Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 36 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0828 odpovídá 8,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 68 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1563 odpovídá 15,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0184 odpovídá 1,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 10 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0230 odpovídá 2,30 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
1 |
13 334 200 Kč |
|
|
JCDecaux, Městský mobiliář, spol. s r.o. |
1 |
6 700 501 Kč |
|
|
Meta IT s.r.o. |
2 |
5 614 400 Kč |
|
|
KPK Reklama s.r.o. |
7 |
4 614 999 Kč |
|
|
Perfilm s.r.o. |
2 |
4 101 545 Kč |
|
|
Threshold Training Associates s.r.o. |
6 |
2 859 870 Kč |
|
|
EPOS spol. s r.o. |
7 |
2 672 890 Kč |
|
|
moloko film s.r.o. |
2 |
2 660 578 Kč |
|
|
4clouds s.r.o. |
3 |
2 609 620 Kč |
|
|
VAVI s.r.o. |
1 |
2 557 169 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
8 |
2 335 806 Kč |
|
|
PROPRETTE s.r.o. |
2 |
2 237 290 Kč |
|
|
Remy Design s.r.o. |
1 |
2 116 169 Kč |
|
|
ARTĚL, spol. s r.o. |
2 |
1 904 540 Kč |
|
|
JUDr. Ing. Karolina Kalousková |
2 |
1 821 050 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
2 |
1 819 453 Kč |
|
|
OPTIMIA facility s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
3 |
1 574 606 Kč |
|
|
MetroZoom s.r.o. |
2 |
1 456 008 Kč |
|
|
Hypnosis s.r.o. |
10 |
1 448 739 Kč |
|
|
JJ Tours s.r.o. |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
Copa Cabana Tourism L.L.C |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
RIVER TRIP s.r.o. |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
ICE-TEC SOLUTION CZ s.r.o. |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
Fedrosa s.r.o. |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
Rentero Property s.r.o. |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
Tomáš Křeček |
2 |
1 260 006 Kč |
|
|
Mazel a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
7 |
1 228 150 Kč |
|
|
David Hock |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
WESTPOINT a. s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
ART 99 s.r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
Ideal IT Solutions s.r.o. |
2 |
1 176 120 Kč |
|
|
Židovské muzeum v Praze |
4 |
1 150 051 Kč |
|
|
Zinako s.r.o. |
3 |
1 122 953 Kč |
|
|
CityZoom s.r.o. |
3 |
1 102 242 Kč |
|
|
Ing. Jan Baloun |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
iPodnik cloud s.r.o. |
3 |
1 075 956 Kč |
|
|
Jiří Mašek |
1 |
1 064 800 Kč |
|
|
Jindra Strejčková |
2 |
1 054 306 Kč |
|
|
TISKÁRNA DANIEL s.r.o. |
4 |
994 027 Kč |
|
|
Brotánek Lukáš, MgA. |
1 |
992 200 Kč |
|
|
GALERIE - SEN s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
Level UP Travel s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
BokimVastgoed |
2 |
947 011 Kč |
|
|
LeMi CZ s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
IAMPrague s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
Hotel Luník, spol. s r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
CASUS DIRECT MAIL a.s. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
PRAGUE INTERNATIONAL TRADING, spol. s r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
VITAPUR spol. s r. o. |
2 |
937 353 Kč |
|
|
CENTR GROUP Business Partner s.r.o. |
1 |
936 540 Kč |
|
|
NPC Solutions, s.r.o. |
4 |
921 587 Kč |
|
|
WIA spol. s r.o. |
1 |
831 754 Kč |
|
|
Odyssey Performance Enhancement Network, spol. s r.o. |
4 |
831 391 Kč |
|
|
Ing.arch. Jan Veselý |
1 |
791 703 Kč |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
2 |
769 560 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
2 |
762 788 Kč |
|
|
ZK Couture s.r.o. |
3 |
733 847 Kč |
|
|
Bok Vladimír, PhDr. |
1 |
694 782 Kč |
|
|
Aptien Labs s.r.o. |
2 |
692 084 Kč |
|
|
GAVEN s.r.o. |
3 |
674 864 Kč |
|
|
Virgo Advertising s.r.o. |
4 |
645 801 Kč |
|
|
A.M.O.S. DESIGN s.r.o. |
2 |
615 586 Kč |
|
|
Zeitgeist unlimited s.r.o. |
1 |
598 551 Kč |
|
|
Metroform, s.r.o. |
3 |
597 866 Kč |
|
|
Ondřej - Meissner, spol. s r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
MindBridge Consulting a.s. |
3 |
587 770 Kč |
|
|
NetRex s.r.o. |
2 |
521 569 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Perfect System, s.r.o. |
1 |
493 438 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
2 |
491 231 Kč |
|
|
MODETA STYLE s.r.o. |
2 |
488 235 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Dana Brzkovská, DiS. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mgr. Dagmar Dvorská |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Štěpán Sladký |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Dream tours operator s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
M Hotel, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Jan Wirth |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ROSANA, spol. s r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
