Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 30 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1807 odpovídá 18,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 9 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0542 odpovídá 5,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0060 odpovídá 0,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0482 odpovídá 4,82 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
2 |
28 399 186 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
8 985 581 Kč |
|
|
VÁPENKA VITOŠOV s.r.o. |
3 |
4 947 461 Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
3 |
3 770 433 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
3 298 308 Kč |
|
|
Auto SAS s.r.o. |
2 |
2 976 358 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
2 |
1 899 164 Kč |
|
|
Maschinenring Česká republika s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Zdeněk Konrád |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Radek Klimeš |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
ENSYTRA s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
EKOZIS spol. s r. o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Robert Jaroš |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Plavecký klub Zábřeh, z.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Radek Klimeš |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Tomáš Jarušek |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Vodní sporty Zábřeh na Moravě, z.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Pasons CZ, s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
4 |
1 416 412 Kč |
|
|
Viktor Krupa |
1 |
700 000 Kč |
|
|
PP AUTOCENTRUM s.r.o. |
1 |
683 650 Kč |
|
|
STG trade, s.r.o. |
1 |
463 914 Kč |
|
|
TITAN GS s.r.o. |
1 |
297 703 Kč |
|
|
projekce Badalová s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
ETEM ENERGO s.r.o. |
2 |
246 235 Kč |
|
|
HWT s.r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
ITEAD a.s. |
1 |
163 458 Kč |
|
|
Arboblazek s.r.o. |
1 |
105 902 Kč |
|
|
Zábřežská kulturní, s.r.o. |
1 |
103 673 Kč |
|
|
AUDIT TEAM, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
H.B.S. mont, spol. s r.o. |
1 |
88 330 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
1 |
73 568 Kč |
|
|
BlueFort s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Zábřeh na Moravě |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
VÁPENKA VITOŠOV s.r.o. |
3 |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
|
|
Maschinenring Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
|
|
Zdeněk Konrád |
1 |
|
|
Radek Klimeš |
1 |
|
|
ENSYTRA s.r.o. |
1 |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
EKOZIS spol. s r. o. |
1 |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
|
|
Veacom s.r.o. |
1 |
|
|
Robert Jaroš |
1 |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
|
|
Plavecký klub Zábřeh, z.s. |
1 |
|
|
Radek Klimeš |
1 |
|
|
Tomáš Jarušek |
1 |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
Vodní sporty Zábřeh na Moravě, z.s. |
1 |
|
|
Pasons CZ, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 10 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,52.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Plavecký klub Zábřeh, z.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Vodní sporty Zábřeh na Moravě, z.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
3 298 308 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
ENSYTRA s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
8 985 581 Kč |
|
|
Auto SAS s.r.o. |
1 |
1 877 678 Kč |
|
|
VÁPENKA VITOŠOV s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Viktor Krupa |
1 |
700 000 Kč |
|
|
PP AUTOCENTRUM s.r.o. |
1 |
683 650 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
1 |
250 010 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
1 |
13 965 389 Kč |
|
|
Zdeněk Konrád |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Radek Klimeš |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Robert Jaroš |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Radek Klimeš |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Pasons CZ, s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
4 |
1 416 412 Kč |
|
|
STG trade, s.r.o. |
1 |
463 914 Kč |
|
|
projekce Badalová s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
HWT s.r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
ETEM ENERGO s.r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
Arboblazek s.r.o. |
1 |
105 902 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VÁPENKA VITOŠOV s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
3 |
3 770 433 Kč |
|
|
EKOZIS spol. s r. o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
ITEAD a.s. |
1 |
163 458 Kč |
|
|
AUDIT TEAM, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
|
Tomáš Jarušek |
1 |
1 649 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Maschinenring Česká republika s.r.o. |
1 |
1 649 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
1 |
14 433 797 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
EKO servis Zábřeh s.r.o. v 2025 ve výši 1 649 154 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,61
|
|
Počet bodů 8,61 znamená pro EKO servis Zábřeh s.r.o. celkově
1205. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1807 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1078 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0151 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0060 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0482 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0542 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,5239 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,936
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
9,36
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
8,610 |
|