Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 404 smluv z 630 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,64.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,6413 odpovídá 64,13 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0016 odpovídá 0,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 95 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1508 odpovídá 15,08 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0143 odpovídá 1,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
XXXXXXXX |
22 |
0 Kč |
|
|
XXXXXXXXX |
22 |
0 Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
20 |
0 Kč |
|
|
ŠPRINC s.r.o. |
19 |
0 Kč |
|
|
XXXXXXXXXXX |
13 |
0 Kč |
|
|
XXXXXXXXXX |
12 |
0 Kč |
|
|
TD-IS, s.r.o. |
11 |
0 Kč |
|
|
XXXXXXX |
10 |
0 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
8 |
0 Kč |
|
|
MARHOLD a.s. |
7 |
0 Kč |
|
|
ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. |
7 |
0 Kč |
|
|
VSK Pardubice s.r.o. |
6 |
0 Kč |
|
|
Agrostav Pardubice a.s. |
6 |
0 Kč |
|
|
OSTROJ a.s. |
6 |
0 Kč |
|
|
XXXXXXXXXXXX |
5 |
0 Kč |
|
|
ZZOne s.r.o. |
5 |
0 Kč |
|
|
DEL a.s. |
5 |
0 Kč |
|
|
Ing. Radko Vondra |
4 |
0 Kč |
|
|
S U M O s.r.o. |
4 |
0 Kč |
|
|
Chemontáž, s.r.o. |
4 |
0 Kč |
|
|
VR Project s.r.o. |
4 |
0 Kč |
|
|
T M T a.s. Chrudim |
4 |
0 Kč |
|
|
INTERMONT Pardubice s.r.o. |
4 |
0 Kč |
|
|
REMAKO, s.r.o. |
4 |
0 Kč |
|
|
Meta IT s.r.o. |
4 |
0 Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
3 |
0 Kč |
|
|
28668744 |
3 |
0 Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
3 |
0 Kč |
|
|
Sintera Czech s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
UNIVERSE I spol. s r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
Arthur D. Little s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
SIDAT, spol. s r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
Malát & Partners s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
CHARMONT s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
XXXXXX |
3 |
0 Kč |
|
|
XXXXXXXXXXXXX |
3 |
0 Kč |
|
|
BLOCK CRS a.s. |
3 |
0 Kč |
|
|
ANTS spol. s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
VH produkt s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
IMT Technologies & Solutions s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
APRIS PRO s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
Compas automatizace, spol. s r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
Kancelářské stroje s.r.o. |
3 |
0 Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
0 Kč |
|
|
Mopos Communications, a.s. |
3 |
0 Kč |
|
|
FiberTech s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Ing. Zbyněk Chmela |
2 |
0 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Masarik |
2 |
0 Kč |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
Compas robotika, s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Metrohm Česká republika s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
VMK CZ Automation a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
Technoprojekt, a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
TECHMONT, spol. s r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
OM-KOMPLEX spol. s r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Stavby-Eda s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
BD Advisory s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Bezpečnost IT s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
RUML Service s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
PREST PŘEROV a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
Ingplan s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Standpro s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
S T A K O společnost s ručením omezeným |
2 |
0 Kč |
|
|
WINMIL, s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
TIMRA s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Kovoprojekta Brno a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
ManpowerGroup s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
VÚTS, a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
Consulting Company Novasoft, a.s. |
2 |
0 Kč |
|
|
GriToN CZ s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
Mettler - Toledo, s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
PHARMIX, s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
PP-GROUP stavební s.r.o. |
2 |
0 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
MAXX Creative s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
Hermann Linden Maschinenfabrik GmbH & Co.KG |
1 |
0 Kč |
|
|
Projekce CZ s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
Sdružení Aviatické pouti |
1 |
0 Kč |
|
|
Livio consulting s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
Akkodis CZ s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
B.I.B Global Co. |
1 |
0 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
Tractebel Engineering a.s. |
1 |
0 Kč |
|
|
101 engineering s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
2530151 |
1 |
0 Kč |
|
|
Kyndryl Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
m-tec CZ, s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
50866231 |
1 |
0 Kč |
|
|
JK MONT s. r. o. |
1 |
0 Kč |
|
|
STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
