Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 32 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0792 odpovídá 7,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 81 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2005 odpovídá 20,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0198 odpovídá 1,98 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 11 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0272 odpovídá 2,72 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RD Stav Plzeň s.r.o. |
8 |
19 975 223 Kč |
|
|
energotechnika s.r.o. |
1 |
7 402 866 Kč |
|
|
Ing.arch. Mastný Václav |
2 |
5 650 700 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
12 |
4 186 074 Kč |
|
|
JC-Company s.r.o. |
1 |
3 396 671 Kč |
|
|
Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o. |
2 |
3 343 230 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
4 |
2 893 420 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
2 227 412 Kč |
|
|
A MOTO s.r.o. |
5 |
2 142 160 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
19 |
1 913 188 Kč |
|
|
JAMA PROFI s.r.o. |
3 |
1 815 101 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
3 |
1 726 313 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
1 497 000 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
2 |
1 385 293 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
17 |
1 319 042 Kč |
|
|
Michal Strnad |
1 |
1 276 295 Kč |
|
|
IMONT spol. s r.o. |
4 |
1 189 374 Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
3 |
1 159 180 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
7 |
1 008 199 Kč |
|
|
J.C.E. Consulting & Engineering s.r.o. |
3 |
976 517 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
965 248 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
2 |
827 474 Kč |
|
|
Atelier TGM s.r.o. |
1 |
822 800 Kč |
|
|
VAKOS ROKYCANY, spol. s r. o. |
1 |
814 041 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
2 |
783 748 Kč |
|
|
RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o. |
1 |
744 436 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
6 |
734 316 Kč |
|
|
DINA - HITEX, spol. s r.o. |
9 |
727 979 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
CLIMATIX Plzeň spol. s r.o. |
3 |
724 109 Kč |
|
|
Jindřich Kos |
3 |
682 266 Kč |
|
|
EXTETO s.r.o. |
3 |
672 273 Kč |
|
|
KSPROJEKT s.r.o. |
4 |
654 610 Kč |
|
|
MEIKO Clean Solutions Czech s.r.o. |
1 |
621 892 Kč |
|
|
BSJ group s.r.o. |
1 |
602 682 Kč |
|
|
Rumpold - R Rokycany s.r.o. |
2 |
539 107 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
521 510 Kč |
|
|
SIVV Projekty s.r.o. |
2 |
521 087 Kč |
|
|
SEBEP s.r.o. |
2 |
517 036 Kč |
|
|
Petr Červenka |
1 |
499 974 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
5 |
489 843 Kč |
|
|
ARTIP ELEKTRO s.r.o. |
1 |
451 025 Kč |
|
|
Distrimed s.r.o. |
5 |
423 468 Kč |
|
|
Profi Expert Stav s.r.o. |
1 |
418 281 Kč |
|
|
Saportan s.r.o. |
1 |
415 514 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
1 |
409 491 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
MEDICAL JOBS s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Bi Esse Cz s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Marija Sklenářová |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Adyton SaaS s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
KA-EM Gastrotechnik s.r.o. |
1 |
370 212 Kč |
|
|
H&M Invest s.r.o. |
1 |
359 900 Kč |
|
|
elcenter s.r.o. |
1 |
324 280 Kč |
|
|
BRETON, společnost s ručením omezeným |
1 |
318 835 Kč |
|
|
Gornex s.r.o. |
2 |
295 279 Kč |
|
|
ABEL C & C s.r.o. |
2 |
284 562 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
283 503 Kč |
|
|
LORMED s.r.o. |
4 |
282 334 Kč |
|
|
INPHARMEX, spol. s r.o. |
1 |
279 510 Kč |
|
|
AMADEO HOLDING s.r.o. |
3 |
276 702 Kč |
|
|
Jakub Kreysa |
1 |
274 612 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
265 595 Kč |
|
|
Noble Class a.s. |
1 |
263 417 Kč |
|
|
Ing. Václav Šístek |
1 |
251 680 Kč |
|
|
GATOS stavební montáže s.r.o. |
2 |
246 733 Kč |
|
|
OK REHABILITACE s.r.o. |
1 |
244 783 Kč |
|
|
Dana Šašková |
1 |
240 911 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
1 |
239 762 Kč |
|
|
Jaroslav Bauer |
1 |
216 227 Kč |
|
|
Ivana Loukotová |
1 |
193 963 Kč |
|
|
Chmelík, obchodní a projektová kancelář, s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
193 479 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
2 |
186 177 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
182 226 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
2 |
181 016 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
176 600 Kč |
|
|
Efektit system s.r.o. |
1 |
175 767 Kč |
|
|
Karel Štěpán |
2 |
152 823 Kč |
|
|
Miroslav Šujan |
1 |
147 287 Kč |
|
|
Rostislav Plachý |
1 |
145 316 Kč |
|
|
LANGER INTERIÉRY s.r.o. |
1 |
144 495 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
138 376 Kč |
|
|
LABOX spol. s r.o. |
1 |
127 234 Kč |
|
|
Václav Rosa |
1 |
122 618 Kč |
|
|
TZMO Czech Republic s.r.o. |
1 |
120 491 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
116 295 Kč |
|
|
ČKJ Projekt, spol. s r.o. |
1 |
106 722 Kč |
|
|
František Bůcha |
1 |
103 189 Kč |
|
|
Ing. Lukáš Chovanec |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Dialab spol. s r.o. |
1 |
97 833 Kč |
|
|
OLE audity s.r.o. |
1 |
96 558 Kč |
|
|
