Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0046 odpovídá 0,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0046 odpovídá 0,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 91 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1387 odpovídá 13,87 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0061 odpovídá 0,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 3 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0046 odpovídá 0,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
2 |
145 836 792 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
8 |
97 817 925 Kč |
|
|
SK-52411672 |
8 |
26 713 084 Kč |
|
|
AVIES s.r.o. |
2 |
21 660 860 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
224 |
17 163 174 Kč |
|
|
ECHO consult s.r.o. |
3 |
7 294 172 Kč |
|
|
PETROM STAVBY, a.s. |
3 |
5 731 162 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
31 |
4 529 458 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
27 |
4 393 276 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
17 |
3 508 864 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
5 |
2 820 947 Kč |
|
|
M-PROject CZ s.r.o. |
3 |
2 394 832 Kč |
|
|
BEZNOSKA, s.r.o. |
31 |
2 316 062 Kč |
|
|
ENERGO Tušimice s. r. o. |
3 |
2 292 911 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
27 |
2 279 940 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
3 |
1 898 049 Kč |
|
|
TRITON, spol. s r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
OKIM spol. s r.o. |
2 |
1 481 938 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
1 350 360 Kč |
|
|
Správa veřejných zakázek s.r.o. |
3 |
1 188 552 Kč |
|
|
Jaroslav Fiala |
7 |
1 047 272 Kč |
|
|
AUTO MYSLIVEC s.r.o. |
2 |
979 800 Kč |
|
|
BENEFITY a.s. |
6 |
912 899 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
10 |
867 287 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
10 |
781 717 Kč |
|
|
European smart light, a.s. |
2 |
744 150 Kč |
|
|
MISVO s.r.o. |
6 |
696 754 Kč |
|
|
Skládka Tušimice a.s. |
1 |
636 792 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
8 |
606 389 Kč |
|
|
Luxos Kadaň s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
MITAP Chomutov, spol. s r.o. |
4 |
560 253 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
8 |
539 933 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
2 |
519 615 Kč |
|
|
RadioMed, spol. s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
Štěpánek Jakub |
1 |
507 192 Kč |
|
|
NONAC CV spol. s r.o. |
4 |
502 589 Kč |
|
|
Antonín Prucek |
2 |
489 508 Kč |
|
|
Lenka Böhmová |
1 |
476 136 Kč |
|
|
Servis Dent s.r.o. |
1 |
415 428 Kč |
|
|
Miroslav Potměšil |
3 |
397 969 Kč |
|
|
TECHNISERV, spol. s r.o. |
4 |
376 254 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
5 |
368 677 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
4 |
352 362 Kč |
|
|
Martin Klaus |
3 |
340 784 Kč |
|
|
OČNÍ KADAŇ s.r.o. |
1 |
340 248 Kč |
|
|
MDDr. Michal Kovanda |
1 |
313 320 Kč |
|
|
MUDr. Kuraková Kateřina |
1 |
308 184 Kč |
|
|
MUDr. Kamil Rohlena |
1 |
307 752 Kč |
|
|
MUDr. Hana Beranová |
1 |
299 340 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
4 |
296 906 Kč |
|
|
SOLOMONIS s.r.o. |
1 |
290 448 Kč |
|
|
Čermáková Soňa |
1 |
288 468 Kč |
|
|
ABEL-Computer s.r.o. |
4 |
286 400 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
283 529 Kč |
|
|
MUDr. Silvia Vašková |
1 |
281 676 Kč |
|
|
MUDr. Jitka Poláchová |
1 |
272 208 Kč |
|
|
CHIRANA T. Injecta, s.r.o. |
3 |
262 631 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslav Dobiáš |
1 |
258 000 Kč |
|
|
Silnice Topolany a.s. |
1 |
257 491 Kč |
|
|
MUDr. Jarmila Dobiášová |
1 |
250 476 Kč |
|
|
František Selichar |
2 |
250 470 Kč |
|
|
Mudr. Martina Chmelová |
1 |
245 820 Kč |
|
|
MUDr. Voráč Stanislav |
1 |
243 096 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
3 |
241 831 Kč |
|
|
Pavel Michna |
3 |
235 699 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
3 |
229 516 Kč |
|
|
MUDr. Ammar Mahya |
1 |
222 214 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
3 |
220 723 Kč |
|
|
Ecolab s.r.o. |
3 |
215 749 Kč |
|
|
Kateřina Skoumalová |
1 |
212 960 Kč |
|
|
MUDr. Zuzana Budjačová |
1 |
209 904 Kč |
|
|
ECOdate s.r.o. |
1 |
206 716 Kč |
|
|
Dufková Lada |
1 |
201 660 Kč |
|
|
Sorelia s.r.o. |
1 |
199 968 Kč |
|
|
WS Audiology CZ s.r.o. |
2 |
199 935 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
199 916 Kč |
|
|
TOMEČKA Advokátní kancelář |
1 |
195 134 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
195 029 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
3 |
192 633 Kč |
|
|
ROMAN JAMEČNÝ s.r.o. |
2 |
190 266 Kč |
|
|
MUDr. Lenka Hamplová |
1 |
185 232 Kč |
|
|
PharmDr. Leoš Hrbek |
1 |
184 738 Kč |
|
|
MUDr. Karolína Tekelíková |
1 |
182 160 Kč |
|
|
T.S.BOHEMIA a.s. |
1 |
177 980 Kč |
|
|
ELEKTROZDVIH s.r.o. |
1 |
173 824 Kč |
|
|
Ayvens s.r.o. |
1 |
158 138 Kč |
|
|
PRESUB s.r.o. |
1 |
155 904 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
1 |
154 547 Kč |
|
|
Coolplan Praha, s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
PULSKLIMA, spol. s r.o. |
1 |
142 127 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
2 |
