Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 37 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0675 odpovídá 6,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0018 odpovídá 0,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 45 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0821 odpovídá 8,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0255 odpovídá 2,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0036 odpovídá 0,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
METEOPRESS, spol. s r.o. |
1 |
42 515 437 Kč |
|
|
Bateau z. s. |
3 |
30 559 515 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
2 |
24 894 604 Kč |
|
|
Stavební MST s. r. o. |
3 |
17 497 819 Kč |
|
|
TRUMPF Praha, spol. s r.o. |
1 |
16 644 639 Kč |
|
|
Studio Jelínek s. r. o. |
1 |
16 334 633 Kč |
|
|
Mitutoyo Česko s.r.o. |
2 |
16 035 674 Kč |
|
|
nanoSPACE Technology s.r.o. |
3 |
14 597 900 Kč |
|
|
Databig s.r.o. |
1 |
12 164 147 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
2 |
11 949 190 Kč |
|
|
Sev.en Inntech a.s. |
3 |
11 031 396 Kč |
|
|
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. |
4 |
10 471 566 Kč |
|
|
Biotrade instruments, s.r.o. |
2 |
10 213 621 Kč |
|
|
MEFISTO s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
ANAMET s.r.o. |
2 |
7 474 169 Kč |
|
|
LAVARIS s.r.o. |
1 |
7 406 546 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
10 |
7 141 395 Kč |
|
|
Syntropiq s.r.o. |
1 |
6 502 394 Kč |
|
|
TIDEA s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Ekotechnika s.r.o. |
2 |
5 692 766 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
3 |
5 570 728 Kč |
|
|
SOLEDPRO s.r.o. |
14 |
4 756 188 Kč |
|
|
Český porcelán, akciová společnost |
1 |
4 658 500 Kč |
|
|
ELVESYS S.A.S. |
1 |
4 431 884 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
6 |
4 148 740 Kč |
|
|
LEANCAT ELECTROLYZERS s.r.o. |
2 |
3 699 359 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
3 692 320 Kč |
|
|
MCAE Systems, s.r.o. |
2 |
3 176 097 Kč |
|
|
TechSim Engineering s.r.o. |
3 |
3 000 800 Kč |
|
|
JK stav - realizace staveb s.r.o. |
2 |
2 913 778 Kč |
|
|
EKOMOR, s.r.o. |
1 |
2 907 630 Kč |
|
|
BAS Rudice spol. s r.o. |
1 |
2 795 100 Kč |
|
|
ULIMEX, spol. s r.o. |
2 |
2 617 654 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
5 |
2 598 538 Kč |
|
|
Chromservis s.r.o. |
1 |
2 570 525 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
4 |
2 429 922 Kč |
|
|
MindBridge Consulting a.s. |
2 |
2 356 177 Kč |
|
|
GF Instruments, s.r.o. |
1 |
2 310 374 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
2 286 900 Kč |
|
|
Metrohm Česká republika s.r.o. |
2 |
2 163 857 Kč |
|
|
TERRA FLORIDA, v.o.s. |
1 |
2 054 580 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
2 |
2 015 100 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
1 |
1 937 921 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
1 855 995 Kč |
|
|
BBM spol. s r. o. |
4 |
1 845 569 Kč |
|
|
SKYNER s.r.o. |
5 |
1 741 893 Kč |
|
|
Data System, s.r.o. |
2 |
1 672 099 Kč |
|
|
HUMUSOFT, spol. s r.o. |
1 |
1 655 171 Kč |
|
|
GTS ALIVE s.r.o. |
4 |
1 642 988 Kč |
|
|
Metalco Testing s.r.o. |
1 |
1 591 916 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
6 |
1 504 550 Kč |
|
|
S. & W. Automobily s.r.o. |
1 |
1 493 632 Kč |
|
|
TOPSOFT JKM spol. s r.o. |
1 |
1 382 392 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 366 062 Kč |
|
|
Růžovka.cz a.s. |
1 |
1 283 810 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
4 |
1 241 162 Kč |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
2 |
1 233 418 Kč |
|
|
Habilis Steel spol. s r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
Ing. Leo Vychodil |
2 |
1 177 758 Kč |
|
|
Ing. Pavel Koníř |
2 |
1 177 758 Kč |
|
|
VERDER s.r.o. |
1 |
1 170 994 Kč |
|
|
ORLEN UniCRE a.s. |
1 |
1 147 483 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
