Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 36 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0651 odpovídá 6,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0036 odpovídá 0,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 80 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1447 odpovídá 14,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0036 odpovídá 0,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 13 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0235 odpovídá 2,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO, a.s. |
5 |
66 800 777 Kč |
|
|
SK Artis Brno - fotbal, a.s. |
2 |
40 951 201 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
4 |
11 645 673 Kč |
|
|
Česká basketbalová federace z.s. |
6 |
8 535 436 Kč |
|
|
SIMOST, s.r.o. |
3 |
8 157 311 Kč |
|
|
KOBYLKA s.r.o. |
1 |
7 441 298 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
7 |
6 944 988 Kč |
|
|
MORAVOSTAV Brno, a.s. stavební společnost |
3 |
6 729 185 Kč |
|
|
Dřevozpracující výrobní družstvo |
4 |
5 867 383 Kč |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. |
2 |
5 589 160 Kč |
|
|
KOMETA GROUP,a.s. |
2 |
5 396 665 Kč |
|
|
Lukáš Kacafírek |
2 |
4 755 300 Kč |
|
|
DDP design s.r.o. |
2 |
4 305 707 Kč |
|
|
Tomáš Havlík |
10 |
2 815 537 Kč |
|
|
W.H.A. system, spol. s r. o. |
2 |
2 538 008 Kč |
|
|
PROFITEAM topení - voda - plyn s.r.o. |
4 |
2 094 976 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
2 |
2 073 914 Kč |
|
|
S.G. CZ, spol. s r.o. |
4 |
2 036 732 Kč |
|
|
TROJAN - ZTI, s.r.o. |
2 |
1 923 624 Kč |
|
|
Radek Kopřiva |
6 |
1 916 316 Kč |
|
|
Justmighty s.r.o. |
2 |
1 839 156 Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
5 |
1 733 423 Kč |
|
|
SAIS Brno spol. s r.o. |
7 |
1 727 525 Kč |
|
|
ShipEx Logistic s.r.o. |
1 |
1 635 815 Kč |
|
|
Český florbal |
1 |
1 542 097 Kč |
|
|
UNIARCH CZ, spol. s r.o. |
2 |
1 391 833 Kč |
|
|
ProAir, s.r.o. |
3 |
1 377 427 Kč |
|
|
ELEKTROBOSS s.r.o. |
4 |
1 353 609 Kč |
|
|
OKsystem a.s. |
2 |
1 319 209 Kč |
|
|
Padel Sport Club Brno z.s. |
3 |
1 295 007 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
5 |
1 238 562 Kč |
|
|
Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno z. s. |
3 |
1 176 366 Kč |
|
|
Jana Pecánková |
1 |
1 130 745 Kč |
|
|
Drinkmatic, s.r.o. |
2 |
1 127 301 Kč |
|
|
ÚKLID? KLIDNĚ! s.r.o. |
3 |
1 115 201 Kč |
|
|
Lacus Technology s.r.o. |
3 |
1 092 348 Kč |
|
|
Enjoy night s.r.o. |
4 |
1 034 131 Kč |
|
|
LESENSKY.CZ s.r.o. |
2 |
994 201 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
18 |
990 160 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
974 219 Kč |
|
|
Ing. Lukáš Doležal |
4 |
933 234 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
4 |
917 493 Kč |
|
|
AD SECURITY s.r.o. |
2 |
911 305 Kč |
|
|
Hana Koudelková |
5 |
894 190 Kč |
|
|
AZ SERVIS, a.s. |
2 |
888 262 Kč |
|
|
Constructo CZ, s.r.o. |
3 |
837 488 Kč |
|
|
Areklama s.r.o. |
5 |
779 543 Kč |
|
|
Jihomoravská krajská organizace ČUS |
2 |
776 401 Kč |
|
|
Arrano Group s.r.o. |
3 |
774 828 Kč |
|
|
KOVOTECHNIKA, spol. s r.o. |
3 |
762 560 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
2 |
746 998 Kč |
|
|
CS elmont, s.r.o. |
4 |
677 795 Kč |
|
|
REMAP, spol. s r.o. |
4 |
637 041 Kč |
|
|
Brněnský Medopoint s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Bulldogs Brno |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Česká Hobby Horsing Asociace, z.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
PORG Brno - gymnázium, základní škola a mateřská škola, o.p.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
