Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0432 odpovídá 4,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 8 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0432 odpovídá 4,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0054 odpovídá 0,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0108 odpovídá 1,08 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
T.O. Events & Congress s.r.o. |
4 |
3 209 058 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Pablo Martin Cuello Longo |
1 |
1 202 692 Kč |
|
|
DUNDU Husemann Charisius GbR |
1 |
693 324 Kč |
|
|
Ateliér 31 s.r.o. |
1 |
683 045 Kč |
|
|
PICTO FACTO |
1 |
679 043 Kč |
|
|
Itzio Barberena Pineda |
1 |
644 540 Kč |
|
|
BOHEMIA SEKT, s.r.o. |
2 |
627 990 Kč |
|
|
Ing. Jiří Suchánek |
2 |
583 523 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
4 |
572 008 Kč |
|
|
Michal Stančík |
1 |
484 000 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
4 |
428 044 Kč |
|
|
deeper.vision s.r.o. |
1 |
415 272 Kč |
|
|
Akademici Plzeň, z.s. |
2 |
394 242 Kč |
|
|
auta.jsou.in společnost s ručením omezeným |
1 |
369 000 Kč |
|
|
Mezinárodní festival DIVADLO Plzeň |
1 |
364 331 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
4 |
341 411 Kč |
|
|
Richard Mach |
1 |
278 558 Kč |
|
|
E Corp innovations s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Belina s.r.o. |
1 |
241 758 Kč |
|
|
SCALE |
1 |
235 244 Kč |
|
|
THE RACKERS ASBL |
1 |
222 449 Kč |
|
|
Jakub Nosek |
1 |
217 800 Kč |
|
|
W & P EURONOVA s.r.o. |
1 |
216 116 Kč |
|
|
Luca Orazio Pulvirenti |
1 |
208 330 Kč |
|
|
Adéla Klimková |
2 |
206 305 Kč |
|
|
Tents up s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
MIRO servisní s.r.o. |
1 |
197 381 Kč |
|
|
Česká triatlonová asociace |
1 |
196 855 Kč |
|
|
ČePeAgro s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
2 |
192 822 Kč |
|
|
Středisko křesťanské pomoci Plzeň |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Stefan Gerlach |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Pěstuj prostor, z. s. |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Petr Brabec |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Michaela Podzimková |
1 |
191 912 Kč |
|
|
MN PERFECT s.r.o. |
1 |
191 912 Kč |
|
|
ACCONTIS - účetní servis s.r.o. |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Pavel Liška |
1 |
189 970 Kč |
|
|
Wisemusic s.r.o. |
1 |
185 832 Kč |
|
|
Kristýna Jirátová |
1 |
183 376 Kč |
|
|
Bit Studio Co., Ltd. |
1 |
182 191 Kč |
|
|
Equifarm, s.r.o. |
1 |
182 167 Kč |
|
|
Šimon Vojíř |
2 |
181 500 Kč |
|
|
Jiří Kunc |
1 |
181 500 Kč |
|
|
ARTshifters, s.r.o. |
2 |
177 628 Kč |
|
|
PRO MUSIC, s.r.o. |
1 |
176 128 Kč |
|
|
FAST ČR, a.s. |
1 |
170 913 Kč |
|
|
Iza Tallieu |
1 |
166 817 Kč |
|
|
ŠAFY production s.r.o. |
1 |
163 568 Kč |
|
|
LIITA Co. s r.o. |
1 |
162 760 Kč |
|
|
Tomáš Krhounek |
1 |
155 437 Kč |
|
|
Vít Trunec |
1 |
154 880 Kč |
|
|
AV EXTENDED (AVE) |
1 |
150 240 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Krhut |
1 |
147 923 Kč |
|
|
Linda Suchánková, DiS. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
LANCELOT PRODUCTIONS, UNIPESSOAL LDA |
1 |
141 788 Kč |
|
|
KRUCIPÜSK s.r.o. |
1 |
141 485 Kč |
|
|
Christoph Fantasia |
1 |
139 876 Kč |
|
|
Divokej Bill s.r.o. |
1 |
137 093 Kč |
|
|
DAMÚZA, z. ú. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Jan Písař |
1 |
131 838 Kč |
|
|
Shameless s.r.o. |
2 |
131 404 Kč |
|
|
Jana Pavelková |
1 |
129 047 Kč |
|
|
Gabriela Pánková |
1 |
128 732 Kč |
|
|
"TALENTÁRIUM z.s." |
1 |
127 844 Kč |
|
|
Lukáš Eret |
1 |
127 586 Kč |
|
|
Radomír Pešek |
1 |
127 210 Kč |
|
|
Monsieur Jérémie Bellot |
1 |
125 175 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
124 424 Kč |
|
|
FOS TECHNOLOGIES LTD |
