Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 39 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1726 odpovídá 17,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 19 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0841 odpovídá 8,41 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0088 odpovídá 0,88 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aceproit s.r.o. |
3 |
15 702 074 Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
1 |
10 041 284 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
1 |
5 429 936 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
3 |
3 382 887 Kč |
|
|
STAKL - stavby a střechy, s.r.o. |
4 |
3 263 566 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
2 |
2 895 255 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
3 |
2 454 189 Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
6 |
2 352 591 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
4 |
2 218 063 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
5 |
2 087 425 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
7 |
1 652 008 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
4 |
1 536 349 Kč |
|
|
APPSEC s.r.o. |
2 |
1 485 316 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
2 |
1 277 970 Kč |
|
|
DIME prestige s.r.o. |
2 |
1 105 506 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
5 |
1 105 443 Kč |
|
|
Miroslav Beran |
5 |
1 046 450 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
3 |
941 057 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
3 |
929 006 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
2 |
894 266 Kč |
|
|
MEDIPRAX CB s.r.o. |
2 |
853 709 Kč |
|
|
Syneos Health UK Limited |
2 |
853 709 Kč |
|
|
2918 s.r.o. |
2 |
853 709 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
822 280 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
738 963 Kč |
|
|
ALTER, s.r.o. |
1 |
726 906 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
7 |
724 654 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. |
2 |
720 897 Kč |
|
|
OKsystem a.s. |
2 |
716 999 Kč |
|
|
Ing. Jiří Marek, Ph.D. |
1 |
713 900 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
630 918 Kč |
|
|
BLESK Servis s.r.o. |
1 |
591 811 Kč |
|
|
Yuriy Hamor |
3 |
578 622 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
3 |
559 650 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
1 |
539 769 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
2 |
537 640 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
4 |
514 087 Kč |
|
|
Smart Medical Solutions, a.s. |
2 |
493 985 Kč |
|
|
AB Clima s.r.o. |
2 |
492 302 Kč |
|
|
3bcc s.r.o. |
2 |
484 704 Kč |
|
|
X FUTURE Group s.r.o. |
1 |
477 950 Kč |
|
|
Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o. |
5 |
444 674 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Mediform, spol. s r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
PPD Global Ltd |
1 |
426 855 Kč |
|
|
ASPIMED CZ s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
G-PROJECT, s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
NBG,spol. s r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
2 |
425 273 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
416 901 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
389 845 Kč |
|
|
Rittal s.r.o. |
1 |
358 004 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
3 |
346 266 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
1 |
344 353 Kč |
|
|
KEY a.s. |
1 |
339 097 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
4 |
327 818 Kč |
|
|
G P S Praha, spol. s r.o. |
1 |
305 888 Kč |
|
|
JP Elektro s.r.o. |
2 |
297 624 Kč |
|
|
Atelier 87 s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
288 065 Kč |
|
|
AALASER spol. s r.o. |
1 |
284 271 Kč |
|
|
Karel Pešek |
1 |
272 250 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
269 564 Kč |
|
|
MARTELO service s.r.o. |
1 |
263 270 Kč |
|
|
S-Power Business Solutions s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
IT podnik, s.r.o. |
1 |
247 542 Kč |
|
|
BEPPO Kutná Hora s.r.o. |
1 |
238 128 Kč |
|
|
VERCHNE s.r.o. |
2 |
221 193 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
3 |
219 858 Kč |
|
|
MEDILAB ČR s.r.o. |
3 |
205 655 Kč |
|
|
ETS montáže, společnost s r.o. |
1 |
200 380 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
2 |
186 799 Kč |
|
|
VULKAN - Medical, a.s. |
1 |
185 791 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
2 |
184 882 Kč |
|
|
KEROSIN s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
DOUBLE ENERGY s.r.o. |
1 |
174 337 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Ságl |
1 |
173 000 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
2 |
168 437 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
2 |
163 536 Kč |
|
|
ALARM KFS, s.r.o. |
2 |
161 456 Kč |
|
|
RESORBA, s.r.o. |
2 |
160 096 Kč |
|
|
DIGNITA s.r.o. |
1 |
150 863 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
146 446 Kč |
|
|
KALIST AKL s.r.o. |
2 |
146 152 Kč |
|
|
ELSOX s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
MEDISTYL-PHARMA a.s. |
2 |
137 829 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
128 521 Kč |
|
|
Ing. Robert Niedermirtl |
2 |
126 853 Kč |
|
|
aquina, s.r.o. |
1 |
113 928 Kč |
|
|
MEDIN, a.s. |
1 |
113 444 Kč |
|
|
TZB projekty s.r.o. |
1 |
112 772 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
110 594 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
100 382 Kč |
|
|
Karel Hrnčíř - BIOMAG |
1 |
99 230 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
91 766 Kč |
|
|
ELEKTROCENTRUM Skuhrovec s.r.o. |
1 |
90 605 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
1 |
89 956 Kč |
|
|
SK-54519098 |
1 |
87 725 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
4 |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
2 |
|
|
MEDIPRAX CB s.r.o. |
2 |
|
|
Syneos Health UK Limited |
2 |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
2 |
|
|
2918 s.r.o. |
2 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
1 |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
1 |
|
|
Smart Medical Solutions, a.s. |
1 |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
|
|
Mediform, spol. s r.o. |
1 |
|
|
PPD Global Ltd |
1 |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
1 |
|
|
ASPIMED CZ s.r.o. |
1 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
|
|
G-PROJECT, s.r.o. |
1 |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
