Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0120 odpovídá 1,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 14 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1687 odpovídá 16,87 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
4 smlouvy mají hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0482 odpovídá 4,82 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
11 |
22 871 666 Kč |
|
|
SEPARA spol. s r.o. |
4 |
3 548 822 Kč |
|
|
VARREA s.r.o. |
8 |
2 577 300 Kč |
|
|
B tým, s.r.o. |
5 |
1 903 610 Kč |
|
|
Complex Project, s.r.o. |
3 |
1 378 215 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
4 |
1 264 709 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
2 |
1 208 645 Kč |
|
|
JE & NE, spol. s r.o. |
1 |
877 275 Kč |
|
|
Datlab s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
823 284 Kč |
|
|
Smart-Byte Solutions s.r.o. |
4 |
667 504 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
508 697 Kč |
|
|
FYLA cleaning s.r.o. |
1 |
508 697 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
420 294 Kč |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
378 730 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
365 400 Kč |
|
|
Jihočeská Silva Nortica |
1 |
355 620 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
2 |
344 850 Kč |
|
|
BDO Legal s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
335 775 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
284 350 Kč |
|
|
Antonín Huráb |
1 |
279 510 Kč |
|
|
AVIS solar, s.r.o. |
1 |
238 370 Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
1 |
206 817 Kč |
|
|
00559539 |
5 |
200 533 Kč |
|
|
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. |
5 |
200 533 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
130 419 Kč |
|
|
Tomáš Koželuh |
1 |
119 790 Kč |
|
|
ADEMO s.r.o. |
1 |
117 552 Kč |
|
|
CLA Appraisal s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Braun SDK, s.r.o. |
1 |
102 608 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
101 093 Kč |
|
|
Uman s.r.o. |
1 |
94 424 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
78 650 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
2 |
17 138 Kč |
|
|
HYGSERVIS FRIČ s.r.o. |
2 |
14 602 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
1 |
4 457 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
B tým, s.r.o. |
3 |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
2 |
|
|
Complex Project, s.r.o. |
2 |
|
|
SEPARA spol. s r.o. |
1 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
|
|
FYLA cleaning s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
1 |
7 169 032 Kč |
|
|
SEPARA spol. s r.o. |
1 |
2 250 600 Kč |
|
|
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. |
2 |
61 309 Kč |
|
|
00559539 |
2 |
61 309 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
HYGSERVIS FRIČ s.r.o. |
1 |
10 254 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 15,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VARREA s.r.o. |
8 |
2 577 300 Kč |
|
|
Complex Project, s.r.o. |
2 |
1 017 393 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
991 259 Kč |
|
|
AVIS solar, s.r.o. |
1 |
238 370 Kč |
|
|
Braun SDK, s.r.o. |
1 |
102 608 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Datlab s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
Smart-Byte Solutions s.r.o. |
4 |
667 504 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
284 350 Kč |
|
|
ADEMO s.r.o. |
1 |
117 552 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. |
1 |
51 055 Kč |
|
|
00559539 |
1 |
51 055 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Telco
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
2 |
1 208 645 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
130 419 Kč |
|
|
00559539 |
1 |
130 419 Kč |
|
|
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. |
1 |
130 419 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. |
2 |
14 711 Kč |
|
|
00559539 |
2 |
14 711 Kč |
|
|
HYGSERVIS FRIČ s.r.o. |
1 |
10 254 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
1 |
4 457 Kč |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
1 |
4 457 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
508 697 Kč |
|
|
Complex Project, s.r.o. |
1 |
360 822 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
3 |
273 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
3 |
1 224 210 Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
1 |
206 817 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
101 093 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
1 |
9 240 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SEPARA spol. s r.o. |
4 |
3 548 822 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
420 294 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
365 400 Kč |
|
|
BDO Legal s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
335 775 Kč |
|
|
CLA Appraisal s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
2 |
65 993 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FYLA cleaning s.r.o. |
1 |
508 697 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. |
2 |
14 261 691 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
CEJIZA, s.r.o. v 2025 ve výši 508 697 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 9,11
|
|
Počet bodů 9,11 znamená pro CEJIZA, s.r.o. celkově
1228. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0120 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1669 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0500 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0482 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,2235 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1687 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2417 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,911
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
9,11
|
|
Výsledný K-Index
|
9,110 |
|