1 |
123 578 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
122 256 Kč |
|
|
Perfect System, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Zuzana Kellner |
1 |
119 790 Kč |
|
|
film&music production s.r.o. |
1 |
119 756 Kč |
|
|
Tomáš Mouřenec |
1 |
118 368 Kč |
|
|
Julie Tampierová |
1 |
114 950 Kč |
|
|
BaSys CS, s.r.o. |
1 |
112 480 Kč |
|
|
Centrum adiktologické prevence, o.p.s. |
1 |
112 480 Kč |
|
|
Efficiency Services s.r.o. |
1 |
112 409 Kč |
|
|
APB - PLZEŇ a.s. |
1 |
111 731 Kč |
|
|
Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond |
1 |
108 900 Kč |
|
|
MgA. Jan Kaláb |
1 |
106 480 Kč |
|
|
BIBIANA, mezinárodný dom umenia pre deti |
1 |
102 787 Kč |
|
|
Fabio Petani |
1 |
102 111 Kč |
|
|
BETOMA Group s.r.o. |
1 |
99 663 Kč |
|
|
Moritz Ellerich |
1 |
97 118 Kč |
|
|
CTP Invest, spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
MgA. Benedikt Tolar |
1 |
94 864 Kč |
|
|
Omri Goz |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Lenka Morávková |
1 |
92 757 Kč |
|
|
Ing. Kateřina Sedláková, daňový poradce |
1 |
90 750 Kč |
|
|
ASOCIACE KUCHAŘŮ A CUKRÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY, z. s. |
1 |
89 177 Kč |
|
|
Marek Jaroš |
1 |
88 475 Kč |
|
|
MMP Agency s.r.o. |
1 |
87 241 Kč |
|
|
Autoškola LUKAS s.r.o. |
1 |
85 910 Kč |
|
|
PROPAGANDA s.r.o. |
1 |
85 378 Kč |
|
|
Konplan s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Daniel Zita |
1 |
84 492 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav v 2025 ve výši 191 912 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
T.O. Events & Congress s.r.o. |
3 |
3 102 124 Kč |
|
|
deeper.vision s.r.o. |
1 |
415 272 Kč |
|
|
THE RACKERS ASBL |
1 |
222 449 Kč |
|
|
MN PERFECT s.r.o. |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Jiří Pelnář |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav v 2025 ve výši 191 912 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Adéla Klimková |
2 |
206 305 Kč |
|
|
ACCONTIS - účetní servis s.r.o. |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Jiří Kunc |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
122 256 Kč |
|
|
APB - PLZEŇ a.s. |
1 |
111 731 Kč |
|
|
Ing. Kateřina Sedláková, daňový poradce |
1 |
90 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav v 2025 ve výši 191 912 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 7,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Akademici Plzeň, z.s. |
2 |
394 242 Kč |
|
|
Mezinárodní festival DIVADLO Plzeň |
1 |
364 331 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
4 |
341 411 Kč |
|
|
Česká triatlonová asociace |
1 |
196 855 Kč |
|
|
Středisko křesťanské pomoci Plzeň |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Pěstuj prostor, z. s. |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Petr Brabec |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Michaela Podzimková |
1 |
191 912 Kč |
|
|
Wisemusic s.r.o. |
1 |
185 832 Kč |
|
|
ŠAFY production s.r.o. |
1 |
163 568 Kč |
|
|
Tomáš Krhounek |
1 |
155 437 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Krhut |
1 |
147 923 Kč |
|
|
LANCELOT PRODUCTIONS, UNIPESSOAL LDA |
1 |
141 788 Kč |
|
|
KRUCIPÜSK s.r.o. |
1 |
141 485 Kč |
|
|
Christoph Fantasia |
1 |
139 876 Kč |
|
|
Divokej Bill s.r.o. |
1 |
137 093 Kč |
|
|
Jana Pavelková |
1 |
129 047 Kč |
|
|
Gabriela Pánková |
1 |
128 732 Kč |
|
|
"TALENTÁRIUM z.s." |
1 |
127 844 Kč |
|
|
Lukáš Eret |
1 |
127 586 Kč |
|
|
Radomír Pešek |
1 |
127 210 Kč |
|
|
Monsieur Jérémie Bellot |
1 |
125 175 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
124 424 Kč |
|
|
film&music production s.r.o. |
1 |
119 756 Kč |
|
|
Tomáš Mouřenec |
1 |
118 368 Kč |
|
|
Centrum adiktologické prevence, o.p.s. |
1 |
112 480 Kč |
|
|
