Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 48 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0619 odpovídá 6,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 63 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0812 odpovídá 8,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0155 odpovídá 1,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 23 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0296 odpovídá 2,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EnShield Power s.r.o. |
3 |
33 576 382 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
9 |
12 536 731 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
24 |
9 400 733 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
51 |
8 142 920 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
42 |
6 227 926 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
3 |
5 161 860 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
48 |
4 770 828 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
4 477 000 Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
2 |
4 352 366 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
49 |
4 202 686 Kč |
|
|
Medevio s.r.o. |
2 |
2 516 971 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
5 |
2 329 625 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
23 |
2 133 524 Kč |
|
|
Agroprojekt Jihlava, spol. s r.o. |
5 |
1 991 070 Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
10 |
1 794 808 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
9 |
1 691 835 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
21 |
1 660 581 Kč |
|
|
BSJ group s.r.o. |
3 |
1 520 960 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
17 |
1 513 468 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
4 |
1 472 945 Kč |
|
|
Zdeněk Tůma |
6 |
1 377 527 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
14 |
1 218 062 Kč |
|
|
HITEL s.r.o. |
1 |
1 172 212 Kč |
|
|
Luboš Kůs |
8 |
1 136 075 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
14 |
1 107 771 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
13 |
1 048 635 Kč |
|
|
AUTO KUDLÁČEK spol. s r.o. |
2 |
994 500 Kč |
|
|
Clinical Research Center s.r.o. |
4 |
993 924 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
8 |
950 251 Kč |
|
|
00347183 |
6 |
843 000 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
809 050 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
6 |
769 661 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
3 |
745 443 Kč |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
3 |
741 693 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
8 |
739 049 Kč |
|
|
SABBIA s.r.o. |
1 |
722 692 Kč |
|
|
ALTRON, a.s. |
2 |
710 246 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
8 |
677 598 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
2 |
670 967 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
667 920 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
8 |
620 299 Kč |
|
|
RACCOON s.r.o. |
2 |
598 804 Kč |
|
|
slp.blue s.r.o. |
1 |
579 826 Kč |
|
|
KOPŘIVA PRAHA s.r.o. |
2 |
574 875 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
7 |
568 044 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
511 042 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
3 |
492 107 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
5 |
476 772 Kč |
|
|
Heraeus CZ s.r.o. |
7 |
463 216 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
3 |
458 736 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
5 |
389 672 Kč |
|
|
Petr Jírovec |
1 |
378 789 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
4 |
364 216 Kč |
|
|
PRAGOPERUN, spol. s r.o. |
1 |
362 879 Kč |
|
|
Werfen Czech s.r.o. |
4 |
332 151 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
5 |
319 616 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
3 |
317 964 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
2 |
317 853 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
295 680 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
284 141 Kč |
|
|
FAMAX, s.r.o. |
1 |
276 900 Kč |
|
|
PT KONGRES s.r.o. |
2 |
275 481 Kč |
|
|
Unimed Praha, s.r.o. |
2 |
271 652 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
2 |
257 330 Kč |
|
|
0079906 |
1 |
248 481 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslav Sýkora |
1 |
248 481 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
MUDr. Milena Voldřichová |
1 |
248 481 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Orthopedická ambulance - MUDr.Vastl Karel |
1 |
248 481 Kč |
|
|
MONETA Money Bank, a.s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Mgr. Jakub Novotný |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Merck spol. s r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Ing. Martin Toušek |
1 |
248 481 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
REHAMEDIC s.r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
GKcomputers PT s.r.o. |
1 |
246 538 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
3 |
213 280 Kč |
|
|
EDOP s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
192 183 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
1 |
184 001 Kč |
|
|
Petr Lenc |
1 |
181 500 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
1 |
177 686 Kč |
|
|
GORO, spol. s r.o. |
1 |
174 603 Kč |
|
|
NEUK s.r.o. |
2 |
170 973 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
2 |
166 932 Kč |
|
|
Zdeněk Rod |
2 |
164 614 Kč |
|
|
Miroslav Kotrch |
2 |
162 034 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
2 |
156 604 Kč |
|
|
Atlas Copco s.r.o. |
1 |
149 100 Kč |
|
|
Suppmed services s.r.o. |
1 |
149 072 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
148 508 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Asociace českých a moravských nemocnic |
1 |
128 666 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Clinical Research Center s.r.o. |
4 |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
4 |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
3 |
|
|
Agroprojekt Jihlava, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
2 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
|
|
0079906 |
1 |
|
|
MUDr. Jaroslav Sýkora |
1 |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
|
|
MEDIN, a.s. |
1 |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Milena Voldřichová |
1 |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
Grifols s.r.o. |
1 |
|
|
Orthopedická ambulance - MUDr.Vastl Karel |
1 |
|
|
MONETA Money Bank, a.s. |
1 |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Jakub Novotný |
1 |
|
|
EnShield Power s.r.o. |
1 |
|
|
Merck spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ing. Martin Toušek |
1 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
1 |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
|
|
REHAMEDIC s.r.o. |
1 |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Company Contacts s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
1 |
94 175 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 30,77 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EnShield Power s.r.o. |
3 |
33 576 382 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
4 477 000 Kč |
|
|
Agroprojekt Jihlava, spol. s r.o. |
3 |
1 149 757 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
FAMAX, s.r.o. |
1 |
276 900 Kč |
|
|
Ing. Martin Toušek |
1 |
248 481 Kč |
|
|
EDOP s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Petr Lenc |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Zdeněk Rod |
1 |
86 966 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
11 495 000 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Sonepar Česká republika spol. s r.o. |
1 |
72 933 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
1 |
1 154 340 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
697 440 Kč |
|
|
slp.blue s.r.o. |
1 |
579 826 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
20 869 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
2 |
496 962 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Agroprojekt Jihlava, spol. s r.o. |
1 |
155 848 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 15, tj. 8,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
24 |
9 400 733 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
4 537 500 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
47 |
4 522 347 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
26 |
3 794 079 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
22 |
2 063 161 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
3 |
1 962 123 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
16 |
1 312 212 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
6 |
769 661 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
3 |
745 443 Kč |
|
|
Medevio s.r.o. |
1 |
520 774 Kč |
|
|
Clinical Research Center s.r.o. |
2 |
496 962 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
295 680 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
3 |
213 280 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
1 |
177 686 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
136 488 Kč |
|
|
00347183 |
1 |
94 080 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
81 124 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
77 648 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
1 |
66 043 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
762 300 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslav Sýkora |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Orthopedická ambulance - MUDr.Vastl Karel |
1 |
248 481 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
1 |
3 198 026 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
MONETA Money Bank, a.s. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
OLE audity s.r.o. |
1 |
116 523 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUDr. Milena Voldřichová |
1 |
248 481 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
94 985 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
90 490 Kč |
|
|
MUDr. Vladimíra Šmajclová s.r.o. |
1 |
10 081 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
REHAMEDIC s.r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
2 |
1 196 280 Kč |
|
|
Zdeněk Tůma |
1 |
316 415 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
248 481 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
1 |
215 864 Kč |
|
|
GORO, spol. s r.o. |
1 |
174 603 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
0079906 |
1 |
248 481 Kč |
|
|
Asociace českých a moravských nemocnic |
1 |
128 666 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Prachatice, a.s. v 2025 ve výši 248 481 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,29
|
|
Počet bodů 5,29 znamená pro Nemocnice Prachatice, a.s. celkově
703. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0619 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0708 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0204 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0155 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0296 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0812 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2494 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,529
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,29
|
|
Výsledný K-Index
|
5,288 |
|