Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0072 odpovídá 0,72 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 22 smluv z 278 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0791 odpovídá 7,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 52 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1871 odpovídá 18,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0360 odpovídá 3,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0072 odpovídá 0,72 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
1 |
42 350 000 Kč |
|
|
HOCHMARK Building s.r.o. |
2 |
29 947 500 Kč |
|
|
WP-BAU s.r.o. |
4 |
26 493 434 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
Liberecká obalovna, s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
10 |
16 785 374 Kč |
|
|
DYNAPE GROUP, spol. s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
Robert Samohel |
2 |
7 260 000 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
2 |
6 370 590 Kč |
|
|
Cestářské práce s.r.o. |
1 |
5 082 000 Kč |
|
|
SAMMIS s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
5 |
3 471 761 Kč |
|
|
AUTO KP PLUS TO s.r.o. |
1 |
3 402 762 Kč |
|
|
VeLuxClean s.r.o. |
2 |
3 146 000 Kč |
|
|
AUTO TRANS spol. s r.o. |
1 |
2 659 580 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
3 |
2 505 452 Kč |
|
|
Šoljak Alexandr, JUDr., advokát |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PavEx Consulting, s.r.o. |
1 |
2 408 384 Kč |
|
|
ARBORION s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
vzvconsult s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
Bartoš nářadí s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
FARID COMERCIA s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
DS Logistic s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
U N I Z A obchodní spol. s r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
AUTO-PNEU SERVIS BICOM s.r.o. |
2 |
1 225 476 Kč |
|
|
STAVMAT STAVEBNINY a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Stanislav Vašátko |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
KONTAKT - služby motoristům, spol. s r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
1 088 878 Kč |
|
|
Progres Liberec s.r.o. |
5 |
991 314 Kč |
|
|
TANPA s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Hoffmann a Žižák spol. s r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Inter Cars Česká republika s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
raymo s.r.o. |
3 |
876 403 Kč |
|
|
MK CARS s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
PS-SVĚTELNÉ ZDROJE, s.r.o. |
2 |
795 884 Kč |
|
|
VARAN RJS s.r.o. |
3 |
749 684 Kč |
|
|
Václav Rychtera |
2 |
726 000 Kč |
|
|
CANIS SAFETY a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
REGU s.r.o. |
2 |
701 207 Kč |
|
|
FEDERAL CARS s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
ADACOM s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
BRZDY CZ s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Federn-Schulze GbR Fahrzeugteile |
2 |
548 735 Kč |
|
|
DELTA HL, spol. s r.o. |
2 |
544 500 Kč |
|
|
Vladimír Lederer |
1 |
533 802 Kč |
|
|
COVENANT zahrady a parky s.r.o. |
1 |
498 218 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Kartáče Souček, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Lucie Pastýříková Hošková |
1 |
484 000 Kč |
|
|
LIPA VELKOOBCHOD PAPÍREM s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
HIT HOFMAN, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Železářství Letná s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Ing. Jiří Široký |
1 |
484 000 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
HOSTR Liberec s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Petr Malaník |
1 |
423 500 Kč |
|
|
REO AMOS, spol. s r. o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Radeton s.r.o. |
2 |
423 211 Kč |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
2 |
422 136 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Terasový dům Liberec Na Čekané 497-501, Liberec |
2 |
417 734 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
1 |
412 049 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
3 |
404 358 Kč |
|
|
Agarden rostliny s.r.o. |
3 |
385 784 Kč |
|
|
Severočeská auditorská společnost s.r.o. |
2 |
369 050 Kč |
|
|
LH HOME - DELTA s.r.o. |
1 |
368 566 Kč |
|
|
Značky Praha s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
FRISCHBETON s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
ABM TECHNOLOGY s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Bitrak, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
AUTO KOUTEK s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
B P K nord, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
ELEKTROSERVIS Liberec, společnost s ručením omezeným |
1 |
363 000 Kč |
|
|
A - PARTNER s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
PEMA VELKOOBCHOD s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Trvalky u Vovsů s.r.o. |
1 |
355 162 Kč |
|
|
INTERKOMPLET, s.r.o. |
1 |
344 053 Kč |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
4 |
335 712 Kč |
|
|
"ETNA" spol. s r.o. |
2 |
332 244 Kč |
|
|
TKV Liberec, spol. s r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Bc. Kamila Štěpánek Klečková |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Josef Krčka |
1 |
302 500 Kč |
|
|
ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
K SERVIS MH s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Autodat s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Josef Šteigr |
1 |
260 150 Kč |
|
|
Agrochemistry s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
VDZ S.A.R., s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Liberec, p.o. v 2025 ve výši 1 207 827 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOCHMARK Building s.r.o. |
2 |
29 947 500 Kč |
|
|
WP-BAU s.r.o. |
1 |
8 470 000 Kč |
|
|
Robert Samohel |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
PavEx Consulting, s.r.o. |
1 |
2 408 384 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
2 |
1 777 732 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Progres Liberec s.r.o. |
1 |
291 546 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Terasový dům Liberec Na Čekané 497-501, Liberec |
1 |
228 569 Kč |
|
|
VARAN RJS s.r.o. |
1 |
110 029 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Liberec, p.o. v 2025 ve výši 1 207 827 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
Liberecká obalovna, s.r.o. |
1 |
18 150 000 Kč |
|
|
Vendys & V s.r.o. |
10 |
16 785 374 Kč |
|
|
DYNAPE GROUP, spol. s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
2 |
6 370 590 Kč |
|
|
AUTO TRANS spol. s r.o. |
1 |
2 659 580 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
3 |
