Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 18 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0684 odpovídá 6,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0038 odpovídá 0,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 15 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0570 odpovídá 5,70 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0038 odpovídá 0,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 6 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0228 odpovídá 2,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Většinu peněz dostal 1 dodavatel z 93.
|
Číselná hodnota parametru je 0,28.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
703 384 479 Kč |
|
|
Ing. Jan Švejkovský |
2 |
12 385 217 Kč |
|
|
EH security system s.r.o. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
David Janečka |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
AVAPS s.r.o. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
PREenergo, a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
KOPE INVEST s.r.o. |
1 |
4 800 000 Kč |
|
|
PPF a.s. |
1 |
2 652 000 Kč |
|
|
Prague City Hotels s.r.o. |
1 |
2 304 000 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Konečný |
8 |
2 214 300 Kč |
|
|
PRO URBAN s.r.o. |
1 |
2 079 435 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
4 |
1 331 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Praha 4, Hasova 3092 |
2 |
1 284 120 Kč |
|
|
TSP GROUP CZ s.r.o. |
4 |
1 111 000 Kč |
|
|
ArtibaStav s.r.o. |
2 |
1 108 068 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
977 951 Kč |
|
|
Stakohome Network s.r.o. |
1 |
966 956 Kč |
|
|
rewater s.r.o. |
1 |
786 500 Kč |
|
|
i-Control s. r. o. |
1 |
786 385 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
2 |
584 451 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Dívčí Hrady |
1 |
528 000 Kč |
|
|
Václav Dvořák, M.I.M. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
ZH BOHEMIA, spol. s r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Ing. Vlastimil Kašpar |
3 |
367 235 Kč |
|
|
B W T Česká republika s.r.o. |
2 |
341 380 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
3 |
339 705 Kč |
|
|
Bc. Martin Lohniský |
3 |
325 696 Kč |
|
|
Dr. Petr Pechar, LL.D. |
2 |
288 000 Kč |
|
|
Viva Distribution s.r.o. |
2 |
288 000 Kč |
|
|
Apploud Digital s.r.o. |
2 |
288 000 Kč |
|
|
USA na míru s.r.o. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
Institut psychoterapie uměním, s.r.o. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
Sanpri s.r.o. |
1 |
278 300 Kč |
|
|
MALCOM CZ s.r.o. |
1 |
269 024 Kč |
|
|
advokátní kancelář J&K LawPartners, s.r.o. |
1 |
264 000 Kč |
|
|
KLIMAK, s.r.o. |
2 |
255 322 Kč |
|
|
Daniel Strnad |
1 |
231 772 Kč |
|
|
ETERNAL, s.r.o. |
1 |
224 015 Kč |
|
|
Ing. Filip Nehonský |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Diversus Invest, osoba rizikového kapitálu, s.r.o. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
EKOVYSOČINA s.r.o. |
1 |
174 395 Kč |
|
|
Sibre s.r.o. |
1 |
173 635 Kč |
|
|
Antique-Space s.r.o. |
1 |
166 620 Kč |
|
|
Horoguru z.s. |
1 |
166 620 Kč |
|
|
MAF Stavitelství s.r.o. |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Luděk Dydňanský |
2 |
161 051 Kč |
|
|
Digital Service Company s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
HKDW HOLASEK s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
156 000 Kč |
|
|
vivoforto s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
Ing. MIROSLAV HANČINSKÝ |
1 |
156 000 Kč |
|
|
GENCO Pura Olive Oil Company, s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
HEIDER s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
154 718 Kč |
|
|
EFG CZ spol. s r.o. |
1 |
133 592 Kč |
|
|
CS Development, s.r.o. |
1 |
130 680 Kč |
|
|
IKEA Česká republika, s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
Mgr. et Mgr. Dita Tesařová |
1 |
119 790 Kč |
|
|
Vladimír Roček |
1 |
118 512 Kč |
|
|
Radek Bár |
1 |
116 160 Kč |
|
|
LETTI CORP s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
C D V služby, s.r.o. |
1 |
98 745 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek - Čínská 748, k. ú. Bubeneč |
1 |
95 400 Kč |
|
|
MAREK NOVOTNÝ |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Aleš Kocvera |
1 |
84 700 Kč |
|
|
KARDEX s.r.o. |
1 |
83 369 Kč |
|
|
iNET Solutions s.r.o. |
1 |
80 896 Kč |
|
|
REKOSTA Praha s.r.o. |
1 |
74 415 Kč |
|
|
MONETA Money Bank, a.s. |
3 |
72 000 Kč |
|
|
INTERIER GROUP s.r.o. |
1 |
65 461 Kč |
|
|
Družstvo vlastníků domu Hasova 3092,družstvo |
1 |
54 000 Kč |
|
|
Bluebear IB s.r.o. |
2 |
48 000 Kč |
|
|
OrthoHelp s.r.o. |
2 |
48 000 Kč |
|
|
KOMCENTRA s.r.o. |
2 |
48 000 Kč |
|
|
Kanceláře Dejvická, s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
FWG s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
NET4TRADE s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
CoolCity s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Nobis studio s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Bachmačské náměstí 5 s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Alchemy Consulting s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
NORTRAFIC s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Vanický |
1 |
24 000 Kč |
|
|
A u d i t e p spol. s r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
INTEGRA GROUP s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Gentleman Boss s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
ROYAL EMMA s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Ing. Jan Švejkovský |
2 |
|
|
EH security system s.r.o. |
1 |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
1 |
|
|
