Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 151 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0758 odpovídá 7,58 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0010 odpovídá 0,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 275 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1381 odpovídá 13,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0035 odpovídá 0,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0010 odpovídá 0,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
200 000 000 Kč |
|
|
KyraStav spol. s r.o. |
1 |
92 190 823 Kč |
|
|
MITEL a.s. |
1 |
56 628 000 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
29 012 170 Kč |
|
|
PULSKLIMA, spol. s r.o. |
1 |
25 851 901 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
22 084 920 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
68 |
21 503 981 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
21 342 043 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
76 |
19 902 561 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
34 |
19 469 911 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
18 409 216 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
52 |
17 895 909 Kč |
|
|
Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. |
1 |
15 040 397 Kč |
|
|
LUXEMBOURG BUILDING s.r.o. |
4 |
14 555 843 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
51 |
13 746 361 Kč |
|
|
Dragon Internet a.s. |
2 |
12 719 111 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
27 |
11 812 629 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
29 |
11 493 812 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
62 |
11 485 520 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
9 |
10 199 278 Kč |
|
|
HELLO LAB s.r.o. |
1 |
10 043 000 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
34 |
8 405 345 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
39 |
7 036 569 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
35 |
6 946 127 Kč |
|
|
TFS Trial Form Support, s.r.o. |
1 |
6 254 546 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
11 |
6 078 111 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
6 |
5 429 173 Kč |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
1 |
5 140 022 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
14 |
4 825 347 Kč |
|
|
LIPRACO, s.r.o. |
4 |
4 796 270 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
5 |
4 316 604 Kč |
|
|
PF Stavitelství, s.r.o. |
1 |
4 088 137 Kč |
|
|
RYHOTERM s. r. o. |
1 |
3 689 901 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
5 |
3 588 722 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
13 |
3 557 014 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
3 484 800 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
16 |
3 462 785 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
24 |
3 392 664 Kč |
|
|
ICON electro s.r.o. |
3 |
3 388 378 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
10 |
3 357 525 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
11 |
2 744 817 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
25 |
2 582 258 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
23 |
2 541 236 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
6 |
2 453 623 Kč |
|
|
Core stav s.r.o. |
15 |
2 412 067 Kč |
|
|
MIJAPO s.r.o. |
4 |
2 369 677 Kč |
|
|
WASTECH a.s. |
1 |
2 259 666 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
22 |
2 241 872 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
7 |
2 055 864 Kč |
|
|
RVZ Technic Energy a.s. |
2 |
2 042 659 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
17 |
1 971 053 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
3 |
1 960 135 Kč |
|
|
BIONIK Stapro Group s.r.o. |
4 |
1 916 834 Kč |
|
|
Autokomplex s.r.o. |
3 |
1 912 611 Kč |
|
|
SYSTHERM s.r.o. |
2 |
1 874 236 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
21 |
1 862 157 Kč |
|
|
ZEN-For.IT s.r.o. |
1 |
1 802 000 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
4 |
1 801 433 Kč |
|
|
MedText s.r.o. |
1 |
1 799 875 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 751 596 Kč |
|
|
GAS SYSTEMS s.r.o. |
6 |
1 700 574 Kč |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
4 |
1 695 154 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
1 693 658 Kč |
|
|
SYBAN, s.r.o. |
3 |
1 628 751 Kč |
|
|
LOGTRADE s.r.o. |
2 |
1 614 663 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
6 |
1 560 109 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
12 |
1 528 538 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
4 |
1 519 718 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
3 |
1 430 091 Kč |
|
|
Klára Netolická DiS. |
1 |
1 397 212 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
8 |
1 379 718 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
17 |
