Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 47 smluv z 232 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2026 odpovídá 20,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0043 odpovídá 0,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 55 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2371 odpovídá 23,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0129 odpovídá 1,29 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
3 |
342 072 279 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
10 |
206 045 400 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
4 |
25 621 815 Kč |
|
|
PRAGOMETAL recycling s.r.o. |
5 |
22 683 646 Kč |
|
|
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. |
6 |
22 432 536 Kč |
|
|
TSR Czech Republic s.r.o. |
3 |
13 610 188 Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
16 |
10 977 398 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
4 |
9 332 221 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
3 |
9 215 331 Kč |
|
|
Stravovací služby Pecha s.r.o. |
2 |
9 073 459 Kč |
|
|
DYSK, spol. s r.o. |
2 |
8 398 583 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
11 |
7 094 666 Kč |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
3 |
5 910 418 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
5 |
5 490 789 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
2 |
5 430 222 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
DOVATRANS s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
MERYDEN, a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Exposure Group a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
ERNEKS INVEST s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
CZ COREX s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
MOSS logistics s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Petra Popelková |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
DUKLA Jihlava - mládež, z.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
LUKDA trans spol. s r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
BALVÍN SPEDITION, s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Ing. Ivo Herman, CSc. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
TEDOM energie s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
ICOM transport a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Havebros s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
AKUSERVIS Cakl,s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Karel Lukeš |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Zdeněk Pecha |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
New generation gas CEE s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
RESPECT, a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
TomSur transport s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
HUSTÁK CZ s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
vrc speed s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
HPM logistic s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
4 174 500 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
1 718 210 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
2 |
1 302 166 Kč |
|
|
R3STAV s.r.o. |
1 |
1 219 353 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 125 324 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
917 618 Kč |
|
|
TRYTECH s.r.o. |
2 |
887 095 Kč |
|
|
T Vysočina s.r.o. |
1 |
754 707 Kč |
|
|
JK Chaloupky Komárov s.r.o. |
3 |
713 191 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
1 |
679 052 Kč |
|
|
TERNI s.r.o. |
2 |
560 520 Kč |
|
|
TransitPC s.r.o. |
3 |
540 257 Kč |
|
|
M CARD s.r.o. |
1 |
539 660 Kč |
|
|
ERGASIS TRADE s.r.o. |
1 |
462 704 Kč |
|
|
TB - finance s.r.o. |
4 |
420 879 Kč |
|
|
HALALI, všeobecná pojišťovna, a.s. |
2 |
410 300 Kč |
|
|
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. |
2 |
372 251 Kč |
|
|
JIPOCAR Služby, s.r.o. |
2 |
358 420 Kč |
|
|
ALMA PNEU s.r.o. |
4 |
353 199 Kč |
|
|
Inter Cars Česká republika s.r.o. |
2 |
287 859 Kč |
|
|
ARKOV, spol. s r. o. |
3 |
287 532 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
284 350 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
252 890 Kč |
|
|
TIBBIS, s.r.o. |
1 |
224 951 Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
1 |
206 300 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
3 |
204 659 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
1 |
204 617 Kč |
|
|
SCHULTE INFRA s.r.o. |
1 |
204 472 Kč |
|
|
Taras Bilous |
2 |
197 916 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
2 |
194 776 Kč |
|
|
Josef Machálek |
2 |
179 384 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
|
Elektrizace Praha spol. s r.o. |
1 |
164 587 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
2 |
147 620 Kč |
|
|
FRONIUS Česká republika s.r.o. |
1 |
144 847 Kč |
|
|
SPA, spol. s r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
125 787 Kč |
|
|
T RAIL a.s. |
1 |
118 083 Kč |
|
|
RT PARTS & Services s.r.o. |
1 |
109 505 Kč |
|
|
CZECH STYLE, spol. s r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Jan Kottink |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Miloslav Vyvadil |
1 |
99 946 Kč |
|
|
TEPOSTOP, společnost s ručením omezeným |
2 |
99 072 Kč |
|
|
FARMAKO spol. s r.o. |
1 |
89 000 Kč |
|
|
Enatruck s.r.o. |
2 |
88 138 Kč |
|
|
OEZ s.r.o. |
1 |
85 744 Kč |
|
|
KD stavby CZ s.r.o. |
1 |
79 671 Kč |
|
|
Bonett Group a.s. |
1 |
75 137 Kč |
|
|
Luboš Lengsfeld |
1 |
74 004 Kč |
|
|
FS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Petr Benda |
1 |
68 043 Kč |
|
|
Siems a Klein, spol. s r.o. |
1 |
65 971 Kč |
|
|
ÚČTOSERVIS BRNO, spol. s r. o. |
1 |
4 840 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
PRAGOMETAL recycling s.r.o. |
5 |
|
|
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. |
3 |
|
|
TSR Czech Republic s.r.o. |
3 |
|
|
Stravovací služby Pecha s.r.o. |
2 |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
2 |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
1 |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
DOVATRANS s.r.o. |
1 |
|
|
MERYDEN, a.s. |
1 |
|
|
Exposure Group a.s. |
1 |
|
|
ERNEKS INVEST s.r.o. |
1 |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
1 |
|
|
CZ COREX s.r.o. |
1 |
|
|
MOSS logistics s.r.o. |
1 |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
|
|
Petra Popelková |
1 |
|
|
DUKLA Jihlava - mládež, z.s. |
1 |
|
|
LUKDA trans spol. s r.o. |
1 |
|
|
BALVÍN SPEDITION, s.r.o. |
1 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
|
|
Ing. Ivo Herman, CSc. |
1 |
|
|
Elektroline a.s. |
1 |
|
|
TEDOM energie s.r.o. |
1 |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
1 |
|
|
ICOM transport a.s. |
1 |
|
|