AQUAS vodní díla s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
LANIK Estate s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
ASBIS CZ, spol. s r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
FOOD trust s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
GTS ALIVE s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Okna M&L s.r.o. |
3 |
627 961 Kč |
|
|
Judo SK Královo Pole Brno, z.s. |
4 |
624 086 Kč |
|
|
NEWTON Business Development, a.s. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
MNC auto a.s. |
1 |
579 590 Kč |
|
|
00175842 |
1 |
566 522 Kč |
|
|
Kratochvil company s.r.o. |
2 |
558 124 Kč |
|
|
DSP KOMETA BRNO, z.s. |
1 |
520 756 Kč |
|
|
AUTO VINKLER, s.r.o. |
1 |
511 791 Kč |
|
|
WAREX spol. s r.o. |
1 |
508 294 Kč |
|
|
Klinika Podané ruce s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Frajt s.r.o. |
1 |
494 987 Kč |
|
|
ELTOM, s.r.o. |
1 |
478 784 Kč |
|
|
GRÜN SPORT s.r.o. |
1 |
459 523 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
1 |
454 960 Kč |
|
|
Miroslav Řičař |
2 |
453 635 Kč |
|
|
Tanetgastro s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
BASKET BRNO, a.s. |
2 |
428 507 Kč |
|
|
Sportovní oddíl Basketbal SK Královo Pole, z.s. |
3 |
428 086 Kč |
|
|
BASKETBAL SK KRÁLOVO POLE, s.r.o. |
2 |
425 775 Kč |
|
|
MUDr. Lorenc Vítězslav |
1 |
425 000 Kč |
|
|
STAVBY VOJTA s.r.o. |
1 |
423 427 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
413 820 Kč |
|
|
MARAIS, s.r.o. |
2 |
411 400 Kč |
|
|
KINEX plus s.r.o. |
3 |
396 341 Kč |
|
|
NEON Burianová, s.r.o. |
2 |
396 287 Kč |
|
|
SK-47089849 |
2 |
395 891 Kč |
|
|
TECHTEX s.r.o. |
3 |
374 081 Kč |
|
|
Umělky s.r.o. |
2 |
370 317 Kč |
|
|
DECASPORT s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
MONOTREND s.r.o. |
1 |
362 158 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
S-Home Projecting s.r.o. |
1 |
359 975 Kč |
|
|
CHLÁDEK požární servis s.r.o. |
2 |
357 083 Kč |
|
|
SLUCIK, spol. s r.o. |
1 |
356 103 Kč |
|
|
Český svaz hemofiliků, z.s. |
1 |
350 000 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
349 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
S.G. CZ, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
|
|
Tomáš Havlík |
1 |
|
|
ÚKLID? KLIDNĚ! s.r.o. |
1 |
|
|
Brněnský Medopoint s.r.o. |
1 |
|
|
Justmighty s.r.o. |
1 |
|
|
Bulldogs Brno |
1 |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
|
|
KOVOTECHNIKA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Česká Hobby Horsing Asociace, z.s. |
1 |
|
|
PORG Brno - gymnázium, základní škola a mateřská škola, o.p.s. |
1 |
|
|
TROJAN - ZTI, s.r.o. |
1 |
|
|
SAIS Brno spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ing. Lukáš Doležal |
1 |
|
|
AQUAS vodní díla s.r.o. |
1 |
|
|
Lacus Technology s.r.o. |
1 |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
|
|
SK Artis Brno - fotbal, a.s. |
1 |
|
|
Arrano Group s.r.o. |
1 |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
|
|
LANIK Estate s.r.o. |
1 |
|
|
Drinkmatic, s.r.o. |
1 |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO, a.s. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
1 |
|
|
Padel Sport Club Brno z.s. |
1 |
|
|
ProAir, s.r.o. |
1 |
|
|
KOMETA GROUP,a.s. |
1 |
|
|
ASBIS CZ, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Enjoy night s.r.o. |
1 |
|
|
AD SECURITY s.r.o. |
1 |
|
|
Dřevozpracující výrobní družstvo |
1 |
|
|
FOOD trust s.r.o. |
1 |
|
|
GTS ALIVE s.r.o. |
1 |
|
|
Jihomoravská krajská organizace ČUS |
1 |
|
|
