Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 86 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0895 odpovídá 8,95 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 351 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,37.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,3652 odpovídá 36,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0104 odpovídá 1,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 5 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0052 odpovídá 0,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
91 |
254 068 970 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
3 |
179 221 324 Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
2 |
98 799 147 Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
20 |
70 736 761 Kč |
|
|
Freebike s.r.o. |
4 |
44 823 325 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
16 |
38 684 962 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
24 |
33 459 520 Kč |
|
|
InterCora, spol. s r.o. |
4 |
29 060 912 Kč |
|
|
ŠKODA CITY SERVICE s.r.o. |
18 |
24 184 493 Kč |
|
|
CLQ GROUP, s.r.o. |
1 |
22 385 000 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
5 |
18 345 754 Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
1 |
17 072 819 Kč |
|
|
SUPTel a.s. |
4 |
15 519 081 Kč |
|
|
Bammer trade a.s. |
10 |
11 668 180 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
1 |
10 764 604 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
49 |
9 480 828 Kč |
|
|
BERGER BOHEMIA a. s. |
10 |
8 831 954 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
8 |
6 290 956 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
7 |
6 205 732 Kč |
|
|
CanoCar, s.r.o. |
1 |
5 848 575 Kč |
|
|
M Security and Cleaning s.r.o. |
4 |
4 841 498 Kč |
|
|
CIVOP s.r.o. |
1 |
3 993 000 Kč |
|
|
Černý welding s.r.o. |
2 |
3 934 920 Kč |
|
|
ZO OS Dopravní podniky města Plzně |
1 |
3 823 963 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
7 |
3 575 278 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
3 |
3 169 571 Kč |
|
|
KT Stavby s. r. o. |
14 |
3 018 438 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
9 |
2 981 948 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
3 |
2 921 393 Kč |
|
|
2632... |
2 |
2 788 293 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
2 |
2 788 293 Kč |
|
|
CWS Česká republika s.r.o. |
2 |
2 788 293 Kč |
|
|
Ing. Ivo Herman, CSc. |
5 |
2 785 657 Kč |
|
|
JTA s.r.o. |
2 |
2 495 861 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
2 488 205 Kč |
|
|
W & P EURONOVA s.r.o. |
6 |
2 400 398 Kč |
|
|
Vlastimil Urbánek |
1 |
2 395 800 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
8 |
2 297 064 Kč |
|
|
ELPLAST - KPZ Rokycany, spol. s r.o. |
10 |
2 158 576 Kč |
|
|
Profesional CZ s.r.o. |
6 |
2 127 588 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
2 |
2 093 147 Kč |
|
|
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. |
15 |
1 916 010 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
4 |
1 845 945 Kč |
|
|
ISKOM, spol. s r. o. |
6 |
1 843 232 Kč |
|
|
MZK Chomutov s.r.o. |
5 |
1 681 779 Kč |
|
|
ČSAD Plzeň s.r.o. |
3 |
1 636 147 Kč |
|
|
Sdružení dopravních podniků ČR |
2 |
1 549 027 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
3 |
1 536 700 Kč |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
2 |
1 475 604 Kč |
|
|
Diecézní charita Plzeň |
1 |
1 467 780 Kč |
|
|
A-Z EKOLOGIE s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
37766028 |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
CIAS HOLDING a.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Zahradní specialista Erik s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Barbora Šešulková |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
HLS SECURITY AGENCY s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
AUTO HORNÁT s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
0275... |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