Havebros s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
AKUSERVIS Cakl,s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Lukeš |
1 |
|
|
Zdeněk Pecha |
1 |
|
|
New generation gas CEE s.r.o. |
1 |
|
|
RESPECT, a.s. |
1 |
|
|
TomSur transport s.r.o. |
1 |
|
|
HUSTÁK CZ s.r.o. |
1 |
|
|
vrc speed s.r.o. |
1 |
|
|
HPM logistic s.r.o. |
1 |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
1 |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 9 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,27.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
SCHULTE INFRA s.r.o. |
1 |
204 472 Kč |
|
|
FRONIUS Česká republika s.r.o. |
1 |
144 847 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
3 |
200 558 456 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
1 |
4 174 500 Kč |
|
|
R3STAV s.r.o. |
1 |
1 219 353 Kč |
|
|
TRYTECH s.r.o. |
2 |
887 095 Kč |
|
|
TERNI s.r.o. |
2 |
560 520 Kč |
|
|
TB - finance s.r.o. |
2 |
301 198 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
252 890 Kč |
|
|
Josef Machálek |
2 |
179 384 Kč |
|
|
T RAIL a.s. |
1 |
118 083 Kč |
|
|
Jan Kottink |
1 |
108 900 Kč |
|
|
KD stavby CZ s.r.o. |
1 |
79 671 Kč |
|
|
Luboš Lengsfeld |
1 |
74 004 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
3 |
9 317 459 Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
8 |
5 643 452 Kč |
|
|
TEDOM energie s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
3 |
2 042 722 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
2 |
1 302 166 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
1 |
679 052 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 35, tj. 29,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
3 |
342 072 279 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
4 |
25 621 815 Kč |
|
|
PRAGOMETAL recycling s.r.o. |
5 |
22 683 646 Kč |
|
|
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. |
3 |
13 610 188 Kč |
|
|
TSR Czech Republic s.r.o. |
3 |
13 610 188 Kč |
|
|
DYSK, spol. s r.o. |
2 |
8 398 583 Kč |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
3 |
5 910 418 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
5 |
5 490 789 Kč |
|
|
A + S, s.r.o. |
8 |
5 333 946 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
DOVATRANS s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
MERYDEN, a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Exposure Group a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
ERNEKS INVEST s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
MOSS logistics s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
DUKLA Jihlava - mládež, z.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
LUKDA trans spol. s r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
BALVÍN SPEDITION, s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Ing. Ivo Herman, CSc. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
ICOM transport a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Havebros s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
AKUSERVIS Cakl,s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Karel Lukeš |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
New generation gas CEE s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
TomSur transport s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
HUSTÁK CZ s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
vrc speed s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
HPM logistic s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
7 |
4 359 255 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
1 718 210 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
5 |
877 615 Kč |
|
|
T Vysočina s.r.o. |
1 |
754 707 Kč |
|
|
JK Chaloupky Komárov s.r.o. |
3 |
713 191 Kč |
|
|
TransitPC s.r.o. |
3 |
540 257 Kč |
|
|
ERGASIS TRADE s.r.o. |
1 |
462 704 Kč |
|
|
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. |
2 |
372 251 Kč |
|
|
JIPOCAR Služby, s.r.o. |
2 |
358 420 Kč |
|
|
ALMA PNEU s.r.o. |
4 |
353 199 Kč |
|
|
Inter Cars Česká republika s.r.o. |
2 |
287 859 Kč |
|
|
TIBBIS, s.r.o. |
1 |
224 951 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
3 |
204 659 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
1 |
204 617 Kč |
|
|
Taras Bilous |
2 |
197 916 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
2 |
194 776 Kč |
|
|
ARKOV, spol. s r. o. |
2 |
191 688 Kč |
|
|
Elektrizace Praha spol. s r.o. |
1 |
164 587 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
2 |
147 620 Kč |
|
|
SPA, spol. s r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
125 787 Kč |
|
|
TB - finance s.r.o. |
2 |
119 681 Kč |
|
|
RT PARTS & Services s.r.o. |
1 |
109 505 Kč |
|
|
CZECH STYLE, spol. s r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Miloslav Vyvadil |
1 |
99 946 Kč |
|
|
FARMAKO spol. s r.o. |
1 |
89 000 Kč |
|
|
Enatruck s.r.o. |
2 |
88 138 Kč |
|
|
OEZ s.r.o. |
1 |
85 744 Kč |
|
|
Bonett Group a.s. |
1 |
75 137 Kč |
|
|
FS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Siems a Klein, spol. s r.o. |
1 |
65 971 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
RESPECT, a.s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 125 324 Kč |
|
|
HALALI, všeobecná pojišťovna, a.s. |
2 |
410 300 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
82 490 Kč |
|
|
ÚČTOSERVIS BRNO, spol. s r. o. |
1 |
4 840 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. |
3 |
8 822 348 Kč |
|
|
Petra Popelková |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
284 350 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
14 762 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stravovací služby Pecha s.r.o. |
2 |
9 073 459 Kč |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
CZ COREX s.r.o. |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
Zdeněk Pecha |
1 |
4 536 729 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
141 873 Kč |
|
|
TEPOSTOP, společnost s ručením omezeným |
2 |
99 072 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. v 2025 ve výši 4 536 729 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,90
|
|
Počet bodů 8,90 znamená pro Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. celkově
1218. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,2026 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0043 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1477 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0152 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0129 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2371 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2702 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,890
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,90
|
|
Výsledný K-Index
|
8,899 |
|