The Original Experience Company a.s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
PRAGUE BOATS s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Daniela Slivanská Bulnesová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Petra Bezoušková |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ALCHYMIST, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Adéla Šubrtová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Hotel Stages Operations s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Verner Tour, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
JUDr. Petr Novotný, advokát |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Provincie kapucínů v ČR |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Signal Playground s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Luxury Bohemia s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Art Salon S, z. s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
PhDr. Jaroslava NOVÁKOVÁ |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Art Management & Production, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
SCENOGRAFIE s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Petra Zwinzová |
1 |
473 506 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
JJ Tours s.r.o. |
3 |
|
|
Copa Cabana Tourism L.L.C |
3 |
|
|
RIVER TRIP s.r.o. |
3 |
|
|
ICE-TEC SOLUTION CZ s.r.o. |
3 |
|
|
Fedrosa s.r.o. |
3 |
|
|
Rentero Property s.r.o. |
3 |
|
|
GALERIE - SEN s.r.o. |
2 |
|
|
Level UP Travel s.r.o. |
2 |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
|
|
BokimVastgoed |
2 |
|
|
LeMi CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Židovské muzeum v Praze |
2 |
|
|
IAMPrague s.r.o. |
2 |
|
|
Hotel Luník, spol. s r.o. |
2 |
|
|
CASUS DIRECT MAIL a.s. |
2 |
|
|
PRAGUE INTERNATIONAL TRADING, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Tomáš Křeček |
1 |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Dana Brzkovská, DiS. |
1 |
|
|
Mgr. Dagmar Dvorská |
1 |
|
|
Štěpán Sladký |
1 |
|
|
Dream tours operator s.r.o. |
1 |
|
|
Perfilm s.r.o. |
1 |
|
|
M Hotel, s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Wirth |
1 |
|
|
ROSANA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
|
|
The Original Experience Company a.s. |
1 |
|
|
PRAGUE BOATS s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Daniela Slivanská Bulnesová |
1 |
|
|
Petra Bezoušková |
1 |
|
|
VITAPUR spol. s r. o. |
1 |
|
|
ALCHYMIST, s.r.o. |
1 |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
|
|
Adéla Šubrtová |
1 |
|
|
Hotel Stages Operations s.r.o. |
1 |
|
|
Jindra Strejčková |
1 |
|
|
Verner Tour, s.r.o. |
1 |
|
|
JUDr. Petr Novotný, advokát |
1 |
|
|
NPC Solutions, s.r.o. |
1 |
|
|
Provincie kapucínů v ČR |
1 |
|
|
Signal Playground s.r.o. |
1 |
|
|
Luxury Bohemia s.r.o. |
1 |
|
|
Art Salon S, z. s. |
1 |
|
|
PhDr. Jaroslava NOVÁKOVÁ |
1 |
|
|
Art Management & Production, s.r.o. |
1 |
|
|
Metroform, s.r.o. |
1 |
|
|
SCENOGRAFIE s.r.o. |
1 |
|
|
Petra Zwinzová |
1 |
|
|
TURISTICO s.r.o. |
1 |
|
|
KB+P HORNÍČEK spol. s r.o. |
1 |
|
|
Věra Vojtěchová |
1 |
|
|
Alžběta Novotná |
1 |
|
|
Hotel Evropa Praha, s.r.o. |
1 |
|
|
Matěj Řezáč |
1 |
|
|
Mgr. Stanislava Micková |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Pražské Benátky s.r.o. |
1 |
|
|
MaxPragueHostel s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Katarína Janků |
1 |
|
|
ČNSO & Prague Proms, o.p.s. |
1 |
|
|
KOMPAS Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Green Garden, s.r.o. |
1 |
|
|
AR TOUR PRAGUE, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Jaroslava Srpová, dipl.ekonom |
1 |
|
|
DOX PRAGUE, a. s. |
1 |
|
|
AGENTURA HELAS , s.r.o. |
1 |
|
|
Marcela Smrčinová |
1 |
|
|
Taiko, a.s. |
1 |
|
|
Eli Mandažieva |
1 |
|
|
KARMELITSKÁ HOTEL s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Iva Mrázková |
1 |
|
|
5DM.cz, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Judith Lorenz Macháčková |
1 |
|
|
BOHEMIA PAPER s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Jonáš Plischke |
1 |
|
|
Inafy Estates s.r.o. |
1 |
|
|
Mario Aquiles Guzmán Fredes |
1 |
|
|
Markéta Kantnerová |
1 |
|
|
Markéta Dearden Mášová |
1 |
|
|
Mozart Interactive Museum s.r.o. |
1 |
|
|
ABAS IPS Management s.r.o. |
1 |
|
|
Klára Průchová |
1 |
|
|
Passion for Prague s.r.o. |
1 |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Miroslav Frühauf |
1 |
|
|
Kateřina Vorlická |
1 |
|
|
Adrez CZ Beta s.r.o. |
1 |
|
|
The Prague Concert Co., s.r.o. |
1 |
|
|
Liberty Incentives and Congresses spol. s r.o. |
1 |
|
|
Philmiso Tour |
1 |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
|
|
eHotel.cz, s.r.o. |
1 |
|
|
