
245 252 Kč |
|
|
Roman Špidlen |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
3 |
237 506 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
3 |
236 976 Kč |
|
|
Fénix Brno, spol. s r.o. |
2 |
236 918 Kč |
|
|
GARIJA TRADE s.r.o. |
2 |
226 865 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
226 628 Kč |
|
|
Icewarp Technology s.r.o. |
2 |
207 816 Kč |
|
|
HD Management s.r.o. |
2 |
201 545 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
197 230 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
2 |
197 026 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
192 112 Kč |
|
|
COMA Jilemnice s.r.o. |
2 |
190 371 Kč |
|
|
M B - S V I N G s.r.o. |
1 |
181 537 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
2 |
177 991 Kč |
|
|
Surgipa Medical, spol. s r.o. |
2 |
171 830 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
162 793 Kč |
|
|
ADK Klima s.r.o. |
1 |
158 400 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
157 847 Kč |
|
|
PhDr. Romana Kuželová, Ph.D. |
1 |
148 104 Kč |
|
|
ELEKTROS, spol. s r.o. |
2 |
136 869 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
1 |
134 704 Kč |
|
|
GE HealthCare Česká republika,s.r.o. |
1 |
125 572 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
122 331 Kč |
|
|
ARAGON ELL, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ROUSEK s.r.o. |
1 |
120 042 Kč |
|
|
2e plus s.r.o. |
1 |
119 918 Kč |
|
|
ATECH Bohemia a.s. |
1 |
119 306 Kč |
|
|
GAST-PRO s.r.o. |
1 |
111 463 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
1 |
110 618 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
1 |
106 566 Kč |
|
|
Jaromír Peredarjuk |
1 |
102 850 Kč |
|
|
DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. |
1 |
102 285 Kč |
|
|
ASQA a.s. |
1 |
98 845 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Medicton Group s.r.o. |
1 |
90 556 Kč |
|
|
Radim Holba |
1 |
85 942 Kč |
|
|
T 5 spol. s r.o. |
1 |
81 336 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
1 |
78 229 Kč |
|
|
Alkion service s.r.o. |
1 |
74 415 Kč |
|
|
ONE Vision s.r.o. |
1 |
69 936 Kč |
|
|
aquina, s.r.o. |
1 |
64 227 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
63 677 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
63 551 Kč |
|
|
PRAGOPERUN, spol. s r.o. |
1 |
63 092 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
1 |
62 004 Kč |
|
|
Hlídej vodu s.r.o. |
1 |
61 679 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
60 570 Kč |
|
|
APELEN Valuation a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROFIL NÁBYTEK, a.s. |
2 |
7 073 919 Kč |
|
|
CodeStory s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Martin Kraus |
3 |
1 297 023 Kč |
|
|
Ing. Martina Rušikvasová |
4 |
390 588 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
345 835 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
3 |
305 138 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
237 160 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
228 418 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
1 |
79 376 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
4 387 991 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 199 237 Kč |
|
|
HZConsult s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
HEDLEY AUDIT s.r.o. |
1 |
406 560 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
5 823 995 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
4 |
762 300 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslav Pokorný |
1 |
401 103 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rehabilitace U Potoka, s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
CLINITEX s.r.o. |
1 |
1 303 200 Kč |
|
|
PERFECT CZECH s.r.o. |
1 |
100 672 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Alberto Da Cruz Freitas |
1 |
2 193 995 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
3 |
21 225 884 Kč |
|
|
2T engineering s.r.o. |
4 |
17 677 370 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
3 496 779 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
3 116 486 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
930 210 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
836 110 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
1 |
294 000 Kč |
|
|
STEVY s.r.o. |
1 |
201 856 Kč |
|
|
TOPCHLAD s.r.o. |
1 |
129 333 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
2 193 995 Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
907 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
MMN, a.s. v 2025 ve výši 2 193 995 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,97
|
|
Počet bodů 5,97 znamená pro MMN, a.s. celkově
871. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0271 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1740 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0227 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0101 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0586 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0010 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0141 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0784 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2113 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,597
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,97
|
|
Výsledný K-Index
|
5,974 |
|