NEPLUS, s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Globus ČR, v.o.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
TOPWET s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
TUEBOR General Service, s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
3776... |
3 |
1 362 460 Kč |
|
|
GW Train Regio a.s. |
3 |
1 355 200 Kč |
|
|
Die Länderbahn CZ s.r.o. |
2 |
1 331 000 Kč |
|
|
META Plzeň s.r.o. |
3 |
1 322 253 Kč |
|
|
VISITECH a.s. |
2 |
1 268 631 Kč |
|
|
BlackCard s.r.o. |
4 |
1 237 830 Kč |
|
|
PROGRAMM s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
WEST MEDIA Communication, s.r.o. |
5 |
1 163 008 Kč |
|
|
BBP Stavby s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
|
LITURUM, s.r.o. |
4 |
1 106 192 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
2 |
1 097 228 Kč |
|
|
FC Viktoria Plzeň, a.s. |
2 |
1 076 900 Kč |
|
|
KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. |
1 |
1 028 500 Kč |
|
|
SILBA-Elstav s.r.o. |
2 |
1 016 511 Kč |
|
|
INTERTECH PLUS s.r.o. |
5 |
978 825 Kč |
|
|
Blachere-Illumination CZ s.r.o. |
5 |
967 298 Kč |
|
|
ABIRAIL CZ s.r.o. |
3 |
961 805 Kč |
|
|
AdwyData s.r.o. |
1 |
920 665 Kč |
|
|
REML s.r.o. |
3 |
852 203 Kč |
|
|
Richard Hončar |
5 |
837 399 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
816 206 Kč |
|
|
ELBA Kovy a.s. |
2 |
760 562 Kč |
|
|
BERTA group s.r.o. |
2 |
698 170 Kč |
|
|
Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. |
2 |
695 750 Kč |
|
|
GIST Consulting, s.r.o. |
3 |
674 478 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
3 |
657 088 Kč |
|
|
BRONCO SEVEN s.r.o. |
2 |
642 114 Kč |
|
|
Česká cesta spol. s r.o. |
2 |
625 251 Kč |
|
|
IMONT spol. s r.o. |
4 |
621 520 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
1 |
608 630 Kč |
|
|
Oto Fišer |
1 |
604 999 Kč |
|
|
Lumina CZ s.r.o. |
1 |
604 999 Kč |
|
|
Saferoad Restraint Systems s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Lenka Průchová |
2 |
601 779 Kč |
|
|
Izolex Moravia, spol. s r.o. |
1 |
598 672 Kč |
|
|
SAXANA PLUS s.r.o. |
2 |
590 819 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
24 |
|
|
ŠKODA CITY SERVICE s.r.o. |
17 |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
12 |
|
|
Bammer trade a.s. |
6 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
|
|
BERGER BOHEMIA a. s. |
4 |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
2 |
|
|
2632... |
2 |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
2 |
|
|
CWS Česká republika s.r.o. |
2 |
|
|
JTA s.r.o. |
1 |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
A-Z EKOLOGIE s.r.o. |
1 |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
|
|
Sdružení dopravních podniků ČR |
1 |
|
|
37766028 |
1 |
|
|
CIAS HOLDING a.s. |
1 |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
1 |
|
|
Zahradní specialista Erik s.r.o. |
1 |
|
|
Barbora Šešulková |
1 |
|
|
HLS SECURITY AGENCY s.r.o. |
1 |
|
|
AUTO HORNÁT s.r.o. |
1 |
|
|
0275... |
1 |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
|
|
NEPLUS, s.r.o. |
1 |
|
|
Profesional CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Globus ČR, v.o.s. |
1 |
|
|
M Security and Cleaning s.r.o. |
1 |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
1 |
|
|
TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika |
1 |
|
|
ČSAD Plzeň s.r.o. |
1 |
|
|
TOPWET s.r.o. |
1 |
|
|
TUEBOR General Service, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
1 |
179 094 756 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
1 |
169 400 000 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
1 |
6 982 539 Kč |
|
|
CanoCar, s.r.o. |
1 |
5 848 575 Kč |
|
|
ZO OS Dopravní podniky města Plzně |
1 |
3 823 963 Kč |
|
|
Černý welding s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
M Security and Cleaning s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Vlastimil Urbánek |
1 |
2 395 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,23.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Freebike s.r.o. |
1 |
43 414 800 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
4 |
5 524 966 Kč |
