Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 54 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0544 odpovídá 5,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0060 odpovídá 0,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 132 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1329 odpovídá 13,29 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0151 odpovídá 1,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 30 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0302 odpovídá 3,02 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HCS Dora a.s. |
3 |
693 185 643 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
2 |
34 782 620 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
26 856 000 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
19 669 099 Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
1 |
14 034 210 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
2 |
13 604 475 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
6 |
12 763 953 Kč |
|
|
LUKÁŠstav s.r.o. |
6 |
12 213 076 Kč |
|
|
LUKEŠ CONSTRUCTION s.r.o. |
5 |
10 960 670 Kč |
|
|
RD Stav Plzeň s.r.o. |
1 |
10 841 384 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
106 |
10 682 479 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
30 |
10 464 444 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
11 |
10 156 878 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
17 |
8 367 179 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
38 |
7 815 019 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
2 |
7 743 226 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
26 |
7 009 161 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
11 |
6 733 434 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
14 |
6 489 178 Kč |
|
|
REVIT projekt s.r.o. |
6 |
6 395 919 Kč |
|
|
První plzeňská stavební s.r.o. |
3 |
5 895 242 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
3 |
5 604 989 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
3 |
4 796 228 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
1 |
4 184 543 Kč |
|
|
KSPROJEKT s.r.o. |
1 |
3 794 411 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
1 |
3 625 074 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
4 |
3 613 887 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
9 |
3 478 014 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
10 |
3 378 228 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
26 |
3 316 025 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
17 |
3 282 158 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
10 |
2 950 863 Kč |
|
|
HITEL s.r.o. |
5 |
2 914 300 Kč |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
9 |
2 853 565 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
2 |
2 727 664 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
2 |
2 707 535 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
16 |
2 614 300 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
3 |
2 579 701 Kč |
|
|
VOLTEQ s.r.o. |
2 |
2 512 016 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
12 |
2 442 311 Kč |
|
|
VAMEX, spol. s r.o. |
3 |
2 393 656 Kč |
|
|
s-boost s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
2 324 200 Kč |
|
|
VIVACOM s.r.o. |
9 |
2 239 587 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
5 |
2 032 989 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
20 |
1 942 310 Kč |
|
|
Exclusive Interiors s.r.o. |
1 |
1 893 274 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
10 |
1 757 844 Kč |
|
|
PROFI SÁDROKARTONY s.r.o. |
8 |
1 477 214 Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
4 |
1 475 508 Kč |
|
|
SK-34123415 |
9 |
1 398 443 Kč |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
C.E.B., a.s. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
regfor s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
EL - SIGNÁL spol. s r. o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
JMK Recycling, s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
Crosstec GmbH |
12 |
1 354 920 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
1 305 590 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
15 |
1 277 936 Kč |
|
|
AUTO CB, spol. s r. o. |
2 |
1 276 099 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
12 |
1 098 839 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
1 070 850 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
8 |
1 068 655 Kč |
|
|
Metal PRODEX Tech, s.r.o. |
2 |
1 037 166 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o. |
2 |
1 028 500 Kč |
|
|
14704420 |
8 |
1 027 049 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
7 |
1 018 351 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
9 |
1 012 111 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
4 |
993 977 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
5 |
872 180 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
8 |
857 581 Kč |
|
|
CHIRANA T. Injecta, s.r.o. |
9 |
755 144 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
3 |
744 765 Kč |
|
|
Stanislav Smola |
3 |
738 957 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
2 |
714 505 Kč |
|
|
LAB MARK a.s. |
9 |
714 013 Kč |
|
|
NESOS a.s. |
3 |
696 921 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
4 |
688 920 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
677 600 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
3 |
656 346 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
9 |
645 636 Kč |
|
|
COT group s.r.o. |
1 |
597 135 Kč |
|
|
ALTEA HD s.r.o. |
4 |
547 313 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
7 |
525 571 Kč |
|
|
KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. |
3 |
496 602 Kč |
|
|
Bon Tech Advisory s.r.o. |
2 |
488 598 Kč |
|
|
ZK Praktik s.r.o. |
2 |
481 069 Kč |
|
|
BIO G s.r.o. |
3 |
480 567 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
5 |
417 692 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
4 |
415 612 Kč |
|
|
LANGER INTERIÉRY s.r.o. |
2 |
403 000 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
2 |
376 949 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
375 342 Kč |
|
|
TRITON Hunters, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Media Network s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
361 152 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Novartis s.r.o. |
2 |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
2 |
|
|
MEDESA s.r.o. |
2 |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
|
|
LUKEŠ CONSTRUCTION s.r.o. |
2 |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
2 |
|
|
VOLTEQ s.r.o. |
1 |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
1 |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
1 |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
|
|
C.E.B., a.s. |
1 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
1 |
|
|
HITEL s.r.o. |
1 |
|
|
HCS Dora a.s. |
1 |
|
|
První plzeňská stavební s.r.o. |
1 |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
1 |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
1 |
|
|
regfor s.r.o. |
1 |
|
|
VAMEX, spol. s r.o. |
1 |
|
|
LUKÁŠstav s.r.o. |
1 |
|
|
EL - SIGNÁL spol. s r. o. |
1 |
|
|
JMK Recycling, s.r.o. |
1 |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
2 |
13 604 475 Kč |
|
|
RD Stav Plzeň s.r.o. |
1 |
10 841 384 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
6 832 183 Kč |
|
|
REVIT projekt s.r.o. |
2 |
4 749 466 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
4 000 000 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
1 |
3 857 280 Kč |
|
|
KSPROJEKT s.r.o. |
1 |
3 794 411 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
1 |
3 625 074 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