2 505 452 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Bartoš nářadí s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
FARID COMERCIA s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
DS Logistic s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
U N I Z A obchodní spol. s r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
AUTO-PNEU SERVIS BICOM s.r.o. |
2 |
1 225 476 Kč |
|
|
STAVMAT STAVEBNINY a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Stanislav Vašátko |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
1 088 878 Kč |
|
|
TANPA s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Hoffmann a Žižák spol. s r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Inter Cars Česká republika s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
MK CARS s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
PS-SVĚTELNÉ ZDROJE, s.r.o. |
2 |
795 884 Kč |
|
|
CANIS SAFETY a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
VARAN RJS s.r.o. |
2 |
639 654 Kč |
|
|
FEDERAL CARS s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
ADACOM s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
BRZDY CZ s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Federn-Schulze GbR Fahrzeugteile |
2 |
548 735 Kč |
|
|
COVENANT zahrady a parky s.r.o. |
1 |
498 218 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
HIT HOFMAN, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Železářství Letná s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Ing. Jiří Široký |
1 |
484 000 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
WP-BAU s.r.o. |
2 |
478 434 Kč |
|
|
HOSTR Liberec s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Petr Malaník |
1 |
423 500 Kč |
|
|
REO AMOS, spol. s r. o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Radeton s.r.o. |
2 |
423 211 Kč |
|
|
ELKOV elektro a.s. |
2 |
422 136 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
1 |
412 049 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
3 |
404 358 Kč |
|
|
LH HOME - DELTA s.r.o. |
1 |
368 566 Kč |
|
|
Značky Praha s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
FRISCHBETON s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
ABM TECHNOLOGY s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Bitrak, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
AUTO KOUTEK s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
B P K nord, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
A - PARTNER s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
PEMA VELKOOBCHOD s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Trvalky u Vovsů s.r.o. |
1 |
355 162 Kč |
|
|
INTERKOMPLET, s.r.o. |
1 |
344 053 Kč |
|
|
ADAM - zahradnická a.s. |
4 |
335 712 Kč |
|
|
"ETNA" spol. s r.o. |
2 |
332 244 Kč |
|
|
raymo s.r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
TKV Liberec, spol. s r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Josef Krčka |
1 |
302 500 Kč |
|
|
ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
K SERVIS MH s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Autodat s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Agrochemistry s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
VDZ S.A.R., s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
KB design reklama s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
AMT AUTO - SKLA s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
VIRGO, spol. s r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Zbyněk Lazar s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Bobcat CZ, a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
PROBRUS s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
CLASSIC OIL s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
BOELS Česká republika s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Liapor s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
AUTOTREND, spol. s r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Marcel Samšiňák |
1 |
242 000 Kč |
|
|
USK s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
AUTO-Tech Vinoř, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
RTT, a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Kärcher spol. s r. o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Progres Liberec s.r.o. |
2 |
233 918 Kč |
|
|
JOSTAV spol. s r.o. |
2 |
224 732 Kč |
|
|
LIGRANIT a.s. |
2 |
219 010 Kč |
|
|
Josef Nešvera |
1 |
195 052 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Terasový dům Liberec Na Čekané 497-501, Liberec |
1 |
189 164 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
ML TUNING, spol. s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Josef Hazi |
1 |
181 500 Kč |
|
|
DISTAR CZ a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Liberec, p.o. v 2025 ve výši 1 207 827 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WP-BAU s.r.o. |
1 |
17 545 000 Kč |
|
|
ARBORION s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Liberec, p.o. v 2025 ve výši 1 207 827 Kč
|
Obor Technické služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
1 |
42 350 000 Kč |
|
|
VeLuxClean s.r.o. |
2 |
3 146 000 Kč |
|
|
Vladimír Lederer |
1 |
533 802 Kč |
|
|
Kartáče Souček, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Lucie Pastýříková Hošková |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Progres Liberec s.r.o. |
2 |
465 850 Kč |
|
|
Bc. Kamila Štěpánek Klečková |
1 |
302 500 Kč |
|
|
REINERT Czech s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
6379564 |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Maxfinal s.r.o. |
1 |
241 927 Kč |
|
|
JEŠTĚD, spol. s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
1 |
122 936 Kč |
|
|
Václav Rychtera |
1 |
121 000 Kč |
|
|
TRUMPF Liberec, spol. s r.o |
1 |
121 000 Kč |
|
|
EMERGE, a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
EKOFLORA LIBEREC, společnost s ručením omezeným |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Busch Výroba CZ s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
HOUDEK spol. s r.o. |
1 |
107 085 Kč |
|
|
Raúl Jűngling |
1 |
96 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Liberec, p.o. v 2025 ve výši 1 207 827 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,90
|
|
Počet bodů 4,90 znamená pro Technické služby města Liberec, p.o. celkově
593. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0072 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0791 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0505 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0360 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0072 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1871 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1225 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,490
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,90
|
|
Výsledný K-Index
|
4,895 |
|