1 |
1 141 030 Kč |
|
|
Urban & Hejduk s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
1 084 733 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
2 |
1 078 007 Kč |
|
|
INNTEO Sulas s.r.o. |
1 |
1 026 211 Kč |
|
|
Artmap, z.s. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
DYNTEC spol. s r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
LOCKAR Automotive s.r.o. |
1 |
957 413 Kč |
|
|
TAG Ústí nad Labem s.r.o. |
3 |
883 393 Kč |
|
|
AEC NOVÁK s.r.o. |
2 |
837 944 Kč |
|
|
POPROKAN s.r.o. |
1 |
810 000 Kč |
|
|
SPIE STS spol. s r.o. |
1 |
723 187 Kč |
|
|
Nábytek + čalounictví Králík s.r.o. |
1 |
709 060 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
2 |
689 700 Kč |
|
|
Institut pro regulaci hazardních her z.s. |
1 |
683 650 Kč |
|
|
PragoData Consulting, s.r.o. |
1 |
671 550 Kč |
|
|
ABCD Služby školám s.r.o. |
6 |
664 461 Kč |
|
|
Tiskárna Helbich, a.s. |
2 |
638 226 Kč |
|
|
Letecký klub Pesvice, z.s. |
2 |
585 640 Kč |
|
|
TECTRA a.s. |
1 |
585 042 Kč |
|
|
Yedem s.r.o. |
1 |
576 300 Kč |
|
|
Ing. Lukáš Hora |
4 |
567 538 Kč |
|
|
CESAR TRADE, s. r. o. |
2 |
560 676 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
2 |
549 924 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
IQS nano s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
4 |
481 339 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
2 |
471 779 Kč |
|
|
HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER s.r.o. |
1 |
448 100 Kč |
|
|
Studentská unie UJEP, z. s. |
2 |
442 000 Kč |
|
|
CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
2 |
434 027 Kč |
|
|
JEOL (EUROPE) SAS- organizační složka |
1 |
421 637 Kč |
|
|
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. |
1 |
417 450 Kč |
|
|
Aleš Loziak |
3 |
405 350 Kč |
|
|
IR INSPECTIONS s.r.o. |
1 |
396 880 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
MindBridge Consulting a.s. |
1 |
|
|
Artmap, z.s. |
1 |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Leo Vychodil |
1 |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
1 |
|
|
SOLEDPRO s.r.o. |
1 |
|
|
GTS ALIVE s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Pavel Koníř |
1 |
|
|
DYNTEC spol. s r.o. |
1 |
|
|
Sev.en Inntech a.s. |
1 |
|
|
Bateau z. s. |
1 |
|
|
SKYNER s.r.o. |
1 |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
1 |
|
|
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. |
1 |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
|
|
Urban & Hejduk s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Databig s.r.o. |
1 |
12 164 147 Kč |
|
|
Biotrade instruments, s.r.o. |
1 |
10 144 621 Kč |
|
|
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. |
2 |
8 342 345 Kč |
|
|
LAVARIS s.r.o. |
1 |
7 406 546 Kč |
|
|
Syntropiq s.r.o. |
1 |
6 502 394 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
4 381 379 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
LEANCAT ELECTROLYZERS s.r.o. |
1 |
3 594 837 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
1 |
2 172 891 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
23 400 569 Kč |
|
|
TRUMPF Praha, spol. s r.o. |
1 |
16 644 639 Kč |
|
|
ANAMET s.r.o. |
1 |
5 565 999 Kč |
|
|
LEANCAT ELECTROLYZERS s.r.o. |
1 |
3 594 837 Kč |
|
|
Habilis Steel spol. s r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
2 |
11 949 190 Kč |
|
|
ULIMEX, spol. s r.o. |
1 |
2 535 253 Kč |
|
|
TERRA FLORIDA, v.o.s. |
1 |
2 054 580 Kč |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
2 |
1 233 418 Kč |
|
|
INNTEO Sulas s.r.o. |
1 |
1 026 211 Kč |
|
|
Stavební MST s. r. o. |
2 |
849 643 Kč |
|
|
CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
V-KLIMA s.r.o. |
1 |
353 320 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Digitronic CZ s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
V A R I A s.r.o. - inženýrská činnost a provádění staveb |
2 |
306 130 Kč |
|
|