0 Kč |
|
|
BAUGRUP Czech s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
LLEAL, S.A.U. |
1 |
0 Kč |
|
|
Perry Machinery Czech Republic, s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
JOBka services s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
VERDER s.r.o. |
1 |
0 Kč |
|
|
RAJCH, spol. s r.o. |
1 |
0 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Explosia a.s. v 2025 ve výši 0 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
XXXXXXXX |
22 |
|
|
XXXXXXXXX |
22 |
|
|
Louda Auto a.s. |
20 |
|
|
ŠPRINC s.r.o. |
19 |
|
|
XXXXXXXXXXX |
13 |
|
|
XXXXXXXXXX |
12 |
|
|
TD-IS, s.r.o. |
11 |
|
|
XXXXXXX |
10 |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
8 |
|
|
MARHOLD a.s. |
7 |
|
|
ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. |
7 |
|
|
VSK Pardubice s.r.o. |
6 |
|
|
Agrostav Pardubice a.s. |
6 |
|
|
OSTROJ a.s. |
6 |
|
|
XXXXXXXXXXXX |
5 |
|
|
ZZOne s.r.o. |
5 |
|
|
DEL a.s. |
5 |
|
|
Ing. Radko Vondra |
4 |
|
|
S U M O s.r.o. |
4 |
|
|
Chemontáž, s.r.o. |
4 |
|
|
VR Project s.r.o. |
4 |
|
|
T M T a.s. Chrudim |
4 |
|
|
INTERMONT Pardubice s.r.o. |
4 |
|
|
REMAKO, s.r.o. |
4 |
|
|
Meta IT s.r.o. |
4 |
|
|
PSG Construction a.s. |
3 |
|
|
28668744 |
3 |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
3 |
|
|
Sintera Czech s.r.o. |
3 |
|
|
UNIVERSE I spol. s r.o. |
3 |
|
|
Arthur D. Little s.r.o. |
3 |
|
|
SIDAT, spol. s r.o. |
3 |
|
|
Malát & Partners s.r.o. |
3 |
|
|
CHARMONT s.r.o. |
3 |
|
|
XXXXXX |
3 |
|
|
XXXXXXXXXXXXX |
3 |
|
|
BLOCK CRS a.s. |
3 |
|
|
ANTS spol. s.r.o. |
3 |
|
|
VH produkt s.r.o. |
3 |
|
|
IMT Technologies & Solutions s.r.o. |
3 |
|
|
APRIS PRO s.r.o. |
3 |
|
|
Compas automatizace, spol. s r.o. |
3 |
|
|
Kancelářské stroje s.r.o. |
3 |
|
|
PORR a.s. |
3 |
|
|
Mopos Communications, a.s. |
3 |
|
|
FiberTech s.r.o. |
2 |
|
|
Ing. Zbyněk Chmela |
2 |
|
|
Gating Services, a.s. |
2 |
|
|
Ing. Tomáš Masarik |
2 |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
2 |
|
|
Compas robotika, s.r.o. |
2 |
|
|
Metrohm Česká republika s.r.o. |
2 |
|
|
VMK CZ Automation a.s. |
2 |
|
|
Technoprojekt, a.s. |
2 |
|
|
TECHMONT, spol. s r.o. |
2 |
|
|
OM-KOMPLEX spol. s r.o. |
2 |
|
|
Stavby-Eda s.r.o. |
2 |
|
|
BD Advisory s.r.o. |
2 |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
2 |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
|
|
Bezpečnost IT s.r.o. |
2 |
|
|
RUML Service s.r.o. |
2 |
|
|
PREST PŘEROV a.s. |
2 |
|
|
Ingplan s.r.o. |
2 |
|
|
Standpro s.r.o. |
2 |
|
|
S T A K O společnost s ručením omezeným |
2 |
|
|
WINMIL, s.r.o. |
2 |
|
|
TIMRA s.r.o. |
2 |
|
|
Kovoprojekta Brno a.s. |
2 |
|
|
ManpowerGroup s.r.o. |
2 |
|
|
VÚTS, a.s. |
2 |
|
|
Consulting Company Novasoft, a.s. |
2 |
|
|
GriToN CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Mettler - Toledo, s.r.o. |
2 |
|
|
PHARMIX, s.r.o. |
2 |
|
|
PP-GROUP stavební s.r.o. |
2 |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
|
|
MAXX Creative s.r.o. |
1 |
|
|
Hermann Linden Maschinenfabrik GmbH & Co.KG |
1 |
|
|
Projekce CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Sdružení Aviatické pouti |
1 |
|
|
Livio consulting s.r.o. |
1 |
|
|
Akkodis CZ s.r.o. |
1 |
|
|
B.I.B Global Co. |
1 |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
|
|
Tractebel Engineering a.s. |
1 |
|
|
101 engineering s.r.o. |
1 |
|
|
2530151 |
1 |
|
|
Kyndryl Česká republika, spol. s r.o. |
1 |
|
|
m-tec CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
50866231 |
1 |
|
|
JK MONT s. r. o. |
1 |
|
|
STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
|
|
BAUGRUP Czech s.r.o. |
1 |
|
|
LLEAL, S.A.U. |
1 |
|
|
Perry Machinery Czech Republic, s.r.o. |
1 |
|
|
JOBka services s.r.o. |
1 |
|
|
VERDER s.r.o. |
1 |
|
|
RAJCH, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Explosia a.s. v 2025 ve výši 1 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 21, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
2 |
2 Kč |
|
|
VR Project s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
XXXXXXXXXX |
2 |
2 Kč |
|
|
Standpro s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Ing. Zbyněk Chmela |
1 |
1 Kč |
|
|
ZZOne s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
OM-KOMPLEX spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
XXXXXXXX |
1 |
1 Kč |
|
|
XXXXXXX |
1 |
1 Kč |
|
|
Robert Ursta |
1 |
1 Kč |
|
|
THERMO spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
TECHMONT, spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Agrostav Pardubice a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
XXXXXXXXXXXXX |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Explosia a.s. v 2025 ve výši 1 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 24, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
20 |
20 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
AB - Cont s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Explosia a.s. v 2025 ve výši 1 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 236, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠPRINC s.r.o. |
19 |
19 Kč |
|
|
TD-IS, s.r.o. |
11 |
11 Kč |
|
|
MARHOLD a.s. |
6 |
6 Kč |
|
|
ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. |
6 |
6 Kč |
|
|
OSTROJ a.s. |
6 |
6 Kč |
|
|
VSK Pardubice s.r.o. |
5 |
