Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0148 odpovídá 1,48 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 28 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0014 odpovídá 0,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 3037 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1494 odpovídá 14,94 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0056 odpovídá 0,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 3 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0001 odpovídá 0,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 78 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0038 odpovídá 0,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 106 |
587 010 367 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 163 |
540 107 140 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
359 |
279 056 542 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
900 |
273 234 797 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 640 |
235 311 336 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
9 |
234 572 823 Kč |
|
|
IR.C + MQ_KZ Poliklinika Rumburk |
1 |
205 079 916 Kč |
|
|
Elekta Services s.r.o. |
7 |
204 037 054 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
5 |
197 339 963 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 181 |
163 034 951 Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
9 |
133 966 533 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
149 |
124 604 159 Kč |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
146 |
124 477 021 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
49 |
119 128 368 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
15 |
96 664 586 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
270 |
88 890 735 Kč |
|
|
KURÝR JMP s.r.o. |
39 |
80 518 804 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
100 |
79 147 270 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
153 |
73 142 683 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
122 |
72 100 364 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
179 |
69 264 151 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
7 |
63 292 181 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
74 |
62 989 698 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
110 |
62 696 840 Kč |
|
|
Intermont, Opatrný, s.r.o. |
2 |
62 468 505 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
138 |
57 988 105 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
191 |
56 382 747 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
5 |
53 446 908 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
106 |
53 027 789 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
99 |
49 605 763 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
140 |
48 869 802 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
190 |
48 534 112 Kč |
|
|
Lukáš Novotný |
106 |
47 568 861 Kč |
|
|
LECI s.r.o. |
102 |
41 794 060 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
2 |
38 889 400 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
13 |
37 578 112 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
300 |
34 712 720 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
9 |
34 526 930 Kč |
|
|
FAGRON a.s. |
8 |
34 341 899 Kč |
|
|
AVICENA Pharmaceuticals a.s. |
542 |
34 231 965 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
179 |
33 664 183 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
4 |
31 530 305 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
117 |
30 349 728 Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
3 |
30 189 768 Kč |
|
|
INLAB Medical, s.r.o. |
91 |
30 090 302 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
49 |
27 888 165 Kč |
|
|
Prague Medical s.r.o. |
111 |
27 489 761 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
236 |
27 162 917 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
115 |
27 079 778 Kč |
|
|
PENTA PROJEKT s.r.o. |
4 |
26 727 361 Kč |
|
|
A care a.s. |
91 |
26 092 573 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
98 |
25 869 575 Kč |
|
|
Zdeněk Fojtík |
64 |
25 866 469 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
4 |
25 021 693 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
10 |
24 277 421 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
123 |
23 887 175 Kč |
|
|
CATUS spol. s r.o. |
1 |
23 397 730 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
10 |
22 365 772 Kč |
|
|
CLIQOR, s.r.o. |
6 |
22 074 920 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
121 |
21 118 947 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
147 |
20 629 954 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
31 |
19 766 446 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
183 |
19 717 118 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
19 617 972 Kč |
|
|
STAVBY JOŽÁK s. r. o. |
1 |
19 115 755 Kč |
|
|
MEDEON s.r.o. |
14 |
18 552 315 Kč |
|
|
Adam Rujbr Architects s.r.o. |
5 |
18 264 950 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
11 |
18 207 407 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
197 |
17 843 009 Kč |
|
|
NORTH MED spol. s r.o. |
10 |
17 693 612 Kč |
|
|
Innova Medical s.r.o. |
54 |
17 621 031 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
110 |
17 426 576 Kč |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
17 |
16 891 343 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
108 |
16 780 793 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
114 |