Efficiency Services s.r.o. |
1 |
112 409 Kč |
|
|
BETOMA Group s.r.o. |
1 |
99 663 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
MgA. Benedikt Tolar |
1 |
94 864 Kč |
|
|
Omri Goz |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Lenka Morávková |
1 |
92 757 Kč |
|
|
ASOCIACE KUCHAŘŮ A CUKRÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY, z. s. |
1 |
89 177 Kč |
|
|
Marek Jaroš |
1 |
88 475 Kč |
|
|
MMP Agency s.r.o. |
1 |
87 241 Kč |
|
|
Autoškola LUKAS s.r.o. |
1 |
85 910 Kč |
|
|
Daniel Zita |
1 |
84 492 Kč |
|
|
Petr Hříbal |
1 |
83 490 Kč |
|
|
Michal Hebeda |
1 |
83 490 Kč |
|
|
Plzeňský dětský sbor, z.s. |
1 |
83 393 Kč |
|
|
Autoškola Helus s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Demínka Gastro s.r.o. |
1 |
81 736 Kč |
|
|
Jana Cardová |
1 |
80 383 Kč |
|
|
Patrik Vavřík |
1 |
76 835 Kč |
|
|
Divadelní služby Plzeň s.r.o. |
1 |
74 790 Kč |
|
|
SUBARU ČR, s.r.o. |
1 |
72 285 Kč |
|
|
Gabriela Holečková |
1 |
70 335 Kč |
|
|
Viera Broučková |
1 |
70 318 Kč |
|
|
POLLWERK systémy s.r.o. |
1 |
41 469 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav v 2025 ve výši 191 912 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 694 000 Kč |
|
|
Pablo Martin Cuello Longo |
1 |
1 202 692 Kč |
|
|
Itzio Barberena Pineda |
1 |
644 540 Kč |
|
|
Richard Mach |
1 |
278 558 Kč |
|
|
E Corp innovations s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
SCALE |
1 |
235 244 Kč |
|
|
Jakub Nosek |
1 |
217 800 Kč |
|
|
W & P EURONOVA s.r.o. |
1 |
216 116 Kč |
|
|
Luca Orazio Pulvirenti |
1 |
208 330 Kč |
|
|
Pavel Liška |
1 |
189 970 Kč |
|
|
Bit Studio Co., Ltd. |
1 |
182 191 Kč |
|
|
Iza Tallieu |
1 |
166 817 Kč |
|
|
AV EXTENDED (AVE) |
1 |
150 240 Kč |
|
|
Perfect System, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Julie Tampierová |
1 |
114 950 Kč |
|
|
MgA. Jan Kaláb |
1 |
106 480 Kč |
|
|
Fabio Petani |
1 |
102 111 Kč |
|
|
Moritz Ellerich |
1 |
97 118 Kč |
|
|
CTP Invest, spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
PROPAGANDA s.r.o. |
1 |
85 378 Kč |
|
|
Konplan s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Creative streets s.r.o. |
1 |
72 613 Kč |
|
|
MEDIA MARKETING SERVICES a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Agentura Paseo, s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
|
Julian Manzelli |
1 |
52 803 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav v 2025 ve výši 191 912 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PICTO FACTO |
1 |
679 043 Kč |
|
|
BOHEMIA SEKT, s.r.o. |
1 |
526 350 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
3 |
449 544 Kč |
|
|
Tents up s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
MIRO servisní s.r.o. |
1 |
197 381 Kč |
|
|
Equifarm, s.r.o. |
1 |
182 167 Kč |
|
|
Linda Suchánková, DiS. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
DAMÚZA, z. ú. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Shameless s.r.o. |
2 |
131 404 Kč |
|
|
Staročeský catering s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Hotel Continental, s.r.o. |
1 |
65 375 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav v 2025 ve výši 191 912 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,10
|
|
Počet bodů 2,10 znamená pro Plzeň 2015, zapsaný ústav celkově
35. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0432 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0206 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0054 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0108 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0432 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0869 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,210
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
2,10
|
|
Výsledný K-Index
|
2,102 |
|