Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0315 odpovídá 3,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 176 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1352 odpovídá 13,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0138 odpovídá 1,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0008 odpovídá 0,08 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
21 799 673 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
33 |
16 811 626 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
31 |
12 438 279 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
2 |
11 207 556 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
37 |
7 004 254 Kč |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
33 |
6 043 239 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
33 |
5 573 185 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
28 |
5 332 264 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
36 |
5 017 013 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
34 |
4 732 129 Kč |
|
|
PHARMCARE CZ, s.r.o. |
43 |
3 799 147 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
5 |
3 726 762 Kč |
|
|
A-TOMIC s.r.o. |
1 |
3 375 900 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
22 |
3 299 568 Kč |
|
|
Flow Battery s.r.o. |
1 |
3 266 549 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
9 |
3 138 946 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
16 |
2 907 282 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
21 |
2 794 554 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
25 |
2 652 132 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
2 |
2 538 072 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
2 366 760 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
17 |
2 198 413 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
2 074 908 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
3 |
2 029 853 Kč |
|
|
MIVAMED s.r.o. |
1 |
1 998 920 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
1 899 700 Kč |
|
|
BRAINOMIX EUROPE LIMITED |
1 |
1 790 800 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
19 |
1 734 252 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
3 |
1 725 301 Kč |
|
|
ELZY servis s.r.o. |
5 |
1 702 420 Kč |
|
|
HP27 s.r.o. |
1 |
1 599 526 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
15 |
1 520 128 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
17 |
1 493 330 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
18 |
1 450 938 Kč |
|
|
PROSSAN CZ s.r.o. |
1 |
1 450 790 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
15 |
1 411 749 Kč |
|
|
TRESERVIS s.r.o. |
17 |
1 369 438 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
15 |
1 285 134 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
18 |
1 277 477 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
1 175 659 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
7 |
1 094 999 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
9 |
1 068 878 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
8 |
986 872 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
8 |
924 203 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
4 |
916 686 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
7 |
906 560 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
2 |
906 109 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
10 |
905 600 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
6 |
897 202 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
2 |
854 273 Kč |
|
|
AVALON s.r.o. |
1 |
819 170 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
13 |
817 396 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
9 |
804 246 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
6 |
751 696 Kč |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
2 |
699 639 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
3 |
688 963 Kč |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
1 |
654 005 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
5 |
651 622 Kč |
|
|
Gekkon International s.r.o. |
1 |
639 110 Kč |
|
|
MIN-servis, spol. s r.o. |
2 |
612 137 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
4 |
605 137 Kč |
|
|
Arjo Czech Republic s.r.o. |
1 |
601 189 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
1 |
600 538 Kč |
|
|
F D servis Praha, s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Ing. Rostislav Šíp |
4 |
583 906 Kč |
|
|
dobrokruh s.r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Miloslav Kovář |
2 |
580 153 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
3 |
574 155 Kč |
|
|
WAY project s.r.o. |
2 |
555 355 Kč |
|
|
BUMERANG s.r.o. |
4 |
548 560 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
4 |
547 621 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
546 101 Kč |
|
|
TANDRIL a.s. |
1 |
539 055 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
4 |
535 791 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
3 |
534 045 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
6 |
532 149 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
2 |
495 935 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
2 |
493 766 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
5 |
460 786 Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
2 |
456 341 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
456 341 Kč |
|
|
AR SERVIS s.r.o. |
1 |
443 885 Kč |
|
|
JPS J. Hradec s.r.o. |
3 |
442 758 Kč |
|
|
Slobodník & Partners s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
435 600 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
420 790 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
3 |
419 396 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
3 |
415 030 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
414 390 Kč |
|
|
MALCOM CZ s.r.o. |
1 |
398 586 Kč |
|
|
KURÝR JMP s.r.o. |
4 |
372 318 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
2 |
367 525 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
3 |
340 990 Kč |
|
|
Jindřichohradecká stavební s.r.o. |
3 |
337 718 Kč |
|
|
I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. |
2 |
332 346 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
326 603 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
3 |
305 198 Kč |
|
|
ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. |
1 |
299 631 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
2 |
294 834 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
2 |
292 118 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
2 |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
2 |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
2 |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
2 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
|
|
MEDI HELIX s. r. o. |
1 |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Ledax o.p.s. |
1 |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
|
|
WAY project s.r.o. |
1 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
|
|
MEDORO s.r.o. |
1 |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
|
|
I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
1 |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
|
|
ALIMPEX FOOD a.s. |
1 |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
|
|
MIN-servis, spol. s r.o. |
1 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 |
|
|
Life M s.r.o. |
1 |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
1 |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
|
|
Sonkol s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Rostislav Šíp |
1 |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Jindřichův Hradec |
1 |
|
|
ELZY servis s.r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
10 979 386 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
6 890 572 Kč |
|
|
A-TOMIC s.r.o. |
1 |
3 375 900 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
2 419 822 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
