Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 55 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0613 odpovídá 6,13 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0022 odpovídá 0,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 129 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1438 odpovídá 14,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0134 odpovídá 1,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 17 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0190 odpovídá 1,90 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
116 886 000 Kč |
|
|
Prádelna Fišer s.r.o. |
1 |
92 081 000 Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
5 |
57 744 632 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
4 |
42 989 606 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
84 |
35 121 066 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
3 |
30 765 460 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
9 |
20 134 487 Kč |
|
|
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. |
4 |
16 113 288 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
6 |
12 603 483 Kč |
|
|
EZH,a.s. |
2 |
9 242 162 Kč |
|
|
Dopravní zdravotní služba Náchod, s.r.o. |
2 |
8 097 045 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
8 |
7 535 495 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
19 |
6 715 857 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
5 |
6 206 521 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
6 |
5 620 260 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
25 |
5 504 117 Kč |
|
|
CE - ING s.r.o. |
2 |
4 869 790 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
3 |
4 452 723 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
38 |
4 161 791 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
2 |
4 081 040 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
32 |
3 790 725 Kč |
|
|
FLAME System s.r.o. |
1 |
3 730 249 Kč |
|
|
P&V rytecké práce, s.r.o. |
3 |
3 728 513 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
19 |
3 656 337 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
8 |
3 630 314 Kč |
|
|
LUSIJA s. r. o. |
2 |
3 611 850 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
19 |
3 545 560 Kč |
|
|
Enviro PROFI s.r.o. |
4 |
3 502 079 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
5 |
3 460 368 Kč |
|
|
Chiraservis, s.r.o. |
3 |
3 167 815 Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
2 |
3 153 376 Kč |
|
|
Stacionář Cesta Náchod z.ú. |
3 |
2 921 918 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
3 |
2 715 090 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
3 |
2 686 950 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
15 |
2 624 544 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
2 |
2 411 530 Kč |
|
|
PROFITUBE PROTECH s.r.o. |
4 |
2 393 315 Kč |
|
|
Pro Evolution s.r.o. |
2 |
2 389 750 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
2 286 900 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
2 |
2 270 766 Kč |
|
|
MEDITRADE spol. s r. o. |
1 |
2 184 909 Kč |
|
|
Martin Kryš |
2 |
2 143 092 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
2 |
2 026 673 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
3 |
2 020 545 Kč |
|
|
Weil Electronic Devices s.r.o. |
1 |
1 980 770 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
6 |
1 977 976 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
3 |
1 960 890 Kč |
|
|
Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
Urologie Police nad Metují s.r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
4 |
1 929 737 Kč |
|
|
Nadační fond HOSPITAL BROUMOV |
5 |
1 796 443 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
11 |
1 723 633 Kč |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
2 |
1 565 663 Kč |
|
|
Petr Semerák |
4 |
1 498 464 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
3 |
1 402 889 Kč |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
19 |
1 396 825 Kč |
|
|
VIDIA spol. s r.o. |
11 |
1 306 899 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
1 270 500 Kč |
|
|
PRISPO s.r.o. |
2 |
1 267 475 Kč |
|
|
TelTrade s.r.o. |
2 |
1 250 055 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
SILVAGRO s.r.o. |
1 |
1 183 110 Kč |
|
|
David Škop |
2 |
1 135 810 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
14 |
1 105 930 Kč |
|
|
EDUMED s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
GTH catering a.s. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Dispose s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Dopravní zdravotní služba Broumov s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
LERAM pharmaceuticals s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Petr Bartoš |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Vojtěch Lanta |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
GASTROPAL s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Surgimed NA s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Mgr.Bc. Josef Kotek |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Martin Flegl |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Romana Hankeová |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Ing. Krasimir Cvetanov |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Jan Mihuc |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Kenza Alija s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Petr Špaček |
1 |
971 617 Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
4 |
888 285 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
6 |
863 943 Kč |
|
|
Lubomír Červíček |
8 |
855 114 Kč |
|
|
Vygon Czech Republic s.r.o. |
1 |
831 270 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
6 |
826 297 Kč |
|
|
OLFIN Car s.r.o. |
1 |
814 948 Kč |
|
|
Ing. Lenka Jebousková |
2 |
795 696 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
786 161 Kč |
|
|
Nadační fond pro podporu nemocnice v Náchodě, v likvidaci |
8 |
750 200 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
6 |
689 981 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
1 |
677 600 Kč |
|
|
LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. |
1 |
620 186 Kč |
|
|
ML soft, s.r.o. |
2 |
556 406 Kč |
|
|
JHP Computers s.r.o. |
4 |
544 293 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
4 |