Ing. Oldřich Kovařík - Lukanus Stav s.r.o. |
1 |
224 247 Kč |
|
|
Ing. Leo Vychodil |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Ing. Pavel Koníř |
1 |
196 020 Kč |
|
|
MONZAS, a.s. |
1 |
146 098 Kč |
|
|
Izolace a projekty staveb s.r.o. |
1 |
131 973 Kč |
|
|
David Šťástka |
1 |
99 678 Kč |
|
|
JK stav - realizace staveb s.r.o. |
1 |
88 043 Kč |
|
|
Martin Pražan |
1 |
78 650 Kč |
|
|
VITELLO s.r.o. |
1 |
73 273 Kč |
|
|
R E G A S T, spol. s r.o. |
1 |
50 120 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,94 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Biotrade instruments, s.r.o. |
1 |
10 144 621 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
8 |
6 822 530 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
2 |
5 144 808 Kč |
|
|
ELVESYS S.A.S. |
1 |
4 431 884 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
6 |
4 148 740 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
BAS Rudice spol. s r.o. |
1 |
2 795 100 Kč |
|
|
TechSim Engineering s.r.o. |
1 |
2 722 500 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
2 286 900 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
1 |
1 937 921 Kč |
|
|
ANAMET s.r.o. |
1 |
1 908 170 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
1 855 995 Kč |
|
|
BBM spol. s r. o. |
3 |
1 750 378 Kč |
|
|
HUMUSOFT, spol. s r.o. |
1 |
1 655 171 Kč |
|
|
TOPSOFT JKM spol. s r.o. |
1 |
1 382 392 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
2 |
1 371 898 Kč |
|
|
Metrohm Česká republika s.r.o. |
1 |
1 256 828 Kč |
|
|
GTS ALIVE s.r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
2 |
689 700 Kč |
|
|
PragoData Consulting, s.r.o. |
1 |
671 550 Kč |
|
|
SKYNER s.r.o. |
2 |
588 196 Kč |
|
|
Yedem s.r.o. |
1 |
576 300 Kč |
|
|
SOLEDPRO s.r.o. |
1 |
429 913 Kč |
|
|
DERS Group s.r.o. |
2 |
381 562 Kč |
|
|
Aleš Loziak |
2 |
290 400 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
290 158 Kč |
|
|
beecode, s.r.o. |
1 |
250 470 Kč |
|
|
geoobchod, s.r.o. |
1 |
193 358 Kč |
|
|
ÚRS CZ a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
SUNTECH computer s.r.o. |
1 |
161 250 Kč |
|
|
GISAT s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
Additive Systems, s.r.o. |
1 |
124 340 Kč |
|
|
EBSCO Information Services s.r.o. |
1 |
120 999 Kč |
|
|
Citace.com, s.r.o. |
1 |
120 395 Kč |
|
|
TSI System s.r.o. |
1 |
111 683 Kč |
|
|
craftsys s.r.o. |
2 |
111 557 Kč |
|
|
DeCe COMPUTERS s.r.o. |
1 |
108 706 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
1 |
107 569 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
98 010 Kč |
|
|
LOSAN s.r.o. |
1 |
74 149 Kč |
|
|
Educasoft Projects s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Axes Computers s.r.o. |
1 |
70 499 Kč |
|
|
František Krejčí |
1 |
66 550 Kč |
|
|
US-102786481 |
1 |
55 072 Kč |
|
|
Jičínská Veronika Mgr. Ph.D. |
1 |
55 072 Kč |
|
|
Ludewig Anna Dorothea Dr. phil. |
1 |
55 072 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 3,63 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MEFISTO s.r.o. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
TIDEA s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Ekotechnika s.r.o. |
2 |
5 692 766 Kč |
|
|
MCAE Systems, s.r.o. |
2 |
3 176 097 Kč |
|
|
Chromservis s.r.o. |
1 |
2 570 525 Kč |
|
|
SOLEDPRO s.r.o. |
9 |
2 338 212 Kč |
|
|
Mitutoyo Česko s.r.o. |
1 |
2 225 000 Kč |
|
|
Data System, s.r.o. |
2 |
1 672 099 Kč |
|
|
Metalco Testing s.r.o. |
1 |
1 591 916 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
1 494 035 Kč |
|
|
Růžovka.cz a.s. |
1 |
1 283 810 Kč |
|
|
VERDER s.r.o. |
1 |
1 170 994 Kč |
|
|
SKYNER s.r.o. |
3 |
1 153 698 Kč |
|
|
Pavel Mervart |
1 |
1 141 030 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
2 |
1 058 024 Kč |
|
|
Sev.en Inntech a.s. |
2 |
981 752 Kč |
|
|
