Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 18 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0994 odpovídá 9,94 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0055 odpovídá 0,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 26 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1436 odpovídá 14,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0221 odpovídá 2,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
770 263 541 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
770 263 541 Kč |
|
|
GEOSAN GROUP a.s. |
2 |
770 263 541 Kč |
|
|
AS CHEMOPRAG, a.s. |
2 |
407 745 800 Kč |
|
|
Viliam Sivek |
3 |
260 368 306 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
104 278 306 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
2 |
52 708 611 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
2 |
52 708 611 Kč |
|
|
Želivská rozvojová a.s. |
2 |
52 708 611 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
6 |
48 514 246 Kč |
|
|
ERMEX ENGINEERING, spol. s r.o. |
2 |
35 850 496 Kč |
|
|
ARWEN architects s.r.o. |
2 |
26 941 156 Kč |
|
|
CSSC a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
EURO CERT CZ, a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
Bohemia Controls s.r.o. |
4 |
21 820 040 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
5 |
8 122 388 Kč |
|
|
Česká voda - MEMSEP, a.s. |
1 |
5 102 445 Kč |
|
|
RUBY Project Management s.r.o. |
2 |
5 079 580 Kč |
|
|
KGM Trade s.r.o. |
1 |
4 229 762 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
2 277 000 Kč |
|
|
Devglobe s.r.o. |
6 |
2 243 848 Kč |
|
|
CDC Data s.r.o. |
1 |
2 142 304 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
7 |
2 065 405 Kč |
|
|
Ing. Jiří Kutáč |
5 |
1 701 550 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
10 |
1 530 481 Kč |
|
|
UNIMES , spol. s r.o. |
4 |
1 506 890 Kč |
|
|
SUBTECH, s.r.o. |
1 |
1 203 890 Kč |
|
|
Sotrit s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
EMEER DESIGN, s.r.o. |
1 |
1 082 829 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
1 046 268 Kč |
|
|
VTG Engineering, s.r.o. |
1 |
984 456 Kč |
|
|
Alphaserver s.r.o. |
2 |
635 976 Kč |
|
|
DISA s.r.o. |
1 |
634 694 Kč |
|
|
TresTech s.r.o. |
1 |
598 049 Kč |
|
|
Bright Light Solutions s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
PHAR SERVICE, a.s. |
1 |
470 206 Kč |
|
|
ELEKTROMONTÁŽE P.S.D., s.r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
S-cope s.r.o. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
United Registrar of Systems Czech, s.r.o. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
Popron Systems a.s. |
1 |
375 763 Kč |
|
|
ZO ČSOP Vlašim |
1 |
360 000 Kč |
|
|
regfor s.r.o. |
1 |
346 060 Kč |
|
|
SGS Czech Republic, s.r.o. |
1 |
317 407 Kč |
|
|
Ing. Pavel Raška |
1 |
302 500 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
4 |
295 268 Kč |
|
|
RINA Consulting - Centro Sviluppo Materiali S.p.A |
1 |
293 879 Kč |
|
|
Tomáš Brzobohatý |
2 |
288 022 Kč |
|
|
GraphTech spol. s r.o. |
3 |
269 766 Kč |
|
|
QC Group, s.r.o. |
1 |
264 264 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
213 081 Kč |
|
|
Dagmar Svitáková |
1 |
211 907 Kč |
|
|
Jan Kmuníček |
1 |
181 500 Kč |
|
|
CORROTECH ENGINEERING s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
EGU, a.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Dolnokralovická stavební s.r.o. |
1 |
159 598 Kč |
|
|
EUROHOCKEY SERVICES, s.r.o. |
1 |
133 584 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Nemoinspekt Bytové domy s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
DC4U s.r.o. |
1 |
130 680 Kč |
|
|
GEOKART - TC s.r.o. |
1 |
128 260 Kč |
|
|
MgA. Halka Freidingerová |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Sport Club Želivka 91, z.s. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
102 185 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Jan Pavlů |
1 |
87 423 Kč |
|
|
Bc. Jan Adámek |
1 |
84 000 Kč |
|
|
SIVEK HOTELS s.r.o. v likvidaci |
1 |
80 044 Kč |
|
|
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
GISIT s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Atlas Copco s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
33 432 Kč |
|
|
Dalux ApS |
1 |
25 177 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
2 |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
2 |
|
|
Želivská rozvojová a.s. |
2 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
Viliam Sivek |
1 |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
|
|
CSSC a.s. |
1 |
|
|
EURO CERT CZ, a.s. |
1 |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
1 |
|
|
GEOSAN GROUP a.s. |
1 |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
1 |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ARWEN architects s.r.o. |
1 |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Želivská rozvojová a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
950 358 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CDC Data s.r.o. |
1 |
2 142 304 Kč |
|
|
SUBTECH, s.r.o. |
1 |
1 203 890 Kč |
|
|
Sotrit s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
EMEER DESIGN, s.r.o. |
1 |
1 082 829 Kč |
|
|
Bohemia Controls s.r.o. |
1 |
1 075 720 Kč |
|
|
VTG Engineering, s.r.o. |
1 |
984 456 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
3 |
964 467 Kč |
|
|
Alphaserver s.r.o. |
1 |
400 026 Kč |
|
|
Popron Systems a.s. |
1 |
375 763 Kč |
|
|
regfor s.r.o. |
1 |
346 060 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
2 |
142 217 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
102 185 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 17,39 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
770 263 541 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
770 263 541 Kč |
|
|
GEOSAN GROUP a.s. |
2 |
770 263 541 Kč |
|
|
AS CHEMOPRAG, a.s. |
2 |
407 745 800 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
4 |
47 212 286 Kč |
|
|
ERMEX ENGINEERING, spol. s r.o. |
2 |
35 850 496 Kč |
|
|
Česká voda - MEMSEP, a.s. |
1 |
5 102 445 Kč |
|
|
RUBY Project Management s.r.o. |
2 |
5 079 580 Kč |
|
|
KGM Trade s.r.o. |
1 |
4 229 762 Kč |
|
|
Ing. Jiří Kutáč |
2 |
907 500 Kč |
|
|
ARWEN architects s.r.o. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
PHAR SERVICE, a.s. |
1 |
470 206 Kč |
|
|
Tomáš Brzobohatý |
1 |
67 526 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 85,71 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
2 |
52 708 611 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
2 |
52 708 611 Kč |
|
|
Želivská rozvojová a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
United Registrar of Systems Czech, s.r.o. |
1 |
411 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 30,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
104 278 306 Kč |
|
|
Viliam Sivek |
1 |
77 924 000 Kč |
|
|
CSSC a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
EURO CERT CZ, a.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
Bohemia Controls s.r.o. |
1 |
20 025 153 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
2 277 000 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
931 700 Kč |
|
|
S-cope s.r.o. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
QC Group, s.r.o. |
1 |
264 264 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Viliam Sivek |
2 |
182 444 306 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
26 354 306 Kč |
|
|
EUROHOCKEY SERVICES, s.r.o. |
1 |
133 584 Kč |
|
|
SIVEK HOTELS s.r.o. v likvidaci |
1 |
80 044 Kč |
|
|
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VODA Želivka, a.s. v 2025 ve výši 26 354 306 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,91
|
|
Počet bodů 5,91 znamená pro VODA Želivka, a.s. celkově
851. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0994 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0055 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1231 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0166 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0221 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1436 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1802 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,591
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,91
|
|
Výsledný K-Index
|
5,907 |
|