Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0078 odpovídá 0,78 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 4 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0063 odpovídá 0,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 126 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1978 odpovídá 19,78 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0330 odpovídá 3,30 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0031 odpovídá 0,31 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
16 |
63 043 765 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
7 |
60 500 847 Kč |
|
|
CL-EVANS a.s. |
4 |
57 816 198 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
3 |
54 806 297 Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
9 |
45 724 379 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
12 |
37 216 799 Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
52 |
35 492 194 Kč |
|
|
PV SERVICE PLUS s.r.o. |
3 |
29 869 411 Kč |
|
|
Liberecká obalovna, s.r.o. |
6 |
25 470 500 Kč |
|
|
b2 Liberec s.r.o. |
1 |
25 289 000 Kč |
|
|
DS Logistic s.r.o. |
21 |
21 875 711 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
6 |
19 814 355 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
13 |
16 821 178 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
18 |
14 849 160 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
14 805 007 Kč |
|
|
USK s.r.o. |
10 |
12 143 376 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
3 |
11 297 398 Kč |
|
|
HARDMAN UH a.s. |
9 |
9 195 050 Kč |
|
|
TOP NYANA s.r.o. |
8 |
8 740 570 Kč |
|
|
BIZETT CZ s.r.o. |
13 |
7 862 509 Kč |
|
|
M-konstrukce s.r.o. |
5 |
7 353 048 Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
6 764 786 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
6 577 116 Kč |
|
|
ANEGG s.r.o. |
3 |
4 850 434 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
13 |
4 369 068 Kč |
|
|
FEDERAL CARS s.r.o. |
2 |
4 255 570 Kč |
|
|
Sea Clean M.B., s.r.o. |
2 |
3 993 000 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
KLADOS s.r.o. |
3 |
3 273 534 Kč |
|
|
PCP Machinery s.r.o. |
2 |
3 117 444 Kč |
|
|
Megabeton s.r.o. |
3 |
2 688 620 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
5 |
2 666 598 Kč |
|
|
ELEKTRO plus CZ s.r.o. |
6 |
2 665 309 Kč |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
5 |
2 465 388 Kč |
|
|
C.S.Transport Reality s.r.o. |
2 |
2 464 873 Kč |
|
|
Stavební společnost s.r.o. |
1 |
2 365 550 Kč |
|
|
FEDERN-SCHULZE GbR |
21 |
2 056 560 Kč |
|
|
Jiří Záruba |
2 |
1 789 037 Kč |
|
|
Driving Camp Autodrom Sosnová a.s. |
3 |
1 701 821 Kč |
|
|
BOELS Česká republika s.r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
2 |
1 689 001 Kč |
|
|
Svoboda a syn, s.r.o. |
3 |
1 569 474 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
7 |
1 565 131 Kč |
|
|
Zdeněk Horáček, advokátní kancelář s.r.o. |
3 |
1 343 873 Kč |
|
|
ENACO, s.r.o. |
2 |
1 337 958 Kč |
|
|
Schuettflix Česká republika s.r.o. |
8 |
1 326 463 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
2 |
1 277 798 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
7 |
1 268 433 Kč |
|
|
Miloš Zuzánek |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Inženýring staveb s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Skřivánek s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Somnus Clinic s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Ing. Michal Scheidl |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Ing. Silvie Žáková, daňový poradce |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
NORDARCH s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
PAS Zábřeh na Moravě a. s. |
1 |
1 176 725 Kč |
|
|
SPANTIK CZ s.r.o. |
2 |