5 Kč |
|
|
Agrostav Pardubice a.s. |
5 |
5 Kč |
|
|
DEL a.s. |
5 |
5 Kč |
|
|
S U M O s.r.o. |
4 |
4 Kč |
|
|
Chemontáž, s.r.o. |
4 |
4 Kč |
|
|
ZZOne s.r.o. |
4 |
4 Kč |
|
|
INTERMONT Pardubice s.r.o. |
4 |
4 Kč |
|
|
REMAKO, s.r.o. |
4 |
4 Kč |
|
|
Meta IT s.r.o. |
4 |
4 Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
3 |
3 Kč |
|
|
28668744 |
3 |
3 Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
3 |
3 Kč |
|
|
Ing. Radko Vondra |
3 |
3 Kč |
|
|
UNIVERSE I spol. s r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
SIDAT, spol. s r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
CHARMONT s.r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
BLOCK CRS a.s. |
3 |
3 Kč |
|
|
T M T a.s. Chrudim |
3 |
3 Kč |
|
|
IMT Technologies & Solutions s.r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
APRIS PRO s.r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
Compas automatizace, spol. s r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
3 |
3 Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
3 Kč |
|
|
Mopos Communications, a.s. |
3 |
3 Kč |
|
|
FiberTech s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
2 |
2 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Masarik |
2 |
2 Kč |
|
|
Compas robotika, s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Metrohm Česká republika s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
VMK CZ Automation a.s. |
2 |
2 Kč |
|
|
Technoprojekt, a.s. |
2 |
2 Kč |
|
|
Stavby-Eda s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Bezpečnost IT s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
RUML Service s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
PREST PŘEROV a.s. |
2 |
2 Kč |
|
|
ANTS spol. s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Ingplan s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
VH produkt s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
S T A K O společnost s ručením omezeným |
2 |
2 Kč |
|
|
WINMIL, s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
TIMRA s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Kovoprojekta Brno a.s. |
2 |
2 Kč |
|
|
VR Project s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
GriToN CZ s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
Mettler - Toledo, s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
PHARMIX, s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
PP-GROUP stavební s.r.o. |
2 |
2 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Projekce CZ s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Arthur D. Little s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
TECHMONT, spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Tractebel Engineering a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
101 engineering s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
BAUGRUP Czech s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Perry Machinery Czech Republic, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
RAJCH, spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
CS STEEL a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
DEPRAG CZ a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
PB SCOM s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
OM-KOMPLEX spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
MECHANUS s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Hana Ondřejová |
1 |
1 Kč |
|
|
BOCO PARDUBICE machines, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Controlis Solutions, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
VÚTS, a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Měkota |
1 |
1 Kč |
|
|
NIDES s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
KVIS Pardubice a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
Tomico Group s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Vatpor CZ spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
BD Advisory s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
FIRETON s. r. o. |
1 |
1 Kč |
|
|
KAITRADE spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
Jan Vognar |
1 |
1 Kč |
|
|
Ing. Pavel Vostal |
1 |
1 Kč |
|
|
ComArr, spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Consulting Company Novasoft, a.s. |
1 |
1 Kč |
|
|
HOMMELBY, s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
Kancelářské stroje s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
TAMTRON s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
BMRC Group s.r.o. |
1 |
1 Kč |
|
|
AGILE spol. s r.o. |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Explosia a.s. v 2025 ve výši 1 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 9,08
|
|
Počet bodů 9,08 znamená pro Explosia a.s. celkově
1226. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,6413 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0016 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0136 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0136 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0143 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1508 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0729 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,908
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
9,08
|
|
Výsledný K-Index
|
9,081 |
|