1 376 022 Kč |
|
|
Urotech GmbH, odštěpný závod |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
Factoring KB, a.s. |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
MEDORO s.r.o. |
1 |
1 293 732 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
7 |
1 270 629 Kč |
|
|
Ocea s.r.o. |
3 |
1 259 610 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
16 |
1 242 895 Kč |
|
|
MEDIAL spol. s r.o. |
11 |
1 179 932 Kč |
|
|
Auxilio Office s.r.o. |
1 |
1 178 964 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
12 |
1 153 857 Kč |
|
|
Interiéry Nosek s.r.o. |
1 |
1 046 832 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
6 |
1 036 519 Kč |
|
|
HYGOTREND, s.r.o. |
1 |
1 007 696 Kč |
|
|
Autokomplex Menčík a.s. |
2 |
988 756 Kč |
|
|
CGB - Consult,s.r.o. |
7 |
968 000 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
6 |
958 719 Kč |
|
|
NOVOSTAV MB s. r. o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
3 |
883 433 Kč |
|
|
Zdeněk Kadlec |
8 |
864 839 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
3 |
843 127 Kč |
|
|
EndoTech s.r.o. |
7 |
831 291 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
829 237 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
1 |
826 224 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
2 |
823 956 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
11 |
818 999 Kč |
|
|
VULKAN - Medical, a.s. |
11 |
806 954 Kč |
|
|
PRAGOPERUN, spol. s r.o. |
2 |
781 660 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
19 |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
18 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
17 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
13 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
7 |
|
|
Urotech GmbH, odštěpný závod |
2 |
|
|
MIJAPO s.r.o. |
2 |
|
|
Factoring KB, a.s. |
2 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
1 |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Cremieux s.r.o. |
1 |
|
|
Odbory KOVO MB |
1 |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
1 |
|
|
Quality Group s.r.o. |
1 |
|
|
ČESKÁ MYELOMOVÁ SKUPINA, z.s. |
1 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
Contexto Consulting s.r.o. |
1 |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
|
|
JOSYMA MB, s.r.o. |
1 |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
|
|
TRAMONTÁŽ, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Elpis s.r.o. |
1 |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
LOGTRADE s.r.o. |
1 |
|
|
SYSTHERM s.r.o. |
1 |
|
|
94922238068 |
1 |
|
|
04428083 |
1 |
|
|
Zentiva, k.s. |
1 |
|
|
AZP Brno s.r.o. |
1 |
|
|
ICON electro s.r.o. |
1 |
|
|
Autokomplex Menčík a.s. |
1 |
|
|
Autokomplex s.r.o. |
1 |
|
|
Distrimed s.r.o. |
1 |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Lenka Bílková |
1 |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 6,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KyraStav spol. s r.o. |
1 |
92 190 823 Kč |
|
|
PULSKLIMA, spol. s r.o. |
1 |
25 851 901 Kč |
|
|
LUXEMBOURG BUILDING s.r.o. |
4 |
14 555 843 Kč |
|
|
PF Stavitelství, s.r.o. |
1 |
4 088 137 Kč |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
4 |
1 695 154 Kč |
|
|
MIJAPO s.r.o. |
2 |
1 436 821 Kč |
|
|
Ocea s.r.o. |
3 |
1 259 610 Kč |
|
|
NOVOSTAV MB s. r. o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
2 |
823 956 Kč |
|
|
LIPRACO, s.r.o. |
1 |
593 529 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
496 100 Kč |
|
|
EKOLA group, spol. s r.o. |
1 |
424 720 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Petr Špaček |
5 |
347 715 Kč |
|
|
Ing. Oldřich Nýdrle |
1 |
204 490 Kč |
|
|
ALMAPRO, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
H-INTES s.r.o. |
1 |
176 507 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 9,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MITEL a.s. |
1 |
56 628 000 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
22 084 920 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
21 342 043 Kč |
|
|
Dragon Internet a.s. |
1 |
11 061 653 Kč |
|
|
HELLO LAB s.r.o. |
1 |
10 043 000 Kč |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
1 |
5 140 022 Kč |
|
|
ZEN-For.IT s.r.o. |
1 |
1 802 000 Kč |
|
|
MedText s.r.o. |
1 |
1 799 875 Kč |
|
|
Auxilio Office s.r.o. |
1 |
1 178 964 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
986 780 Kč |
|
|
LOGTRADE s.r.o. |
1 |
935 907 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
829 237 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
5 |
801 419 Kč |
|
|
94922238068 |
1 |
678 756 Kč |
|
|
AZP Brno s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
AutoCont IPC a.s. |
1 |
570 781 Kč |
|
|
Consulting Company Novasoft, a.s. |
1 |
359 596 Kč |
|
|
BusinessCom a.s. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
PortaSys s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. |