525 188 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Stacionář Cesta Náchod z.ú. |
3 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
|
|
Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o. |
2 |
|
|
Urologie Police nad Metují s.r.o. |
2 |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
2 |
|
|
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. |
2 |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
|
|
BioTech a.s. |
1 |
|
|
EDUMED s.r.o. |
1 |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
|
|
TelTrade s.r.o. |
1 |
|
|
P&V rytecké práce, s.r.o. |
1 |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
|
|
GTH catering a.s. |
1 |
|
|
Nadační fond HOSPITAL BROUMOV |
1 |
|
|
Dispose s.r.o. |
1 |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
|
|
Dopravní zdravotní služba Broumov s.r.o. |
1 |
|
|
LERAM pharmaceuticals s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Bartoš |
1 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
|
|
Vojtěch Lanta |
1 |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
1 |
|
|
GASTROPAL s.r.o. |
1 |
|
|
Surgimed NA s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr.Bc. Josef Kotek |
1 |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Martin Flegl |
1 |
|
|
Romana Hankeová |
1 |
|
|
Ing. Krasimir Cvetanov |
1 |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
1 |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
1 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
|
|
Life M s.r.o. |
1 |
|
|
David Škop |
1 |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Mihuc |
1 |
|
|
Kenza Alija s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 15,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CE - ING s.r.o. |
2 |
4 869 790 Kč |
|
|
Martin Kryš |
2 |
2 143 092 Kč |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
2 |
1 565 663 Kč |
|
|
PRISPO s.r.o. |
2 |
1 267 475 Kč |
|
|
SILVAGRO s.r.o. |
1 |
1 183 110 Kč |
|
|
Jan Mihuc |
1 |
973 973 Kč |
|
|
LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. |
1 |
620 186 Kč |
|
|
IRBOS s.r.o. |
1 |
383 570 Kč |
|
|
Projecto s.r.o. |
1 |
296 329 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 12,77 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
5 |
57 744 632 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
6 |
12 603 483 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
3 |
5 203 000 Kč |
|
|
FLAME System s.r.o. |
1 |
3 730 249 Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
2 |
3 153 376 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
3 |
2 715 090 Kč |
|
|
Pro Evolution s.r.o. |
2 |
2 389 750 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
2 |
2 026 673 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
Vygon Czech Republic s.r.o. |
1 |
831 270 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
2 |
702 768 Kč |
|
|
ML soft, s.r.o. |
2 |
556 406 Kč |
|
|
JHP Computers s.r.o. |
4 |
544 293 Kč |
|
|
T-Cars System s.r.o. |
1 |
370 592 Kč |
|
|
TelTrade s.r.o. |
1 |
276 082 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
2 |
254 100 Kč |
|
|
TIS Brno, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
AG COM, s.r.o. |
1 |
138 440 Kč |
|
|
Bc. Zdeněk Pařízek |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
1 |
104 853 Kč |
|
|
EFG CZ spol. s r.o. |
1 |
96 558 Kč |
|
|
BusinessCom a.s. |
1 |
83 900 Kč |
|
|
ATTIS software s.r.o. |
1 |
74 778 Kč |
|
|
Opencast CZ s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. |
4 |
16 113 288 Kč |
|
|
JJTrend s.r.o. |
1 |
98 010 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
P&V rytecké práce, s.r.o. |
1 |
2 689 346 Kč |
|
|
Martin Flegl |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Kenza Alija s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 2,42 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
2 |
30 613 000 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
78 |
10 963 881 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
10 |
4 675 780 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
38 |
4 161 791 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
32 |
3 790 725 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
19 |
3 656 337 Kč |
|
|
Chiraservis, s.r.o. |
2 |
3 105 809 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
13 |
2 412 595 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
15 |
1 964 513 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
10 |
1 652 383 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
6 |
1 334 143 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
5 |
1 221 470 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
14 |
1 105 930 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
LERAM pharmaceuticals s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
6 |
863 943 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
5 |
762 916 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
3 |
746 812 Kč |
|
|
VIDIA spol. s r.o. |
5 |
633 827 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
5 |
345 966 Kč |
|
|
Nadační fond HOSPITAL BROUMOV |
1 |
290 378 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
1 |
236 071 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
3 |
222 565 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
181 436 Kč |
|
|
Thermo Fisher Diagnostics CZ s.r.o. |
2 |
164 290 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
106 400 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
105 270 Kč |
|
|
Soukromá osoba |
1 |
100 722 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
86 793 Kč |
|
|
Binding, s.r.o. |
1 |
86 191 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
82 631 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
70 676 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
116 886 000 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
8 |
3 630 314 Kč |
|
|
Petr Semerák |
4 |
1 498 464 Kč |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
12 |
890 455 Kč |
|
|
Ing. Lenka Jebousková |
2 |
795 696 Kč |
|
|
NEOB Energy s.r.o. |
1 |
224 576 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
136 488 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
133 342 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 14, tj. 76,47 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
Urologie Police nad Metují s.r.o. |
