Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 27 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1304 odpovídá 13,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 15 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0725 odpovídá 7,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0097 odpovídá 0,97 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0048 odpovídá 0,48 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0097 odpovídá 0,97 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Úřad zemské vlády Dolního Rakouska |
2 |
23 907 180 Kč |
|
|
KOHOUT COMPANY, spol. s r.o. |
2 |
13 999 451 Kč |
|
|
Pavel Mikéci |
7 |
3 094 472 Kč |
|
|
Viking Catering AG |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Black Stone Security s.r.o. |
1 |
2 057 000 Kč |
|
|
Milan Hodboď |
6 |
2 050 250 Kč |
|
|
Jarmila Dunková |
6 |
1 893 055 Kč |
|
|
Pavla Palaugari |
1 |
1 841 644 Kč |
|
|
CBEU KM s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Lucie Filipová |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
4 |
1 725 412 Kč |
|
|
Václav Kubát |
4 |
1 510 553 Kč |
|
|
Czech Bike Tours s.r.o. |
1 |
1 481 728 Kč |
|
|
BIT Production s.r.o. |
1 |
1 417 152 Kč |
|
|
bone republic s.r.o. |
1 |
1 379 400 Kč |
|
|
Zoosh Solutions s.r.o. |
4 |
1 259 610 Kč |
|
|
Jiří Šusta |
4 |
1 248 699 Kč |
|
|
RDH RÁMY s.r.o. |
2 |
1 014 453 Kč |
|
|
Michal Hrstka |
3 |
990 792 Kč |
|
|
Gastrobar s.r.o. |
3 |
853 523 Kč |
|
|
Mgr. Marie Djiba Hotařová |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Štěpán Kelbich |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Šárka Šimečková |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Radek Perník |
3 |
759 118 Kč |
|
|
Wanda Suchánková |
1 |
726 000 Kč |
|
|
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. |
2 |
696 234 Kč |
|
|
Lukáš Štětina |
1 |
689 700 Kč |
|
|
Ing. arch. Linda Obhlídalová |
3 |
677 600 Kč |
|
|
Lenka Volfová |
2 |
677 600 Kč |
|
|
SkloEndl s. r. o. |
2 |
612 612 Kč |
|
|
24094081 |
2 |
551 034 Kč |
|
|
TELECOM 21 CB s.r.o. |
5 |
535 993 Kč |
|
|
Vladimíra Pochopová |
1 |
532 400 Kč |
|
|
HS AUTO s.r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Jarmila Dunková |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Infinity Unlimited s.r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
TONI-ZLATNICTVÍ-JUIVELIER s.r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Jan Broukal |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Vladimír Charvát |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Krumlovská Inspirace, spol. s r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
3 |
502 150 Kč |
|
|
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. |
3 |
492 302 Kč |
|
|
Nadační fond Miroslava Párala Český Krumlov |
1 |
450 120 Kč |
|
|
Blanka Tipplová |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Ivana Zasadilová |
1 |
435 600 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Coffee Leaf s.r.o. |
2 |
415 209 Kč |
|
|
ZITAS spol. s r.o. |
3 |
410 335 Kč |
|
|
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. |
1 |
398 435 Kč |
|
|
Karolína Kortusová |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Bohemia Properties a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
WÍZNER AA architektonický ateliér s.r.o. |
1 |
361 185 Kč |
|
|
VIDOX s.r.o. |
2 |
350 904 Kč |
|
|
PhDr. Pavla Benettová, Ph.D. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
RAMVEJ BUS s.r.o. |
1 |
317 202 Kč |
|
|
Festival Krumlov z. s. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Nadační fond Festival komorní hudby Český Krumlov |
2 |
302 500 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Václavíček |
1 |
290 400 Kč |
|
|
ČEČETKA s.r.o. |
2 |
288 597 Kč |
|
|
SVOL obchodní s.r.o. |
1 |
283 503 Kč |
|
|
Sirod-Vrábel telekomunikace s.r.o. |
1 |
277 644 Kč |
|
|
IZOPLAST, a.s. |
2 |
257 586 Kč |
|
|
Philip Morris ČR a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Martin Hrstka |
1 |
242 000 Kč |
|
|
DMO Český Krumlov Region, z. s. |
1 |
235 418 Kč |
|
|
PROJEKTA CORP s.r.o. |
2 |
207 031 Kč |
|
|
Radomír Markovič |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Mgr. Michael Bartoš |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Kostečka Group spol. s r. o. |
2 |
199 432 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Thermotechnik s.r.o. |
1 |
176 506 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
173 249 Kč |
|
|
ARLES, s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
166 483 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Halama |
1 |
152 903 Kč |
|
|
MIN-servis, spol. s r.o. |
1 |
150 601 Kč |
|
|
Dana Šoberová |
1 |
145 200 Kč |
|
|
KROPEAK s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Radovan Růžička, daňový poradce |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Lukáš Mondek |
2 |
132 272 Kč |
|
|
Podlahy Žižka s.r.o. |
1 |
126 022 Kč |
|
|
Centrum barokní kultury, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Mgr. Markéta Kukrálová |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Gasparo s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Povltavská stavební společnost s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
1 |
120 661 Kč |
|
|
Jan Mareš |
1 |
118 752 Kč |
|
|
HUGO Bike s.r.o. |
1 |
116 476 Kč |
|
|
Zdeněk Datinský |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Martin Mladý |
1 |
114 340 Kč |
|
|
MK FINECO s.r.o. |
2 |
110 085 Kč |
|
|
JULIA UNO Group s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Miroslav Maňas |
1 |
106 456 Kč |
|
|
JLB STAV s.r.o. |
1 |
100 430 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
1 |
99 310 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
JKA s.r.o. |
1 |
96 219 Kč |
|
|
Bc. Rostislav Tichatzek |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Zuzana Marková |
1 |
