Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0246 odpovídá 2,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0025 odpovídá 0,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 88 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2167 odpovídá 21,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0099 odpovídá 0,99 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 21 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0517 odpovídá 5,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jan Mach |
3 |
25 506 347 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
1 |
10 406 000 Kč |
|
|
Spectrum Brands s.r.o. |
1 |
2 779 068 Kč |
|
|
ELTON hodinářská, a.s. |
2 |
2 474 450 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
12 |
2 273 463 Kč |
|
|
EKOSORT s.r.o. |
3 |
2 233 499 Kč |
|
|
VALMONT ELEKTRO s.r.o. |
9 |
2 203 346 Kč |
|
|
Česká mincovna, a.s. |
2 |
1 782 824 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Ing. Michal Skřivánek |
5 |
1 069 369 Kč |
|
|
Kovoglobal s.r.o. |
1 |
992 200 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
7 |
957 110 Kč |
|
|
LIN a.s. |
8 |
938 527 Kč |
|
|
Repropaint s.r.o. |
20 |
918 686 Kč |
|
|
framelab s.r.o. |
5 |
876 460 Kč |
|
|
Kateřina Vejsová Tošovská |
4 |
784 956 Kč |
|
|
Regionální vydavatelství s.r.o. |
6 |
748 740 Kč |
|
|
Jaroslav Šiška |
1 |
701 800 Kč |
|
|
GO AGENCY s.r.o. |
3 |
623 387 Kč |
|
|
KANGAROO PRODUCTION s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
AUPARK Hradec Králové s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
MarketingPPC s.r.o. |
3 |
562 148 Kč |
|
|
Moudrá sova, spolek |
1 |
475 000 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
5 |
462 750 Kč |
|
|
Josef Dvořáček |
2 |
446 490 Kč |
|
|
Petr Tomášek |
3 |
420 525 Kč |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
2 |
399 300 Kč |
|
|
Ing. Zuzana Hanousková |
3 |
394 650 Kč |
|
|
saurusmedia s.r.o. |
3 |
387 528 Kč |
|
|
Mgr. Kristian Mareš |
1 |
363 563 Kč |
|
|
Miroslav Bočko |
1 |
360 000 Kč |
|
|
Jan Praus |
1 |
350 975 Kč |
|
|
BERRY BROTHERS AGENCY, s.r.o. |
5 |
321 591 Kč |
|
|
Petr Michal |
3 |
319 682 Kč |
|
|
RENGL, s.r.o. |
3 |
315 493 Kč |
|
|
MgA. Jana Middleton |
1 |
315 000 Kč |
|
|
Folklórní soubor Kvítek Hradec Králové, z. s. |
3 |
307 734 Kč |
|
|
Vojtěch Uhlíř |
3 |
305 697 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Ivan Tejkl |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Hlinka |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Nautilus interior service s.r.o. |
1 |
294 180 Kč |
|
|
Stříbrňák s.r.o. |
2 |
291 005 Kč |
|
|
Dagmar Slezáková |
2 |
282 485 Kč |
|
|
Jitka Smolíková |
1 |
267 000 Kč |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
2 |
248 095 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
4 |
245 528 Kč |
|
|
VM ART production s.r.o. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
CONTINENTAL FILM, s.r.o. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
INKA - dopravní značení Hradec Králové s.r.o. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Ing. Jana Havlová, daňový poradce |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Ing. Hana Horynová |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Bohemia Motion Pictures a.s. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Ing. Dana Loew |
1 |
244 985 Kč |
|
|
SPECTRUM VISUAL, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Milan Kučera |
1 |
224 332 Kč |
|
|
Color Factory s.r.o. |
1 |
224 150 Kč |
|
|
Serhiy Mardar |
1 |
222 965 Kč |
|
|
F&L U RUDOLFA s.r.o. |
2 |
204 350 Kč |
|
|
Tomáš Chmel |
1 |
200 000 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
4 |
194 338 Kč |
|
|
Marie Silondi |
1 |
181 500 Kč |
|
|
D.A.D. STUDIO, s.r.o. |
1 |
176 660 Kč |
|
|
HOT JAZZ s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
Mgr. Jan Sezima |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Mama Muse s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Královéhradecké sborové slavnosti, z. s. |
2 |
166 126 Kč |
|
|
outdoor akzent s.r.o. |
1 |
161 438 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
160 741 Kč |
|
|
Petr Bende |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Oldřich Skalický |
1 |
142 296 Kč |
|
|
AW sound s.r.o. |
2 |
140 040 Kč |
|
|
Pozitive gastro s.r.o. |
2 |
139 580 Kč |
|
|
MgA. Šimon Kotek |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Martin Dostálek |
3 |
130 007 Kč |
|
|
CITY COMMUTERS s.r.o. |
1 |
129 987 Kč |
|
|
Antonín Jablonský |
1 |
116 620 Kč |
|
|
Alessandria Hradec Králové, spol. s r.o. |
1 |
115 400 Kč |
|
|
JAZZ 2020, z. s. |
2 |
115 000 Kč |
|
|
Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 |
1 |
114 950 Kč |
|
|
AZ GARDEN s.r.o. |
1 |
111 165 Kč |
|
|
David Mareš |
3 |
106 651 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
3 |
104 490 Kč |
|
|
Ing.arch. KLOSE ALEŠ |
1 |
104 121 Kč |
|
|
TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o. |
1 |
102 003 Kč |
|
|
Josef Machač |
2 |
99 000 Kč |
|
|
Královéhradecký měšťanský pivovar a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Filmová a televizní společnost Total HelpArt T.H.A., s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Vladimír Koupil |
1 |
96 800 Kč |
|
|
TN Média s.r.o. |
2 |
94 525 Kč |
|
|
superlative.works s.r.o. |
1 |
92 928 Kč |
|
|
Rudolf Chmela |
1 |
91 120 Kč |
|
|
Jaroslav Hušek |
4 |
88 983 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
87 435 Kč |
|
|
Kusala Vladislav, JUDr., advokát |
1 |
87 120 Kč |
|
|
IKATI s.r.o. |