|
|
CIVOP s.r.o. |
1 |
3 993 000 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
3 |
2 385 999 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
2 |
1 527 247 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
NEPLUS, s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
PROGRAMM s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
2 |
897 196 Kč |
|
|
ABIRAIL CZ s.r.o. |
1 |
677 600 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
1 |
608 630 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
458 514 Kč |
|
|
Ing. Ivo Herman, CSc. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
POVED s. r. o. |
1 |
161 898 Kč |
|
|
MIJAKL s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Západočeská obalovna s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
EUROVIA Asfalt s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
90 134 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
TCC online s.r.o. |
1 |
67 881 Kč |
|
|
KONTIS s.r.o. |
1 |
53 240 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
1 |
17 072 819 Kč |
|
|
M Security and Cleaning s.r.o. |
4 |
4 841 498 Kč |
|
|
Profesional CZ s.r.o. |
4 |
1 972 873 Kč |
|
|
HLS SECURITY AGENCY s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
EL - SIGNÁL spol. s r. o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Ivan Matějček s.r.o. |
1 |
71 572 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 9,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
InterCora, spol. s r.o. |
4 |
29 060 912 Kč |
|
|
BERGER BOHEMIA a. s. |
3 |
5 234 441 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
3 |
2 933 439 Kč |
|
|
KT Stavby s. r. o. |
12 |
2 808 705 Kč |
|
|
JTA s.r.o. |
2 |
2 495 861 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
2 488 205 Kč |
|
|
ISKOM, spol. s r. o. |
6 |
1 843 232 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
1 427 039 Kč |
|
|
TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
BBP Stavby s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
2 |
931 700 Kč |
|
|
LITURUM, s.r.o. |
3 |
686 455 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
3 |
636 641 Kč |
|
|
Lumina CZ s.r.o. |
1 |
604 999 Kč |
|
|
Richard Hončar |
3 |
581 411 Kč |
|
|
INTERTECH PLUS s.r.o. |
1 |
567 316 Kč |
|
|
Trigema Building a.s. |
1 |
538 690 Kč |
|
|
IMONT spol. s r.o. |
3 |
504 150 Kč |
|
|
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. |
1 |
434 791 Kč |
|
|
ELEKTRO WELLMONT, s.r.o. |
2 |
390 225 Kč |
|
|
GEOSAN GROUP a.s. |
2 |
266 538 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
inkasta s.r.o. |
1 |
223 021 Kč |
|
|
STAVMONTA spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
1 |
120 968 Kč |
|
|
JEŘÁBY - SERVIS s.r.o. |
1 |
109 620 Kč |
|
|
Industrial Center CR 2 s.r.o. |
1 |
92 529 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
1 |
80 856 Kč |
|
|
RV Plzeň s.r.o. |
1 |
73 810 Kč |
|
|
ÚRS CZ a.s. |
1 |
71 366 Kč |
|
|
ELIOD servis, s.r.o. |
1 |
71 016 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
1 |
65 665 Kč |
|
|
Ing. Markéta Pavlová |
1 |
62 920 Kč |
|
|
Profigeo Rokycany s.r.o. |
1 |
60 869 Kč |
|
|
1127... |
1 |
24 200 Kč |
|
|
Oldřich Matějček, nar. 1954, Hana Matějčková, nar. 1957 |
1 |
24 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Energie
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
89 |
252 162 312 Kč |
|
|
Zdravá lednice s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 23, tj. 53,66 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
22 |
30 671 226 Kč |
|
|
ZO OS Dopravní podniky města Plzně |
1 |
3 823 963 Kč |
|
|
Černý welding s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
OKD a.s.-Důl Doubrava k.p. |
2 |
133 100 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy |
1 |
66 550 Kč |
|
|
1710... |
1 |
66 550 Kč |
|
|
0843... |
1 |
66 550 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
6175... |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Lukáš Čepelák |
1 |
66 550 Kč |
|
|
JARO EVENT s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