MindBridge Consulting a.s. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Artmap, z.s. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Ing. Leo Vychodil |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Ing. Pavel Koníř |
1 |
981 738 Kč |
|
|
DYNTEC spol. s r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
981 738 Kč |
|
|
Metrohm Česká republika s.r.o. |
1 |
907 029 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
787 849 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
5 |
727 621 Kč |
|
|
Nábytek + čalounictví Králík s.r.o. |
1 |
709 060 Kč |
|
|
Institut pro regulaci hazardních her z.s. |
1 |
683 650 Kč |
|
|
ABCD Služby školám s.r.o. |
6 |
664 461 Kč |
|
|
GTS ALIVE s.r.o. |
3 |
661 250 Kč |
|
|
Tiskárna Helbich, a.s. |
2 |
638 226 Kč |
|
|
Letecký klub Pesvice, z.s. |
2 |
585 640 Kč |
|
|
TECTRA a.s. |
1 |
585 042 Kč |
|
|
CESAR TRADE, s. r. o. |
2 |
560 676 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
2 |
549 924 Kč |
|
|
IQS nano s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
1 |
425 920 Kč |
|
|
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. |
1 |
417 450 Kč |
|
|
TROX Austria + CEE GmbH, organizační složka |
2 |
376 322 Kč |
|
|
SK-00179752 |
1 |
375 750 Kč |
|
|
GO interier s.r.o. |
2 |
361 790 Kč |
|
|
GARDEON TRADE s.r.o. |
1 |
359 370 Kč |
|
|
Daniel Augustin |
2 |
343 640 Kč |
|
|
STRIMA CZECH s.r.o. |
1 |
343 011 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
3 |
327 421 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
1 |
326 458 Kč |
|
|
FACSON, spol. s r.o. |
1 |
325 369 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
2 |
318 865 Kč |
|
|
VERKON s.r.o. |
2 |
309 448 Kč |
|
|
CemeCon s.r.o. |
2 |
299 650 Kč |
|
|
Ing. Lukáš Hora |
2 |
288 585 Kč |
|
|
TechSim Engineering s.r.o. |
2 |
278 300 Kč |
|
|
GeneProof a.s. |
1 |
277 695 Kč |
|
|
Hilding Anders Česká republika a.s. |
1 |
277 090 Kč |
|
|
ARSENAL s.r.o. |
3 |
276 406 Kč |
|
|
ARTEX ART SERVICES s.r.o. |
2 |
269 480 Kč |
|
|
Universität St.Gallen |
1 |
264 061 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
252 533 Kč |
|
|
B - CREDIT s.r.o. |
2 |
251 317 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
3 |
247 532 Kč |
|
|
Antonín Hrad |
1 |
241 999 Kč |
|
|
KRD-obchodní společnost s.r.o. |
1 |
240 790 Kč |
|
|
HSEF s.r.o. |
1 |
235 091 Kč |
|
|
Jiří Bartoš - SLON, spol. s r.o. |
1 |
232 320 Kč |
|
|
iMi Partner, a.s. |
2 |
231 729 Kč |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
MEATEST spol. s r.o. |
1 |
228 835 Kč |
|
|
BRIO Hranice s.r.o. |
1 |
225 665 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
218 917 Kč |
|
|
3GON Positioning s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
RESCUE POINT s.r.o. |
1 |
214 049 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
2 |
206 339 Kč |
|
|
Václav Zoul |
1 |
203 280 Kč |
|
|
PALA, s.r.o. |
1 |
199 989 Kč |
|
|
nanoSPACE Technology s.r.o. |
1 |
192 390 Kč |
|
|
Miroslav Korejs |
2 |
192 226 Kč |
|
|
S.A.M. Holding s.r.o. |
1 |
191 277 Kč |
|
|
ABILITY s.r.o. |
1 |
186 558 Kč |
|
|
TOMST s.r.o. |
1 |
186 340 Kč |
|
|
CBS Nakladatelství s. r. o. |
1 |
182 226 Kč |
|
|
TAG Ústí nad Labem s.r.o. |
2 |
180 988 Kč |
|
|
JASNET, spol. s r.o. |
1 |
180 526 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
2 |
178 112 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
1 |
178 112 Kč |
|
|
GreenDelta GmBh |
1 |
176 000 Kč |
|
|
Jaroslav Třešňák |
1 |
171 343 Kč |
|
|
GenSeq s.r.o. |
2 |
171 155 Kč |
|
|
Togga, s.r.o. |
2 |
170 029 Kč |
|
|
ACREA CR, spol. s r.o. |
2 |
163 556 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
160 423 Kč |
|
|
SolidVision, s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Cité internationale des arts |
1 |
150 870 Kč |
|
|
VZH Ostrava, s.r.o. |
1 |
150 059 Kč |
|
|
Bohumír Němec |
1 |
149 435 Kč |
|
|
RMI, s.r.o. |
1 |
146 561 Kč |
|
|
EEZY Publishing, s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
DISK Multimedia, s.r.o. |
1 |
144 685 Kč |
|
|