2 296 580 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALIMPEX FOOD a.s. |
1 |
228 171 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELZY servis s.r.o. |
3 |
1 012 254 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
90 282 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
1 175 659 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
2 074 908 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
1 803 095 Kč |
|
|
BRAINOMIX EUROPE LIMITED |
1 |
1 790 800 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
2 |
854 273 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
420 790 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Amenit s.r.o. |
1 |
214 896 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
171 118 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
122 500 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Martin Kozák |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 13,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A-TOMIC s.r.o. |
1 |
3 375 900 Kč |
|
|
Flow Battery s.r.o. |
1 |
3 266 549 Kč |
|
|
AVALON s.r.o. |
1 |
819 170 Kč |
|
|
WAY project s.r.o. |
2 |
555 355 Kč |
|
|
Miloslav Kovář |
1 |
463 793 Kč |
|
|
I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. |
2 |
332 346 Kč |
|
|
JPS J. Hradec s.r.o. |
2 |
204 388 Kč |
|
|
Jindřichohradecká stavební s.r.o. |
1 |
176 072 Kč |
|
|
Atelier A 02 spol. s r. o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
JINDŘICHOHRADECKÉ MONTÁŽE s.r.o. |
1 |
115 721 Kč |
|
|
Ing. Jiří Ježek |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Matuška Miloslav |
1 |
98 010 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MEDI HELIX s. r. o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
160 787 Kč |
|
|
LABOX spol. s r.o. |
1 |
63 085 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 22, tj. 4,83 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
30 |
13 560 662 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
34 |
6 210 465 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
15 |
5 623 616 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
33 |
5 573 185 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
28 |
5 332 264 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
31 |
4 482 326 Kč |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
22 |
4 419 381 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
4 |
3 395 543 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
22 |
3 299 568 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
15 |
2 717 426 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
2 296 580 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
1 |
2 256 650 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
15 |
2 146 970 Kč |
|
|
MIVAMED s.r.o. |
1 |
1 998 920 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
1 899 700 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
1 869 429 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
19 |
1 734 252 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
12 |
1 682 471 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
15 |
1 411 749 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
17 |
1 379 588 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
1 350 930 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
7 |
1 094 999 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
9 |
1 068 878 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
11 |
951 211 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
7 |
906 560 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
6 |
751 696 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
8 |
737 026 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
1 |
677 939 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
5 |
651 622 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
6 |
621 427 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
3 |
574 155 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
2 |
495 935 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
5 |
460 786 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
2 |
456 341 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
2 |
317 020 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
3 |
283 370 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
4 |
250 591 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
3 |
233 612 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Sonkol s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
3 |
214 419 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s. r. o |
1 |
179 058 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG |
1 |
146 820 Kč |
|
|
4484820 |
1 |
129 961 Kč |
|
|
Prague Medical s.r.o. |
2 |
120 960 Kč |
|
|
Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
2 |
116 475 Kč |
|
|
25092145 |
1 |
108 880 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
104 689 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
1 |
91 398 Kč |
|
|
Pfizer Inc., |
1 |
90 387 Kč |
|
|
NewWaterMeaning s.r.o. |
1 |
72 285 Kč |
|
|
BAYER S.R.O. |
1 |
66 764 Kč |
|
|
PPD Global Ltd. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
PPD Global Ltd |
1 |
61 710 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HP27 s.r.o. |
1 |
1 599 526 Kč |
|
|
TRESERVIS s.r.o. |
16 |
1 308 664 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
3 |
307 621 Kč |
|
|
Zdeněk Korbel |
2 |
253 442 Kč |
|
|
JPS J. Hradec s.r.o. |
1 |
238 370 Kč |
|
|
MIN-servis, spol. s r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
3 |
220 040 Kč |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
2 |
142 382 Kč |
|
|
Office Assistance s.r.o. |
1 |
74 247 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Slobodník & Partners s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
435 600 Kč |
|
|
MIN-servis, spol. s r.o. |
1 |
383 967 Kč |
|
|
Life M s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Jindřichův Hradec |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Kubrak Olesia |
1 |
161 012 Kč |
|
|
Doc. Ing. Vladimír Králíček, CSc. |
1 |
43 560 Kč |
|
|
Veronika Dvořáková |
1 |
40 816 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Ing. Lenka Dudová |
1 |
29 040 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Fübiko, spol. s r.o. |
1 |
99 922 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
19 865 042 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
10 979 386 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
2 963 358 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
456 341 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
326 603 Kč |
|
|
Pavel Míka - FALIKO |
2 |
264 802 Kč |
|
|
Ledax o.p.s. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
Hotel Concertino s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
77 465 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUDr. Plucarová Mária |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
228 171 Kč |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
1 |
135 605 Kč |
|
|
Nadační fond Honzíkova cesta |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. v 2025 ve výši 228 171 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,59
|
|
Počet bodů 4,59 znamená pro Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. celkově
518. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0315 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0309 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0023 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0138 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1183 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0008 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1352 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1264 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,459
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,59
|
|
Výsledný K-Index
|
4,591 |
|