Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0324 odpovídá 3,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0046 odpovídá 0,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 36 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1667 odpovídá 16,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0139 odpovídá 1,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0046 odpovídá 0,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0046 odpovídá 0,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PORR a.s. |
9 |
29 658 358 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
4 |
19 808 451 Kč |
|
|
MONTFIX s.r.o. |
2 |
3 443 758 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
3 340 469 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
3 |
1 679 761 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
6 |
1 266 067 Kč |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
1 258 400 Kč |
|
|
SAXUM INŽENÝRING s.r.o. |
3 |
1 011 095 Kč |
|
|
Křenek, s.r.o. |
1 |
823 326 Kč |
|
|
Fotbalový klub Pardubice a.s. |
5 |
804 087 Kč |
|
|
ITALMEC, spol. s r.o. |
1 |
720 970 Kč |
|
|
Nilfisk s.r.o. |
1 |
713 779 Kč |
|
|
CreoPlan s.r.o. |
1 |
710 270 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
2 |
658 240 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
3 |
623 443 Kč |
|
|
Ing. Radek Píša, s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Clash of the Stars s.r.o. |
1 |
573 359 Kč |
|
|
ENIGOO s.r.o. |
2 |
550 802 Kč |
|
|
Pro ELSYCO s.r.o. |
2 |
503 750 Kč |
|
|
WORLD ON ICE s.r.o. |
1 |
486 420 Kč |
|
|
Česká basketbalová federace z.s. |
2 |
480 128 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
480 000 Kč |
|
|
FILMPHONIC s.r.o. |
1 |
471 900 Kč |
|
|
Bonn Power Gym z.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
UPS Technology a.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
SAMMIS s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Petr Novotný, 1982 |
1 |
436 578 Kč |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Cognus Solutions, s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
FK Slovany Pardubice z.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
VINPOL, s.r.o. |
2 |
366 521 Kč |
|
|
Máša agency s.r.o. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
Ing.arch. Karel Rothanzl |
3 |
343 640 Kč |
|
|
79 PROMOTION CZECH s.r.o. |
1 |
336 985 Kč |
|
|
ZP promo s.r.o. |
1 |
336 380 Kč |
|
|
Luckystar s.r.o. |
1 |
332 750 Kč |
|
|
SPEDOS ADS a.s. |
1 |
330 307 Kč |
|
|
NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. |
1 |
286 818 Kč |
|
|
CZ.HOCKEY s.r.o. |
1 |
275 396 Kč |
|
|
SINCLAIR Global Group s.r.o. |
1 |
273 432 Kč |
|
|
Magmakoncert s.r.o. |
1 |
269 830 Kč |
|
|
fgFORTE s.r.o. |
2 |
250 862 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
ČSOB Leasing, a.s. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
Code Growers s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
ML Promotion s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
iFORO Group, s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
OMNIPACK s.r.o. |
1 |
234 619 Kč |
|
|
HOKEJ - SPORT CZ s.r.o. |
1 |
229 683 Kč |
|
|
Jiří Rymeš |
2 |
211 035 Kč |
|
|
NEWTON Business Development, a.s. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
VV stavservis s.r.o. |
1 |
169 703 Kč |
|
|
KOPP & CO s.r.o. |
1 |
137 335 Kč |
|
|
Verifikace SUED a.s. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Energeticko - vodárenský inovační klastr z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
DH Real s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
BJUTIP a.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
DMNK s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
DEGA CZ s.r.o. |
1 |
119 521 Kč |
|
|
TECHFLOOR s. r. o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
DEEP VISION s.r.o. |
1 |
113 716 Kč |
|
|
EDERA Group a.s. |
1 |
108 414 Kč |
|
|
GOAL SPORT technology s.r.o. |
1 |
104 810 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
1 |
102 782 Kč |
|
|
Autotech - datové komunikace s. r. o. |
1 |
97 163 Kč |
|
|
Kostelecký Pardubice, s.r.o. |
1 |
94 990 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
90 508 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
81 156 Kč |
|
|
2K CONSULTING s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Ing. Richard Horák |
1 |
78 650 Kč |
|
|
1Filter s.r.o. |
1 |
78 281 Kč |
|
|
MULTI KLIMA s.r.o. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
Instal Hanousek s.r.o. |
1 |
77 204 Kč |
|
|
KOMEL CZ s.r.o. |
1 |
76 617 Kč |
|
|
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. |
1 |
75 988 Kč |
|
|