16 649 074 Kč |
|
|
IMMOMEDICAL CZ s.r.o. |
50 |
16 480 848 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
18 |
16 465 757 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
115 |
16 288 828 Kč |
|
|
Edwards Lifesciences Czech Republic s.r.o. |
79 |
16 208 072 Kč |
|
|
Richter Medical, s.r.o. |
13 |
16 009 724 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
21 |
15 798 841 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
25 |
15 656 467 Kč |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
65 |
15 635 716 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
117 |
15 464 735 Kč |
|
|
H.T.D. spol. s r.o. |
3 |
15 258 052 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
72 |
15 135 495 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
28 |
13 575 681 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
64 |
13 284 357 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
14 |
12 775 003 Kč |
|
|
SK-43959954 |
10 |
12 668 726 Kč |
|
|
COROLINE a.s. |
66 |
12 524 477 Kč |
|
|
ProMedicus s.r.o. |
122 |
12 202 465 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
5 |
12 181 543 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
128 |
11 960 086 Kč |
|
|
BEST Medical s.r.o. |
96 |
11 801 709 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
13 |
11 544 955 Kč |
|
|
Bamixelo Business s.r.o. |
12 |
11 199 313 Kč |
|
|
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. |
62 |
11 092 744 Kč |
|
|
BoneCare s.r.o. |
88 |
11 059 779 Kč |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
82 |
10 945 949 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Český institut pro akreditaci, o.p.s. |
15 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
7 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
7 |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
6 |
|
|
Údaj není veřejný na základě § 5 odst. 6 zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv. |
6 |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
5 |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
5 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
5 |
|
|
Unilabs Diagnostics k.s. |
4 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
4 |
|
|
MEDEON s.r.o. |
4 |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
4 |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
4 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
4 |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
3 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
3 |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. |
3 |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
3 |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
3 |
|
|
ACCORD Healthcare Polska sp. z o.o. |
3 |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
3 |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
3 |
|
|
Nestlé Česko s.r.o. |
3 |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
2 |
|
|
EGIS Praha, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Pediatrie Ostrov s.r.o. |
2 |
|
|
Surgicare s.r.o. |
2 |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
2 |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
2 |
|
|
MONDIAG s.r.o. |
2 |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
2 |
|
|
Novartis s.r.o. |
2 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Antonín Zamykal |
2 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
|
|
Datlowe, s.r.o. |
2 |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
2 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
2 |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
2 |
|
|
EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o. |
2 |
|
|
Pfizer, spol. s r.o. |
2 |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
2 |
|
|
Aspironix s.r.o. |
2 |
|
|
CLIQOR, s.r.o. |
2 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
2 |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
2 |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
2 |
|
|
Avenier a.s. |
2 |
|
|
Fortrea Inc. |
2 |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
1 |
|
|
STUDIO SAWADEE, s. r. o. |
1 |
|
|
Nemocnice následné péče VIA, s.r.o. |
1 |
|
|
TESCO SW a.s. |
1 |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
|
|
Česká leukemická skupina - pro život, z.s. |
1 |
|
|
MUDr. Alžběta Látalová |
1 |
|
|
Charité - Universitätsmedizin Berlin |
1 |
|
|
PROSAM, s.r.o. |
1 |
|
|
Văn Ben Lé |
1 |
|
|
Iveta Vacková |
1 |
|
|
G.L. Pharma Czechia s.r.o. |
1 |
|
|
REMMARK, a.s. |
1 |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Media Info System a.s. |
1 |
|
|
Syneos Health, LLC (Syneos Health UK Limited) |
1 |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
DENTMATO s.r.o. |
1 |
|
|
KZ PrimAmbulance, s.r.o. |
1 |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
1 |
|
|
Swixx Biopharma s.r.o. |
1 |
|
|
JAKO-MED s.r.o. |
1 |
|
|
MEDITRADE spol. s r. o. |
1 |
|
|
Gemeinnützige Salzburger Landeskliniken Betriebsgesellschaft mbH |
1 |
|
|
Neuro plus s.r.o. |
1 |
|
|
Stamed s.r.o. |
1 |
|
|
Kardio - Line spol. s r.o. |
1 |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
1 |
|
|
KAHAA ATELIER s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Zuzana Kačurová |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Manh Hung Nguyen |
1 |
|
|
Merck spol. s r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Eva Janků s.r.o. |
1 |
|
|
DigitalAd, s.r.o. |
1 |
|
|
DKI s.r.o. |
1 |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
