Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0244 odpovídá 2,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 11 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0894 odpovídá 8,94 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0325 odpovídá 3,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0081 odpovídá 0,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0081 odpovídá 0,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
1 |
8 448 825 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo RADOST |
3 |
6 488 887 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
3 |
6 004 054 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
2 475 823 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Vyhlídce 1651/26, 1652/28, 1653/30, 1654/32, 1655/34, 1656/36, 1657/38, 1658/40, 1659/42, 2270 Boskovice |
1 |
1 435 158 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Slovákova 318/2, 319/4 a 322/6 v Boskovicích |
1 |
1 268 062 Kč |
|
|
Zuzana Langerová |
2 |
1 118 150 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Komenského č.p. 323, č.p. 324, č.p. 325 v Boskovicích |
1 |
1 058 655 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Husova č. p. 1666, 1667, 1668, 1669 Boskovice |
1 |
1 056 626 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
975 624 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Komenského č.p. 1874,1875,1876, Boskovice |
1 |
948 945 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytů domu Hybešova 1646/36, 1647/38, 1648/40 Boskovice |
1 |
928 406 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Otakara Chlupa č.p. 1753,1754,1755,1756,Boskovice |
1 |
819 978 Kč |
|
|
Společenství pro dům Hybešova 1664 - 1665 Boskovice |
1 |
705 759 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Hybešova 1662 - 1663 Boskovice |
1 |
569 055 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Bílkova čp. 1768, 1769, 1770 v Boskovicích |
1 |
555 380 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Bílkova č.p. 1760, 1761, Boskovice |
1 |
541 056 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Boskovice, Mánesova 27, 29 |
1 |
537 617 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Boskovice, Hybešova 1660/42, 1661/44 |
1 |
520 129 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Mánesova č.p. 1826, 1827 Boskovice |
1 |
508 197 Kč |
|
|
FC Boskovice - Letovice, z.s. |
1 |
487 812 Kč |
|
|
SKMB Boskovice z.s. |
1 |
487 812 Kč |
|
|
Spolek HC Boskovice, z.s. |
1 |
487 812 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Mánesova 2205/43, Boskovice |
1 |
478 821 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Na Chmelnici č.p. 2411, 2412, 2413, Boskovice |
1 |
454 860 Kč |
|
|
SYNPRO, s.r.o. |
1 |
447 095 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Mánesova č.p. 1731, 1732, Boskovice |
1 |
445 071 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Husova 308/12, 309/14, Boskovice |
1 |
419 436 Kč |
|
|
Mountfield a.s. |
1 |
377 757 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Otakara Kubína č. p. 1515 Boskovice |
1 |
374 249 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Na vyhlídce 1649/22, 1650/24, Boskovice |
1 |
370 273 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Bílkova č.p. 2390, Boskovice |
1 |
350 133 Kč |
|
|
JEHA SERVIS s.r.o. |
3 |
304 157 Kč |
|
|
Josef Pernica - ELEKTRO |
3 |
298 991 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
246 997 Kč |
|
|
TJ RYTMUS Boskovice z.s. |
1 |
223 800 Kč |
|
|
Swisscars s.r.o. |
2 |
216 590 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Boskovice, Na Chmelnici 2372/30 |
1 |
216 320 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2260 v Boskovicích |
1 |
212 222 Kč |
|
|
SOLAR VISION s.r.o. |
1 |
211 145 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Masarykovo náměstí 6/4, Boskovice |
