Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 44 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0824 odpovídá 8,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv z 534 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0112 odpovídá 1,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 60 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1124 odpovídá 11,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0131 odpovídá 1,31 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0150 odpovídá 1,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
3 |
58 903 262 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
62 |
16 321 720 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
14 |
14 241 997 Kč |
|
|
CODACO ELECTRONIC s.r.o. |
1 |
12 090 775 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
22 |
4 564 141 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
24 |
3 981 965 Kč |
|
|
Podlahy all inclusive s.r.o. |
2 |
3 651 996 Kč |
|
|
AG COM, s.r.o. |
1 |
3 513 840 Kč |
|
|
SPL Jablonec nad Nisou, s.r.o. |
1 |
3 493 383 Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
5 |
3 415 045 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
22 |
2 600 577 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
8 |
2 409 556 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
27 |
2 264 037 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
6 |
2 197 601 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
22 |
2 097 715 Kč |
|
|
K6 s.r.o. |
1 |
1 957 549 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
11 |
1 917 865 Kč |
|
|
Pavel Kočí |
2 |
1 832 931 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
4 |
1 719 630 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
8 |
1 462 602 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
1 295 173 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
3 |
1 289 723 Kč |
|
|
RESALTA Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 203 950 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
4 |
1 149 390 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
13 |
1 113 650 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
974 741 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
13 |
906 989 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
868 780 Kč |
|
|
Consult Hospital s.r.o. |
2 |
859 815 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
859 815 Kč |
|
|
OLFIN Car s.r.o. |
1 |
849 798 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
2 |
737 283 Kč |
|
|
LABOX spol. s r.o. |
3 |
732 123 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
9 |
684 049 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
671 024 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
9 |
660 660 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
569 128 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
2 |
498 878 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
3 |
449 024 Kč |
|
|
Libor Klubal, DiS. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Marek Militký |
1 |
429 908 Kč |
|
|
LIFTEX PRO s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
ATECO CZ s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
BAMBOO FOODSTORE s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
RTG-U s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
ProDos s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
NOKIKA s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Sklopísek Střeleč, a. s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Knowspread.cz s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
UJP PRAHA a.s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
TK Elevator Eastern Europe GmbH, odštěpný závod |
1 |
429 908 Kč |
|
|
ATECO spol. s r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
3 |
403 635 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
2 |
396 396 Kč |
|
|
SUNTECH computer s.r.o. |
1 |
381 779 Kč |
|
|
Jamas - Teplo domova s.r.o. |
1 |
367 374 Kč |
|
|
Viamed s.r.o. |
1 |
351 989 Kč |
|
|
insigny s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
3 |
310 000 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
2 |
308 968 Kč |
|
|
Gastrex VH s.r.o. |
1 |
289 646 Kč |
|
|
Forscope a.s. |
2 |
267 558 Kč |
|
|
VHV SPEED, spol. s r.o. |
1 |
264 870 Kč |
|
|
Repas Robousy s.r.o. |
1 |
252 600 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
1 |
250 892 Kč |
|
|
ELMONT, spol. s r.o. |
2 |
243 542 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
236 638 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
227 423 Kč |
|
|
Václav Fára |
2 |
221 558 Kč |
|
|
bösch - technika pro objekty, spol. s r.o. |
1 |
215 078 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
210 000 Kč |
|
|
BAUSAN INJEKT s.r.o. |
1 |
201 015 Kč |
|
|
VEBLO a.s. |
1 |
198 591 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
184 684 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
3 |
184 171 Kč |
|
|
Atlas Copco s.r.o. |
1 |
182 621 Kč |
|
|
PRECIS DIGITAL s.r.o. |
1 |
179 011 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
171 518 Kč |
|
|
Sanitron s.r.o. |
1 |
162 344 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
NemLog a.s. |
1 |
133 320 Kč |
|
|
TRAMONTÁŽ, spol. s r.o. |
1 |
131 817 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
2 |
130 258 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis |
1 |
128 061 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslava Lelková |
1 |
127 836 Kč |
|
|
INT SERVIS s.r.o. |
1 |
122 575 Kč |
|
|
G P S Praha, spol. s r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Aireen a.s. |
1 |
119 800 Kč |
|
|
Jan Borůvka |
1 |
116 450 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
1 |
112 773 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
108 489 Kč |
|
|
HYDRO-PUR s.r.o. |
1 |
101 773 Kč |
|
|
SIG PRAHA a.s. |
1 |
99 600 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
98 413 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
93 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Komerční banka, a.s. |
4 |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
3 |
|
|
Consult Hospital s.r.o. |
2 |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
2 |
|
|
Seyfor, a. s. |
2 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
|
|
Marek Militký |
1 |
|
|
LIFTEX PRO s.r.o. |
1 |
|
|
ATECO CZ s.r.o. |
1 |
|
|
BAMBOO FOODSTORE s.r.o. |
1 |
|
|
RTG-U s.r.o. |
1 |
|
|
ProDos s.r.o. |
