Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 11 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,1294 odpovídá 12,94 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 14 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,1647 odpovídá 16,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0235 odpovídá 2,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 7 smluv s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0824 odpovídá 8,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0471 odpovídá 4,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bilfinger Czech Republic, s.r.o. |
2 |
6 458 678 Kč |
|
|
Tre-Go project s.r.o. |
1 |
2 881 617 Kč |
|
|
Ewing s. r. o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
4 |
2 367 382 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
2 153 800 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
2 056 868 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 996 500 Kč |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
1 |
1 645 600 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
2 |
1 236 356 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
2 |
1 214 708 Kč |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
2 |
1 174 778 Kč |
|
|
e-FRACTAL, s.r.o. |
2 |
1 047 970 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
3 |
912 707 Kč |
|
|
STUDIO HORÁK, s.r.o. |
2 |
874 104 Kč |
|
|
Moravskoslezský kraj |
1 |
872 773 Kč |
|
|
Ing. Jakub Breckl |
2 |
839 608 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
1 |
827 410 Kč |
|
|
Trusted Network Solutions, a.s. |
2 |
724 900 Kč |
|
|
MgA. Čestmír Přindiš |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
James Cook Languages s.r.o. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
KŠD ECONOMIC a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Heat & Lark s.r.o. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Conseq Investment Management, a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Amundi Czech Republic Asset Management, a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
108 REAL ESTATE a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
ZENDATA spol. s r.o. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
PEAK NEWS MEDIA, s.r.o. |
1 |
568 700 Kč |
|
|
Mgr. Jan Slezák |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
455 801 Kč |
|
|
DigiLabs Software, s.r.o. |
2 |
408 380 Kč |
|
|
IRESOFT s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
Statutární město Ostrava |
2 |
363 000 Kč |
|
|
Ostravská univerzita |
1 |
349 690 Kč |
|
|
EKOLA group, spol. s r.o. |
2 |
343 277 Kč |
|
|
Cerha Hempel Kališ & Partners s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
306 472 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Kateřina Zímová s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Natawarde s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
COPY GENERAL s.r.o. |
1 |
190 055 Kč |
|
|
Ostravská znalecká a.s. |
1 |
185 735 Kč |
|
|
PROGRESS INTERIOR s.r.o. v likvidaci |
1 |
183 539 Kč |
|
|
Equity Solutions Appraisals s.r.o. |
2 |
163 350 Kč |
|
|
FreshCoffee s.r.o. |
1 |
154 202 Kč |
|
|
Colonnade lnsurance S.A. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
127 340 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Petr Kozlík |
1 |
113 740 Kč |
|
|
APELEN Valuation a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
1 |
71 027 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
1 |
64 388 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
2 |
|
|
MgA. Čestmír Přindiš |
1 |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
|
|
Ing. Jakub Breckl |
1 |
|
|
James Cook Languages s.r.o. |
1 |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
KŠD ECONOMIC a.s. |
1 |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
1 |
|
|
Heat & Lark s.r.o. |
1 |
|
|
e-FRACTAL, s.r.o. |
1 |
|
|
Conseq Investment Management, a.s. |
1 |
|
|
Amundi Czech Republic Asset Management, a.s. |
1 |
|
|
Trusted Network Solutions, a.s. |
1 |
|
|
108 REAL ESTATE a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bilfinger Czech Republic, s.r.o. |
2 |
6 458 678 Kč |
|
|
Moravskoslezský kraj |
1 |
872 773 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
e-FRACTAL, s.r.o. |
2 |
1 047 970 Kč |
|
|
Ing. Jakub Breckl |
2 |
839 608 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
1 |
827 410 Kč |
|
|
Trusted Network Solutions, a.s. |
2 |
724 900 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
108 REAL ESTATE a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
ZENDATA spol. s r.o. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
455 801 Kč |
|
|
DigiLabs Software, s.r.o. |
2 |
408 380 Kč |
|
|
IRESOFT s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
1 749 204 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 17,65 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
2 153 800 Kč |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
1 |
1 645 600 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 438 690 Kč |
|
|
KŠD ECONOMIC a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Conseq Investment Management, a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Amundi Czech Republic Asset Management, a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
EKOLA group, spol. s r.o. |
2 |
343 277 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
330 622 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
306 472 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Kateřina Zímová s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Natawarde s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Ostravská znalecká a.s. |
1 |
185 735 Kč |
|
|
Colonnade lnsurance S.A. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
APELEN Valuation a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
1 |
71 027 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tre-Go project s.r.o. |
1 |
2 881 617 Kč |
|
|
Ewing s. r. o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 996 500 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
2 |
1 236 356 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Heat & Lark s.r.o. |
1 |
618 178 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
596 530 Kč |
|
|
Mgr. Jan Slezák |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Cerha Hempel Kališ & Partners s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
127 340 Kč |
|
|
Equity Solutions Appraisals s.r.o. |
1 |
48 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
James Cook Languages s.r.o. |
1 |
618 178 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STUDIO HORÁK, s.r.o. |
2 |
874 104 Kč |
|
|
PEAK NEWS MEDIA, s.r.o. |
1 |
568 700 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
Statutární město Ostrava |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MgA. Čestmír Přindiš |
1 |
618 178 Kč |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
Ostravská univerzita |
1 |
349 690 Kč |
|
|
FreshCoffee s.r.o. |
1 |
154 202 Kč |
|
|
Equity Solutions Appraisals s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. v 2024 ve výši 618 178 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,54
|
|
Počet bodů 6,54 znamená pro Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. celkově
1049. místo z 1263.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1294 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0339 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0222 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0235 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0824 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0471 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1647 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1504 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,654
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,54
|
|
Výsledný K-Index
|
6,535 |
|