2 |
1 947 945 Kč |
|
|
EDUMED s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
GTH catering a.s. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Dopravní zdravotní služba Broumov s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Vojtěch Lanta |
1 |
973 973 Kč |
|
|
GASTROPAL s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Surgimed NA s.r.o. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Mgr.Bc. Josef Kotek |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Romana Hankeová |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Ing. Krasimir Cvetanov |
1 |
973 973 Kč |
|
|
SPEKTRA, výrobní družstvo nevidomých |
1 |
168 958 Kč |
|
|
FALTA s.r.o. |
1 |
147 434 Kč |
|
|
Střední zdravotnická škola Náchod - Evangelická akademie |
1 |
145 601 Kč |
|
|
Mgr. Lucie Hornová |
1 |
70 414 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Technické služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Prádelna Fišer s.r.o. |
1 |
92 081 000 Kč |
|
|
Petr Špaček |
1 |
971 617 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 2,74 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
4 |
42 989 606 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
23 595 000 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
9 583 200 Kč |
|
|
EZH,a.s. |
1 |
9 063 203 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
2 |
6 201 352 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
2 |
4 081 040 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
2 |
3 478 750 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
2 |
3 072 843 Kč |
|
|
Stacionář Cesta Náchod z.ú. |
3 |
2 921 918 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
3 |
2 686 950 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
2 466 075 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
2 |
2 411 530 Kč |
|
|
PROFITUBE PROTECH s.r.o. |
4 |
2 393 315 Kč |
|
|
Weil Electronic Devices s.r.o. |
1 |
1 980 770 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
5 |
1 869 009 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
1 658 390 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
3 |
1 402 889 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
8 |
1 066 104 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
973 973 Kč |
|
|
Lubomír Červíček |
8 |
855 114 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
786 161 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
1 |
677 600 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
607 074 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
5 |
551 533 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
471 906 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
Nadační fond pro podporu nemocnice v Náchodě, v likvidaci |
4 |
363 000 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. |
5 |
362 151 Kč |
|
|
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o. |
3 |
340 210 Kč |
|
|
F medical s.r.o. |
4 |
334 392 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
3 |
289 117 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
3 |
265 898 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
1 |
252 996 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
232 320 Kč |
|
|
KESA, s. r. o. |
1 |
227 534 Kč |
|
|
Suppmed services s.r.o. |
1 |
221 605 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
2 |
216 823 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
2 |
165 083 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
154 103 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
153 119 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
146 741 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
145 361 Kč |
|
|
2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře |
1 |
128 229 Kč |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
2 |
125 017 Kč |
|
|
Zdeněk Verner |
1 |
122 393 Kč |
|
|
Dopravní zdravotní služba Náchod, s.r.o. |
1 |
119 177 Kč |
|
|
Multi CZ s.r.o. |
1 |
119 018 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Semerád |
1 |
113 135 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
110 686 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
108 840 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
103 421 Kč |
|
|
LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o. |
1 |
102 245 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
101 633 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
99 336 Kč |
|
|
Pavel Plašil |
1 |
95 747 Kč |
|
|
PLYNOSPOL, spol. s r.o. |
1 |
91 299 Kč |
|
|
CODAN MEDITECH s.r.o. |
1 |
88 257 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
80 661 Kč |
|
|
Jaroslav Vlk |
1 |
80 262 Kč |
|
|
STYLBAU, s.r.o. |
1 |
79 919 Kč |
|
|
Arjo Czech Republic s.r.o. |
1 |
79 401 Kč |
|
|
JVB Engineering s.r.o. |
1 |
79 305 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
LaparoTech Instruments s.r.o. |
1 |
77 416 Kč |
|
|
Daniel Cejnar |
1 |
77 093 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
1 |
73 326 Kč |
|
|
Medsol s.r.o. |
1 |
68 641 Kč |
|
|
OLVAN Náchod s.r.o. |
1 |
68 156 Kč |
|
|
Milan ŠKARDA |
1 |
67 921 Kč |
|
|
Petr Šponar |
1 |
65 219 Kč |
|
|
VITAPUR spol. s r. o. |
1 |
62 339 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
1 |
62 202 Kč |
|
|
Chiraservis, s.r.o. |
1 |
62 006 Kč |
|
|
HOSPIMED, spol. s r.o. |
1 |
61 867 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
1 |
61 798 Kč |
|
|
LABOR - KOMPLET, s.r.o. |
1 |
61 558 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
1 |
57 109 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Náchod a.s. v 2025 ve výši 973 973 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,27
|
|
Počet bodů 5,27 znamená pro Oblastní nemocnice Náchod a.s. celkově
697. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0613 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0022 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0750 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0085 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0134 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0190 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1438 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2038 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,527
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,27
|
|
Výsledný K-Index
|
5,271 |
|