LESENSKY.CZ s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 7 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Justmighty s.r.o. |
2 |
1 839 156 Kč |
|
|
OKsystem a.s. |
1 |
987 360 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
974 219 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
3 |
818 817 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
1 |
427 735 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
413 820 Kč |
|
|
SK-47089849 |
1 |
372 480 Kč |
|
|
LESENSKY.CZ s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
Panoris s.r.o. |
1 |
317 746 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
298 985 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Via Aurea,s.r.o. |
1 |
280 720 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
258 456 Kč |
|
|
Digitoo s.r.o. |
1 |
176 609 Kč |
|
|
PINYA 365 s.r.o. |
1 |
143 748 Kč |
|
|
Webkomplet, s.r.o. |
2 |
142 538 Kč |
|
|
K2 atmitec s.r.o. |
1 |
123 420 Kč |
|
|
Lukáš Janota |
1 |
121 000 Kč |
|
|
EFECTEL,s.r.o. |
1 |
96 921 Kč |
|
|
T.S.BOHEMIA a.s. |
1 |
69 308 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SIMOST, s.r.o. |
3 |
8 157 311 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
2 |
4 246 264 Kč |
|
|
DDP design s.r.o. |
1 |
4 216 900 Kč |
|
|
MORAVOSTAV Brno, a.s. stavební společnost |
1 |
3 112 519 Kč |
|
|
Tomáš Havlík |
9 |
2 635 117 Kč |
|
|
W.H.A. system, spol. s r. o. |
2 |
2 538 008 Kč |
|
|
Radek Kopřiva |
6 |
1 916 316 Kč |
|
|
PROFITEAM topení - voda - plyn s.r.o. |
2 |
1 664 157 Kč |
|
|
UNIARCH CZ, spol. s r.o. |
2 |
1 391 833 Kč |
|
|
TROJAN - ZTI, s.r.o. |
1 |
1 292 423 Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
887 608 Kč |
|
|
ProAir, s.r.o. |
1 |
672 816 Kč |
|
|
Constructo CZ, s.r.o. |
2 |
672 556 Kč |
|
|
ELEKTROBOSS s.r.o. |
1 |
527 203 Kč |
|
|
Okna M&L s.r.o. |
2 |
526 544 Kč |
|
|
WAREX spol. s r.o. |
1 |
508 294 Kč |
|
|
Frajt s.r.o. |
1 |
494 987 Kč |
|
|
ELTOM, s.r.o. |
1 |
478 784 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
1 |
454 960 Kč |
|
|
STAVBY VOJTA s.r.o. |
1 |
423 427 Kč |
|
|
S-Home Projecting s.r.o. |
1 |
359 975 Kč |
|
|
SAIS Brno spol. s r.o. |
2 |
355 726 Kč |
|
|
KINEX plus s.r.o. |
2 |
312 783 Kč |
|
|
AVISAT energy s.r.o. |
1 |
153 866 Kč |
|
|
elmont-invest s.r.o. |
1 |
134 574 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Arrano Group s.r.o. |
1 |
53 240 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SK Artis Brno - fotbal, a.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO, a.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
REMAP, spol. s r.o. |
1 |
77 355 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
HELAS BRNO, z.s. |
1 |
234 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Dřevozpracující výrobní družstvo |
4 |
5 867 383 Kč |
|
|
E S L, a.s. |
1 |
160 314 Kč |
|
|
BEG BOHEMIA, spol. s r.o. |
1 |
81 913 Kč |
|
|
RIM CZ a.s. |
1 |
77 591 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Řemesla
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Česká Hobby Horsing Asociace, z.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno z. s. |
3 |
1 176 366 Kč |
|
|
Brněnský Medopoint s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Klinika Podané ruce s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Krajský svaz ČSPS - Jihomoravský kraj |
3 |
211 912 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Artist production s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Z.s. TAP |
1 |
114 950 Kč |
|
|
KeM production s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Plavecký klub Krokodýl Brno, z. s. |
1 |