1 |
86 400 Kč |
|
|
SB SOUND s.r.o. |
1 |
86 273 Kč |
|
|
Jan Balzer |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Jaroslav Svěceny |
1 |
84 700 Kč |
|
|
M.C.O.M. s.r.o. |
1 |
84 519 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. v 2025 ve výši 244 985 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Kateřina Vejsová Tošovská |
3 |
|
|
VM ART production s.r.o. |
1 |
|
|
CONTINENTAL FILM, s.r.o. |
1 |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Zuzana Hanousková |
1 |
|
|
Dagmar Slezáková |
1 |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
1 |
|
|
INKA - dopravní značení Hradec Králové s.r.o. |
1 |
|
|
Folklórní soubor Kvítek Hradec Králové, z. s. |
1 |
|
|
Ing. Jana Havlová, daňový poradce |
1 |
|
|
Ing. Hana Horynová |
1 |
|
|
BERRY BROTHERS AGENCY, s.r.o. |
1 |
|
|
EKOSORT s.r.o. |
1 |
|
|
Bohemia Motion Pictures a.s. |
1 |
|
|
Ing. Dana Loew |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. v 2025 ve výši 244 985 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CONTINENTAL FILM, s.r.o. |
1 |
244 985 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. v 2025 ve výši 244 985 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Michal Skřivánek |
2 |
806 695 Kč |
|
|
Ing. Zuzana Hanousková |
3 |
394 650 Kč |
|
|
Ing. Hana Horynová |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Bohemia Motion Pictures a.s. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Ing. Dana Loew |
1 |
244 985 Kč |
|
|
HOT JAZZ s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
Vladimír Koupil |
1 |
96 800 Kč |
|
|
GRAND WORX s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
SUPRAPHON a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
LilBit Art s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Vít Troníček |
1 |
35 000 Kč |
|
|
Folklórní soubor Kvítek Hradec Králové, z. s. |
1 |
23 000 Kč |
|
|
Jiří Haken |
1 |
12 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. v 2025 ve výši 244 985 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 12,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
3 |
453 750 Kč |
|
|
Folklórní soubor Kvítek Hradec Králové, z. s. |
2 |
284 734 Kč |
|
|
Dagmar Slezáková |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Ing. Jana Havlová, daňový poradce |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Kateřina Vejsová Tošovská |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Stříbrňák s.r.o. |
1 |
128 333 Kč |
|
|
Kusala Vladislav, JUDr., advokát |
1 |
87 120 Kč |
|
|
IKATI s.r.o. |
1 |
86 400 Kč |
|
|
enovation services s.r.o. |
1 |
78 529 Kč |
|
|
VIKI FRUIT s.r.o. |
1 |
77 800 Kč |
|
|
Iveta Beranová |
1 |
77 800 Kč |
|
|
Sweetlandia s.r.o. |
1 |
75 400 Kč |
|
|
Pozitive gastro s.r.o. |
1 |
74 600 Kč |
|
|
JOHNNY SERVIS s.r.o. |
1 |
68 291 Kč |
|
|
Žofie Ladmanová |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Stanislava Magyarová |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Martin Vlček |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Petr Doležal |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Daniel Tomáš |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Otomar Rochl |
1 |
68 000 Kč |
|
|
Radim Petržela |
1 |
66 000 Kč |
|
|
Lukáš Starý |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Jeannette Fanderliková |
1 |
62 000 Kč |
|
|
Tomáš Hučala |
1 |
61 000 Kč |
|
|
Antonín Melka |
1 |
61 000 Kč |
|
|
kontrapunkt, z. ú. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Jaroslav Vestfál |
1 |
51 000 Kč |
|
|
Vlastimil Spilka |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. v 2025 ve výši 244 985 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 4,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
8 |
2 021 511 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
6 |
932 910 Kč |
|
|
LIN a.s. |
5 |
687 895 Kč |
|
|
MarketingPPC s.r.o. |
1 |
445 885 Kč |
|
|
Regionální vydavatelství s.r.o. |
2 |
326 700 Kč |
|
|
MgA. Jana Middleton |
1 |
315 000 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Hlinka |
1 |
300 000 Kč |
|
|
VM ART production s.r.o. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
244 985 Kč |
|
|
Repropaint s.r.o. |
6 |
213 436 Kč |
|
|
VALMONT ELEKTRO s.r.o. |
1 |
201 084 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
2 |
169 906 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
2 |
125 973 Kč |
|
|
M.C.O.M. s.r.o. |
1 |
84 519 Kč |
|
|
Luboš Denner |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Tanec Praha z.ú. |
1 |
63 000 Kč |
|
|
Šárka Makovská Dis. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
saurusmedia s.r.o. |
1 |
36 000 Kč |
|
|
euroAWK s.r.o. |
1 |
4 840 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. v 2025 ve výši 244 985 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,77
|
|
Počet bodů 4,77 znamená pro Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. celkově
558. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0246 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0025 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1084 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0104 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0099 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0517 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2167 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1281 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,552
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,52
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,773 |
|