Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0469 odpovídá 4,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 41 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1281 odpovídá 12,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0063 odpovídá 0,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 5 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0156 odpovídá 1,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hroší stavby Morava a.s. |
4 |
37 292 938 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
4 |
37 292 938 Kč |
|
|
H & B delta, s.r.o. |
2 |
2 729 155 Kč |
|
|
Pavel Schlosser |
11 |
1 981 729 Kč |
|
|
Patrik Veselský |
16 |
1 778 010 Kč |
|
|
Výtvarné poklady s.r.o. |
1 |
1 744 260 Kč |
|
|
Peštuka, s.r.o. |
9 |
1 650 447 Kč |
|
|
Charita Olomouc |
6 |
1 466 518 Kč |
|
|
TOMNAV s.r.o. |
6 |
1 368 205 Kč |
|
|
JK úklid s.r.o. |
5 |
1 358 455 Kč |
|
|
PRUMHOR, spol. s r.o. |
1 |
1 345 520 Kč |
|
|
Bernhard Tengler |
3 |
1 173 603 Kč |
|
|
Ateliér Arikona s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
DCI KINO Olomouc s.r.o. |
4 |
1 124 068 Kč |
|
|
Dokprace s.r.o. |
3 |
1 122 941 Kč |
|
|
Gia Thai Nguyen |
1 |
942 275 Kč |
|
|
NOVATRONIC, s.r.o. |
1 |
854 242 Kč |
|
|
RIMEX INTERIER s.r.o. |
2 |
767 589 Kč |
|
|
Los Mexicanos s.r.o. |
1 |
728 630 Kč |
|
|
Praktik Olomouc s.r.o. |
2 |
693 337 Kč |
|
|
A-Z STAVBY s.r.o. |
2 |
668 955 Kč |
|
|
Hanácká hospoda s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Wellness JALTA s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Tomáš Frait |
1 |
617 712 Kč |
|
|
DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Veronika Gregušová |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Buon Gusto, s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Jan Procházka |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Hana Mlejnková |
1 |
572 378 Kč |
|
|
Michal Chochola |
5 |
558 287 Kč |
|
|
GECON MORAVIA s.r.o. |
2 |
496 100 Kč |
|
|
PMT Stav CZ s.r.o. |
2 |
483 550 Kč |
|
|
ASET studio s.r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
417 450 Kč |
|
|
Auto Hégr, a. s. |
2 |
410 379 Kč |
|
|
J. V. G. LIVEX spol. s r.o. |
2 |
395 521 Kč |
|
|
David Malík |
2 |
390 739 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
5 |
378 125 Kč |
|
|
VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu v Olomouci, Vojanova 12, 14 |
1 |
313 632 Kč |
|
|
GRÉZL s.r.o. |
1 |
270 043 Kč |
|
|
MRU s.r.o. |
1 |
263 175 Kč |
|
|
FALMARINI KVITKA & DECO s.r.o. |
1 |
262 885 Kč |
|
|
Martin Andrýsek |
4 |
244 533 Kč |
|
|
Mariya Kravchuk |
3 |
242 702 Kč |
|
|
Tomáš Valihora |
1 |
209 596 Kč |
|
|
Marek Cicko |
1 |
205 748 Kč |
|
|
DEVÍ VENÉS s.r.o. |
1 |
181 064 Kč |
|
|
VILIMEC & PĚNČÍK plynoservis s.r.o. |
3 |
175 955 Kč |
|
|
ELEKTRO - BAU OLOMOUC, s.r.o. |
2 |
168 931 Kč |
|
|
Lukáš Dopita |
2 |
156 756 Kč |
|
|
87948008 |
1 |
151 250 Kč |
|
|
JUPED s.r.o. |
1 |
149 447 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
148 080 Kč |
|
|
SALIP PROJEKT s.r.o. |
3 |
143 990 Kč |
|
|
KONA BCZ, s.r.o. |
3 |
135 440 Kč |
|
|
7D BIM projekt s.r.o. |
2 |
133 080 Kč |
|
|
Ing. Radovan Prokeš |
2 |
108 174 Kč |
|
|
Mechanik, spol. s r.o. |
2 |
102 850 Kč |
|
|
Petra Zapletalová |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Martina Lenochová |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Cognito.CZ, s.r.o. |
1 |
88 935 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
1 |
79 338 Kč |
|
|
Matouš Pečinka |
1 |
76 533 Kč |
|
|
Milan Keclík |
1 |
75 928 Kč |
|
|
Bischofová Irena - notářka |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
KAPUCÍN STYLE s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Trunda |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Martin Drnovský |
1 |
75 625 Kč |
|
|
LANEX Olomouc s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Mediol Praktik s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Schwarzsoft s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
LucidCircus s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
HSS stavební servis s. r. o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Bezucha, Klimeš, Stratil s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Gavi interiér s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Miroslav Habrluk |
1 |
51 425 Kč |
|
|
PRIME VELKOOBCHOD s.r.o. |
1 |
51 425 Kč |
|
|
Milada Kovačičinová |
1 |
51 425 Kč |
|
|
Josef Stratil |
1 |
51 123 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Procházka |
1 |
50 637 Kč |
|
|
Jaromír Dohnálek |
1 |
49 641 Kč |
|
|
HiTES CE s.r.o. |
1 |
47 006 Kč |
|
|
PANO3D Profi, s.r.o. |
1 |
40 701 Kč |
|
|
Petr Fiala |
1 |
37 837 Kč |
|
|
JKR Ratajský s.r.o. |
1 |
36 985 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
35 210 Kč |
|
|
Vladimír Veselský |
1 |
32 525 Kč |
|
|
Ladislav Vojáček |
1 |
32 124 Kč |
|
|
Jaroslav Štecura |
1 |
32 065 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Olomouc, a.s. v 2025 ve výši 617 712 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Hroší stavby Morava a.s. |
2 |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
2 |
|
|
Charita Olomouc |
2 |
|
|
