Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0390 odpovídá 3,90 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0012 odpovídá 0,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 123 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1498 odpovídá 14,98 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0085 odpovídá 0,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 3 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0037 odpovídá 0,37 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
3 |
225 665 000 Kč |
|
|
ELPIK s.r.o. |
15 |
14 179 076 Kč |
|
|
AP-instavby s.r.o. |
10 |
10 828 098 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
18 |
8 336 756 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
12 |
7 001 529 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
5 938 801 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
21 |
5 697 876 Kč |
|
|
IMJ stavby s.r.o. |
2 |
5 428 665 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
48 |
5 066 258 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
4 |
4 941 364 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
3 992 819 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
51 |
3 854 223 Kč |
|
|
MALCOLOR s.r.o. |
1 |
3 625 729 Kč |
|
|
FOSAN s.r.o. |
1 |
3 625 160 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
34 |
3 595 306 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
3 554 830 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
29 |
3 399 134 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
15 |
2 845 603 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
11 |
2 839 117 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
6 |
2 801 783 Kč |
|
|
TALPA - RPF, s.r.o. |
2 |
2 791 216 Kč |
|
|
KERAMO D - Dohorák s.r.o. |
1 |
2 573 605 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
6 |
2 556 259 Kč |
|
|
MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. |
2 |
2 379 918 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
11 |
2 244 131 Kč |
|
|
ASTREMA PLUS, spol. s r. o. |
1 |
2 235 804 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
22 |
2 192 231 Kč |
|
|
Klubíčko Kroměříž, z. s. |
1 |
2 156 220 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
23 |
2 112 676 Kč |
|
|
ATOL Group, a.s. |
22 |
2 066 129 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
17 |
1 938 758 Kč |
|
|
V okno s.r.o. |
1 |
1 749 641 Kč |
|
|
RETIGO s.r.o. |
3 |
1 652 745 Kč |
|
|
ELIS-střechy s.r.o. |
3 |
1 589 278 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
6 |
1 556 837 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
5 |
1 547 902 Kč |
|
|
ELKO Lighting, s.r.o. |
3 |
1 540 970 Kč |
|
|
Jiří Hybler |
4 |
1 470 973 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
6 |
1 418 612 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
2 |
1 373 755 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
13 |
1 366 850 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
1 357 964 Kč |
|
|
Bechtle direct s.r.o. |
1 |
1 305 590 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
4 |
1 273 744 Kč |
|
|
TRIDO, s.r.o. |
3 |
1 212 700 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
Granimex CZ s.r.o. |
11 |
1 069 416 Kč |
|
|
ESOKOM, s.r.o. |
3 |
1 062 692 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
3 |
1 059 358 Kč |
|
|
TERA-MED MEDICAL s.r.o. |
1 |
1 055 713 Kč |
|
|
Ferring Pharmaceuticals A/S |
2 |
1 041 810 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
6 |
1 025 519 Kč |
|
|
FLORSTYL s.r.o. |
2 |
944 480 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
5 |
936 608 Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
907 500 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
4 |
872 988 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
2 |
871 200 Kč |
|
|
KONZULTA Brno,a.s. |
1 |
863 940 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
3 |
838 674 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
5 |
814 107 Kč |
|
|
Ondřej Koutek |
3 |
767 559 Kč |
|
|
GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. |
5 |
765 446 Kč |
|
|
WS Audiology CZ s.r.o. |
4 |
720 430 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
2 |
692 402 Kč |
|
|
SECURITY TECHNOLOGIES a.s. |
2 |
677 536 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
4 |
660 783 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
4 |
620 322 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
1 |
596 954 Kč |
|
|
EGIS Praha, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
ORTIKA a.s. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost svatého Mořice Kroměříž |
1 |
595 801 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
BENU Česká republika s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
INPHARMEX, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
FN 82710h |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Z + M servis, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Datlowe, s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Moravská pohřební společnost, s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Hagleitner Hygiene Česko s.r.o. |
7 |
595 737 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
4 |
594 534 Kč |
|
|
Ing. Viktor Dynka |
3 |
588 060 Kč |
|
|
SLOBAG GROUP s.r.o. |
1 |
562 090 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
5 |
531 759 Kč |
|
|
ARATEC GROUP s.r.o. |
1 |
520 155 Kč |
|
|
JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. |
1 |
488 840 Kč |
|
|
HÝŽA PODLAHY s.r.o. |
5 |
474 253 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
4 |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
2 |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
2 |
|
|
Novartis s.r.o. |
2 |
|
|
EGIS Praha, spol. s r.o. |
1 |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
|
|
ORTIKA a.s. |
1 |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
1 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Římskokatolická farnost svatého Mořice Kroměříž |
1 |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
|
|
SECURITY TECHNOLOGIES a.s. |
1 |
|
|
BENU Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
|
|
INPHARMEX, spol. s r.o. |
1 |
|
|
BioTech a.s. |
1 |
|
|
IMJ stavby s.r.o. |
1 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
|
|
ELPIK s.r.o. |
1 |
|
|
FN 82710h |
1 |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
|
|
Z + M servis, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Datlowe, s.r.o. |
1 |
|
|
Moravská pohřební společnost, s.r.o. |
1 |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,26.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELPIK s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
5 938 801 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
3 992 819 Kč |
|
|
Bechtle direct s.r.o. |
1 |
1 305 590 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
2 |
871 200 Kč |
|
|
KONZULTA Brno,a.s. |
1 |
863 940 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
ARATEC GROUP s.r.o. |
1 |
520 155 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
385 603 Kč |
|
|
MedText s.r.o. |
1 |
180 774 Kč |
|
|
DrugAgency, a.s. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
DC4 CZ, a.s. |
1 |
83 369 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
1 |
71 898 Kč |
|
|
Ivar a.s. |
1 |
17 505 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
595 801 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AP-instavby s.r.o. |
5 |
9 975 694 Kč |
|
|
IMJ stavby s.r.o. |
2 |
5 428 665 Kč |
|
|
ELPIK s.r.o. |
1 |
3 508 168 Kč |
|
|
TALPA - RPF, s.r.o. |
2 |
2 791 216 Kč |
|
|
KERAMO D - Dohorák s.r.o. |
1 |
2 573 605 Kč |
|
|
MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. |