1 169 536 Kč |
|
|
PNEU HNÍDEK s.r.o. |
2 |
1 129 462 Kč |
|
|
HIT HOFMAN, s.r.o. |
3 |
1 081 438 Kč |
|
|
VSP security service s.r.o. |
4 |
1 072 185 Kč |
|
|
Jiří Záruba s.r.o. |
3 |
1 065 018 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
AWP s.r.o. |
1 |
954 690 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
888 130 Kč |
|
|
FRISCHBETON s.r.o. |
3 |
847 000 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
|
UMSE s.r.o. |
7 |
791 540 Kč |
|
|
OPV s.r.o. |
1 |
769 849 Kč |
|
|
Josef Starý |
6 |
762 656 Kč |
|
|
Bobcat CZ, a.s. |
5 |
728 920 Kč |
|
|
Tomáš Márk |
1 |
723 580 Kč |
|
|
Zbyněk Lazar s.r.o. |
7 |
710 569 Kč |
|
|
KAT technologicko-dodavatelská s.r.o. |
2 |
683 257 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
679 681 Kč |
|
|
TPA Audit s.r.o. |
1 |
672 760 Kč |
|
|
Martin Čepička |
2 |
624 359 Kč |
|
|
RESTA EKO s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
Budimex S.A., odštěpný závod Česko |
1 |
605 000 Kč |
|
|
CMS - TOP s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Oprava komunikací Zoubek, s.r.o. |
1 |
604 395 Kč |
|
|
Martin Čermák |
4 |
600 245 Kč |
|
|
Petr Janko |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Filip Vohnický |
1 |
592 900 Kč |
|
|
TOREX SECURITY, spol. s r.o. |
4 |
589 173 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
1 |
575 960 Kč |
|
|
AUTOSALON DĚDEK, s.r.o. |
1 |
564 613 Kč |
|
|
KAMPA - MARYNKA s.r.o. |
2 |
503 160 Kč |
|
|
Revize-ez s.r.o. |
1 |
494 890 Kč |
|
|
Betonservis Žernov s.r.o. |
2 |
482 790 Kč |
|
|
Černý-Autodoprava a zemní práce s.r.o. |
2 |
481 943 Kč |
|
|
REKOM Nový Bydžov, a.s. |
5 |
467 116 Kč |
|
|
Severočeské komunální služby s.r.o. |
1 |
465 850 Kč |
|
|
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. |
1 |
458 590 Kč |
|
|
NEON SERVIS, s.r.o. |
4 |
448 668 Kč |
|
|
SVODIDLA s.r.o. |
2 |
442 412 Kč |
|
|
Ráj přívěsů s.r.o. |
2 |
428 969 Kč |
|
|
COMPAG CZ s.r.o. |
2 |
428 340 Kč |
|
|
BagroChar s.r.o. |
4 |
426 210 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
SVOSTR s.r.o. |
1 |
423 391 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
2 |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
2 |
|
|
C.S.Transport Reality s.r.o. |
2 |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
|
|
Miloš Zuzánek |
1 |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Inženýring staveb s.r.o. |
1 |
|
|
Skřivánek s.r.o. |
1 |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
|
|
TOP NYANA s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Záruba |
1 |
|
|
Somnus Clinic s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
2 |
15 197 600 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
2 |
14 291 310 Kč |
|
|
TOP NYANA s.r.o. |
2 |
6 628 933 Kč |
|
|
BIZETT CZ s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
M-konstrukce s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
HARDMAN UH a.s. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
Sea Clean M.B., s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
DS Logistic s.r.o. |
1 |
3 449 710 Kč |
|
|
Liberecká obalovna, s.r.o. |
1 |
2 637 800 Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
1 |
2 418 790 Kč |
|
|
PCP Machinery s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
USK s.r.o. |
1 |
2 353 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 10,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
8 |
35 961 303 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
14 805 007 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
3 |
11 297 398 Kč |
|
|
FEDERAL CARS s.r.o. |
2 |
4 255 570 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
2 |
1 689 001 Kč |
|
|
Driving Camp Autodrom Sosnová a.s. |
1 |
1 136 190 Kč |
|
|
