Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 77 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1513 odpovídá 15,13 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0039 odpovídá 0,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 43 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0845 odpovídá 8,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0079 odpovídá 0,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 19 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0373 odpovídá 3,73 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
11 |
21 616 411 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
4 |
11 714 149 Kč |
|
|
TRIFON, spol. s r.o. |
1 |
9 617 181 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
24 |
9 248 270 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
5 |
3 696 045 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
21 |
3 692 645 Kč |
|
|
Ing.arch. Herman Tomislav |
3 |
3 559 457 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
31 |
3 505 785 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
26 |
3 339 469 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
17 |
3 284 390 Kč |
|
|
COMPLETE CZ, spol. s r.o. |
1 |
2 721 885 Kč |
|
|
Endohope s.r.o. |
4 |
2 595 533 Kč |
|
|
AXENTA a.s. |
1 |
2 514 743 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
2 446 620 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
7 |
1 799 342 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
18 |
1 798 503 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
7 |
1 790 844 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
15 |
1 329 247 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
1 |
1 154 848 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
3 |
1 089 247 Kč |
|
|
The Best Network Solution s.r.o. |
2 |
968 000 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
3 |
962 684 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
3 |
962 684 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
9 |
955 046 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
9 |
931 011 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
10 |
906 410 Kč |
|
|
I.T.A.-Intertact s.r.o. |
4 |
804 413 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
2 |
738 661 Kč |
|
|
enovation services s.r.o. |
2 |
683 774 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
8 |
675 829 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
GeneProof a.s. |
7 |
629 708 Kč |
|
|
truconneXion, a.s. |
1 |
604 391 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
ELAT s.r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
Granimex CZ s.r.o. |
1 |
514 728 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
1 |
498 055 Kč |
|
|
ASTRA - K s.r.o. |
2 |
497 843 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
7 |
484 798 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
2 |
469 180 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
5 |
420 789 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
5 |
417 650 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
5 |
390 954 Kč |
|
|
Ing. Petr Tureček, daňový poradce |
2 |
364 936 Kč |
|
|
SK-36301035 |
1 |
339 314 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
4 |
335 062 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
330 655 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Astellas Pharma s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Radiology4u s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Tomáš Opluštil |
1 |
320 895 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Lamdaprint cz s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
TAXPOINT s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
EVROFIN FS s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MEDWORLD, spol. s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
BOVYS, s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Nadační fond FAnn dětem |
1 |
320 895 Kč |
|
|
ACCOM Gastro s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
TEDOM a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MUDr. Lea Chroustová |
1 |
320 895 Kč |
|
|
LAWYA, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
H R U Š K A , spol. s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Gastro instant, spol. s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Dominik Vyskočil |
1 |
320 895 Kč |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MADE GROUP, a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Archie Samuel s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
ENPRAG, s.r.o. |
3 |
301 483 Kč |
|
|
REPO-RECK spol. s r. o. |
1 |
286 952 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
265 453 Kč |
|
|
BILLMED GROUP s.r.o. |
1 |
238 370 Kč |
|
|
Moravský rybářský svaz, z.s. pobočný spolek Boskovice |
1 |
232 320 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
3 |
208 881 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
2 |
203 501 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
3 |
194 068 Kč |
|
|
MEDIATRADE s.r.o. |
1 |
193 116 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
2 |
181 368 Kč |
|
|
CONDATA s. r. o. |
2 |
181 306 Kč |
|
|
DINA - HITEX, spol. s r.o. |
3 |
172 962 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
2 |
157 841 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
2 |
154 057 Kč |
|
|
Ecolab GmbH, odštěpný závod |
2 |
152 260 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
2 |
135 977 Kč |
|
|
Stamed s.r.o. |
2 |
129 765 Kč |
|
|
Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
114 870 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
Surgicare s.r.o. |
3 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
3 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
2 |
|
|
Zentiva, k.s. |
2 |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
|
|
enovation s.r.o. |
2 |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
2 |
|
|
I.T.A.-Intertact s.r.o. |
2 |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
|
|
Astellas Pharma s.r.o. |
1 |
|
|
Radiology4u s.r.o. |
1 |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
|
|
Tomáš Opluštil |
1 |
|
|
VIAVIS a.s. |
1 |
|
|
Lamdaprint cz s.r.o. |