1 |
242 532 Kč |
|
|
Lekis s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
VUMS LEGEND, spol. s r.o. |
1 |
208 423 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
148 315 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
102 729 Kč |
|
|
CGB - Consult,s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
DIGNITA s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
SEFIMA s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
200 000 000 Kč |
|
|
RYHOTERM s. r. o. |
1 |
3 689 901 Kč |
|
|
ICON electro s.r.o. |
1 |
2 552 824 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
1 |
247 950 Kč |
|
|
Mettler - Toledo, s.r.o. |
1 |
113 237 Kč |
|
|
Adminio s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
65 406 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 41,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
Odbory KOVO MB |
1 |
678 756 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
GRANTEX management s.r.o. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
BK Mladá Boleslav a.s. |
1 |
177 787 Kč |
|
|
Mgr. Miloslav Hýsek |
1 |
108 779 Kč |
|
|
Nedoklubko z.s. |
1 |
83 840 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
65 000 Kč |
|
|
IMA PRODUCTION s.r.o. |
1 |
60 170 Kč |
|
|
56070608 |
1 |
58 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
9 670 320 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
4 |
4 697 244 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
3 880 075 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
3 268 946 Kč |
|
|
LIPRACO, s.r.o. |
1 |
3 006 136 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
2 499 061 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
1 |
2 047 949 Kč |
|
|
SYSTHERM s.r.o. |
2 |
1 874 236 Kč |
|
|
Dragon Internet a.s. |
1 |
1 657 458 Kč |
|
|
BIONIK Stapro Group s.r.o. |
2 |
1 647 415 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
1 042 047 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
818 065 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
1 |
723 731 Kč |
|
|
Cremieux s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
JOSYMA MB, s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
TRAMONTÁŽ, spol. s r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
LOGTRADE s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
ICON electro s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
PRAGOPERUN, spol. s r.o. |
1 |
677 600 Kč |
|
|
MEDISERVIS s.r.o. |
1 |
671 550 Kč |
|
|
Fénix Brno, spol. s r.o. |
1 |
602 338 Kč |
|
|
KVL Group s.r.o. |
1 |
594 386 Kč |
|
|
OCULUS, spol. s r.o. |
1 |
476 740 Kč |
|
|
BARIA s.r.o. |
1 |
466 934 Kč |
|
|
FORSON CZ s.r.o. |
1 |
462 220 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
448 267 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
404 095 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
354 530 Kč |
|
|
Kultura města Mladá Boleslav a.s. |
1 |
308 050 Kč |
|
|
Medicaltech s.r.o. |
1 |
97 554 Kč |
|
|
ALFA VÝTAHY s.r.o. |
1 |
71 772 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 80, tj. 8,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
60 |
19 894 723 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
19 341 850 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
74 |
18 545 050 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
50 |
16 538 397 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
51 |
13 746 361 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
31 |
12 426 212 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
26 |
11 535 180 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
57 |
10 446 773 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
9 |
10 199 278 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
26 |
9 457 544 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
36 |
6 570 643 Kč |
|
|
Performa Medical, s.r.o. |
32 |
6 441 334 Kč |
|
|
TFS Trial Form Support, s.r.o. |
1 |
6 254 546 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
10 |
5 794 288 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
32 |
4 525 269 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
13 |
3 557 014 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
10 |
3 357 525 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
8 |
2 197 264 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
6 |
2 021 801 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
20 |
2 010 860 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
20 |
1 788 571 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 751 596 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
14 |
1 730 249 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
1 693 658 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
19 |
1 625 424 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
