Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0347 odpovídá 3,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 306 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1416 odpovídá 14,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0079 odpovídá 0,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 12 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0056 odpovídá 0,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KOČÍ a.s. |
1 |
37 025 949 Kč |
|
|
Green engineering s.r.o. |
3 |
33 365 130 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
225 |
23 548 557 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
55 |
23 124 282 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
211 |
21 770 773 Kč |
|
|
Renata Urbanová |
4 |
19 844 832 Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
2 |
18 467 176 Kč |
|
|
Aceproit s.r.o. |
1 |
13 913 894 Kč |
|
|
KOSTAX spol. s r.o. |
8 |
12 417 000 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
100 |
11 745 350 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
59 |
10 839 668 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
50 |
10 203 266 Kč |
|
|
INTESTA CZ s.r.o. |
1 |
7 259 608 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
42 |
7 089 131 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
41 |
6 981 742 Kč |
|
|
Roman Žák |
1 |
6 683 488 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
24 |
6 601 432 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
6 027 010 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
23 |
5 938 233 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
7 |
5 921 014 Kč |
|
|
VRBKA střechy s.r.o. |
1 |
5 565 637 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
32 |
5 333 269 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
36 |
5 030 008 Kč |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
12 |
4 304 795 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
21 |
4 000 223 Kč |
|
|
DENT MEDICO Písek s.r.o. |
3 |
3 794 211 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
36 |
3 611 514 Kč |
|
|
STAMP UNI s.r.o. |
1 |
3 520 495 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
3 |
2 949 261 Kč |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
24 |
2 817 529 Kč |
|
|
Dermaclinique Písek s.r.o. |
3 |
2 441 811 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
2 416 007 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
11 |
2 400 836 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
14 |
2 381 512 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
7 |
2 352 086 Kč |
|
|
B a K systémy s.r.o. |
1 |
2 270 021 Kč |
|
|
MEDITRADE spol. s r. o. |
14 |
2 172 625 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
15 |
2 129 462 Kč |
|
|
AUTO STRAKONICE spol. s r.o. |
1 |
2 112 000 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
5 |
2 105 811 Kč |
|
|
In-eSystems s.r.o. |
3 |
2 097 574 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
17 |
1 922 037 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
18 |
1 858 646 Kč |
|
|
00683049 |
1 |
1 828 090 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
1 798 103 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
5 |
1 743 491 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
12 |
1 653 962 Kč |
|
|
ALGORIT CZECH, s.r.o. |
3 |
1 651 540 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
5 |
1 639 910 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
2 |
1 622 407 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
9 |
1 410 136 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
8 |
1 236 294 Kč |
|
|
Josef Kazák |
7 |
1 228 001 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
3 |
1 209 564 Kč |
|
|
LAB MARK a.s. |
7 |
1 209 214 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
11 |
1 160 854 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
5 |
1 152 955 Kč |
|
|
65938083 |
2 |
1 147 437 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
5 |
1 099 758 Kč |
|
|
Racek ateliér s.r.o. |
2 |
1 046 650 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
943 800 Kč |
|
|
Jiří Zemen |
1 |
906 024 Kč |
|
|
MONTEA CZ s.r.o. |
2 |
905 597 Kč |
|
|
OSAM TRADE s.r.o. |
1 |
898 721 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
6 |
816 576 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
801 976 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
795 332 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
7 |
783 162 Kč |
|
|
CZECH LEASE s.r.o. |
2 |
778 046 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
4 |
754 097 Kč |
|
|
LaparoTech Instruments s.r.o. |
6 |
727 382 Kč |
|
|
ZDRAVÍ spol. s r.o. |
8 |
722 447 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
713 099 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
2 |
700 518 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
7 |
612 973 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
6 |
596 366 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
596 228 Kč |
|
|
Miloš Rozhoň |
2 |
592 900 Kč |
|
|
Thermo Fisher Diagnostics CZ s.r.o. |
6 |
590 039 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
3 |
579 927 Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
2 |
554 211 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
5 |
550 849 Kč |
|
|
Nadace rodiny Vlčkových |
1 |
541 600 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
3 |
537 408 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
6 |
536 796 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
3 |
529 639 Kč |
|
|
Office Assistance s.r.o. |
7 |
529 427 Kč |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
6 |
