Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0411 odpovídá 4,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 21 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,29.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2877 odpovídá 28,77 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 3 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0411 odpovídá 4,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
2 187 264 Kč |
|
|
AG FOODS Group a.s. |
2 |
969 159 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
790 461 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Pulmonology s.r.o. |
1 |
542 583 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
526 974 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
526 974 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
3 |
427 736 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
Pavel Kříž |
1 |
357 238 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
349 397 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
321 504 Kč |
|
|
KyraStav spol. s r.o. |
1 |
310 855 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
3 |
284 229 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
ALIMPEX - Louny spol. s r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Elektro - viola s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
CLA Advisory s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Lekis s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
GRAPE SC, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Kofola a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
UNITED BAKERIES a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
PAPERA s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
DHO s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
QUANTUM, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
RAISER s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
JUDr. VERONIKA BEEROVÁ, advokátní kancelář |
1 |
263 487 Kč |
|
|
PPG Deco Czech a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
229 503 Kč |
|
|
OC Zlatý chmel s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
2 |
169 000 Kč |
|
|
AquaOsmotic s.r.o. |
1 |
157 252 Kč |
|
|
HOVORKA - Zemědělský servis s.r.o. |
1 |
141 268 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
1 |
137 309 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
1 |
127 776 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
119 578 Kč |
|
|
MeMed CZ s.r.o. |
1 |
98 010 Kč |
|
|
PREVENTADO s.r.o. |
1 |
76 835 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
ALIMPEX - Louny spol. s r.o. |
1 |
|
|
Elektro - viola s.r.o. |
1 |
|
|
CLA Advisory s.r.o. |
1 |
|
|
Lekis s.r.o. |
1 |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
AG FOODS Group a.s. |
1 |
|
|
GRAPE SC, a.s. |
1 |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
|
|
Kofola a.s. |
1 |
|
|
UNITED BAKERIES a.s. |
1 |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
PAPERA s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
1 |
|
|
DHO s.r.o. |
1 |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
|
|
QUANTUM, a.s. |
1 |
|
|
RAISER s.r.o. |
1 |
|
|
JUDr. VERONIKA BEEROVÁ, advokátní kancelář |
1 |
|
|
PPG Deco Czech a.s. |
1 |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,28.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lekis s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
119 578 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GRAPE SC, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
DHO s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
526 974 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
250 252 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
194 689 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
186 824 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AG FOODS Group a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Kofola a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
UNITED BAKERIES a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
QUANTUM, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PAPERA s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
2 187 264 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
229 503 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pulmonology s.r.o. |
1 |
542 583 Kč |
|
|
Elektro - viola s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
CLA Advisory s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
RAISER s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
JUDr. VERONIKA BEEROVÁ, advokátní kancelář |
1 |
263 487 Kč |
|
|
PPG Deco Czech a.s. |
1 |
263 487 Kč |
|
|
OC Zlatý chmel s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
790 461 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
263 487 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AG FOODS Group a.s. |
1 |
705 672 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
Pavel Kříž |
1 |
357 238 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
240 912 Kč |
|
|
HOVORKA - Zemědělský servis s.r.o. |
1 |
141 268 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
71 252 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Žatecká regionální nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 263 487 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,73
|
|
Počet bodů 6,73 znamená pro Žatecká regionální nemocnice, a.s. celkově
1014. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0411 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0224 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0046 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0411 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2877 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2761 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,673
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,73
|
|
Výsledný K-Index
|
6,729 |
|