Jaroslava Holubová, 1975 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Eliška Kvítková, 1988 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jaroslav Landsman, 1966 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Ivan Švehlík, 1965 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Petr Štiegler, 1961 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Michaela Šimková, 1999 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Dita Vobořilová, 1974 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Radek Kozel, 1981 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Lenka Rozlivková, 1963 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Valerie Drenková, 2005 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Gertrude Mark, 1977 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Vladimír Richter, 1951 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Danuše Čverčková, 1971 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Michal Drenko, 1979 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jakub Kovařík, 1974 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Daniel Macků, 1977 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Zuzana Přikrylová,1981 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Martin Mandys, 1979 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Ondřej Ladislav Holub, 1999 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Tomáš Martin Holub, 2006 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jaroslav Míchal, 1957 |
1 |
72 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Green Center s.r.o. |
2 |
|
|
SAXUM INŽENÝRING s.r.o. |
2 |
|
|
Bonn Power Gym z.s. |
1 |
|
|
UPS Technology a.s. |
1 |
|
|
Pro ELSYCO s.r.o. |
1 |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
|
|
SAMMIS s.r.o. |
1 |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
1 |
|
|
ENIGOO s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Novotný, 1982 |
1 |
|
|
Fotbalový klub Pardubice a.s. |
1 |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
1 |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
1 |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
|
|
Cognus Solutions, s.r.o. |
1 |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
|
|
FK Slovany Pardubice z.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
29 214 429 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
4 |
19 808 451 Kč |
|
|
MONTFIX s.r.o. |
2 |
3 443 758 Kč |
|
|
Křenek, s.r.o. |
1 |
823 326 Kč |
|
|
ITALMEC, spol. s r.o. |
1 |
720 970 Kč |
|
|
CreoPlan s.r.o. |
1 |
710 270 Kč |
|
|
SAXUM INŽENÝRING s.r.o. |
2 |
574 518 Kč |
|
|
VINPOL, s.r.o. |
2 |
366 521 Kč |
|
|
NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. |
1 |
286 818 Kč |
|
|
SINCLAIR Global Group s.r.o. |
1 |
273 432 Kč |
|
|
Ing.arch. Karel Rothanzl |
2 |
225 060 Kč |
|
|
Jiří Rymeš |
2 |
211 035 Kč |
|
|
VV stavservis s.r.o. |
1 |
169 703 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
88 784 Kč |
|
|
ALTRAST v.o.s. |
1 |
60 863 Kč |
|
|
Ing. Martin Skála |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SAXUM INŽENÝRING s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Falcon security, s.r.o. |
1 |
278 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
81 156 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
14 |
69 618 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Náboženská společnost Svědkové Jehovovi |
1 |
1 258 400 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
2 |
658 240 Kč |
|
|
Ing. Radek Píša, s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Clash of the Stars s.r.o. |
1 |
573 359 Kč |
|
|
Fotbalový klub Pardubice a.s. |
4 |
489 487 Kč |
|
|
WORLD ON ICE s.r.o. |
1 |
486 420 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
480 000 Kč |
|
|
FILMPHONIC s.r.o. |
1 |
471 900 Kč |
|
|
Bonn Power Gym z.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
ENIGOO s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Petr Novotný, 1982 |
1 |
436 578 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Cognus Solutions, s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
FK Slovany Pardubice z.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
Máša agency s.r.o. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
79 PROMOTION CZECH s.r.o. |
1 |
336 985 Kč |
|
|
ZP promo s.r.o. |
1 |
336 380 Kč |
|
|
Luckystar s.r.o. |
1 |
332 750 Kč |
|
|
CZ.HOCKEY s.r.o. |
1 |
275 396 Kč |
|
|
Magmakoncert s.r.o. |
1 |
269 830 Kč |
|
|
Česká basketbalová federace z.s. |
1 |
250 833 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
ČSOB Leasing, a.s. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
Code Growers s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
ML Promotion s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
iFORO Group, s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
KOPP & CO s.r.o. |
1 |
137 335 Kč |
|
|
Energeticko - vodárenský inovační klastr z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
DH Real s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
BJUTIP a.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
108 900 Kč |
|
|
Instal Hanousek s.r.o. |
1 |
77 204 Kč |
|
|