506 145 Kč |
|
|
SKAVOVA s.r.o. |
2 |
499 730 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
6 |
494 256 Kč |
|
|
Dialab spol. s r.o. |
4 |
488 568 Kč |
|
|
Vygon Czech Republic s.r.o. |
6 |
486 536 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
485 586 Kč |
|
|
ADVAMED s.r.o. |
5 |
474 315 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
3 |
473 385 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
2 |
461 857 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
3 |
460 250 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
2 |
443 741 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
6 |
418 590 Kč |
|
|
ELPO UPS s.r.o. |
2 |
407 970 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
5 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
4 |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
4 |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
3 |
|
|
DENT MEDICO Písek s.r.o. |
2 |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
2 |
|
|
Altium International s.r.o. |
2 |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
2 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
|
|
Dermaclinique Písek s.r.o. |
2 |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
1 |
|
|
CZECH LEASE s.r.o. |
1 |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Čermák |
1 |
|
|
MDDr. Adam Kopecký |
1 |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
1 |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
1 |
|
|
Josef Kazák |
1 |
|
|
Praktický lékař Písek s.r.o. |
1 |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
|
|
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. |
1 |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
1 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
Plavec - Michalec s.r.o. |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Bc. Ivana Kerlesová |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
|
|
Professional support s.r.o. |
1 |
|
|
Domácí hospic Athelas - středisko Husitské diakonie |
1 |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
1 |
|
|
GeneProof a.s. |
1 |
|
|
Poliklinika Milevsko, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Arkáda - sociálně psychologické centrum, z.ú. |
1 |
|
|
Moravcová Ludmila MUDr. |
1 |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Blanka |
1 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
1 |
|
|
Dialab spol. s r.o. |
1 |
|
|
Swixx Biopharma s.r.o. |
1 |
|
|
MEDESA s.r.o. |
1 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,13 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Green engineering s.r.o. |
3 |
33 365 130 Kč |
|
|
Renata Urbanová |
4 |
19 844 832 Kč |
|
|
INTESTA CZ s.r.o. |
1 |
7 259 608 Kč |
|
|
Roman Žák |
1 |
6 683 488 Kč |
|
|
VRBKA střechy s.r.o. |
1 |
5 565 637 Kč |
|
|
Josef Kazák |
6 |
1 046 973 Kč |
|
|
Racek ateliér s.r.o. |
2 |
1 046 650 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
869 962 Kč |
|
|
Miloš Rozhoň |
2 |
592 900 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
485 586 Kč |
|
|
IDR STAVBY s.r.o. |
1 |
252 890 Kč |
|
|
Martin Burian |
1 |
217 750 Kč |
|
|
Jiří Hašek |
2 |
207 745 Kč |
|
|
TT Technology s.r.o. |
1 |
193 592 Kč |
|
|
Pavel Tík |
1 |
191 444 Kč |
|
|
GÁBAPLUS, s.r.o. |
1 |
149 534 Kč |
|
|
Ing. Petr Tomický |
1 |
145 200 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
127 781 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Bíza |
1 |
84 718 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 26,32 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aceproit s.r.o. |
1 |
13 913 894 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
2 416 007 Kč |
|
|
In-eSystems s.r.o. |
2 |
2 017 544 Kč |
|
|
00683049 |
1 |
1 828 090 Kč |
|
|
KOSTAX spol. s r.o. |
3 |
840 605 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
801 976 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
596 228 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
380 866 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Plavec - Michalec s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
1 |
134 079 Kč |
|
|
MedicaLM AI s.r.o. |
1 |
93 170 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
89 044 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 27, tj. 2,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
213 |
22 293 710 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
202 |
20 848 065 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
93 |
11 067 310 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
49 |
10 127 803 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
55 |
8 323 402 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
42 |
7 089 131 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
6 027 010 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
35 |
4 921 820 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
17 |
4 766 692 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
4 |
4 366 890 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
22 |
3 606 537 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
32 |
3 277 299 Kč |
|
|
MEDISUN profi s.r.o. |
22 |
2 620 926 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
7 |
2 352 086 Kč |
|
|
B a K systémy s.r.o. |
1 |
2 270 021 Kč |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
2 |
1 850 106 Kč |
|
|
DSD PROFI s.r.o. |
1 |
1 798 103 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
5 |
1 743 491 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
1 194 805 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
5 |
1 152 955 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
