Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0027 odpovídá 0,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 38 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1022 odpovídá 10,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0269 odpovídá 2,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0215 odpovídá 2,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
1 |
50 856 300 Kč |
|
|
Obalovna Sokolov s.r.o. |
7 |
41 705 049 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
13 311 210 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
2 |
13 201 251 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
6 |
11 951 575 Kč |
|
|
SAT s.r.o. |
11 |
10 642 672 Kč |
|
|
Chebská obalovna, spol. s r.o. |
1 |
10 362 682 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
2 |
5 730 681 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
7 |
5 598 460 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
2 |
5 235 186 Kč |
|
|
MTM Tech, s.r.o. |
3 |
4 612 354 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
9 |
4 162 688 Kč |
|
|
PETROM STAVBY, a.s. |
1 |
4 114 000 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
3 848 600 Kč |
|
|
HICON, spol. s r.o. |
2 |
3 630 000 Kč |
|
|
Plastika SV s.r.o. |
2 |
3 630 000 Kč |
|
|
OCL spol. s r.o. |
9 |
3 425 867 Kč |
|
|
BERGER BOHEMIA a. s. |
3 |
3 220 294 Kč |
|
|
SVODIDLA s.r.o. |
4 |
3 146 123 Kč |
|
|
JMP Stroje Group s.r.o. |
1 |
2 845 468 Kč |
|
|
ČSOB Leasing, a.s. |
1 |
2 765 595 Kč |
|
|
VDZ S.A.R., s.r.o. |
8 |
2 451 566 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
2 435 730 Kč |
|
|
Ladislav Dubnický |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ZK ING s.r.o. |
2 |
2 220 778 Kč |
|
|
KAMENOLOMY ČR s.r.o. |
16 |
2 090 941 Kč |
|
|
Viktor Antl |
1 |
1 983 997 Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
1 392 196 Kč |
|
|
ŠUDOMA s.r.o. |
1 |
1 176 909 Kč |
|
|
Jan Hauzr s.r.o. |
2 |
1 170 978 Kč |
|
|
Iveco Truck Centrum, s.r.o. |
2 |
1 093 317 Kč |
|
|
MARTINERRI s.r.o. |
6 |
1 050 885 Kč |
|
|
Scanwest Plzeň spol. s r.o. |
3 |
1 024 991 Kč |
|
|
PROXY, a.s. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
SOFT-PC s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
de Wolf GROUP s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
CTS corp., s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
FMV REALITY s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
MONTSTAV CZ s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
Pavel Hovorka |
5 |
897 457 Kč |
|
|
LUTWA s.r.o. |
1 |
876 501 Kč |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
4 |
775 565 Kč |
|
|
HARPYJE CZ s.r.o. |
5 |
767 230 Kč |
|
|
Josef Brychta s.r.o. |
3 |
719 063 Kč |
|
|
VIApros s.r.o. |
7 |
713 803 Kč |
|
|
MVPSTAV, s.r.o. |
2 |
707 206 Kč |
|
|
SILNICE GROUP a.s. |
1 |
698 775 Kč |
|
|
SUPERMONT, s.r.o. |
3 |
680 331 Kč |
|
|
TSC stavebniny s.r.o. |
5 |
641 652 Kč |
|
|
VERNAT s.r.o. |
1 |
604 758 Kč |
|
|
NEVA Group s.r.o. |
5 |
513 401 Kč |
|
|
ALVA IT s.r.o. |
2 |
475 772 Kč |
|
|
Herbert Patzak |
1 |
465 850 Kč |
|
|
Radka Maxová |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Brázda |
1 |
423 500 Kč |
|
|
STAMP UNI s.r.o. |
1 |
369 050 Kč |
|
|
BASALT CZ s.r.o. |
2 |
336 660 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
321 761 Kč |
|
|
PRACANT s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
SUAS Recyklační s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
TSR Czech Republic s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
BestDrive Czech Republic s.r.o. |
3 |
290 119 Kč |
|
|
OBLOTA COMPANY s.r.o. |
3 |
272 250 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
2 |
250 074 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
František Greguš |
2 |
237 826 Kč |
|
|
BVG Floor a.s. |
1 |
210 782 Kč |
|
|
SOVT - RADIO spol. s r.o. |
1 |
195 010 Kč |
|
|
Energostavby a servis s.r.o. |
1 |
191 180 Kč |
|
|
CCS Audit, s.r.o. |
1 |
189 607 Kč |
|
|
Ing. Milan Dolejš |
2 |
183 436 Kč |
|
|
FRISCHBETON s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
STAMOZA, společnost s ručením omezeným |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Jan Žák |
2 |
169 400 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
169 219 Kč |
|
|
Pavel Hovorka |
1 |
167 420 Kč |
|
|
CARLING, spol. s r. o. |
1 |
164 294 Kč |
|
|
Mgr. Petr Šindelář, LL.M., advokát |
2 |
160 912 Kč |
|
|
PNEUCENTRUM spol. s r.o. |
1 |
158 994 Kč |
|
|
RENTAX Cheb spol. s r.o. |
2 |
158 002 Kč |
|
|
FREVIA Czech s.r.o. |
1 |
149 613 Kč |
|
|
HANSA-FLEX spol. s r.o. |
1 |
148 022 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
145 742 Kč |
|
|
HRADIL CZ s.r.o. |
2 |
141 108 Kč |
|
|
TANKTOWN s.r.o. |
2 |
140 481 Kč |
|
|
BERGER SUROVINY s.r.o. |
2 |
136 700 Kč |
|
|
PBKV s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Sedlecké doly spol. s r. o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KRUFIN s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
114 648 Kč |
|
|
LH Geodeti s.r.o. |
1 |
113 764 Kč |
|
|
iNET Solutions s.r.o. |
1 |
112 709 Kč |
|
|
SP Autodíly s.r.o. |
1 |
109 656 Kč |
|
|
ARBO, spol. s r.o. |
1 |
107 819 Kč |
|
|
Zarges CZ, s.r.o. |
1 |
100 841 Kč |
|
|
PROZNAK Praha, s.r.o. |
1 |
100 370 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
