Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 138 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1633 odpovídá 16,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 73 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0864 odpovídá 8,64 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0296 odpovídá 2,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 17 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0201 odpovídá 2,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KBC Bank |
5 |
344 124 692 Kč |
|
|
KBC Bank, Brussels |
1 |
105 435 137 Kč |
|
|
TRASK SOLUTIONS a.s. |
5 |
68 482 982 Kč |
|
|
Principal engineering s.r.o. |
3 |
59 392 850 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
27 802 909 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
2 |
27 802 909 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
22 982 679 Kč |
|
|
StringData, s.r.o. |
10 |
21 810 875 Kč |
|
|
SKILL s.r.o. |
16 |
17 829 306 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
2 |
17 668 069 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
5 |
16 135 060 Kč |
|
|
ARBES Technologies, a.s. |
5 |
12 288 047 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
22 |
11 584 194 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
11 |
10 550 187 Kč |
|
|
PORSENNA ENERGY s.r.o. |
4 |
10 233 636 Kč |
|
|
BR Technology s.r.o. |
5 |
8 800 636 Kč |
|
|
LinuxBox.cz, s.r.o. |
12 |
8 742 315 Kč |
|
|
GC System a.s. |
3 |
8 634 578 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
6 |
8 342 345 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
3 |
6 868 572 Kč |
|
|
SEVEn Energy s.r.o. |
4 |
6 804 133 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
5 |
6 356 130 Kč |
|
|
Hermes SW, s.r.o. |
3 |
6 353 112 Kč |
|
|
AMCOBEX Information Technologies s.r.o. |
4 |
6 310 440 Kč |
|
|
TTC TELEPORT, s.r.o. |
3 |
6 305 922 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
7 |
6 273 850 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
3 |
6 198 232 Kč |
|
|
Orbitron, s. r. o. |
3 |
6 198 232 Kč |
|
|
Auto Štěpánek, a.s. |
2 |
6 121 211 Kč |
|
|
European Investment Bank |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
PREVENT Medical Care s.r.o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
Finshape Czechia s.r.o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
BPS - Byznys pro společnost, z. s. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
TRANSFORMEA GROUP SE |
2 |
5 954 410 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
5 400 536 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
2 |
5 311 900 Kč |
|
|
LOYD GROUP s.r.o. |
1 |
4 380 200 Kč |
|
|
Brandmark Space s.r.o. |
7 |
3 802 752 Kč |
|
|
OKIN FACILITY, a.s. |
3 |
3 793 408 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
2 |
3 639 986 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
4 |
3 628 166 Kč |
|
|
Ing. Milan Vodička |
2 |
3 343 536 Kč |
|
|
ABRA Software a.s. |
2 |
3 146 306 Kč |
|
|
EDITEL CZ s.r.o. |
2 |
3 133 456 Kč |
|
|
SCHS stolárna s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
OCELIT, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
MEZ,a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
TenderPoint s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
T M T a.s. Chrudim |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
MSV STUDÉNKA s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Brink's Cash Solutions (CZ) a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ADA Zlín, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
PREVENT s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Ing. František Čechura |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
AUTOJEŘÁBY JURKOVIČ s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Elanor a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Metalimpex HES s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ISOparts s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Poliklinika Viniční a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
XART s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ZETEN spol. s r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Jakub Smilek |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Special Service International Technology, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
P Z P MERLIN s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ECOSERVIS - komplexní nakládání s odpady s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
COMINFO, a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
STEPA s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Národní rozvojový fond a.s., v likvidaci |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ISIB Services, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Creditinfo CEE a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ZONED s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
UHS JAKOS, a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
NET-Services, s.r.o. |
2 |
2 979 313 Kč |
|
|
Arthur D. Little s.r.o. |
1 |
2 891 900 Kč |
|
|
SoftHouse, s.r.o. |
3 |
2 798 256 Kč |
|
|
PRAGUE PRINT s.r.o. |
5 |
2 747 233 Kč |
|
|
Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
2 692 250 Kč |
|
|
White & Case, s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
2 662 000 Kč |
|
|
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
1 |
2 295 975 Kč |
|
|
WESECON Holding, s.r.o. |
4 |
1 966 250 Kč |
|
|
mutualus s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
1 902 120 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 558 856 Kč |
|
|