1 |
|
|
Yusen Logistics (Czech) s.r.o. |
1 |
|
|
LECI s.r.o. |
1 |
|
|
COROLINE a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
11 |
67 137 116 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
20 |
56 933 069 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
10 |
29 942 220 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
17 727 884 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
17 695 938 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
16 214 613 Kč |
|
|
H.T.D. spol. s r.o. |
2 |
15 189 372 Kč |
|
|
Adam Rujbr Architects s.r.o. |
2 |
13 927 100 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
2 |
13 299 231 Kč |
|
|
Lukáš Novotný |
1 |
12 765 742 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
12 057 065 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
11 859 566 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
11 683 306 Kč |
|
|
MEDEON s.r.o. |
1 |
10 469 402 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
1 |
10 084 169 Kč |
|
|
VULKAN - Medical, a.s. |
1 |
9 161 040 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
2 |
8 475 462 Kč |
|
|
LECI s.r.o. |
2 |
8 177 822 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
7 616 931 Kč |
|
|
CRAC spol. s r.o. |
1 |
7 502 000 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
7 487 534 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
7 212 978 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
7 120 729 Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
1 |
7 097 842 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
7 022 162 Kč |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
2 |
6 965 702 Kč |
|
|
KURÝR JMP s.r.o. |
1 |
6 823 197 Kč |
|
|
Zdeněk Fojtík |
1 |
6 695 293 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
6 527 816 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
1 |
6 483 034 Kč |
|
|
Nadační fond Krajské zdravotní, a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
5 939 147 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
1 |
4 191 668 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
4 138 664 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
1 |
3 939 309 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
3 881 680 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
LYNAX s.r.o. |
1 |
3 605 800 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
3 569 680 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
1 |
3 523 233 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
1 |
3 243 120 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Klee Consulting s.r.o. |
1 |
2 419 032 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
2 407 561 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
2 390 134 Kč |
|
|
CLIQOR, s.r.o. |
1 |
2 384 474 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
1 |
2 295 457 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
1 |
2 257 844 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
2 164 611 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
2 044 405 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 9,35 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Elekta Services s.r.o. |
1 |
202 815 724 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
1 |
69 955 061 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
10 |
35 676 752 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
16 938 855 Kč |
|
|
NORTH MED spol. s r.o. |
1 |
16 338 993 Kč |
|
|
H.T.D. spol. s r.o. |
1 |
7 688 340 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
5 369 384 Kč |
|
|
Becton Dickinson Austria GmbH |
1 |
3 018 164 Kč |
|
|
Medical Insider s.r.o. |
1 |
2 570 040 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
2 454 006 Kč |
|
|
CYBOSEC s.r.o. |
1 |
2 415 644 Kč |
|
|
TETA s.r.o. |
1 |
2 045 132 Kč |
|
|
LECI s.r.o. |
13 |
1 956 498 Kč |
|
|
DigitalAd, s.r.o. |
2 |
1 712 305 Kč |
|
|
ZPT Vigantice spol. s r.o. |
5 |
1 502 198 Kč |
|
|
Datlowe, s.r.o. |
2 |
755 350 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
625 570 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
2 |
605 482 Kč |
|
|
ARBATAX s.r.o. |
1 |
596 530 Kč |
|
|
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. |
1 |
575 676 Kč |
|
|
MediaCall, s.r.o. |
1 |
554 297 Kč |
|
|
KOOPERATIVNÍ LYMFOMOVÁ SKUPINA, z.s. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
K-RadiCare s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
350 692 Kč |
|
|
Forscope a.s. |
1 |
349 252 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
289 190 Kč |
|
|
LIVOX spol. s r.o. |
1 |
266 805 Kč |
|
|
Surgipa Medical, spol. s r.o. |
2 |
264 370 Kč |
|
|
Rudolf Kuranda |
2 |
240 548 Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
1 |
217 678 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
216 348 Kč |
|
|
PALA, s.r.o. |
1 |
191 979 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
189 091 Kč |
|
|
Petr Marhold |
2 |
187 033 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
186 745 Kč |
|
|
PROEBIZ s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
Stavební firma Sárközi s.r.o. |
1 |
165 110 Kč |
|
|
STS Czech, s.r.o. |
2 |
162 760 Kč |
|
|
KLIMAdesign s.r.o. |
2 |
151 202 Kč |
|
|
ELEKTROKLIMA s.r.o. |
2 |
138 314 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
2 |
135 883 Kč |
|
|
PROJEKTY CHLADNÝ s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
TH ELITE service group s.r.o. |
1 |
104 665 Kč |
|
|
Urman Professional s.r.o. |