1 |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
1 |
|
|
TAXPOINT s.r.o. |
1 |
|
|
EVROFIN FS s.r.o. |
1 |
|
|
MEDWORLD, spol. s r.o. |
1 |
|
|
BOVYS, s.r.o. |
1 |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
|
|
enovation services s.r.o. |
1 |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
1 |
|
|
Nadační fond FAnn dětem |
1 |
|
|
ACCOM Gastro s.r.o. |
1 |
|
|
TEDOM a.s. |
1 |
|
|
MUDr. Lea Chroustová |
1 |
|
|
LAWYA, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
H R U Š K A , spol. s r.o. |
1 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. |
1 |
|
|
Gastro instant, spol. s r.o. |
1 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
|
|
Dominik Vyskočil |
1 |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
1 |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
1 |
|
|
MADE GROUP, a.s. |
1 |
|
|
Archie Samuel s.r.o. |
1 |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
3 |
11 651 234 Kč |
|
|
AXENTA a.s. |
1 |
2 514 743 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
2 446 620 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
1 520 769 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
1 |
1 154 848 Kč |
|
|
The Best Network Solution s.r.o. |
2 |
968 000 Kč |
|
|
truconneXion, a.s. |
1 |
604 391 Kč |
|
|
ELAT s.r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
330 655 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
KONZULTA Brno,a.s. |
1 |
96 740 Kč |
|
|
Nauvis Solutions s.r.o. |
1 |
64 805 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 91,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
3 |
962 684 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Archie Samuel s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MEDIATRADE s.r.o. |
1 |
193 116 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ACCOM Gastro s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
TEDOM a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 5,17 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
11 |
21 616 411 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
10 |
4 299 055 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
21 |
3 692 645 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
25 |
3 194 317 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
14 |
2 652 789 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
6 |
1 716 432 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
15 |
1 551 807 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
12 |
1 069 177 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
4 |
1 060 118 Kč |
|
|
I.T.A.-Intertact s.r.o. |
4 |
804 413 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
GeneProof a.s. |
6 |
563 170 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
7 |
516 947 Kč |
|
|
Granimex CZ s.r.o. |
1 |
514 728 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
1 |
498 055 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
5 |
349 042 Kč |
|
|
Radiology4u s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
4 |
310 379 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
2 |
203 501 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
3 |
194 068 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
2 |
185 344 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
2 |
181 368 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
2 |
164 837 Kč |
|
|
Ecolab GmbH, odštěpný závod |
2 |
152 260 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
2 |
140 556 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
2 |
135 977 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
114 870 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
1 |
92 560 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
87 555 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
1 |
78 717 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
76 341 Kč |
|
|
DINA - HITEX, spol. s r.o. |
1 |
56 854 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 81,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
enovation services s.r.o. |
2 |
683 774 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
2 |
641 789 Kč |
|
|
SK-36301035 |
1 |
339 314 Kč |
|
|
TAXPOINT s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
EVROFIN FS s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
LAWYA, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Dominik Vyskočil |
1 |
320 895 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRIFON, spol. s r.o. |
1 |
9 617 181 Kč |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Endohope s.r.o. |
2 |
2 419 996 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
598 957 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
2 |
469 180 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
447 458 Kč |
|
|
Astellas Pharma s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MADE GROUP, a.s. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
REPO-RECK spol. s r. o. |
1 |
286 952 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
168 069 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
73 360 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Tomáš Opluštil |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MEDWORLD, spol. s r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
BOVYS, s.r.o. |
1 |
320 895 Kč |
|
|
Nadační fond FAnn dětem |
1 |
320 895 Kč |
|
|
MUDr. Lea Chroustová |
1 |
320 895 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Boskovice s.r.o. v 2025 ve výši 320 895 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,43
|
|
Počet bodů 5,43 znamená pro Nemocnice Boskovice s.r.o. celkově
742. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1513 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0039 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0544 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0094 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0079 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0373 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0845 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1948 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,543
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,43
|
|
Výsledný K-Index
|
5,435 |
|