140 965 Kč |
|
|
PRIMASTYL chráněná dílna s.r.o. |
2 |
138 101 Kč |
|
|
Eva Kulíková |
1 |
137 064 Kč |
|
|
Lytvyniuk Yaroslav |
1 |
133 032 Kč |
|
|
Shcholokova Kateryna |
1 |
133 003 Kč |
|
|
CODAN MEDITECH s.r.o. |
1 |
131 903 Kč |
|
|
KOVON - chladicí zařízení, s.r.o. |
1 |
131 406 Kč |
|
|
DPU ENERGY s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
|
|
Skládka Tušimice a.s. |
1 |
|
|
AVIES s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Fiala |
1 |
|
|
BENEFITY a.s. |
1 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Správa veřejných zakázek s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,29.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
4 |
96 819 166 Kč |
|
|
RadioMed, spol. s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
ECOdate s.r.o. |
1 |
206 716 Kč |
|
|
CODAN MEDITECH s.r.o. |
1 |
131 903 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
6 |
1 629 511 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
26 |
4 102 837 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
26 |
2 203 492 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
1 350 360 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
9 |
763 189 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
6 |
698 823 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
2 |
698 049 Kč |
|
|
AVIES s.r.o. |
1 |
636 792 Kč |
|
|
ENERGO Tušimice s. r. o. |
1 |
603 132 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
6 |
535 826 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
4 |
297 495 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
283 529 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
3 |
278 704 Kč |
|
|
Kateřina Skoumalová |
1 |
212 960 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
195 029 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
2 |
140 965 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
110 594 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
69 937 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
58 773 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
2 |
145 836 792 Kč |
|
|
European smart light, a.s. |
1 |
477 950 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Ayvens s.r.o. |
1 |
158 138 Kč |
|
|
DPU ENERGY s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Správa veřejných zakázek s.r.o. |
2 |
551 760 Kč |
|
|
Štěpánek Jakub |
1 |
507 192 Kč |
|
|
Lenka Böhmová |
1 |
476 136 Kč |
|
|
Servis Dent s.r.o. |
1 |
415 428 Kč |
|
|
OČNÍ KADAŇ s.r.o. |
1 |
340 248 Kč |
|
|
MDDr. Michal Kovanda |
1 |
313 320 Kč |
|
|
MUDr. Kuraková Kateřina |
1 |
308 184 Kč |
|
|
MUDr. Kamil Rohlena |
1 |
307 752 Kč |
|
|
MUDr. Hana Beranová |
1 |
299 340 Kč |
|
|
SOLOMONIS s.r.o. |
1 |
290 448 Kč |
|
|
Čermáková Soňa |
1 |
288 468 Kč |
|
|
MUDr. Silvia Vašková |
1 |
281 676 Kč |
|
|
MUDr. Jitka Poláchová |
1 |
272 208 Kč |
|
|
European smart light, a.s. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslav Dobiáš |
1 |
258 000 Kč |
|
|
MUDr. Jarmila Dobiášová |
1 |
250 476 Kč |
|
|
Mudr. Martina Chmelová |
1 |
245 820 Kč |
|
|
MUDr. Voráč Stanislav |
1 |
243 096 Kč |
|
|
MUDr. Ammar Mahya |
1 |
222 214 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
218 000 Kč |
|
|
MUDr. Zuzana Budjačová |
1 |
209 904 Kč |
|
|
Dufková Lada |
1 |
201 660 Kč |
|
|
Sorelia s.r.o. |
1 |
199 968 Kč |
|
|
TOMEČKA Advokátní kancelář |
1 |
195 134 Kč |
|
|
MUDr. Lenka Hamplová |
1 |
185 232 Kč |
|
|
PharmDr. Leoš Hrbek |
1 |
184 738 Kč |
|
|
MUDr. Karolína Tekelíková |
1 |
182 160 Kč |
|
|
PRESUB s.r.o. |
1 |
155 904 Kč |
|
|
ECHO consult s.r.o. |
1 |
155 172 Kč |
|
|
Eva Kulíková |
1 |
137 064 Kč |
|
|
Lytvyniuk Yaroslav |
1 |
133 032 Kč |
|
|
Shcholokova Kateryna |
1 |
133 003 Kč |
|
|
Petra Píchová |
1 |
102 792 Kč |
|
|
SASME Reality s.r.o. |
1 |
58 416 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ECHO consult s.r.o. |
2 |
7 139 000 Kč |
|
|
Skládka Tušimice a.s. |
1 |
636 792 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
1 728 853 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
Jaroslav Fiala |
1 |
636 792 Kč |
|
|
BENEFITY a.s. |
1 |
636 792 Kč |
|
|
PULSKLIMA, spol. s r.o. |
1 |
142 127 Kč |
|
|
KOVON - chladicí zařízení, s.r.o. |
1 |
131 406 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
112 669 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
53 639 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Kadaň s.r.o. v 2025 ve výši 636 792 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,11
|
|
Počet bodů 6,11 znamená pro Nemocnice Kadaň s.r.o. celkově
899. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0046 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0046 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1484 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0123 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0061 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0046 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1387 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2920 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,611
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,11
|
|
Výsledný K-Index
|
6,113 |
|