1 |
101 776 Kč |
|
|
Jaromír Ivan |
1 |
99 700 Kč |
|
|
Radek Karička |
1 |
98 010 Kč |
|
|
PROFITUBE PROTECH s.r.o. |
1 |
96 635 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
96 437 Kč |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
1 |
92 275 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Karel Černý |
1 |
89 601 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
87 535 Kč |
|
|
Kanál - Technik s.r.o. |
1 |
86 834 Kč |
|
|
Martin Havlíček |
1 |
86 513 Kč |
|
|
A Q A čerpací technika spol. s r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Jan Klofec |
1 |
83 200 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
1 |
81 806 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
1 |
75 855 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
69 401 Kč |
|
|
Spirax Sarco spol. s r.o. |
1 |
65 486 Kč |
|
|
TRIDO, s.r.o. |
1 |
63 661 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
28 675 Kč |
|
|
Zdeněk Fojtík |
1 |
9 001 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 69,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
4 |
25 021 693 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
19 617 972 Kč |
|
|
Český institut pro akreditaci, o.p.s. |
15 |
5 665 122 Kč |
|
|
ORTOTIKA - PROTETIKA s.r.o. |
1 |
5 229 828 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
PEER FOOD s.r.o. |
1 |
324 929 Kč |
|
|
Dana Žvachtová |
1 |
209 219 Kč |
|
|
CATERING BENDA JAN s.r.o. |
1 |
94 583 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
67 107 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 5,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IR.C + MQ_KZ Poliklinika Rumburk |
1 |
205 079 916 Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
7 |
133 371 180 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
3 |
104 694 082 Kč |
|
|
Intermont, Opatrný, s.r.o. |
1 |
31 234 253 Kč |
|
|
VW WACHAL a.s. |
3 |
30 189 768 Kč |
|
|
PENTA PROJEKT s.r.o. |
4 |
26 727 361 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
25 888 177 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
3 |
17 846 464 Kč |
|
|
Bamixelo Business s.r.o. |
8 |
10 417 639 Kč |
|
|
CRAC spol. s r.o. |
1 |
7 502 000 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
4 |
6 592 241 Kč |
|
|
ALLKON s.r.o. |
2 |
6 173 710 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
5 |
5 590 580 Kč |
|
|
JPR Realizace s.r.o. |
2 |
4 457 398 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
2 |
3 781 129 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
3 715 200 Kč |
|
|
Adam Rujbr Architects s.r.o. |
2 |
3 660 250 Kč |
|
|
Hevanes s.r.o. |
2 |
3 530 905 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
1 |
3 523 233 Kč |
|
|
RST VÝTAHY v.o.s. |
3 |
3 220 113 Kč |
|
|
LECI s.r.o. |
17 |
3 176 229 Kč |
|
|
ALTRYSS s.r.o. |
8 |
3 018 859 Kč |
|
|
APIDA s.r.o. |
3 |
2 569 927 Kč |
|
|
KAHAA ATELIER s.r.o. |
2 |
1 932 525 Kč |
|
|
VHL, s.r.o. |
1 |
1 722 435 Kč |
|
|
INGREAL DĚČÍN spol. s r.o. |
3 |
1 605 973 Kč |
|
|
Rostislav Zilcher |
3 |
1 540 976 Kč |
|
|
NCI.CZ ENGINEERING s.r.o. |
1 |
1 450 367 Kč |
|
|
Václav Knor |
11 |
1 448 363 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
1 431 991 Kč |
|
|
Solution Construction s.r.o. |
1 |
1 426 396 Kč |
|
|
smart healthcare solutions, s.r.o. |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
Miroslav Jaroš |
2 |
1 202 170 Kč |
|
|
ARTECH spol. s r.o. |
1 |
1 172 780 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
1 |
1 169 667 Kč |
|
|
Petr Pacanda |
3 |
1 087 052 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
2 |
1 085 811 Kč |
|
|
KMB Heating s.r.o. |
1 |
1 009 184 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
2 |
914 602 Kč |
|
|
STEFAN Engineering s.r.o. |
1 |
870 449 Kč |
|
|
Děčínský stavební podnik s.r.o. |
4 |
826 308 Kč |
|
|
HERSTAV, spol. s r.o. |
7 |
675 593 Kč |
|
|
Václav Balvín |
3 |
605 146 Kč |
|
|
ENERGI GROUP CZ s.r.o. |
1 |
593 946 Kč |
|
|
PR architekti s.r.o. |
2 |
562 650 Kč |
|
|
HERKUL a.s. |
1 |
547 573 Kč |
|
|
SaFire s.r.o. |
1 |
520 738 Kč |
|
|
TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o. |
1 |
478 412 Kč |
|
|
I N T E C O N spol. s r.o. |
1 |
478 191 Kč |
|
|
Pavel Choutka |
1 |
460 647 Kč |
|
|
Digital Construction Consulting s.r.o. |
1 |
459 800 Kč |
|
|
Kanál - Technik s.r.o. |
3 |
428 514 Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
1 |
410 391 Kč |
|
|
DERSTAV CZ s.r.o. |
1 |
399 371 Kč |
|
|
INVESTSERVIS, spol. s r.o. |
1 |
397 558 Kč |
|
|
STAVplan-CZ s.r.o. |
1 |
396 880 Kč |
|
|
HAVE 2000 s.r.o. |
1 |
380 569 Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
MOSTIKA s.r.o. |
1 |
344 850 Kč |
|
|
OKNOSTYL group s.r.o. |
1 |
323 589 Kč |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
1 |
322 923 Kč |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
1 |
321 860 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
315 587 Kč |
|
|
Proiectura Dana s.r.o. |
1 |
311 273 Kč |
|
|
Arco truhlářství s.r.o. |
1 |
305 241 Kč |
|
|
ELMOSEIN.cz s.r.o. |
1 |
290 898 Kč |
|
|
RETO, spol. s r.o. |
2 |
267 521 Kč |
|
|
Rec-Hom Prof s.r.o. |
1 |
259 328 Kč |
|
|
Miroslav Křítek |
2 |
181 920 Kč |
|
|
WTL TEAM s.r.o. |
1 |
171 988 Kč |
|
|
Zdeněk Fojtík |
2 |
153 760 Kč |
|
|
Jaroslav Dubský |
1 |
129 773 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Horák |
2 |
123 420 Kč |
|
|
GAS SYSTEMS s.r.o. |
1 |
120 782 Kč |
|
|
A C E R - C.S., spol. s r.o. |
1 |
119 507 Kč |
|
|
Rudolf Heyda |
1 |
116 082 Kč |