1 |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
1 |
|
|
NBG,spol. s r.o. |
1 |
|
|
Aceproit s.r.o. |
1 |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Gating Services, a.s. |
1 |
10 041 284 Kč |
|
|
STAKL - stavby a střechy, s.r.o. |
1 |
2 375 466 Kč |
|
|
Atelier 87 s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
MARTELO service s.r.o. |
1 |
263 270 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 44,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
1 |
5 429 936 Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
5 |
1 759 691 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
467 411 Kč |
|
|
Aceproit s.r.o. |
1 |
372 060 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
69 623 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 20, tj. 24,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
3 317 927 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
3 |
2 454 189 Kč |
|
|
MR Diagnostic s.r.o. |
2 |
1 828 053 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
7 |
1 652 008 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
4 |
1 536 349 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
2 |
1 277 970 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
3 |
941 057 Kč |
|
|
MEDIPRAX CB s.r.o. |
2 |
853 709 Kč |
|
|
Syneos Health UK Limited |
2 |
853 709 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
2 |
853 709 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
738 963 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
630 918 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
1 |
539 769 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
2 |
537 640 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
4 |
514 087 Kč |
|
|
Perfect Distribution a.s. |
2 |
498 526 Kč |
|
|
Smart Medical Solutions, a.s. |
2 |
493 985 Kč |
|
|
OFFICE-CENTRUM s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Mediform, spol. s r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
PPD Global Ltd |
1 |
426 855 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
338 638 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
2 |
288 065 Kč |
|
|
VULKAN - Medical, a.s. |
1 |
185 791 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
2 |
150 083 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
146 446 Kč |
|
|
MEDISTYL-PHARMA a.s. |
2 |
137 829 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
128 521 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
120 898 Kč |
|
|
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis |
1 |
110 594 Kč |
|
|
KLARO, spol. s r.o. |
1 |
106 692 Kč |
|
|
VERCHNE s.r.o. |
1 |
106 238 Kč |
|
|
Karel Hrnčíř - BIOMAG |
1 |
99 230 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
91 766 Kč |
|
|
SK-54519098 |
1 |
87 725 Kč |
|
|
MEDILAS s.r.o. |
1 |
85 730 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
81 014 Kč |
|
|
STAKL - stavby a střechy, s.r.o. |
1 |
79 660 Kč |
|
|
Janova dílna, s.r.o. |
1 |
74 590 Kč |
|
|
3bcc s.r.o. |
1 |
73 224 Kč |
|
|
KALIST AKL s.r.o. |
1 |
71 215 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
66 777 Kč |
|
|
RESORBA, s.r.o. |
1 |
62 653 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
1 |
62 563 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 57,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aceproit s.r.o. |
2 |
15 330 013 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
822 280 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
NBG,spol. s r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
|
Karel Pešek |
1 |
272 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
2918 s.r.o. |
2 |
853 709 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DIME prestige s.r.o. |
2 |
1 105 506 Kč |
|
|
STAKL - stavby a střechy, s.r.o. |
2 |
808 440 Kč |
|
|
APPSEC s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. |
2 |
720 897 Kč |
|
|
Ing. Jiří Marek, Ph.D. |
1 |
713 900 Kč |
|
|
Yuriy Hamor |
3 |
578 622 Kč |
|
|
X FUTURE Group s.r.o. |
1 |
477 950 Kč |
|
|
Miroslav Beran |
3 |
455 989 Kč |
|
|
Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o. |
5 |
444 674 Kč |
|
|
3bcc s.r.o. |
1 |
411 480 Kč |
|
|
Stavebniny DEK a.s. |
1 |
389 845 Kč |
|
|
AB Clima s.r.o. |
1 |
384 445 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
1 |
362 710 Kč |
|
|
KEY a.s. |
1 |
339 097 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
4 |
327 818 Kč |
|
|
G P S Praha, spol. s r.o. |
1 |
305 888 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
269 564 Kč |
|
|
S-Power Business Solutions s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
IT podnik, s.r.o. |
1 |
247 542 Kč |
|
|
JP Elektro s.r.o. |
1 |
226 476 Kč |
|
|
ETS montáže, společnost s r.o. |
1 |
200 380 Kč |
|
|
KEROSIN s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Ságl |
1 |
173 000 Kč |
|
|
ALARM KFS, s.r.o. |
2 |
161 456 Kč |
|
|
ELSOX s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Robert Niedermirtl |
2 |
126 853 Kč |
|
|
VERCHNE s.r.o. |
1 |
114 955 Kč |
|
|
aquina, s.r.o. |
1 |
113 928 Kč |
|
|
TZB projekty s.r.o. |
1 |
112 772 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
100 382 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
87 423 Kč |
|
|
KOREC, s.r.o. |
1 |
83 104 Kč |
|
|
Multi vision, s.r.o. |
1 |
81 432 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
78 263 Kč |
|
|
KALIST AKL s.r.o. |
1 |
74 937 Kč |
|
|
Apptc.me s.r.o. |
1 |
74 108 Kč |
|
|
Jan Kašpar |
1 |
70 985 Kč |
|
|
Pavel Kohn |
1 |
70 180 Kč |
|
|
GORO, spol. s r.o. |
1 |
68 341 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
61 232 Kč |
|
|
GAS SYSTEMS s.r.o. |
1 |
60 736 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
G-PROJECT, s.r.o. |
1 |
426 855 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Nymburk s.r.o. v 2025 ve výši 426 855 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,28
|
|
Počet bodů 5,28 znamená pro Nemocnice Nymburk s.r.o. celkově
699. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1726 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0510 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0215 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0088 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0841 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1896 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,528
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,28
|
|
Výsledný K-Index
|
5,276 |
|