1 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
|
|
NOKIKA s.r.o. |
1 |
|
|
Sklopísek Střeleč, a. s. |
1 |
|
|
Pavel Kočí |
1 |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
|
|
Knowspread.cz s.r.o. |
1 |
|
|
UJP PRAHA a.s. |
1 |
|
|
TK Elevator Eastern Europe GmbH, odštěpný závod |
1 |
|
|
ATECO spol. s r.o. |
1 |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LIFTEX PRO s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Jamas - Teplo domova s.r.o. |
1 |
367 374 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
83 200 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
66 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 9,09 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CODACO ELECTRONIC s.r.o. |
1 |
12 090 775 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
5 203 462 Kč |
|
|
Podlahy all inclusive s.r.o. |
2 |
3 651 996 Kč |
|
|
AG COM, s.r.o. |
1 |
3 513 840 Kč |
|
|
K6 s.r.o. |
1 |
1 957 549 Kč |
|
|
Pavel Kočí |
2 |
1 832 931 Kč |
|
|
RESALTA Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 203 950 Kč |
|
|
Libor Klubal, DiS. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
303 710 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NOKIKA s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 52,17 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
5 |
3 415 045 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
3 |
1 789 095 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
1 295 173 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
2 |
859 815 Kč |
|
|
Consult Hospital s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
ProDos s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Knowspread.cz s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
SUNTECH computer s.r.o. |
1 |
381 779 Kč |
|
|
insigny s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Forscope a.s. |
1 |
131 493 Kč |
|
|
Aireen a.s. |
1 |
119 800 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
108 489 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
75 116 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Gastrex VH s.r.o. |
1 |
289 646 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,39 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
53 699 800 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
52 |
13 911 589 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
5 |
11 460 016 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
20 |
2 461 377 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
27 |
2 264 037 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
21 |
2 144 141 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
22 |
2 097 715 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
12 |
1 705 547 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
10 |
1 668 593 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
7 |
1 236 140 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
13 |
906 989 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
868 780 Kč |
|
|
LABOX spol. s r.o. |
3 |
732 123 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
10 |
721 740 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
8 |
613 748 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
569 128 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
560 000 Kč |
|
|
Consult Hospital s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
5 |
408 980 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
2 |
381 860 Kč |
|
|
Viamed s.r.o. |
1 |
351 989 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
333 537 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
3 |
310 000 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
310 000 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
2 |
308 968 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
260 000 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
1 |
250 892 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
241 117 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
210 000 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
184 684 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
171 518 Kč |
|
|
Forscope a.s. |
1 |
136 065 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
SIG PRAHA a.s. |
1 |
99 600 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
98 413 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
93 000 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
1 |
85 041 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
1 |
75 731 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
Hypokramed s.r.o. |
1 |
72 450 Kč |
|
|
GORO, spol. s r.o. |
1 |
71 700 Kč |
|
|
Pierre Fabre s.r.o. |
1 |
69 771 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
65 821 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
1 |
64 796 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
64 556 Kč |
|
|
JK - Trading spol. s r.o. |
1 |
57 658 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
4 |
1 719 630 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
Marek Militký |
1 |
429 908 Kč |
|
|
RTG-U s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
818 140 Kč |
|
|
BAMBOO FOODSTORE s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
UJP PRAHA a.s. |
1 |
429 908 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
255 390 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
249 272 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
1 |
206 456 Kč |
|
|
PRECIS DIGITAL s.r.o. |
1 |
179 011 Kč |
|
|
TRAMONTÁŽ, spol. s r.o. |
1 |
131 817 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
859 815 Kč |
|
|
Sklopísek Střeleč, a. s. |
1 |
429 908 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Jičín a.s. v 2025 ve výši 429 908 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,48
|
|
Počet bodů 5,48 znamená pro Oblastní nemocnice Jičín a.s. celkově
753. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0824 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0112 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1143 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0229 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0131 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0150 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1124 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1765 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,548
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,48
|
|
Výsledný K-Index
|
5,477 |
|