943 800 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
6 |
881 711 Kč |
|
|
LAB MARK a.s. |
3 |
800 070 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
795 332 Kč |
|
|
ALGORIT CZECH, s.r.o. |
1 |
771 375 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
713 099 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
8 |
607 730 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
604 758 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
6 |
536 796 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
3 |
492 842 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
3 |
460 250 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
6 |
418 590 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
408 892 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
401 345 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
2 |
386 356 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
2 |
375 181 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
1 |
373 188 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
5 |
359 324 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
347 270 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Rep. |
1 |
298 811 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
GeneProof a.s. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Swixx Biopharma s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
264 729 Kč |
|
|
Unimed Praha, s.r.o. |
1 |
248 270 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
2 |
200 799 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
175 795 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
170 800 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
2 |
146 474 Kč |
|
|
MEDICA FILTER spol. s r.o. |
2 |
141 041 Kč |
|
|
Petr Bílek |
1 |
138 334 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
84 845 Kč |
|
|
Vygon Czech Republic s.r.o. |
1 |
83 023 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
75 867 Kč |
|
|
LaparoTech Instruments s.r.o. |
1 |
75 649 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
1 |
74 054 Kč |
|
|
DISPOLAB, spol. s r.o. |
1 |
68 612 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
64 390 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
64 210 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
1 |
61 548 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
57 457 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DENT MEDICO Písek s.r.o. |
1 |
3 240 000 Kč |
|
|
Dermaclinique Písek s.r.o. |
1 |
1 887 600 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
603 185 Kč |
|
|
CZECH LEASE s.r.o. |
1 |
500 940 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Poliklinika Milevsko, spol. s r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Dialab spol. s r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Kateřina Koláčková |
1 |
108 900 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 73,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RUMPOLD s.r.o. |
2 |
18 467 176 Kč |
|
|
DENT MEDICO Písek s.r.o. |
2 |
554 211 Kč |
|
|
Dermaclinique Písek s.r.o. |
2 |
554 211 Kč |
|
|
Vodohospodářská montážní, servisní a obchodní společnost s.r.o. |
1 |
366 430 Kč |
|
|
Karel Čermák |
1 |
277 106 Kč |
|
|
MDDr. Adam Kopecký |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Praktický lékař Písek s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Domácí hospic Athelas - středisko Husitské diakonie |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Arkáda - sociálně psychologické centrum, z.ú. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Moravcová Ludmila MUDr. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Blanka |
1 |
277 106 Kč |
|
|
OUŘEDNÍK CENTRUM DVEŘÍ & PODLAH, maloobchod s.r.o. |
1 |
237 685 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 16,13 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAMP UNI s.r.o. |
1 |
3 520 495 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
2 |
1 252 350 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
1 028 500 Kč |
|
|
Jiří Zemen |
1 |
906 024 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
905 104 Kč |
|
|
OSAM TRADE s.r.o. |
1 |
898 721 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
877 250 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
3 |
625 641 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
594 110 Kč |
|
|
65938083 |
1 |
416 760 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
400 000 Kč |
|
|
ELPO UPS s.r.o. |
1 |
317 407 Kč |
|
|
DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. |
1 |
315 326 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
277 106 Kč |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
3 |
267 343 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
192 646 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
114 902 Kč |
|
|
Arjo Czech Republic s.r.o. |
1 |
98 453 Kč |
|
|
GSM CITY s.r.o. |
1 |
60 561 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Písek, a.s. v 2025 ve výši 277 106 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,72
|
|
Počet bodů 3,72 znamená pro Nemocnice Písek, a.s. celkově
285. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0347 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0326 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0069 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0079 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0056 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1416 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1427 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,372
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,72
|
|
Výsledný K-Index
|
3,720 |
|