Jaroslava Holubová, 1975 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Eliška Kvítková, 1988 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jaroslav Landsman, 1966 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Ivan Švehlík, 1965 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Petr Štiegler, 1961 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Michaela Šimková, 1999 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Dita Vobořilová, 1974 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Radek Kozel, 1981 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Lenka Rozlivková, 1963 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Valerie Drenková, 2005 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Gertrude Mark, 1977 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Vladimír Richter, 1951 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Danuše Čverčková, 1971 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Michal Drenko, 1979 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jakub Kovařík, 1974 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Daniel Macků, 1977 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Zuzana Přikrylová,1981 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Martin Mandys, 1979 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Ondřej Ladislav Holub, 1999 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Tomáš Martin Holub, 2006 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jaroslav Míchal, 1957 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jiří Horák, 1967 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Leona Svobodová, 1970 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Marcela Kantůrková, 1958 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Kristýna Poldaufová, 1982 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Tereza Lukovičová,1990 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Dana Kačmariková, 1948 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jana Jakubovičová, 1961 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Bořivoj Klempíř, 1955 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jan Vyvážil, 1983 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Martina Štefaničková, 1984 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Monika Köhlerová, 1982 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Romana Kröglerová, 1981 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Miloš Michalec, 1952 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Jiří Kojzar, 1990 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Andrea Elčić, 1992 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Pavel Matoušek, 1962 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Marek Holub, 1973 |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Výtahy Pardubice a.s. |
1 |
66 066 Kč |
|
|
VF.ELECTRIC s.r.o. |
1 |
48 400 Kč |
|
|
Biskupství královéhradecké |
2 |
43 076 Kč |
|
|
D&M Edge s.r.o. |
2 |
34 611 Kč |
|
|
BOXYLAND.CZ s.r.o. |
1 |
33 880 Kč |
|
|
DEEM projekce s.r.o. |
2 |
26 520 Kč |
|
|
Petra Vokulič |
1 |
22 385 Kč |
|
|
Petr Vondrášek |
1 |
17 158 Kč |
|
|
BERCANNA HOLDING, spol. s r.o. |
1 |
11 132 Kč |
|
|
Lukáš Sedlák |
1 |
4 356 Kč |
|
|
Marek Berg |
1 |
3 630 Kč |
|
|
ViaFinance reality s.r.o. |
2 |
3 296 Kč |
|
|
Petr Zajíček |
1 |
1 815 Kč |
|
|
PhDr.Karin Kateřina Šuchová |
1 |
1 452 Kč |
|
|
TECHNX CZ s.r.o. |
1 |
1 452 Kč |
|
|
Jan Koreček |
1 |
1 452 Kč |
|
|
Ing.Radek Gondek |
1 |
1 452 Kč |
|
|
Petra Nermuťová |
1 |
1 452 Kč |
|
|
AKONT-PRO s.r.o. |
1 |
1 452 Kč |
|
|
Mgr.Miriam Tucauerová |
1 |
1 452 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SAMMIS s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Fotbalový klub Pardubice a.s. |
1 |
314 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 57,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pro ELSYCO s.r.o. |
2 |
503 750 Kč |
|
|
UPS Technology a.s. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
436 578 Kč |
|
|
MULTI KLIMA s.r.o. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
8 168 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rozvojový fond Pardubice a.s. v 2025 ve výši 436 578 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,58
|
|
Počet bodů 4,58 znamená pro Rozvojový fond Pardubice a.s. celkově
514. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0324 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0046 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1299 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0055 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0139 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0046 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0046 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1667 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1706 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,533
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,33
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,579 |
|