Grado Příbram, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALCHYMIST, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 21, tj. 95,24 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rentero Property s.r.o. |
3 |
1 420 517 Kč |
|
|
JJ Tours s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
GALERIE - SEN s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
Hotel Luník, spol. s r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
PRAGUE INTERNATIONAL TRADING, spol. s r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
WIA spol. s r.o. |
1 |
831 754 Kč |
|
|
Verner Tour, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
RIVER TRIP s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
LeMi CZ s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
MaxPragueHostel s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ICE-TEC SOLUTION CZ s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
KOMPAS Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Green Garden, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Adrez CZ Beta s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
eHotel.cz, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
1 |
13 334 200 Kč |
|
|
Meta IT s.r.o. |
2 |
5 614 400 Kč |
|
|
4clouds s.r.o. |
3 |
2 609 620 Kč |
|
|
EPOS spol. s r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Ideal IT Solutions s.r.o. |
2 |
1 176 120 Kč |
|
|
Ing. Jan Baloun |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
Copa Cabana Tourism L.L.C |
2 |
947 011 Kč |
|
|
Perfect System, s.r.o. |
1 |
493 438 Kč |
|
|
NPC Solutions, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Signal Playground s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ICE-TEC SOLUTION CZ s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
KB+P HORNÍČEK spol. s r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ČNSO & Prague Proms, o.p.s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
LeMi CZ s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Taiko, a.s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
1 |
285 560 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
1 |
255 966 Kč |
|
|
iPodnik cloud s.r.o. |
1 |
234 256 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
204 340 Kč |
|
|
Digitoo s.r.o. |
1 |
151 298 Kč |
|
|
SupportBox s.r.o. |
1 |
89 661 Kč |
|
|
David Markovič |
1 |
84 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WESTPOINT a. s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ABAS IPS Management s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
NetRex s.r.o. |
1 |
159 341 Kč |
|
|
08995703 |
1 |
84 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ICE-TEC SOLUTION CZ s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
NPC Solutions, s.r.o. |
3 |
448 081 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Remy Design s.r.o. |
1 |
2 116 169 Kč |
|
|
OPTIMIA facility s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
REDA a.s. |
1 |
230 287 Kč |
|
|
Hypnosis s.r.o. |
2 |
207 569 Kč |
|
|
TISKÁRNA DANIEL s.r.o. |
1 |
185 082 Kč |
|
|
AdsBooster s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
1 |
91 960 Kč |
|
|
Tomáš Nedoma |
1 |
66 792 Kč |
|
|
EPOS spol. s r.o. |
1 |
42 350 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JUDr. Ing. Karolina Kalousková |
2 |
1 821 050 Kč |
|
|
CENTR GROUP Business Partner s.r.o. |
1 |
936 540 Kč |
|
|
BokimVastgoed |
1 |
473 506 Kč |
|
|
NBG,spol. s r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KPK Reklama s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Mazel a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
7 |
1 228 150 Kč |
|
|
David Hock |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Tomáš Křeček |
1 |
786 500 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
686 651 Kč |
|
|
iPodnik cloud s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mozart Interactive Museum s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
CASUS DIRECT MAIL a.s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
LUCKY MAN FILMS s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Muzeum paměti XX. století, z.ú. |
2 |
121 001 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
24 200 Kč |
|
|
Díky, že můžem, z. s. |
1 |
5 082 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 12,12 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JCDecaux, Městský mobiliář, spol. s r.o. |
1 |
6 700 501 Kč |
|
|
Perfilm s.r.o. |
2 |
4 101 545 Kč |
|
|
moloko film s.r.o. |
1 |
2 419 691 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
7 |
1 848 297 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
2 |
1 819 453 Kč |
|
|
MetroZoom s.r.o. |
2 |
1 456 008 Kč |
|
|
CityZoom s.r.o. |
3 |
1 102 242 Kč |
|
|
Jindra Strejčková |
2 |
1 054 306 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Metroform, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