|
|
David Vávra |
1 |
110 630 Kč |
|
|
Jakeš Pavel, Ing. |
1 |
105 270 Kč |
|
|
TOROFLOORS s.r.o. |
1 |
98 074 Kč |
|
|
KOMPLEX DC s. r. o. |
1 |
91 024 Kč |
|
|
Stavební firma Sárközi s.r.o. |
1 |
77 277 Kč |
|
|
Miloš Fridrichovský |
1 |
70 785 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 7,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lukáš Novotný |
78 |
3 688 793 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
5 |
1 068 288 Kč |
|
|
KA-EM Gastrotechnik s.r.o. |
7 |
849 622 Kč |
|
|
MUDr. Antonín Zamykal |
2 |
755 350 Kč |
|
|
Lukáš Martinovský |
4 |
382 626 Kč |
|
|
KZ PrimAmbulance, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Yusen Logistics (Czech) s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Libosano s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
DOCTIS UL s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
TH AMBULANCE s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Pediatrie Chomutov s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
ZDRAVLEK s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Praktik TEPLICE, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
MUDr. Ivo Šlosar, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
TOROFLOORS s.r.o. |
4 |
325 658 Kč |
|
|
Painting Pro s.r.o. |
2 |
300 736 Kč |
|
|
Nadační fond Kapka naděje |
2 |
265 583 Kč |
|
|
PW KLIMA, s.r.o. |
2 |
230 396 Kč |
|
|
HAVE 2000 s.r.o. |
2 |
211 786 Kč |
|
|
ABC Chomutov spol. s r.o. |
2 |
206 838 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš Petermann |
1 |
193 600 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
2 |
185 917 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
184 102 Kč |
|
|
Urman Professional s.r.o. |
1 |
160 862 Kč |
|
|
Cool Technology s.r.o. |
2 |
159 775 Kč |
|
|
GORO, spol. s r.o. |
1 |
154 880 Kč |
|
|
HMB servis s.r.o. |
1 |
132 224 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
1 |
118 338 Kč |
|
|
Tomáš Povejšil |
1 |
118 023 Kč |
|
|
ALTRYSS s.r.o. |
1 |
116 828 Kč |
|
|
Karel Schrőter |
1 |
116 463 Kč |
|
|
Značky Dubí s.r.o. |
1 |
113 692 Kč |
|
|
David Hájek |
1 |
106 127 Kč |
|
|
Bamixelo Business s.r.o. |
1 |
105 149 Kč |
|
|
AMP Chomutov a.s. |
1 |
104 024 Kč |
|
|
Zdeněk Juřica |
1 |
101 979 Kč |
|
|
VIJA STAVBY s.r.o. |
1 |
97 951 Kč |
|
|
DELMAX s.r.o. |
1 |
91 977 Kč |
|
|
Josef Maixner |
1 |
91 789 Kč |
|
|
Jaroslav Kyselý |
1 |
90 414 Kč |
|
|
Kanál - Technik s.r.o. |
1 |
88 704 Kč |
|
|
Technické služby ÚL s.r.o. |
1 |
83 926 Kč |
|
|
TETA s.r.o. |
1 |
81 738 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. |
1 |
81 602 Kč |
|
|
Miroslav Zatloukal |
1 |
76 950 Kč |
|
|
ELEKTROKLIMA s.r.o. |
1 |
76 517 Kč |
|
|
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. |
1 |
75 632 Kč |
|
|
Miroslav Křítek |
1 |
73 690 Kč |
|
|
Karel Blecha |
1 |
73 445 Kč |
|
|
LESORS s.r.o. |
1 |
73 084 Kč |
|
|
Severočeská servisní a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
68 410 Kč |
|
|
Roman Vacek |
1 |
64 931 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KURÝR JMP s.r.o. |
3 |
71 364 093 Kč |
|
|
Lukáš Novotný |
3 |
41 273 040 Kč |
|
|
CATUS spol. s r.o. |
1 |
23 397 730 Kč |
|
|
Zdeněk Fojtík |
3 |
23 392 325 Kč |
|
|
CLIQOR, s.r.o. |
4 |
21 319 571 Kč |
|
|
CHRISTEYNS s.r.o. |
2 |
13 639 275 Kč |
|
|
Richter Medical, s.r.o. |
1 |
13 233 931 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
3 |
10 680 734 Kč |
|
|
Granimex CZ s.r.o. |
1 |
7 917 502 Kč |
|
|
KESA, s. r. o. |
1 |
5 872 886 Kč |
|
|
SENEKA Ústí spol. s r.o. |
1 |
5 474 676 Kč |
|
|
Microshop,s.r.o. |
1 |
4 675 440 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
2 |
4 130 524 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
COMINFO, a.s. |
1 |
3 576 760 Kč |
|
|
SK-43959954 |
1 |
2 439 360 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
1 |
2 295 457 Kč |
|
|
KRISTYÁN cz s.r.o. |
1 |
1 921 807 Kč |
|
|
Stamed s.r.o. |
1 |
1 550 791 Kč |
|
|
LB BOHEMIA, s.r.o. |
1 |
1 528 800 Kč |
|
|
ALWIL Medical s.r.o. |
1 |
1 267 959 Kč |
|
|
KA-EM Gastrotechnik s.r.o. |
1 |
1 054 086 Kč |
|
|
ICT Energo, s.r.o. |
1 |
980 100 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
847 968 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
1 |
844 354 Kč |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
2 |
755 350 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
755 350 Kč |
|
|
Jaromír Cimpl |
1 |
733 606 Kč |
|
|
AUDY s.r.o. |
1 |
611 050 Kč |
|
|
Velkoobchod ŠAS,s.r.o. |
1 |
589 144 Kč |
|
|
Datlab s.r.o. |
1 |
422 290 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
ACCORD Healthcare Polska sp. z o.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Mgr. Petra Vamberská |
1 |
377 675 Kč |
|
|
PANGEA CZ, s.r.o. |
1 |
362 577 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
337 433 Kč |
|
|
Altic Point s.r.o. |
1 |
78 596 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JAKO-MED s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
NEUROSURGICAL ATLAS, INC. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
SANATORIUM DEMOSTHENES s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
MUDr. Petr Kožoušek |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Pediatrie & Kardiologie Most s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Fortrea Inc. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Gilead Sciences, Inc. |
1 |
61 710 Kč |
|
|
Pfizer Inc. |
1 |
29 169 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 37, tj. 83,72 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