3 |
|
|
PROXY, a.s. |
1 |
|
|
VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
SAT s.r.o. |
1 |
|
|
SOFT-PC s.r.o. |
1 |
|
|
de Wolf GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
CTS corp., s.r.o. |
1 |
|
|
FMV REALITY s.r.o. |
1 |
|
|
MONTSTAV CZ s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
12 526 525 Kč |
|
|
Obalovna Sokolov s.r.o. |
1 |
7 078 500 Kč |
|
|
PETROM STAVBY, a.s. |
1 |
4 114 000 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
1 |
3 432 286 Kč |
|
|
SVODIDLA s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
HICON, spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Ladislav Dubnický |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Plastika SV s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
2 679 948 Kč |
|
|
SOFT-PC s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SAT s.r.o. |
7 |
10 060 541 Kč |
|
|
Obalovna Sokolov s.r.o. |
2 |
2 890 690 Kč |
|
|
ZK ING s.r.o. |
1 |
2 125 244 Kč |
|
|
OCL spol. s r.o. |
1 |
1 255 456 Kč |
|
|
Jan Hauzr s.r.o. |
1 |
879 670 Kč |
|
|
HARPYJE CZ s.r.o. |
5 |
767 230 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
674 726 Kč |
|
|
MVPSTAV, s.r.o. |
1 |
586 816 Kč |
|
|
Josef Brychta s.r.o. |
2 |
537 563 Kč |
|
|
SUPERMONT, s.r.o. |
1 |
468 361 Kč |
|
|
Energostavby a servis s.r.o. |
1 |
191 180 Kč |
|
|
TANKTOWN s.r.o. |
2 |
140 481 Kč |
|
|
TSC stavebniny s.r.o. |
1 |
83 211 Kč |
|
|
Zdeněk Hanzlík |
1 |
71 003 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
7 |
5 598 460 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
2 |
5 235 186 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
2 435 730 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
1 |
2 286 900 Kč |
|
|
LUTWA s.r.o. |
1 |
876 501 Kč |
|
|
MARTINERRI s.r.o. |
5 |
748 385 Kč |
|
|
Herbert Patzak |
1 |
465 850 Kč |
|
|
Radka Maxová |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Brázda |
1 |
423 500 Kč |
|
|
NEVA Group s.r.o. |
3 |
345 657 Kč |
|
|
Pavel Hovorka |
1 |
303 710 Kč |
|
|
Scanwest Plzeň spol. s r.o. |
1 |
197 216 Kč |
|
|
Pavel Hovorka |
1 |
167 420 Kč |
|
|
CARLING, spol. s r. o. |
1 |
164 294 Kč |
|
|
ARBO, spol. s r.o. |
1 |
107 819 Kč |
|
|
PRIMO CAR Cheb s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
PAŠEK Autoservis s.r.o. |
1 |
63 916 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OMA CZ, a.s. |
1 |
1 392 196 Kč |
|
|
VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
FMV REALITY s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
MONTSTAV CZ s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Obalovna Sokolov s.r.o. |
1 |
24 948 385 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
13 311 210 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
12 526 525 Kč |
|
|
Chebská obalovna, spol. s r.o. |
1 |
10 362 682 Kč |
|
|
KAMENOLOMY ČR s.r.o. |
15 |
2 021 003 Kč |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
1 |
257 609 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ČSOB Leasing, a.s. |
1 |
2 765 595 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
321 761 Kč |
|
|
CCS Audit, s.r.o. |
1 |
189 607 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
1 |
8 776 754 Kč |
|
|
PROXY, a.s. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
169 219 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 13,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
1 |
50 856 300 Kč |
|
|
de Wolf GROUP s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
CTS corp., s.r.o. |
1 |
1 024 879 Kč |
|
|
VERNAT s.r.o. |
1 |
604 758 Kč |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
2 |
409 710 Kč |
|
|
SUAS Recyklační s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
TSR Czech Republic s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
FRISCHBETON s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
BERGER SUROVINY s.r.o. |
2 |
136 700 Kč |
|
|
MVPSTAV, s.r.o. |
1 |
120 390 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
92 940 Kč |
|
|
OBLOTA COMPANY s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
MBN Elektronářadí spol. s r.o. |
1 |
84 857 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
3 |
3 074 636 Kč |
|
|
Scanwest Plzeň spol. s r.o. |
1 |
748 317 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
1 |
568 116 Kč |
|
|
MTM Tech, s.r.o. |
1 |
166 693 Kč |
|
|
NEVA Group s.r.o. |
1 |
97 437 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. v 2025 ve výši 1 024 879 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,45
|
|
Počet bodů 4,45 znamená pro Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. celkově
469. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0027 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0766 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0178 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0269 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0660 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0215 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1022 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2061 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,520
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,20
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,447 |
|