Hanácká hospoda s.r.o. |
1 |
|
|
Bernhard Tengler |
1 |
|
|
Praktik Olomouc s.r.o. |
1 |
|
|
Wellness JALTA s.r.o. |
1 |
|
|
DCI KINO Olomouc s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Frait |
1 |
|
|
DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o. |
1 |
|
|
Veronika Gregušová |
1 |
|
|
Buon Gusto, s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Procházka |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Olomouc, a.s. v 2025 ve výši 617 712 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 5,66 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
H & B delta, s.r.o. |
2 |
2 729 155 Kč |
|
|
Peštuka, s.r.o. |
8 |
1 610 304 Kč |
|
|
TOMNAV s.r.o. |
6 |
1 368 205 Kč |
|
|
PRUMHOR, spol. s r.o. |
1 |
1 345 520 Kč |
|
|
Pavel Schlosser |
4 |
1 277 760 Kč |
|
|
Bernhard Tengler |
3 |
1 173 603 Kč |
|
|
Hroší stavby Morava a.s. |
2 |
954 528 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
2 |
954 528 Kč |
|
|
NOVATRONIC, s.r.o. |
1 |
854 242 Kč |
|
|
A-Z STAVBY s.r.o. |
2 |
668 955 Kč |
|
|
GECON MORAVIA s.r.o. |
2 |
496 100 Kč |
|
|
PMT Stav CZ s.r.o. |
2 |
483 550 Kč |
|
|
Michal Chochola |
4 |
460 016 Kč |
|
|
ASET studio s.r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
417 450 Kč |
|
|
J. V. G. LIVEX spol. s r.o. |
2 |
395 521 Kč |
|
|
David Malík |
2 |
390 739 Kč |
|
|
87948008 |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Ing. Radovan Prokeš |
2 |
108 174 Kč |
|
|
SALIP PROJEKT s.r.o. |
2 |
99 220 Kč |
|
|
Josef Stratil |
1 |
51 123 Kč |
|
|
Martin Andrýsek |
1 |
51 061 Kč |
|
|
PANO3D Profi, s.r.o. |
1 |
40 701 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Olomouc, a.s. v 2025 ve výši 617 712 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 19,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Charita Olomouc |
6 |
1 466 518 Kč |
|
|
Ateliér Arikona s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
DCI KINO Olomouc s.r.o. |
4 |
1 124 068 Kč |
|
|
Gia Thai Nguyen |
1 |
942 275 Kč |
|
|
Los Mexicanos s.r.o. |
1 |
728 630 Kč |
|
|
Praktik Olomouc s.r.o. |
2 |
693 337 Kč |
|
|
Hanácká hospoda s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Wellness JALTA s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Tomáš Frait |
1 |
617 712 Kč |
|
|
DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o. |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Veronika Gregušová |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Jan Procházka |
1 |
617 712 Kč |
|
|
Hana Mlejnková |
1 |
572 378 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
5 |
378 125 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu v Olomouci, Vojanova 12, 14 |
1 |
313 632 Kč |
|
|
FALMARINI KVITKA & DECO s.r.o. |
1 |
262 885 Kč |
|
|
Tomáš Valihora |
1 |
209 596 Kč |
|
|
JUPED s.r.o. |
1 |
149 447 Kč |
|
|
Mechanik, spol. s r.o. |
2 |
102 850 Kč |
|
|
Martina Lenochová |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Bischofová Irena - notářka |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
KAPUCÍN STYLE s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Trunda |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Martin Drnovský |
1 |
75 625 Kč |
|
|
LANEX Olomouc s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Mediol Praktik s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Schwarzsoft s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
LucidCircus s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
HSS stavební servis s. r. o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Bezucha, Klimeš, Stratil s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Gavi interiér s.r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Miroslav Habrluk |
1 |
51 425 Kč |
|
|
PRIME VELKOOBCHOD s.r.o. |
1 |
51 425 Kč |
|
|
Milada Kovačičinová |
1 |
51 425 Kč |
|
|
Petr Fiala |
1 |
37 837 Kč |
|
|
Jaroslav Štecura |
1 |
32 065 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Olomouc, a.s. v 2025 ve výši 617 712 Kč
|
Obor Technické služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Patrik Veselský |
16 |
1 778 010 Kč |
|
|
JK úklid s.r.o. |
5 |
1 358 455 Kč |
|
|
Dokprace s.r.o. |
3 |
1 122 941 Kč |
|
|
VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
GRÉZL s.r.o. |
1 |
270 043 Kč |
|
|
Mariya Kravchuk |
3 |
242 702 Kč |
|
|
Marek Cicko |
1 |
205 748 Kč |
|
|
Petra Zapletalová |
1 |
101 640 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Olomouc, a.s. v 2025 ve výši 617 712 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,46
|
|
Počet bodů 3,46 znamená pro Správa nemovitostí Olomouc, a.s. celkově
219. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0469 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1452 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0117 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0063 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0156 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1281 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0673 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,421
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,21
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
3,461 |
|