104 735 Kč |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
1 |
100 430 Kč |
|
|
SK KONTAKT BRNO z. s. |
1 |
87 882 Kč |
|
|
Roman Helcl |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Judo SK Královo Pole Brno, z.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
uLékaře.cz, s.r.o. |
1 |
67 034 Kč |
|
|
Ing. Zuzana Hanousková |
1 |
60 500 Kč |
|
|
SK-50001787 |
1 |
49 840 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
4 |
11 645 673 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
1 |
1 808 950 Kč |
|
|
Hana Koudelková |
5 |
894 190 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
NEWTON Business Development, a.s. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
2 |
154 829 Kč |
|
|
Jihomoravská krajská organizace ČUS |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Radovan Novotný |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
28 077 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO, a.s. |
4 |
66 169 576 Kč |
|
|
SK Artis Brno - fotbal, a.s. |
1 |
40 320 000 Kč |
|
|
Česká basketbalová federace z.s. |
4 |
8 172 436 Kč |
|
|
KOBYLKA s.r.o. |
1 |
7 441 298 Kč |
|
|
FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. |
2 |
5 589 160 Kč |
|
|
KOMETA GROUP,a.s. |
2 |
5 396 665 Kč |
|
|
Lukáš Kacafírek |
2 |
4 755 300 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
2 |
2 073 914 Kč |
|
|
Český florbal |
1 |
1 542 097 Kč |
|
|
Padel Sport Club Brno z.s. |
2 |
1 236 201 Kč |
|
|
Jana Pecánková |
1 |
1 130 745 Kč |
|
|
Enjoy night s.r.o. |
2 |
707 431 Kč |
|
|
Bulldogs Brno |
1 |
631 201 Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
LANIK Estate s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
FOOD trust s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Jihomoravská krajská organizace ČUS |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Judo SK Královo Pole Brno, z.s. |
3 |
551 486 Kč |
|
|
DSP KOMETA BRNO, z.s. |
1 |
520 756 Kč |
|
|
Drinkmatic, s.r.o. |
1 |
496 100 Kč |
|
|
BASKET BRNO, a.s. |
2 |
428 507 Kč |
|
|
BASKETBAL SK KRÁLOVO POLE, s.r.o. |
2 |
425 775 Kč |
|
|
SLUCIK, spol. s r.o. |
1 |
356 103 Kč |
|
|
GLANC, s.r.o. |
2 |
344 874 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
2 |
334 734 Kč |
|
|
Žabiny s.r.o. |
3 |
330 337 Kč |
|
|
Sportovní oddíl Basketbal SK Královo Pole, z.s. |
2 |
294 986 Kč |
|
|
TS BEAT UP z.s. |
1 |
277 263 Kč |
|
|
Český svaz tanečního sportu z.s. |
2 |
277 032 Kč |
|
|
Handball Brno s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
BASKET BRNO, z.s. |
2 |
208 311 Kč |
|
|
Future Stars, z. s. |
1 |
177 016 Kč |
|
|
Agentura 44, s.r.o. |
1 |
170 828 Kč |
|
|
CLASS A DISTRIBUTION, s.r.o. |
1 |
165 964 Kč |
|
|
Margaux production s.r.o. |
1 |
162 648 Kč |
|
|
SKKP Handball Brno, z.s. |
1 |
152 220 Kč |
|
|
Jackie Pro s.r.o. |
1 |
136 585 Kč |
|
|
FBŠ Hattrick Brno, z.s. |
1 |
136 067 Kč |
|
|
JANA DUDKOVÁ |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Jihomoravské basketbalové centrum, z. s. |
1 |
89 949 Kč |
|
|
Jays Company, spol. s r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
LA DOLCE VITA AIDA s.r.o. |
1 |
78 185 Kč |
|
|
Sportovní klub Draci Brno, z.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Salut Roma, z.s. |
1 |
60 390 Kč |
|
|
Městský fotbalový svaz Brno |
1 |
54 450 Kč |
|
|
Okresní fotbalový svaz Brno - venkov |
1 |
54 450 Kč |
|
|
FRANTIŠEK KOPECKÝ |
1 |
50 500 Kč |
|
|
BILLA, spol. s r. o. |
1 |
44 359 Kč |
|
|
Volejbalový klub Královo Pole, z.s. |
1 |
28 749 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ÚKLID? KLIDNĚ! s.r.o. |
2 |
994 201 Kč |
|
|
SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO, z.s. |
1 |
186 483 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,17 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ShipEx Logistic s.r.o. |
1 |
1 635 815 Kč |
|
|
LESENSKY.CZ s.r.o. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
Areklama s.r.o. |
3 |
547 223 Kč |
|
|
MARAIS, s.r.o. |
2 |
411 400 Kč |
|
|
DECASPORT s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
300 697 Kč |
|
|
ČBF, s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
DanceSport Pro, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
A - AGENT s.r.o. |
1 |
233 784 Kč |
|
|
KOMETA GROUP, spolek |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Volejbalový klub Královo Pole, z.s. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Sportovní oddíl Basketbal SK Královo Pole, z.s. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Český florbal s.r.o. |
1 |
120 526 Kč |
|
|
Pocket media s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
ADCALL systems s.r.o. |
1 |
91 476 Kč |
|
|
TOXIN s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Bc. Adam Klouda |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Pop Messe s.r.o. |
1 |
61 710 Kč |
|
|
Padel Sport Club Brno z.s. |
1 |
58 806 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 10,81 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S.G. CZ, spol. s r.o. |
3 |
1 593 321 Kč |
|
|
ELEKTROBOSS s.r.o. |
3 |
826 406 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
2 |
746 998 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
1 |
686 808 Kč |
|
|
SAIS Brno spol. s r.o. |
3 |
645 569 Kč |
|
|
PORG Brno - gymnázium, základní škola a mateřská škola, o.p.s. |
1 |
631 201 Kč |
|
|
00175842 |
1 |
566 522 Kč |
|
|
Tanetgastro s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Miroslav Řičař |
1 |
342 285 Kč |
|
|
Enjoy night s.r.o. |
2 |
326 700 Kč |
|
|
Lacus Technology s.r.o. |
1 |
259 753 Kč |
|
|
BOANERGO s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
CS elmont, s.r.o. |
1 |
181 327 Kč |
|
|
Tomáš Havlík |
1 |
180 420 Kč |
|
|
Fox pro agency s.r.o. |
1 |
146 144 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
120 359 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
120 093 Kč |
|
|
David Sedlář |
1 |
106 480 Kč |
|
|
Petr Hanák |
1 |
103 395 Kč |
|
|
Whiskey pro všechny s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
ELMONT GROUP, a.s. |
1 |
92 694 Kč |
|
|
RTP, spol. s r.o. |
1 |
77 632 Kč |
|
|
Antonín Kugler |
1 |
69 978 Kč |
|
|
Colt International, s.r.o. |
1 |
64 372 Kč |
|
|
HOPE Jazykový servis s.r.o. |
1 |
34 630 Kč |
|
|
SK-47089849 |
1 |
23 411 Kč |
|
|
Mátl & Bula, spol. s r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
|
FI-2359390-2 |
1 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STAREZ - SPORT, a.s. v 2025 ve výši 631 201 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,89
|
|
Počet bodů 4,89 znamená pro STAREZ - SPORT, a.s. celkově
590. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0651 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0036 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0827 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0028 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0036 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0235 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1447 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1629 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,489
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,89
|
|
Výsledný K-Index
|
4,889 |
|