5DM.cz, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Czech Figure Skating s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Charlotte Fairman |
2 |
172 425 Kč |
|
|
MODETA STYLE s.r.o. |
1 |
162 745 Kč |
|
|
ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o. |
1 |
156 816 Kč |
|
|
Vydavatelství MCU s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
COODY OUTDOOR s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
TISKÁRNA DANIEL s.r.o. |
1 |
98 736 Kč |
|
|
AdsBooster s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Svaz obchodu a cestovního ruchu České republiky |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 45, tj. 72,13 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Threshold Training Associates s.r.o. |
4 |
2 733 964 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
1 076 900 Kč |
|
|
Jiří Mašek |
1 |
1 064 800 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
947 011 Kč |
|
|
Bok Vladimír, PhDr. |
1 |
694 782 Kč |
|
|
Ondřej - Meissner, spol. s r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Ing. Dana Brzkovská, DiS. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mgr. Dagmar Dvorská |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Štěpán Sladký |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Dream tours operator s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
M Hotel, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Daniela Slivanská Bulnesová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Adéla Šubrtová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Hotel Stages Operations s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Luxury Bohemia s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
PhDr. Jaroslava NOVÁKOVÁ |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Petra Zwinzová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
TURISTICO s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Věra Vojtěchová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Alžběta Novotná |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Hotel Evropa Praha, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Matěj Řezáč |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mgr. Stanislava Micková |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Židovské muzeum v Praze |
1 |
473 506 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Pražské Benátky s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mgr. Katarína Janků |
1 |
473 506 Kč |
|
|
AR TOUR PRAGUE, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Jaroslava Srpová, dipl.ekonom |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Marcela Smrčinová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Eli Mandažieva |
1 |
473 506 Kč |
|
|
KARMELITSKÁ HOTEL s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Iva Mrázková |
1 |
473 506 Kč |
|
|
IAMPrague s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Judith Lorenz Macháčková |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mgr. Jonáš Plischke |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Inafy Estates s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Mario Aquiles Guzmán Fredes |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Markéta Kantnerová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Markéta Dearden Mášová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Klára Průchová |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Passion for Prague s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Frühauf |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Kateřina Vorlická |
1 |
473 506 Kč |
|
|
The Prague Concert Co., s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Fedrosa s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
Grado Příbram, s.r.o. |
1 |
473 506 Kč |
|
|
GEFOS a.s. |
1 |
422 169 Kč |
|
|
08995703 |
1 |
292 971 Kč |
|
|
GOOD TO YOU s.r.o. |
2 |
266 200 Kč |
|
|
Mgr. Alena Ježková, Ph.D. |
1 |
233 530 Kč |
|
|
DASAR PR, s.r.o. |
1 |
154 880 Kč |
|
|
CROWN-WSF spol.s r.o. |
1 |
121 775 Kč |
|
|
A.M.O.S. DESIGN s.r.o. |
1 |
68 998 Kč |
|
|
Metroform, s.r.o. |
1 |
39 930 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Prague City Tourism a.s. v 2025 ve výši 473 506 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,17
|
|
Počet bodů 4,17 znamená pro Prague City Tourism a.s. celkově
390. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0828 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0137 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0042 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0184 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0230 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1563 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1189 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,417
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,17
|
|
Výsledný K-Index
|
4,172 |
|