ŠTERNBERK NA ZELENÉ HOŘE o.p.s. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
4051... |
1 |
66 550 Kč |
|
|
1404... |
1 |
66 550 Kč |
|
|
MSR, z.s. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
0428... |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Sportovní klub INTEROBAL PLZEŇ, z.s. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
ŠKODA-BUS klub Plzeň, z. s. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Kulturní centrum Falcon z. s. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA CITY SERVICE s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Bammer trade a.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
CIAS HOLDING a.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
691 007 Kč |
|
|
W & P EURONOVA s.r.o. |
2 |
248 897 Kč |
|
|
Ruds pizza s.r.o. |
1 |
151 008 Kč |
|
|
AiPT s.r.o. |
1 |
111 078 Kč |
|
|
Jiří Krušina |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Spolek pro románský kostel v Potvorově |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 42, tj. 9,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
2 |
179 160 398 Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
18 |
69 245 814 Kč |
|
|
ŠKODA CITY SERVICE s.r.o. |
13 |
18 123 906 Kč |
|
|
SUPTel a.s. |
4 |
15 519 081 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
11 |
9 622 209 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
45 |
8 224 525 Kč |
|
|
BERGER BOHEMIA a. s. |
7 |
3 597 513 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
3 272 293 Kč |
|
|
Bammer trade a.s. |
3 |
2 885 093 Kč |
|
|
2632... |
2 |
2 788 293 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
5 |
2 678 082 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
2 |
2 478 564 Kč |
|
|
Vlastimil Urbánek |
1 |
2 395 800 Kč |
|
|
Ing. Ivo Herman, CSc. |
4 |
2 362 157 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
2 |
2 093 147 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
4 |
1 845 945 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
7 |
1 692 064 Kč |
|
|
MZK Chomutov s.r.o. |
5 |
1 681 779 Kč |
|
|
ČSAD Plzeň s.r.o. |
3 |
1 636 147 Kč |
|
|
Sdružení dopravních podniků ČR |
2 |
1 549 027 Kč |
|
|
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. |
14 |
1 481 219 Kč |
|
|
Diecézní charita Plzeň |
1 |
1 467 780 Kč |
|
|
Freebike s.r.o. |
3 |
1 408 525 Kč |
|
|
A-Z EKOLOGIE s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Barbora Šešulková |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
AUTO HORNÁT s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
Globus ČR, v.o.s. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
CWS Česká republika s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
GW Train Regio a.s. |
3 |
1 355 200 Kč |
|
|
Die Länderbahn CZ s.r.o. |
2 |
1 331 000 Kč |
|
|
META Plzeň s.r.o. |
3 |
1 322 253 Kč |
|
|
VISITECH a.s. |
2 |
1 268 631 Kč |
|
|
BlackCard s.r.o. |
4 |
1 237 830 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
2 |
1 097 228 Kč |
|
|
FC Viktoria Plzeň, a.s. |
2 |
1 076 900 Kč |
|
|
SILBA-Elstav s.r.o. |
2 |
1 016 511 Kč |
|
|
Blachere-Illumination CZ s.r.o. |
5 |
967 298 Kč |
|
|
ELPLAST - KPZ Rokycany, spol. s r.o. |
9 |
948 576 Kč |
|
|
AdwyData s.r.o. |
1 |
920 665 Kč |
|
|
REML s.r.o. |
3 |
852 203 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
4 |
765 991 Kč |
|
|
ELBA Kovy a.s. |
2 |
760 562 Kč |
|
|
Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. |
2 |
695 750 Kč |
|
|
GIST Consulting, s.r.o. |
3 |
674 478 Kč |
|
|
BRONCO SEVEN s.r.o. |
2 |
642 114 Kč |
|
|
Česká cesta spol. s r.o. |
2 |
625 251 Kč |
|
|
Oto Fišer |
1 |
604 999 Kč |
|
|
Lenka Průchová |
2 |
601 779 Kč |
|
|
Izolex Moravia, spol. s r.o. |
1 |
598 672 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
6 |
595 949 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
4 |
590 226 Kč |
|
|
HC Plzeň 1929 a.s. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
DATmoLUX a.s. |
5 |
549 340 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