1 |
2 011 092 Kč |
|
|
V okno s.r.o. |
1 |
1 749 641 Kč |
|
|
Ing. Viktor Dynka |
3 |
588 060 Kč |
|
|
Elektro Servis NWT s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 20, tj. 5,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
18 |
8 336 756 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
11 |
6 289 599 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
46 |
4 863 778 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
50 |
3 760 403 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
2 |
3 596 628 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
15 |
2 845 603 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
11 |
2 839 117 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
6 |
2 801 783 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
26 |
2 583 068 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
22 |
2 192 231 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
12 |
2 008 146 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
16 |
1 852 264 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
16 |
1 450 811 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
13 |
1 366 850 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
1 208 790 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
RETIGO s.r.o. |
2 |
1 115 844 Kč |
|
|
TERA-MED MEDICAL s.r.o. |
1 |
1 055 713 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
4 |
952 101 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
5 |
814 107 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
4 |
671 419 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
6 |
658 184 Kč |
|
|
Ferring Pharmaceuticals A/S |
1 |
629 805 Kč |
|
|
EGIS Praha, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
BENU Česká republika s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
FN 82710h |
1 |
595 801 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
3 |
533 597 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
5 |
429 718 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
3 |
416 518 Kč |
|
|
12858900 |
4 |
376 320 Kč |
|
|
WS Audiology CZ s.r.o. |
3 |
373 160 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
315 811 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
3 |
299 878 Kč |
|
|
GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. |
1 |
288 525 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
4 |
284 084 Kč |
|
|
BIOXA Therapeutics (Czech) s.r.o. |
4 |
251 121 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
4 |
246 870 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
212 979 Kč |
|
|
ConvaTec Česká republika s.r.o. |
3 |
203 480 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
2 |
199 862 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
3 |
193 501 Kč |
|
|
KALIST AKL s.r.o. |
1 |
157 845 Kč |
|
|
HSC Industry, spol. s r.o. |
2 |
149 750 Kč |
|
|
BIP Medical CZ, s.r.o. |
2 |
146 745 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
2 |
140 384 Kč |
|
|
OLE audity s.r.o. |
1 |
137 940 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
134 099 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
2 |
132 585 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
1 |
131 053 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
2 |
129 169 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
100 624 Kč |
|
|
Coloplast Czech s.r.o. |
1 |
99 483 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
94 568 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
78 790 Kč |
|
|
PHARMCARE CZ, s.r.o. |
1 |
73 442 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
66 579 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
1 |
66 021 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
1 |
65 697 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
64 892 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
1 |
63 017 Kč |
|
|
DIMA Olomouc, s.r.o. |
1 |
62 490 Kč |
|
|
MAPO marketing s.r.o. |
1 |
15 972 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 18,18 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BioTech a.s. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Z + M servis, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Hagleitner Hygiene Česko s.r.o. |
7 |
595 737 Kč |
|
|
GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. |
1 |
143 627 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
1 |
86 494 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Římskokatolická farnost svatého Mořice Kroměříž |
1 |
595 801 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Granimex CZ s.r.o. |
2 |
166 170 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
3 |
225 665 000 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
3 554 830 Kč |
|
|
Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
HZConsult s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 5,71 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELPIK s.r.o. |
5 |
5 612 636 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
9 |
3 689 730 Kč |
|
|
MALCOLOR s.r.o. |
1 |
3 625 729 Kč |
|
|
RADIX CZ s.r.o. |
5 |
2 493 242 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
7 |
1 572 713 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
1 357 964 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
2 |
1 344 736 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
2 |
957 933 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
5 |
936 608 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
1 |
899 030 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
759 884 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
SECURITY TECHNOLOGIES a.s. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
595 801 Kč |
|
|
ESOKOM, s.r.o. |
1 |
464 120 Kč |
|
|
Arjo Czech Republic s.r.o. |
2 |
431 556 Kč |
|
|
Askin & Co. s. r. o. |
2 |
409 517 Kč |
|
|
HÝŽA PODLAHY s.r.o. |
4 |
408 000 Kč |
|
|
AP-instavby s.r.o. |
2 |
349 333 Kč |
|
|
WS Audiology CZ s.r.o. |
1 |
347 270 Kč |
|
|
Earnest catering, s.r.o. |
1 |
331 903 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
278 300 Kč |
|
|
Sven BioLabs s.r.o. |
1 |
274 526 Kč |
|
|
MedSystem s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
1 |
272 099 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
2 |
238 370 Kč |
|
|
LIMPEZA CZ, s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
164 965 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
144 042 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
142 780 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
1 |
133 257 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
1 191 601 Kč |
|
|
Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Kofola a.s. |
1 |
80 492 Kč |
|
|
Czech Wool company s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Dítě v srdci, z.s. |
1 |
69 938 Kč |
|
|
ELKO EP, s.r.o. |
1 |
66 777 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Kroměřížská nemocnice a.s. v 2025 ve výši 595 801 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,32
|
|
Počet bodů 6,32 znamená pro Kroměřížská nemocnice a.s. celkově
939. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0390 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0012 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1666 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0057 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0085 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0037 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1498 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2575 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,632
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,32
|
|
Výsledný K-Index
|
6,320 |
|