David Janečka |
1 |
|
|
AVAPS s.r.o. |
1 |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
|
|
PREenergo, a.s. |
1 |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 7 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,31.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 11,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
609 963 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
3 |
339 705 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
154 718 Kč |
|
|
EFG CZ spol. s r.o. |
1 |
133 592 Kč |
|
|
LETTI CORP s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EH security system s.r.o. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
AVAPS s.r.o. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
i-Control s. r. o. |
1 |
786 385 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
703 384 479 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Konečný |
8 |
2 214 300 Kč |
|
|
PRO URBAN s.r.o. |
1 |
2 079 435 Kč |
|
|
ArtibaStav s.r.o. |
2 |
1 108 068 Kč |
|
|
Stakohome Network s.r.o. |
1 |
966 956 Kč |
|
|
TSP GROUP CZ s.r.o. |
3 |
847 000 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
2 |
584 451 Kč |
|
|
Václav Dvořák, M.I.M. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
Ing. Vlastimil Kašpar |
3 |
367 235 Kč |
|
|
Daniel Strnad |
1 |
231 772 Kč |
|
|
Ing. Filip Nehonský |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
EKOVYSOČINA s.r.o. |
1 |
174 395 Kč |
|
|
Sibre s.r.o. |
1 |
173 635 Kč |
|
|
Vladimír Roček |
1 |
118 512 Kč |
|
|
MAREK NOVOTNÝ |
1 |
84 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
3 |
1 149 500 Kč |
|
|
ZH BOHEMIA, spol. s r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Praha 4, Hasova 3092 |
1 |
128 520 Kč |
|
|
Mgr. et Mgr. Dita Tesařová |
1 |
119 790 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,96 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
KOPE INVEST s.r.o. |
1 |
4 800 000 Kč |
|
|
PPF a.s. |
1 |
2 652 000 Kč |
|
|
Prague City Hotels s.r.o. |
1 |
2 304 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Praha 4, Hasova 3092 |
1 |
1 155 600 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Dívčí Hrady |
1 |
528 000 Kč |
|
|
Dr. Petr Pechar, LL.D. |
2 |
288 000 Kč |
|
|
Viva Distribution s.r.o. |
2 |
288 000 Kč |
|
|
Apploud Digital s.r.o. |
2 |
288 000 Kč |
|
|
USA na míru s.r.o. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
Institut psychoterapie uměním, s.r.o. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
TSP GROUP CZ s.r.o. |
1 |
264 000 Kč |
|
|
advokátní kancelář J&K LawPartners, s.r.o. |
1 |
264 000 Kč |
|
|
Diversus Invest, osoba rizikového kapitálu, s.r.o. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Antique-Space s.r.o. |
1 |
166 620 Kč |
|
|
Horoguru z.s. |
1 |
166 620 Kč |
|
|
Digital Service Company s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
HKDW HOLASEK s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
156 000 Kč |
|
|
vivoforto s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
Ing. MIROSLAV HANČINSKÝ |
1 |
156 000 Kč |
|
|
GENCO Pura Olive Oil Company, s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
1 |
156 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek - Čínská 748, k. ú. Bubeneč |
1 |
95 400 Kč |
|
|
MONETA Money Bank, a.s. |
3 |
72 000 Kč |
|
|
Družstvo vlastníků domu Hasova 3092,družstvo |
1 |
54 000 Kč |
|
|
Bluebear IB s.r.o. |
2 |
48 000 Kč |
|
|
OrthoHelp s.r.o. |
2 |
48 000 Kč |
|
|
KOMCENTRA s.r.o. |
2 |
48 000 Kč |
|
|
Kanceláře Dejvická, s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
FWG s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
NET4TRADE s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
CoolCity s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Nobis studio s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Bachmačské náměstí 5 s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Alchemy Consulting s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
NORTRAFIC s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Vanický |
1 |
24 000 Kč |
|
|
A u d i t e p spol. s r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
INTEGRA GROUP s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Gentleman Boss s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
24 000 Kč |
|
|
ROYAL EMMA s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
David Janečka |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
Ing. Jan Švejkovský |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
C D V služby, s.r.o. |
1 |
98 745 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
1 |
6 192 608 Kč |
|
|
B W T Česká republika s.r.o. |
1 |
148 623 Kč |
|
|
KLIMAK, s.r.o. |
1 |
138 545 Kč |
|
|
Bc. Martin Lohniský |
1 |
101 846 Kč |
|
|
Aleš Kocvera |
1 |
84 700 Kč |
|
|
KARDEX s.r.o. |
1 |
83 369 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
SNEO, a.s. v 2025 ve výši 6 192 608 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,82
|
|
Počet bodů 6,82 znamená pro SNEO, a.s. celkově
1034. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0684 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0038 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,2751 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0165 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0038 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0228 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0570 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3098 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,757
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,57
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
6,823 |
|