1 |
205 663 Kč |
|
|
REMI MaR, s.r.o. |
1 |
197 049 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Na Chmelnici 2373/32 |
1 |
192 343 Kč |
|
|
C-LAB SERVICES spol. s r.o. |
1 |
178 475 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
2 |
169 696 Kč |
|
|
V & V ELEKTRO, s.r.o. |
3 |
168 447 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
1 |
167 753 Kč |
|
|
ASMO TECH s.r.o. |
1 |
153 731 Kč |
|
|
RC ELEKTRO s.r.o. |
1 |
149 378 Kč |
|
|
Jiří Vopařil |
1 |
149 000 Kč |
|
|
Travniky Hirsch s.r.o. |
2 |
144 359 Kč |
|
|
BESTPROJEKT s.r.o. |
2 |
134 310 Kč |
|
|
BENESTAV spol. s r.o. |
2 |
133 200 Kč |
|
|
ALPS Electric Czech, s.r.o. |
2 |
129 500 Kč |
|
|
KOBERCE BOSKOVICE, s.r.o. |
2 |
123 498 Kč |
|
|
Mateřské centrum Veselý Paleček, z.s. |
1 |
119 225 Kč |
|
|
CLIMACOOL s.r.o. |
1 |
112 442 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Chmelnici 28 |
1 |
106 286 Kč |
|
|
IK consult s.r.o. |
2 |
84 095 Kč |
|
|
TJ Asociace sportovních klubů Blansko, z.s. |
1 |
74 400 Kč |
|
|
IMPRE CZ s.r.o. |
1 |
67 594 Kč |
|
|
ZO OS KOVO MINERVA |
1 |
66 600 Kč |
|
|
Elite Sport Boskovice, z.s. |
1 |
62 900 Kč |
|
|
E S L, a.s. |
1 |
61 599 Kč |
|
|
Eliška Trávníková |
1 |
60 886 Kč |
|
|
STAVIMA, spol. s r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Fipeko s.r.o. |
1 |
57 261 Kč |
|
|
STROM PRAHA a.s. |
1 |
49 638 Kč |
|
|
K-Keramika CZECH, spol. s r.o. |
1 |
46 611 Kč |
|
|
SportFotbal s.r.o. |
1 |
44 315 Kč |
|
|
FläktGroup Czech Republic a.s. |
1 |
42 097 Kč |
|
|
Michaela Musilová |
1 |
41 592 Kč |
|
|
ZAMKNUTO LIZNA s.r.o. |
1 |
38 289 Kč |
|
|
DISK Multimedia, s.r.o. |
1 |
36 029 Kč |
|
|
Eseos s.r.o. |
1 |
31 050 Kč |
|
|
Tomáš Burgr |
1 |
13 348 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Služby Boskovice,s.r.o. v 2025 ve výši 487 812 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SPORT Construction a.s. |
1 |
8 448 825 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
2 475 823 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
V & V ELEKTRO, s.r.o. |
3 |
168 447 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
1 |
167 753 Kč |
|
|
ASMO TECH s.r.o. |
1 |
153 731 Kč |
|
|
BESTPROJEKT s.r.o. |
2 |
134 310 Kč |
|
|
CLIMACOOL s.r.o. |
1 |
112 442 Kč |
|
|
KOBERCE BOSKOVICE, s.r.o. |
1 |
62 325 Kč |
|
|
STAVIMA, spol. s r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
K-Keramika CZECH, spol. s r.o. |
1 |
46 611 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Služby Boskovice,s.r.o. v 2025 ve výši 487 812 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 10,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo RADOST |
3 |
6 488 887 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
3 |
6 004 054 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Vyhlídce 1651/26, 1652/28, 1653/30, 1654/32, 1655/34, 1656/36, 1657/38, 1658/40, 1659/42, 2270 Boskovice |
1 |
1 435 158 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Slovákova 318/2, 319/4 a 322/6 v Boskovicích |
1 |
1 268 062 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Komenského č.p. 323, č.p. 324, č.p. 325 v Boskovicích |
1 |
1 058 655 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Husova č. p. 1666, 1667, 1668, 1669 Boskovice |
1 |
1 056 626 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
975 624 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytů domu Hybešova 1646/36, 1647/38, 1648/40 Boskovice |
1 |
928 406 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Otakara Chlupa č.p. 1753,1754,1755,1756,Boskovice |
1 |
819 978 Kč |
|
|
Společenství pro dům Hybešova 1664 - 1665 Boskovice |
1 |
705 759 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Hybešova 1662 - 1663 Boskovice |
1 |
569 055 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Bílkova čp. 1768, 1769, 1770 v Boskovicích |