INVIONTECH s.r.o. |
1 |
144 130 Kč |
|
|
Anton Paar Czech Republic s.r.o. |
2 |
143 176 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
2 |
142 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 21,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bateau z. s. |
2 |
15 770 626 Kč |
|
|
Český porcelán, akciová společnost |
1 |
4 658 500 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
5 |
2 598 538 Kč |
|
|
Urban & Hejduk s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
981 738 Kč |
|
|
POPROKAN s.r.o. |
1 |
810 000 Kč |
|
|
IMPERIAL STANDARD, SE |
1 |
200 000 Kč |
|
|
ePultik s.r.o. |
2 |
133 600 Kč |
|
|
Firemní daně CZ s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. |
3 |
3 849 841 Kč |
|
|
ORLEN UniCRE a.s. |
1 |
1 147 483 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
981 738 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 3,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GF Instruments, s.r.o. |
1 |
2 310 374 Kč |
|
|
nanoSPACE Technology s.r.o. |
1 |
2 146 540 Kč |
|
|
SOLEDPRO s.r.o. |
4 |
1 988 063 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
1 948 100 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
776 930 Kč |
|
|
SPIE STS spol. s r.o. |
1 |
723 187 Kč |
|
|
TAG Ústí nad Labem s.r.o. |
1 |
702 405 Kč |
|
|
AEC NOVÁK s.r.o. |
1 |
690 662 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER s.r.o. |
1 |
448 100 Kč |
|
|
JEOL (EUROPE) SAS- organizační složka |
1 |
421 637 Kč |
|
|
IR INSPECTIONS s.r.o. |
1 |
396 880 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
314 600 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
1 |
304 920 Kč |
|
|
KLIKA - BP services s.r.o. |
1 |
279 510 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
1 |
233 807 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
197 472 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Sevicom s.r.o. |
1 |
192 995 Kč |
|
|
FläktGroup Czech Republic a.s. |
1 |
182 500 Kč |
|
|
Media BOOSTER s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
BlackCard s.r.o. |
1 |
165 843 Kč |
|
|
PIVOVAR CVIKOV a.s. |
1 |
162 140 Kč |
|
|
Cosmotron Bohemia, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Antonín Herzán |
1 |
88 299 Kč |
|
|
Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. |
1 |
64 372 Kč |
|
|
Slavs and Tatars GbR |
1 |
55 856 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
METEOPRESS, spol. s r.o. |
1 |
42 515 437 Kč |
|
|
Mitutoyo Česko s.r.o. |
1 |
13 810 674 Kč |
|
|
nanoSPACE Technology s.r.o. |
1 |
12 258 970 Kč |
|
|
Databig s.r.o. |
1 |
12 164 147 Kč |
|
|
Sev.en Inntech a.s. |
1 |
10 049 645 Kč |
|
|
LAVARIS s.r.o. |
1 |
7 406 546 Kč |
|
|
Euro Support Manufacturing Czechia, s.r.o. |
1 |
6 621 725 Kč |
|
|
Syntropiq s.r.o. |
1 |
6 502 394 Kč |
|
|
EKOMOR, s.r.o. |
1 |
2 907 630 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
4 |
395 065 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
2 |
182 236 Kč |
|
|
Skanska Residential a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v 2025 ve výši 981 738 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,94
|
|
Počet bodů 3,94 znamená pro Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem celkově
335. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0675 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0018 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0287 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0526 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0255 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0343 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0036 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0821 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0979 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,394
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,94
|
|
Výsledný K-Index
|
3,942 |
|