Service & Support spol. s r.o. |
1 |
1 386 723 Kč |
|
|
Benes Consulting Group s.r.o. |
2 |
1 348 848 Kč |
|
|
e-FRACTAL, s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
TOBI CONSTRUCT s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, advokáti, s.r.o. |
1 |
1 203 950 Kč |
|
|
ORBIT s.r.o. |
4 |
1 202 014 Kč |
|
|
Bytové družstvo SATARMONE |
1 |
1 136 116 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
1 132 560 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
907 500 Kč |
|
|
IBM Česká republika, spol. s r.o. |
2 |
905 685 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
3 |
865 150 Kč |
|
|
CNS a.s. |
3 |
855 922 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
StringData, s.r.o. |
6 |
|
|
SKILL s.r.o. |
5 |
|
|
ARBES Technologies, a.s. |
4 |
|
|
TRASK SOLUTIONS a.s. |
2 |
|
|
TTC TELEPORT, s.r.o. |
2 |
|
|
LinuxBox.cz, s.r.o. |
2 |
|
|
European Investment Bank |
2 |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
2 |
|
|
PREVENT Medical Care s.r.o. |
2 |
|
|
Finshape Czechia s.r.o. |
2 |
|
|
Orbitron, s. r. o. |
2 |
|
|
AMCOBEX Information Technologies s.r.o. |
2 |
|
|
BPS - Byznys pro společnost, z. s. |
2 |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
2 |
|
|
Hermes SW, s.r.o. |
2 |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
2 |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
2 |
|
|
SCHS stolárna s.r.o. |
1 |
|
|
OCELIT, s.r.o. |
1 |
|
|
MEZ,a.s. |
1 |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
TenderPoint s.r.o. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
T M T a.s. Chrudim |
1 |
|
|
MSV STUDÉNKA s.r.o. |
1 |
|
|
Brink's Cash Solutions (CZ) a.s. |
1 |
|
|
ADA Zlín, s.r.o. |
1 |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
|
|
PREVENT s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. František Čechura |
1 |
|
|
AUTOJEŘÁBY JURKOVIČ s.r.o. |
1 |
|
|
Elanor a.s. |
1 |
|
|
EDITEL CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Metalimpex HES s.r.o. |
1 |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
|
|
ISOparts s.r.o. |
1 |
|
|
Poliklinika Viniční a.s. |
1 |
|
|
XART s.r.o. |
1 |
|
|
ZETEN spol. s r.o. |
1 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
OKIN FACILITY, a.s. |
1 |
|
|
Jakub Smilek |
1 |
|
|
Ing. Milan Vodička |
1 |
|
|
Special Service International Technology, s.r.o. |
1 |
|
|
Af Office, s.r.o. |
1 |
|
|
P Z P MERLIN s.r.o. |
1 |
|
|
ECOSERVIS - komplexní nakládání s odpady s.r.o. |
1 |
|
|
COMINFO, a.s. |
1 |
|
|
STEPA s.r.o. |
1 |
|
|
Národní rozvojový fond a.s., v likvidaci |
1 |
|
|
ISIB Services, s.r.o. |
1 |
|
|
BR Technology s.r.o. |
1 |
|
|
Creditinfo CEE a.s. |
1 |
|
|
ZONED s.r.o. |
1 |
|
|
ABRA Software a.s. |
1 |
|
|
UHS JAKOS, a.s. |
1 |
|
|
NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GC System a.s. |
1 |
7 239 440 Kč |
|
|
SEVEn Energy s.r.o. |
3 |
6 746 960 Kč |
|
|
TRASK SOLUTIONS a.s. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
2 |
4 779 500 Kč |
|
|
LOYD GROUP s.r.o. |
1 |
4 380 200 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
3 569 500 Kč |
|
|
Principal engineering s.r.o. |
1 |
3 394 050 Kč |
|
|
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PRAGUE PRINT s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
2 407 126 Kč |
|
|
NET-Services, s.r.o. |
1 |
2 383 681 Kč |
|
|
White & Case, s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
TRANSFORMEA GROUP SE |
1 |
2 324 410 Kč |
|
|
KBC Bank |
1 |
2 291 781 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
AMCOBEX Information Technologies s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
TTC TELEPORT, s.r.o. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
LinuxBox.cz, s.r.o. |
1 |
89 845 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 43, tj. 43,30 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Principal engineering s.r.o. |
2 |
55 998 800 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
19 680 320 Kč |
|
|
StringData, s.r.o. |
6 |
16 384 929 Kč |
|
|
SKILL s.r.o. |
9 |
16 318 258 Kč |
|
|
TRASK SOLUTIONS a.s. |
4 |
12 822 982 Kč |
|
|
ARBES Technologies, a.s. |
4 |
12 164 143 Kč |
|
|
GC System a.s. |
3 |
8 634 578 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
5 |
7 122 075 Kč |
|
|
LinuxBox.cz, s.r.o. |
4 |
6 941 181 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
3 |
6 868 572 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
3 |
6 198 232 Kč |
|
|
Finshape Czechia s.r.o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
Orbitron, s. r. o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
BPS - Byznys pro společnost, z. s. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
Hermes SW, s.r.o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
TRANSFORMEA GROUP SE |
2 |
5 954 410 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
2 |
5 311 900 Kč |
|
|
EDITEL CZ s.r.o. |
2 |
3 133 456 Kč |
|
|
Elanor a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
SimplyUp Group s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
COMINFO, a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ISIB Services, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
BR Technology s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
AMCOBEX Information Technologies s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Creditinfo CEE a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ZONED s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ABRA Software a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
NET-Services, s.r.o. |
2 |
2 979 313 Kč |
|
|
Arthur D. Little s.r.o. |
1 |