1 |
555 380 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Bílkova č.p. 1760, 1761, Boskovice |
1 |
541 056 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Boskovice, Mánesova 27, 29 |
1 |
537 617 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Boskovice, Hybešova 1660/42, 1661/44 |
1 |
520 129 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Mánesova č.p. 1826, 1827 Boskovice |
1 |
508 197 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Mánesova 2205/43, Boskovice |
1 |
478 821 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Na Chmelnici č.p. 2411, 2412, 2413, Boskovice |
1 |
454 860 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Mánesova č.p. 1731, 1732, Boskovice |
1 |
445 071 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Husova 308/12, 309/14, Boskovice |
1 |
419 436 Kč |
|
|
Mountfield a.s. |
1 |
377 757 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Otakara Kubína č. p. 1515 Boskovice |
1 |
374 249 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Na vyhlídce 1649/22, 1650/24, Boskovice |
1 |
370 273 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Bílkova č.p. 2390, Boskovice |
1 |
350 133 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Boskovice, Na Chmelnici 2372/30 |
1 |
216 320 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2260 v Boskovicích |
1 |
212 222 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Masarykovo náměstí 6/4, Boskovice |
1 |
205 663 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Na Chmelnici 2373/32 |
1 |
192 343 Kč |
|
|
Jiří Vopařil |
1 |
149 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Chmelnici 28 |
1 |
106 286 Kč |
|
|
Eliška Trávníková |
1 |
60 886 Kč |
|
|
Michaela Musilová |
1 |
41 592 Kč |
|
|
Tomáš Burgr |
1 |
13 348 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Služby Boskovice,s.r.o. v 2025 ve výši 487 812 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 18,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zuzana Langerová |
2 |
1 118 150 Kč |
|
|
FC Boskovice - Letovice, z.s. |
1 |
487 812 Kč |
|
|
SKMB Boskovice z.s. |
1 |
487 812 Kč |
|
|
Spolek HC Boskovice, z.s. |
1 |
487 812 Kč |
|
|
TJ RYTMUS Boskovice z.s. |
1 |
223 800 Kč |
|
|
BENESTAV spol. s r.o. |
2 |
133 200 Kč |
|
|
ALPS Electric Czech, s.r.o. |
2 |
129 500 Kč |
|
|
Mateřské centrum Veselý Paleček, z.s. |
1 |
119 225 Kč |
|
|
IK consult s.r.o. |
2 |
84 095 Kč |
|
|
TJ Asociace sportovních klubů Blansko, z.s. |
1 |
74 400 Kč |
|
|
ZO OS KOVO MINERVA |
1 |
66 600 Kč |
|
|
Elite Sport Boskovice, z.s. |
1 |
62 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Služby Boskovice,s.r.o. v 2025 ve výši 487 812 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JEHA SERVIS s.r.o. |
2 |
258 704 Kč |
|
|
SOLAR VISION s.r.o. |
1 |
211 145 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
2 |
169 696 Kč |
|
|
Travniky Hirsch s.r.o. |
1 |
66 254 Kč |
|
|
KOBERCE BOSKOVICE, s.r.o. |
1 |
61 173 Kč |
|
|
Fipeko s.r.o. |
1 |
57 261 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Služby Boskovice,s.r.o. v 2025 ve výši 487 812 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,54
|
|
Počet bodů 3,54 znamená pro Služby Boskovice,s.r.o. celkově
246. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0244 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0636 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0325 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0081 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0081 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0894 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1283 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,354
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,54
|
|
Výsledný K-Index
|
3,545 |
|