PNEU HNÍDEK s.r.o. |
2 |
1 129 462 Kč |
|
|
AWP s.r.o. |
1 |
954 690 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
888 130 Kč |
|
|
HIT HOFMAN, s.r.o. |
1 |
829 274 Kč |
|
|
Budimex S.A., odštěpný závod Česko |
1 |
605 000 Kč |
|
|
AUTOSALON DĚDEK, s.r.o. |
1 |
564 613 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. |
1 |
206 150 Kč |
|
|
COMPAG CZ s.r.o. |
1 |
187 550 Kč |
|
|
B R U K O V , spol. s r.o. |
1 |
164 076 Kč |
|
|
AUTOSKLO TEAM s.r.o. |
2 |
161 506 Kč |
|
|
Zbyněk Lazar s.r.o. |
2 |
141 259 Kč |
|
|
RTS Truck servis s.r.o. |
1 |
129 712 Kč |
|
|
FEDERAL CARS Liberec s.r.o. |
1 |
127 655 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
1 |
108 575 Kč |
|
|
AUTOTREND, spol. s r.o. |
1 |
92 371 Kč |
|
|
AUTO TRANS spol. s r.o. |
1 |
81 594 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
Obor Energie
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
48 |
34 789 662 Kč |
|
|
Stavební společnost s.r.o. |
1 |
2 365 550 Kč |
|
|
Rýnovická energetická s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,48 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CL-EVANS a.s. |
4 |
57 816 198 Kč |
|
|
PV SERVICE PLUS s.r.o. |
3 |
29 869 411 Kč |
|
|
b2 Liberec s.r.o. |
1 |
25 289 000 Kč |
|
|
DS Logistic s.r.o. |
8 |
17 536 167 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
16 |
14 701 379 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
4 |
11 090 255 Kč |
|
|
HARDMAN UH a.s. |
8 |
9 103 869 Kč |
|
|
M-konstrukce s.r.o. |
5 |
7 353 048 Kč |
|
|
BIZETT CZ s.r.o. |
6 |
7 225 897 Kč |
|
|
PORR a.s. |
3 |
6 764 786 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
9 |
5 180 373 Kč |
|
|
ANEGG s.r.o. |
3 |
4 850 434 Kč |
|
|
TOP NYANA s.r.o. |
7 |
4 384 570 Kč |
|
|
ELEKTRO plus CZ s.r.o. |
3 |
2 377 951 Kč |
|
|
KLADOS s.r.o. |
1 |
2 276 010 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
2 |
1 801 388 Kč |
|
|
Megabeton s.r.o. |
2 |
1 684 320 Kč |
|
|
C.S.Transport Reality s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Martin Čepička |
2 |
624 359 Kč |
|
|
FRISCHBETON s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
KAT technologicko-dodavatelská s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
KAMPA - MARYNKA s.r.o. |
2 |
503 160 Kč |
|
|
Betonservis Žernov s.r.o. |
2 |
482 790 Kč |
|
|
SVOSTR s.r.o. |
1 |
423 391 Kč |
|
|
Bělohlávek - Dopravní značky s.r.o. |
4 |
389 802 Kč |
|
|
KLIMASERVIS SŮVA, spol. s r.o. |
1 |
356 880 Kč |
|
|
BagroChar s.r.o. |
3 |
343 083 Kč |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
1 |
324 280 Kč |
|
|
SVODIDLA s.r.o. |
1 |
323 082 Kč |
|
|
U N I Z A obchodní spol. s r.o. |
1 |
321 860 Kč |
|
|
Tomáš Kučera |
2 |
310 389 Kč |
|
|
TBG Plzeň Transportbeton s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Michal Andr |
1 |
242 000 Kč |
|
|
USK s.r.o. |
1 |
235 345 Kč |
|
|
NVB LINE s.r.o. |
2 |
197 835 Kč |
|
|
ČÍMA odpady s.r.o. |
1 |
189 789 Kč |
|
|
PÍSKOVNA Horní Kamenice s.r.o. |
1 |
175 547 Kč |
|
|
SZ Group s.r.o. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
1 |
172 304 Kč |
|
|
STAMO, spol. s.r.o. |
1 |
148 787 Kč |
|
|
VIASYSTEM SE |
1 |
147 620 Kč |
|
|
Plastika SV s.r.o. |
1 |
131 285 Kč |
|
|
IMCZ, spol. s r.o. |
1 |
129 470 Kč |
|
|
Dřevařské centrum, s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
M B - S V I N G s.r.o. |
1 |
122 640 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Igor Mirga |
1 |
119 064 Kč |
|
|
Stanislav Kopecký |
1 |
107 103 Kč |
|
|
MEDROS s.r.o. |
1 |
85 910 Kč |
|
|
SIZ s.r.o. |
1 |
85 441 Kč |
|
|
S.A.W. CONSULTING s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
SAVOZ s.r.o. |
1 |
80 964 Kč |
|
|
Jeřáby JAVEKO s.r.o. |
1 |
78 614 Kč |
|
|
Jiří Jerie |
1 |
75 020 Kč |
|
|
Petr Farský |