90 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Pavel Mikéci |
4 |
|
|
Jarmila Dunková |
3 |
|
|
Jiří Šusta |
2 |
|
|
Václav Kubát |
1 |
|
|
HS AUTO s.r.o. |
1 |
|
|
Jarmila Dunková |
1 |
|
|
RDH RÁMY s.r.o. |
1 |
|
|
Infinity Unlimited s.r.o. |
1 |
|
|
TONI-ZLATNICTVÍ-JUIVELIER s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Broukal |
1 |
|
|
SkloEndl s. r. o. |
1 |
|
|
Vladimír Charvát |
1 |
|
|
Milan Hodboď |
1 |
|
|
Gastrobar s.r.o. |
1 |
|
|
Krumlovská Inspirace, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Michal Hrstka |
1 |
|
|
Radek Perník |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HS AUTO s.r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
166 483 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KOHOUT COMPANY, spol. s r.o. |
2 |
13 999 451 Kč |
|
|
Milan Hodboď |
1 |
1 173 043 Kč |
|
|
Jiří Šusta |
2 |
698 704 Kč |
|
|
WÍZNER AA architektonický ateliér s.r.o. |
1 |
361 185 Kč |
|
|
VIDOX s.r.o. |
1 |
282 839 Kč |
|
|
Ing. arch. Linda Obhlídalová |
1 |
266 200 Kč |
|
|
IZOPLAST, a.s. |
2 |
257 586 Kč |
|
|
Radek Perník |
1 |
148 878 Kč |
|
|
ATELIÉR HERITAS s.r.o. |
2 |
56 144 Kč |
|
|
TaPraSys s.r.o. |
1 |
51 587 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Václav Kubát |
4 |
1 510 553 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 18,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Black Stone Security s.r.o. |
1 |
2 057 000 Kč |
|
|
Pavla Palaugari |
1 |
1 841 644 Kč |
|
|
Czech Bike Tours s.r.o. |
1 |
1 481 728 Kč |
|
|
bone republic s.r.o. |
1 |
1 379 400 Kč |
|
|
Jarmila Dunková |
2 |
741 253 Kč |
|
|
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. |
2 |
696 234 Kč |
|
|
TONI-ZLATNICTVÍ-JUIVELIER s.r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Jan Broukal |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Vladimír Charvát |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Krumlovská Inspirace, spol. s r.o. |
1 |
530 453 Kč |
|
|
Nadační fond Miroslava Párala Český Krumlov |
1 |
450 120 Kč |
|
|
Coffee Leaf s.r.o. |
2 |
415 209 Kč |
|
|
24094081 |
1 |
369 534 Kč |
|
|
Bohemia Properties a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
RAMVEJ BUS s.r.o. |
1 |
317 202 Kč |
|
|
SVOL obchodní s.r.o. |
1 |
283 503 Kč |
|
|
DMO Český Krumlov Region, z. s. |
1 |
235 418 Kč |
|
|
MIN-servis, spol. s r.o. |
1 |
150 601 Kč |
|
|
PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Povltavská stavební společnost s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Zdeněk Datinský |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Bc. Martina Bodláková |
1 |
50 820 Kč |
|
|
Music & Wine s.r.o. |
1 |
8 478 Kč |
|
|
Hana Kofroňová |
1 |
6 995 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Festival Krumlov z. s. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
173 249 Kč |
|
|
Nadační fond Festival komorní hudby Český Krumlov |
1 |
151 250 Kč |
|
|
KROPEAK s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Centrum barokní kultury, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Gasparo s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
JULIA UNO Group s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
JLB STAV s.r.o. |
1 |
100 430 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
1 |
99 310 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,03 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CBEU KM s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Lucie Filipová |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
DESIGNA Parking & Access s.r.o. |
2 |
1 506 160 Kč |
|
|
Pavel Mikéci |
3 |
972 659 Kč |
|
|
Mgr. Marie Djiba Hotařová |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Štěpán Kelbich |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Šárka Šimečková |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Wanda Suchánková |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Lukáš Štětina |
1 |
689 700 Kč |
|
|
SkloEndl s. r. o. |
2 |
612 612 Kč |
|
|
Vladimíra Pochopová |
1 |
532 400 Kč |
|
|
Michal Hrstka |
2 |
460 338 Kč |
|
|
Blanka Tipplová |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Ivana Zasadilová |
1 |
435 600 Kč |
|
|
Karolína Kortusová |
1 |
363 000 Kč |
|
|
PhDr. Pavla Benettová, Ph.D. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
1 |
332 750 Kč |
|
|
Ing. arch. Linda Obhlídalová |
1 |
292 820 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Václavíček |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Radomír Markovič |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Mgr. Michael Bartoš |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Thermotechnik s.r.o. |
1 |
176 506 Kč |
|
|
ZITAS spol. s r.o. |
1 |
156 998 Kč |
|
|
Dana Šoberová |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Mgr. Markéta Kukrálová |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Bc. Rostislav Tichatzek |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Zuzana Marková |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Jiří Šusta |
1 |
19 542 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. v 2025 ve výši 530 453 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,81
|
|
Počet bodů 4,81 znamená pro ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. celkově
566. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1304 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0870 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0378 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0097 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0048 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0097 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0725 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1290 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,481
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,81
|
|
Výsledný K-Index
|
4,809 |
|