3 |
526 767 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
FS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
481 278 Kč |
|
|
Teco a.s . |
4 |
472 771 Kč |
|
|
Racionalizační Agentura s.r.o. |
2 |
465 850 Kč |
|
|
AMAKO, spol. s r.o. |
2 |
438 370 Kč |
|
|
Belet a.s. |
2 |
436 518 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
LITURUM, s.r.o. |
1 |
419 737 Kč |
|
|
INTERTECH PLUS s.r.o. |
4 |
411 509 Kč |
|
|
Petr Koptík |
1 |
408 346 Kč |
|
|
Kubale media s.r.o. |
1 |
394 332 Kč |
|
|
METALCOM Kutná Hora a.s. |
2 |
384 031 Kč |
|
|
Beneš & Michl s.r.o. |
2 |
375 705 Kč |
|
|
0849... |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Plzeňská STK, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
RYTA s.r.o. |
1 |
354 241 Kč |
|
|
KOVO KLIMA s.r.o. |
2 |
341 322 Kč |
|
|
MB Catering s.r.o. |
1 |
306 614 Kč |
|
|
Černý welding s.r.o. |
1 |
304 920 Kč |
|
|
ACP car s. r. o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Chabal fish s.r.o. |
1 |
301 784 Kč |
|
|
CTP Hotel Operations Pilsen, spol. s r.o. |
1 |
298 870 Kč |
|
|
Diebold Nixdorf s.r.o. |
3 |
290 400 Kč |
|
|
ABIRAIL CZ s.r.o. |
2 |
284 205 Kč |
|
|
DIRECT PEOPLE s.r.o. |
1 |
278 300 Kč |
|
|
Dárek z farmy s.r.o. |
1 |
271 137 Kč |
|
|
Alfa Union, a.s. |
2 |
257 089 Kč |
|
|
Richard Hončar |
2 |
255 988 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
243 694 Kč |
|
|
2886... |
1 |
242 000 Kč |
|
|
6437... |
1 |
242 000 Kč |
|
|
0848... |
1 |
242 000 Kč |
|
|
KOMERČNÍ BANKA POBOČKA UHERSKÉ HRADIŠTĚ |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Van Khai Dinh |
1 |
242 000 Kč |
|
|
4825... |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Bebecon s.r.o. |
2 |
232 320 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
2 |
231 419 Kč |
|
|
Aleš Čada |
2 |
230 607 Kč |
|
|
Lak Racing s.r.o. |
3 |
230 532 Kč |
|
|
UITP |
1 |
218 116 Kč |
|
|
THOME Lighting s.r.o. |
1 |
217 162 Kč |
|
|
Maxpharma servis s.r.o. |
2 |
215 622 Kč |
|
|
Amber Plasma a.s. |
1 |
214 315 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 19,05 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
3 |
27 248 637 Kč |
|
|
ŠKODA CITY SERVICE s.r.o. |
3 |
3 272 293 Kč |
|
|
Bammer trade a.s. |
1 |
1 936 000 Kč |
|
|
0275... |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
TOPWET s.r.o. |
1 |
1 394 147 Kč |
|
|
KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. |
1 |
1 028 500 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
ALTO SYSTEMS s.r.o. |
1 |
489 748 Kč |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
2 |
304 920 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
2 |
161 102 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
1 |
147 620 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
1 |
60 925 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CLQ GROUP, s.r.o. |
1 |
22 385 000 Kč |
|
|
Bammer trade a.s. |
3 |
4 182 440 Kč |
|
|
BERTA group s.r.o. |
2 |
698 170 Kč |
|
|
Saferoad Restraint Systems s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Rumpold - R Rokycany s.r.o. |
2 |
459 800 Kč |
|
|
SAXANA PLUS s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
RECYKLÁČ s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. v 2025 ve výši 1 394 147 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,83
|
|
Počet bodů 10,83 znamená pro Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. celkově
1262. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0895 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1014 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,1019 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0104 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1764 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0052 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,3652 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2330 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,083
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,83
|
|
Výsledný K-Index
|
10,831 |
|