1 556 039 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
12 |
1 528 538 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
9 |
1 451 709 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
3 |
1 403 183 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
12 |
1 380 802 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
17 |
1 376 022 Kč |
|
|
Urotech GmbH, odštěpný závod |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
1 357 512 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
13 |
1 311 774 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
7 |
1 308 006 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
16 |
1 242 895 Kč |
|
|
RVZ Technic Energy a.s. |
1 |
1 104 546 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
4 |
1 089 661 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
11 |
1 081 487 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
6 |
1 036 519 Kč |
|
|
Aspironix s.r.o. |
2 |
1 007 812 Kč |
|
|
Core stav s.r.o. |
6 |
919 674 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
1 |
826 224 Kč |
|
|
VULKAN - Medical, a.s. |
11 |
806 954 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
2 |
772 356 Kč |
|
|
EndoTech s.r.o. |
6 |
755 907 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
1 |
747 147 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
3 |
727 240 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
ČESKÁ MYELOMOVÁ SKUPINA, z.s. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
04428083 |
1 |
678 756 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
Distrimed s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
1 |
678 756 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
5 |
666 980 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
629 200 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
8 |
613 164 Kč |
|
|
ADYTON s.r.o., (angl. Ltd, něm. GmbH, franc. S.R.L.A.) |
6 |
587 576 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
5 |
569 022 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
3 |
536 196 Kč |
|
|
432584225 |
1 |
516 065 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
2 |
500 515 Kč |
|
|
MEDISTYL-PHARMA a.s. |
7 |
498 251 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
4 |
495 137 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
1 |
456 821 Kč |
|
|
The Binding Site s.r.o. |
4 |
389 231 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
2 |
354 944 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
2 |
353 489 Kč |
|
|
Videris s.r.o. |
2 |
328 712 Kč |
|
|
Movianto Česká republika s.r.o. |
1 |
322 665 Kč |
|
|
Prague Medical s.r.o. |
2 |
303 545 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
3 |
270 352 Kč |
|
|
EKOFILTR spol. s r.o. |
1 |
257 519 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
2 |
247 472 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
3 |
240 367 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
1 |
226 473 Kč |
|
|
Mediform, spol. s r.o. |
3 |
218 940 Kč |
|
|
Future Bioderm s.r.o. |
2 |
210 669 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
3 |
203 499 Kč |
|
|
BIONIK Stapro Group s.r.o. |
1 |
199 723 Kč |
|
|
G P S Praha, spol. s r.o. |
2 |
188 300 Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
158 486 Kč |
|
|
Dr. Kulich Pharma, s.r.o. |
2 |
157 454 Kč |
|
|
SK-54519098 |
1 |
150 693 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
2 |
147 821 Kč |
|
|
DiaSorin Czech s.r.o. |
2 |
139 954 Kč |
|
|
DARTIN spol.s r.o. |
1 |
137 316 Kč |
|
|
SK-36473685 |
2 |
135 935 Kč |
|
|
MEDIAL spol. s r.o. |
1 |
133 282 Kč |
|
|
Advance Hospital Analytics s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
ASANTELA s.r.o. |
1 |
122 585 Kč |
|
|
Consult Hospital s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Medicontur CZ s.r.o. |
1 |
119 488 Kč |
|
|
Coloplast Czech s.r.o. |
2 |
118 134 Kč |
|
|
A care a.s. |
1 |
117 042 Kč |
|
|
Ing. Dušan OLEJÁR |
1 |
112 530 Kč |
|
|
Petr Bílek |
1 |
109 289 Kč |
|
|
VÁHY JARÝ s. r. o. |
1 |
107 690 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 678 756 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,36
|
|
Počet bodů 5,36 znamená pro Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje celkově
718. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0758 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0010 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0728 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0824 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0035 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0010 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1381 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1611 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,536
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,36
|
|
Výsledný K-Index
|
5,357 |
|