9 |
34 526 930 Kč |
|
|
Technické služby ÚL s.r.o. |
1 |
848 335 Kč |
|
|
KURÝR JMP s.r.o. |
2 |
807 409 Kč |
|
|
STUDIO SAWADEE, s. r. o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Nemocnice následné péče VIA, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
MUDr. Alžběta Látalová |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Văn Ben Lé |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Iveta Vacková |
1 |
377 675 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Manh Hung Nguyen |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Marianna Kovach |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Michaela Pekařová |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Radka Pačesová |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Privátní oční ordinace s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Mudr. Martina Kalinová |
1 |
377 675 Kč |
|
|
EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
GYNLIM s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Petra Bachtinová |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Andrea Kaiserová |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Yana Volikova |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Gynekologie Lovosice s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
MUDr. Jan Milota |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Femalli Gyn-care s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Văn Manh Phan |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Oční ordinace Teplice s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Thanh Tuan Đo |
1 |
377 675 Kč |
|
|
MUDr. Pavel Janšta |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Gynekologie MUDr. Dušan Kozák s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Ordinace pro děti a dorost Kocanda s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Kieu Anh Lé |
1 |
377 675 Kč |
|
|
KZ Praktic s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Sára Moule |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Fokus Labe, z.ú. |
1 |
377 675 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 2,95 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
219 016 764 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
2 |
38 889 400 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
2 |
24 626 700 Kč |
|
|
LECI s.r.o. |
13 |
20 932 588 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
7 |
12 220 925 Kč |
|
|
GRIMAX s.r.o. |
5 |
10 261 187 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
5 |
8 171 188 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
9 |
5 923 137 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
22 |
5 758 751 Kč |
|
|
Phadia, s.r.o. |
1 |
4 759 591 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
4 561 700 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
11 |
4 156 082 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
3 |
3 461 327 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
2 694 498 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
2 |
2 426 482 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
2 243 655 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
4 |
2 231 671 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
1 |
2 129 720 Kč |
|
|
AKC konstrukce, s.r.o. |
1 |
2 121 614 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
2 |
2 118 337 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
4 |
2 029 695 Kč |
|
|
MeWAdia s.r.o. |
3 |
2 001 582 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
1 |
1 968 549 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
11 |
1 918 717 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
4 |
1 684 782 Kč |
|
|
help2move s.r.o. |
3 |
1 531 820 Kč |
|
|
Amirex Medical s.r.o. |
2 |
1 526 828 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
4 |
1 510 699 Kč |
|
|
AMEDIS, spol. s r.o. |
5 |
1 507 970 Kč |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
1 |
1 367 693 Kč |
|
|
Chironax Frýdek - Místek s.r.o. |
4 |
1 355 964 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
3 |
1 296 811 Kč |
|
|
ALIMPEX - Louny spol. s r.o. |
12 |
1 048 168 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
9 |
996 213 Kč |
|
|
ASANTELA s.r.o. |
1 |
965 435 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
922 336 Kč |
|
|
ELFIS spol. s r.o. |
1 |
918 930 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
4 |
853 067 Kč |
|
|
NORTH MED spol. s r.o. |
1 |
821 989 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
819 836 Kč |
|
|
VIVACOM s.r.o. |
1 |
783 848 Kč |
|
|
GASTROPLUS Louny s.r.o. |
7 |
666 937 Kč |
|
|
ONE Vision s.r.o. |
1 |
648 981 Kč |
|
|
BULLETIN.CZ s.r.o. |
1 |
638 880 Kč |
|
|
HSC Industry, spol. s r.o. |
7 |
572 439 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
2 |
567 702 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
563 037 Kč |
|
|
OCULUS, spol. s r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
Elekta Services s.r.o. |
4 |
530 170 Kč |
|
|
Medsol s.r.o. |
1 |
521 024 Kč |
|
|
BILLMED GROUP s.r.o. |
4 |
497 310 Kč |
|
|
fysiomed CS s. r. o. |
1 |
456 899 Kč |
|
|
GE HealthCare Česká republika,s.r.o. |
5 |
439 153 Kč |
|
|
Zdeněk Fojtík |
12 |
436 814 Kč |
|
|
Kardio - Line spol. s r.o. |
1 |
433 440 Kč |
|
|
MEDETRON s.r.o. |
1 |
413 160 Kč |
|
|
MART-IN s.r.o. |
5 |
380 308 Kč |
|
|
Octapharma AG |
1 |
377 675 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Videris s.r.o. |