2 324 200 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
2 274 800 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
1 |
2 261 422 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,32.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
4 839 226 Kč |
|
|
s-boost s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
HITEL s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
regfor s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
1 305 590 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
1 070 850 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
2 |
714 505 Kč |
|
|
NESOS a.s. |
1 |
329 819 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
2 |
324 994 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
226 996 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
2 |
190 043 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
96 748 Kč |
|
|
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. |
1 |
63 049 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
1 |
14 034 210 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
2 |
13 604 475 Kč |
|
|
RD Stav Plzeň s.r.o. |
1 |
10 841 384 Kč |
|
|
LUKEŠ CONSTRUCTION s.r.o. |
4 |
9 596 838 Kč |
|
|
REVIT projekt s.r.o. |
5 |
6 072 598 Kč |
|
|
První plzeňská stavební s.r.o. |
2 |
5 808 257 Kč |
|
|
KSPROJEKT s.r.o. |
1 |
3 794 411 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
1 734 535 Kč |
|
|
LUKÁŠstav s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
PROFI SÁDROKARTONY s.r.o. |
6 |
1 312 520 Kč |
|
|
VOLTEQ s.r.o. |
1 |
1 148 184 Kč |
|
|
Metal PRODEX Tech, s.r.o. |
1 |
477 506 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
375 342 Kč |
|
|
THERMOLUFT KT s.r.o. |
3 |
231 526 Kč |
|
|
Stanislav Smola |
1 |
184 890 Kč |
|
|
JE Group s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Ing. Jiří Červený |
2 |
133 705 Kč |
|
|
Chmelík, obchodní a projektová kancelář, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
VK okenní systémy s.r.o. |
1 |
107 167 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 1,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
2 |
19 669 099 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
104 |
10 434 682 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
11 |
10 156 878 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
28 |
9 748 559 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
24 |
6 511 603 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
36 |
6 357 526 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
3 |
5 604 989 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
8 |
4 585 513 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
2 |
4 485 264 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
1 |
4 184 543 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
17 |
3 282 158 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
25 |
3 252 372 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
8 |
2 470 384 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
14 |
2 376 652 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
2 324 200 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
19 |
1 867 893 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
4 |
1 687 425 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
12 |
1 098 839 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
3 |
1 056 598 Kč |
|
|
VAMEX, spol. s r.o. |
2 |
1 029 824 Kč |
|
|
14704420 |
8 |
1 027 049 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
4 |
993 977 Kč |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
11 |
880 324 Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
2 |
787 708 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
4 |
688 920 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
7 |
567 346 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
7 |
525 571 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
7 |
524 155 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
3 |
448 188 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
4 |
436 741 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
2 |
376 949 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
3 |
304 723 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
3 |
245 734 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
227 117 Kč |
|
|
VF, a.s. |
1 |
196 988 Kč |
|
|
CHIRANA T. Injecta, s.r.o. |
3 |
192 967 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
1 |
179 525 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
2 |
177 126 Kč |
|
|
BM zbytková a.s. |
1 |
163 421 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
159 701 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
1 |
134 456 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
132 394 Kč |
|
|
Distrimed s.r.o. |
1 |
131 734 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
2 |
129 479 Kč |
|
|
Diagnostic Pharmaceuticals a.s. |
2 |
119 560 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
1 |
119 089 Kč |
|
|
Heraeus CZ s.r.o. |
1 |
103 936 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
1 |
97 720 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
88 741 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
87 360 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
74 868 Kč |
|
|
TZMO Czech Republic s.r.o. |
1 |
64 908 Kč |
|
|
MEDICA FILTER spol. s r.o. |
1 |
62 988 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
1 |
61 824 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
1 |
61 214 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
58 024 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 21,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
2 |
34 782 620 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
6 |
12 763 953 Kč |
|
|
JMK Recycling, s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
1 |
619 067 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
4 |
395 499 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 32,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HCS Dora a.s. |
2 |
691 821 810 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
4 619 780 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
4 |
3 613 887 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
2 |
2 707 535 Kč |
|
|
Exclusive Interiors s.r.o. |
1 |
1 893 274 Kč |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
MEDESA s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
VAMEX, spol. s r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
EL - SIGNÁL spol. s r. o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
1 363 832 Kč |
|
|
HITEL s.r.o. |
1 |
724 553 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
361 152 Kč |
|
|
ALTEA HD s.r.o. |
1 |
179 974 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
3 |
174 451 Kč |
|
|
Aliatrix s.r.o. |
1 |
83 296 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Klatovská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 1 363 832 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,34
|
|
Počet bodů 8,34 znamená pro Klatovská nemocnice, a.s. celkově
1185. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0544 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0060 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,2046 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0131 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0151 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0549 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0302 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1329 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3230 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,834
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,34
|
|
Výsledný K-Index
|
8,342 |
|