fa Tříska top s.r.o. |
1 |
95 624 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
95 530 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
2 |
|
|
Carebot s.r.o. |
2 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
|
|
Rumpold - R Rokycany s.r.o. |
1 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
MEDICAL JOBS s.r.o. |
1 |
|
|
SEBEP s.r.o. |
1 |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
1 |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
|
|
Bi Esse Cz s.r.o. |
1 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 |
|
|
Marija Sklenářová |
1 |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
|
|
Adyton SaaS s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
2 227 412 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
942 566 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
INPHARMEX, spol. s r.o. |
1 |
279 510 Kč |
|
|
Efektit system s.r.o. |
1 |
175 767 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,08 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RD Stav Plzeň s.r.o. |
6 |
19 080 926 Kč |
|
|
energotechnika s.r.o. |
1 |
7 402 866 Kč |
|
|
Ing.arch. Mastný Václav |
2 |
5 650 700 Kč |
|
|
JC-Company s.r.o. |
1 |
3 396 671 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
2 |
1 385 293 Kč |
|
|
A MOTO s.r.o. |
3 |
1 285 152 Kč |
|
|
Michal Strnad |
1 |
1 276 295 Kč |
|
|
JAMA PROFI s.r.o. |
2 |
1 218 307 Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
3 |
1 159 180 Kč |
|
|
IMONT spol. s r.o. |
2 |
947 336 Kč |
|
|
Atelier TGM s.r.o. |
1 |
822 800 Kč |
|
|
VAKOS ROKYCANY, spol. s r. o. |
1 |
814 041 Kč |
|
|
Jindřich Kos |
2 |
595 321 Kč |
|
|
KSPROJEKT s.r.o. |
3 |
533 005 Kč |
|
|
CLIMATIX Plzeň spol. s r.o. |
1 |
485 533 Kč |
|
|
ARTIP ELEKTRO s.r.o. |
1 |
451 025 Kč |
|
|
Profi Expert Stav s.r.o. |
1 |
418 281 Kč |
|
|
Saportan s.r.o. |
1 |
415 514 Kč |
|
|
SEBEP s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Gornex s.r.o. |
2 |
295 279 Kč |
|
|
AMADEO HOLDING s.r.o. |
3 |
276 702 Kč |
|
|
GATOS stavební montáže s.r.o. |
2 |
246 733 Kč |
|
|
Dana Šašková |
1 |
240 911 Kč |
|
|
Ivana Loukotová |
1 |
193 963 Kč |
|
|
ČKJ Projekt, spol. s r.o. |
1 |
106 722 Kč |
|
|
fa Tříska top s.r.o. |
1 |
95 624 Kč |
|
|
BVB s.r.o. |
1 |
83 659 Kč |
|
|
Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o. |
1 |
3 267 000 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
10 |
3 536 005 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
15 |
1 325 330 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
7 |
1 008 199 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
6 |
734 316 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
1 |
409 491 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
DINA - HITEX, spol. s r.o. |
5 |
389 961 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
4 |
274 428 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
1 |
239 762 Kč |
|
|
TZMO Czech Republic s.r.o. |
1 |
120 491 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
1 |
117 128 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
100 730 Kč |
|
|
Dialab spol. s r.o. |
1 |
97 833 Kč |
|
|
OLE audity s.r.o. |
1 |
96 558 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
1 |
95 517 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
1 |
79 243 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MEDICAL JOBS s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Marija Sklenářová |
1 |
391 874 Kč |
|
|
LANGER INTERIÉRY s.r.o. |
1 |
144 495 Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
1 |
66 143 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bi Esse Cz s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
Adyton SaaS s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Techmania Science Center o.p.s. |
1 |
26 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
1 497 000 Kč |
|
|
RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o. |
1 |
744 436 Kč |
|
|
Rumpold - R Rokycany s.r.o. |
2 |
539 107 Kč |
|
|
DenziMed s.r.o. v likvidaci |
1 |
77 153 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
2 |
827 474 Kč |
|
|
EXTETO s.r.o. |
3 |
672 273 Kč |
|
|
MEIKO Clean Solutions Czech s.r.o. |
1 |
621 892 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
391 874 Kč |
|
|
RD Stav Plzeň s.r.o. |
1 |
378 567 Kč |
|
|
BRETON, společnost s ručením omezeným |
1 |
318 835 Kč |
|
|
Jaroslav Bauer |
1 |
216 227 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
783 748 Kč |
|
|
Centrum adiktologické prevence, o.p.s. |
1 |
68 222 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Rokycanská nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 391 874 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,53
|
|
Počet bodů 5,53 znamená pro Rokycanská nemocnice, a.s. celkově
766. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0792 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0566 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0165 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0198 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0272 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2005 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1536 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,553
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,53
|
|
Výsledný K-Index
|
5,534 |
|