1 |
63 573 Kč |
|
|
SIKO KOUPELNY a.s. |
1 |
61 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 2,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TOP NYANA s.r.o. |
1 |
4 356 000 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
11 |
3 554 496 Kč |
|
|
PCP Machinery s.r.o. |
1 |
2 407 900 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
BOELS Česká republika s.r.o. |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Zdeněk Horáček, advokátní kancelář s.r.o. |
3 |
1 343 873 Kč |
|
|
C.S.Transport Reality s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Ing. Silvie Žáková, daňový poradce |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Petr Janko |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Driving Camp Autodrom Sosnová a.s. |
2 |
565 631 Kč |
|
|
ATS-STAVEBNÍ STROJE s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
8 |
181 137 Kč |
|
|
Chládek & Tintěra, a.s. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
Bobcat CZ, a.s. |
1 |
166 257 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
2 981 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 7,58 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Global Trading, spol. s r.o. |
16 |
63 043 765 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
6 |
58 685 847 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
54 456 534 Kč |
|
|
H & M TRADING, spol. s r.o. |
9 |
45 724 379 Kč |
|
|
Sea Clean M.B., s.r.o. |
2 |
3 993 000 Kč |
|
|
DS Logistic s.r.o. |
11 |
2 654 438 Kč |
|
|
Schuettflix Česká republika s.r.o. |
8 |
1 326 463 Kč |
|
|
Miloš Zuzánek |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
Jiří Záruba |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
KLADOS s.r.o. |
1 |
910 404 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
814 572 Kč |
|
|
OPV s.r.o. |
1 |
769 849 Kč |
|
|
Severočeské komunální služby s.r.o. |
1 |
465 850 Kč |
|
|
Svoboda a syn, s.r.o. |
2 |
359 474 Kč |
|
|
JAKOPEM s.r.o. |
1 |
308 550 Kč |
|
|
VARS BRNO a.s. |
1 |
196 625 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Martin Čermák |
1 |
91 960 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Skřivánek s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Somnus Clinic s.r.o. |
1 |
1 232 437 Kč |
|
|
PAS Zábřeh na Moravě a. s. |
1 |
1 176 725 Kč |
|
|
CMS - TOP s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Revize-ez s.r.o. |
1 |
494 890 Kč |
|
|
EV Expert, s.r.o. |
1 |
390 110 Kč |
|
|
Jiří Záruba s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
10297926 |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Ladislav Polák |
1 |
242 000 Kč |
|
|
PELA s.r.o. |
1 |
180 895 Kč |
|
|
Cemex Sand k.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
APLED s.r.o. |
1 |
102 705 Kč |
|
|
ELEKTRO plus CZ s.r.o. |
1 |
80 494 Kč |
|
|
PATRON Tech, s.r.o. |
1 |
76 845 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Silnice LK a.s. v 2025 ve výši 1 232 437 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,96
|
|
Počet bodů 4,96 znamená pro Silnice LK a.s. celkově
611. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0078 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0063 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0444 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0133 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0330 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0391 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0031 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1978 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1509 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,496
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,96
|
|
Výsledný K-Index
|
4,958 |
|