2 891 900 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
1 |
2 295 975 Kč |
|
|
WESECON Holding, s.r.o. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
e-FRACTAL, s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
TOBI CONSTRUCT s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
FUBAR a.s. |
1 |
1 132 560 Kč |
|
|
IBM Česká republika, spol. s r.o. |
2 |
905 685 Kč |
|
|
Orpalis Imaging SAS d/b/a Nutrient |
1 |
852 101 Kč |
|
|
ADASTRA, s.r.o. |
1 |
774 400 Kč |
|
|
ORBIT s.r.o. |
2 |
732 050 Kč |
|
|
Refinitiv Limited |
1 |
604 351 Kč |
|
|
DUAL Deutschland GmbH |
1 |
571 403 Kč |
|
|
CNA/Hardy |
1 |
389 040 Kč |
|
|
Lloyd’s Insurance Company SA
|
1 |
389 040 Kč |
|
|
Alphaserver s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
DCIT, a.s. |
1 |
300 080 Kč |
|
|
teamIT s.r.o. |
1 |
283 140 Kč |
|
|
Bi4 s.r.o. |
1 |
209 330 Kč |
|
|
Lloyd’s Insurance Company SA |
1 |
194 520 Kč |
|
|
CNA/Hardy
|
1 |
194 520 Kč |
|
|
Consulting Port Group s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
1 |
90 735 Kč |
|
|
Developer Express, Inc. |
1 |
48 035 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
2 |
17 668 069 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
4 |
8 716 538 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
2 |
7 756 294 Kč |
|
|
European Investment Bank |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
5 400 536 Kč |
|
|
SEVEn Energy s.r.o. |
2 |
4 587 110 Kč |
|
|
PORSENNA ENERGY s.r.o. |
1 |
3 816 401 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
2 |
3 210 716 Kč |
|
|
TenderPoint s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Ing. Milan Vodička |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 558 856 Kč |
|
|
Benes Consulting Group s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Česká cesta spol. s r.o. |
2 |
518 421 Kč |
|
|
DUAL Deutschland GmbH |
1 |
193 513 Kč |
|
|
Radek Dráb |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Petr Kielar |
1 |
145 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 22, tj. 34,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
5 |
7 955 145 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
7 |
6 273 850 Kč |
|
|
TTC TELEPORT, s.r.o. |
2 |
6 082 072 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
4 |
3 996 630 Kč |
|
|
SCHS stolárna s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
OCELIT, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
MEZ,a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
T M T a.s. Chrudim |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
MSV STUDÉNKA s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ADA Zlín, s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
PREVENT s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Ing. František Čechura |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
AUTOJEŘÁBY JURKOVIČ s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Metalimpex HES s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ISOparts s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Poliklinika Viniční a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
XART s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ZETEN spol. s r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
Jakub Smilek |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
P Z P MERLIN s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
ECOSERVIS - komplexní nakládání s odpady s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
STEPA s.r.o. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
UHS JAKOS, a.s. |
1 |
3 041 036 Kč |
|
|
White & Case, s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
2 662 000 Kč |
|
|
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
mutualus s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, advokáti, s.r.o. |
1 |
1 203 950 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
907 500 Kč |
|
|
KNIGHT FRANK, spol. s r.o. |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Lobkowicz Events Management, s.r.o. |
1 |
718 740 Kč |
|
|
Cerha Hempel Kališ & Partners s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
696 960 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
2 |
417 450 Kč |
|
|
Štuksa Martin, Mgr. |
1 |
406 560 Kč |
|
|
Wildt & Biolek v.o.s. |
1 |
392 040 Kč |
|
|
Mgr. Tereza Diaz Outlá, advokátka |
1 |
304 920 Kč |
|
|
Ernst & Young Audit, s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Ing. Milan Vodička |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
Advanced Risk Management, s.r.o. |
1 |
212 355 Kč |
|
|
Jedličková Zdeňka, JUDr. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Hrdina, advokát |
1 |
196 020 Kč |
|
|
SYLVA KOPECKÁ |
1 |
67 760 Kč |
|
|
VIBROM spol. s r.o. |
1 |
30 252 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Národní rozvojová banka, a.s. v 2025 ve výši 3 041 036 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,49
|
|
Počet bodů 4,49 znamená pro Národní rozvojová banka, a.s. celkově
482. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1633 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1065 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0131 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0296 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0222 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0201 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0864 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0826 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,524
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,24
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,488 |
|