2 |
360 744 Kč |
|
|
Fonika Medical s.r.o. |
1 |
344 850 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
344 504 Kč |
|
|
GigaMED s.r.o. |
1 |
339 647 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
338 817 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
336 698 Kč |
|
|
Schubert partner a.s. |
4 |
328 405 Kč |
|
|
REPO-RECK spol. s r. o. |
1 |
326 094 Kč |
|
|
ALIMPEX FOOD a.s. |
5 |
310 914 Kč |
|
|
SMAŽÍK NORD s.r.o. |
3 |
308 512 Kč |
|
|
PRAGOPERUN, spol. s r.o. |
1 |
304 920 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
304 109 Kč |
|
|
Ekoservis Chomutov s.r.o. |
1 |
292 412 Kč |
|
|
KBJ VELKOOBCHODY s.r.o. |
4 |
291 077 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
278 319 Kč |
|
|
MUDr. Antonín Gabera |
1 |
260 816 Kč |
|
|
Audionika s.r.o. |
1 |
253 580 Kč |
|
|
David Basík |
2 |
235 865 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
231 158 Kč |
|
|
CUPRSYSTEMS s.r.o. |
2 |
226 875 Kč |
|
|
SPEDOS ADS a.s. |
1 |
224 041 Kč |
|
|
CHIRONAX ESTRAL spol. s r. o. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
220 704 Kč |
|
|
SIG PRAHA a.s. |
1 |
215 208 Kč |
|
|
KLIMAdesign s.r.o. |
1 |
214 412 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
1 |
214 292 Kč |
|
|
WEG, společnost s ručením omezeným |
2 |
213 000 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
210 056 Kč |
|
|
Medicton Group s.r.o. |
1 |
186 911 Kč |
|
|
MEDATA, spol. s r.o. |
1 |
179 057 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
172 577 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
Unimed Praha, s.r.o. |
1 |
160 104 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
155 211 Kč |
|
|
Michal Rejchrt |
1 |
152 324 Kč |
|
|
ALWIL Medical s.r.o. |
1 |
148 225 Kč |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
2 |
147 892 Kč |
|
|
Daniel Šrámek |
1 |
146 813 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 22,58 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadační fond Krajské zdravotní, a.s. |
3 |
6 594 500 Kč |
|
|
Dopravní a zemní stavby Teplice s.r.o. |
2 |
2 420 000 Kč |
|
|
Chomutovský dětský nadační fond |
1 |
548 867 Kč |
|
|
Nadační fond Kapka naděje |
1 |
464 208 Kč |
|
|
G.L. Pharma Czechia s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Vipharm Slovakia s.r.o. organizační složka CZ |
1 |
377 675 Kč |
|
|
BABYBOX - Ludvík Hess a Jakub Hess pomáhají odloženým dětem, z.s. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Zdeněk Juřica |
1 |
377 675 Kč |
|
|
Nadační fond HEDALGA |
1 |
377 675 Kč |
|
|
VENAMA s.r.o. |
1 |
377 675 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
312 000 Kč |
|
|
MagnaPharm CZ s.r.o. |
1 |
252 411 Kč |
|
|
Zdeněk Pavlíček |
1 |
243 367 Kč |
|
|
Cosmetics ATOK International s. r. o. |
1 |
184 260 Kč |
|
|
INLAB Medical, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Cardiomedical, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
AOP Orphan Pharmaceuticals GmbH - organizační složka |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Projekt S láskou, z. s. |
1 |
98 516 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Ústecké Miniděti, z.s. |
1 |
96 176 Kč |
|
|
H-GYN s.r.o. |
1 |
76 344 Kč |
|
|
Nadační fond Propolis 33 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Spinkey, z.s. |
1 |
69 938 Kč |
|
|
T-CLUB, s.r.o. |
1 |
61 426 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 126, tj. 1,21 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 010 |
569 936 232 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 134 |
518 675 846 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
863 |
266 984 015 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 541 |
219 959 476 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
181 |
203 720 278 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 119 |
141 694 663 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
124 |
105 851 854 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
259 |
86 509 144 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
81 |
73 213 035 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
103 |
68 264 209 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
173 |
67 317 075 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
3 |
64 972 800 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
5 |
58 418 481 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
90 |
49 818 208 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
97 |
48 888 320 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
98 |
48 778 649 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
185 |
47 643 480 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
56 |
43 684 640 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
114 |
42 466 091 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
4 |
36 581 899 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
141 |
28 147 176 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
11 |
26 329 397 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
44 |
25 628 043 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
164 |
21 224 113 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
137 |
19 737 633 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
171 |
18 706 982 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
4 |
17 272 421 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
103 |
15 984 409 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
111 |
15 572 476 Kč |
|
|
IMMOMEDICAL CZ s.r.o. |
47 |
15 570 090 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
105 |
14 906 520 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
70 |
14 633 667 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
23 |
13 342 327 Kč |
|
|
INLAB Medical, s.r.o. |
26 |
12 671 734 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
3 |
11 844 845 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
18 |
10 719 353 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
46 |
10 583 284 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
2 |
10 461 844 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
8 |
10 336 315 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
67 |
9 823 789 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
95 |
9 764 912 Kč |
|
|
BoneCare s.r.o. |
64 |
9 419 541 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
79 |
9 201 624 Kč |
|
|
VULKAN - Medical, a.s. |
1 |
9 161 040 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
116 |
9 137 948 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
103 |
7 987 635 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
12 |
7 911 853 Kč |
|
|
ProMedicus s.r.o. |
88 |
7 685 201 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
39 |
7 522 613 Kč |
|
|
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. |
29 |
7 389 794 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
76 |
6 904 715 Kč |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
20 |
6 346 862 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
4 |
5 986 482 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
45 |
5 720 790 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
19 |
5 571 414 Kč |
|
|
MALKOL CZO, spol. s r.o. |
47 |
5 509 321 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
28 |
5 328 431 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
12 |
5 256 965 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
1 |
4 808 682 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
4 516 339 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
39 |
4 405 395 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
3 |
4 134 309 Kč |
|
|
AVICENA Pharmaceuticals a.s. |
72 |
3 755 067 Kč |
|
|
IMEDEX s.r.o. |
3 |
3 725 050 Kč |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
18 |
3 664 852 Kč |
|
|
LYNAX s.r.o. |
1 |
3 605 800 Kč |
|
|
MEDICAL M spol. s r.o. |
31 |
3 528 063 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
6 |
3 415 164 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
50 |
3 201 788 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
16 |
3 099 773 Kč |
|
|
ICON Clinical Research Limited |
1 |
3 016 530 Kč |
|
|
Movianto Česká republika s.r.o. |
27 |
2 949 808 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
18 |
2 830 471 Kč |
|
|
Vantive s.r.o. |
11 |
2 610 114 Kč |
|
|
ConvaTec Česká republika s.r.o. |
32 |
2 602 404 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
23 |
2 421 323 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
5 |
2 417 018 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
2 245 760 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
9 |
2 168 166 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
13 |
2 143 870 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
11 |
2 129 524 Kč |
|
|
AKC konstrukce, s.r.o. |
1 |
2 114 475 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
3 |
2 065 054 Kč |
|
|
A care a.s. |
3 |
2 057 942 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
32 |
2 025 670 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
24 |
1 951 396 Kč |
|
|
Údaj není veřejný na základě § 5 odst. 6 zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv. |
5 |
1 888 374 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
5 |
1 888 374 Kč |
|
|
Diagnostic Pharmaceuticals a.s. |
16 |
1 724 332 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
3 |
1 707 449 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
7 |
1 665 308 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
14 |
1 584 501 Kč |
|
|
Nestlé Česko s.r.o. |
5 |
1 578 843 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
8 |
1 505 065 Kč |
|
|
G P S Praha, spol. s r.o. |
1 |
1 490 018 Kč |
|
|
VENCL, s r.o. |
14 |
1 483 934 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
7 |
1 466 230 Kč |
|
|
Coloplast Czech s.r.o. |
8 |
1 464 680 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
17 |
1 462 706 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
16 |
1 422 742 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Krajská zdravotní, a.s. v 2025 ve výši 377 675 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,48
|
|
Počet bodů 3,48 znamená pro Krajská zdravotní, a.s. celkově
225. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0148 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0014 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0252 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0025 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0056 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0391 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0001 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0038 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1494 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1059 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,348
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,48
|
|
Výsledný K-Index
|
3,478 |
|